forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Umjetnost
 Stravicno

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Message:

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

   -  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.
    

T O P I C    R E V I E W
etmgosa Posted - 06/07/2010 : 19:51:56
http://www.ctbto.org/specials/1945-1998-by-isao-hashimoto/

Ukljucite i ton.
7   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
emirem Posted - 10/10/2010 : 17:41:47
Cisti horror,a sta nakon 1998?HMM?Da se zapitas!!!
Mr. Bushido Posted - 06/07/2010 : 22:38:13
quote:
Originally posted by Grujah.

Ma, ok to, ali prezentacija bi trebala ici bar 5 puta brze da bi bila gledljiva (bar prvi deo, nisam ni odgeldao sve).

Mrzim cudovisno spore/slowmotion uvode koji me uvek nateraju da zatvorim stranicu.


Strpljivost je vrlina.

A uvijek možeš i ubrzati filmić sa rulerom na playeru.
Lord Vader89 Posted - 06/07/2010 : 21:49:35
quote:
Originally posted by drogsy

Nisam znao da je toliko atomskih bomba istestirano, samo mi baš nije jasno za koji je k Indiji u to doba trebala atomska bomba.Ameri su stvarno tad bili debili , da im je palo na pamet u pustinji samo dvjesto km dalje od LA-a rasipati se s nuklearnim zračenjem. Nevjerojatno da to nije ostavilo neke veće posljedice.



kako ne, vidis na sta je holivud spao u zadnjih 30ak godina
drogsy Posted - 06/07/2010 : 21:45:15
Nisam znao da je toliko atomskih bomba istestirano, samo mi baš nije jasno za koji je k Indiji u to doba trebala atomska bomba.Ameri su stvarno tad bili debili , da im je palo na pamet u pustinji samo dvjesto km dalje od LA-a rasipati se s nuklearnim zračenjem. Nevjerojatno da to nije ostavilo neke veće posljedice.
Grujah. Posted - 06/07/2010 : 20:36:43
Ma, ok to, ali prezentacija bi trebala ici bar 5 puta brze da bi bila gledljiva (bar prvi deo, nisam ni odgeldao sve).

Mrzim cudovisno spore/slowmotion uvode koji me uvek nateraju da zatvorim stranicu.
Mr. Bushido Posted - 06/07/2010 : 20:15:07
quote:
Originally posted by Grujah.

Jel neko ozbiljno ima snage da odgleda ovo? Ok, atomske bombe su zle i sve to, ali ovo je najdosadnija prezentacija icega ikad.


Ja mislim da je upravo prezentacija ključ svega. Jedna prilično ozbiljna stvar je prezentirana poput videoigre. Time ti zapravo pokazuje kolika je zapravo nebriga za takve stvari, ali te istodobno udari u zube, jer te brojke stalno rastu, a točaka na karti je sve više i više.
Grujah. Posted - 06/07/2010 : 20:02:51
Jel neko ozbiljno ima snage da odgleda ovo? Ok, atomske bombe su zle i sve to, ali ovo je najdosadnija prezentacija icega ikad.

forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.06 seconds. Snitz Forums 2000