forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Umjetnost
 Hajmo napraviti "Knjige & co" knjigu!

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Message:

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

   -  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.
    

T O P I C    R E V I E W
mladjo Posted - 12/12/2011 : 01:06:37
Dakle ovako: mislim da imamo dovoljno recenzija za jednu knjigu, odnosno nekakvih stotinjak strana. Sad bi to trebalo jednostavno posložiti u nekakav red, zajedno sa podacima onih koji su pisali recenzije, etc, etc...To mogu ja i to nije problem. Poslije bi to netko mogao fino estetski posložiti jer u tim stvarima nisam stručnjak. E sad dolazimo do nemoguće misije:naravno da sam svijestan da 250% nema šanse da to neko isprinta i objavi, ali bitno da mi to imamo u elektronskom obliku, pa da se nas deset može qu**it međusobno da smo intelektualci. Ako ništa drugo, kad netko od nas zaradi prvi milion, neka odvoji ponešto pa da riješimo i problem izdavača. Osim toga, vidio sam da postoje nagrade za "Najbolju neizdatu knjigu", pa ako postoji nagrada za takve knjige, lukavo sam došao do zaključka da te knjige netko i čita.A s druge strane, ako je 1Euro mogao izdati knjigu, zašto ne bi i mi?

Kaj velite? Ha? Ha ?Ha?
25   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
panzer Posted - 19/02/2013 : 09:18:15
quote:
Originally posted by mladjo

Ma puno je tu posla, a ja imam kronično malo vremena. ali biti će, biti će...



Spiderman Posted - 04/07/2012 : 19:34:17
quote:
Originally posted by vope

Ja bi s kilo jagnjetine ispod saca, ako je moguce.



nema jagnjetine :) samo teletina
vope Posted - 04/07/2012 : 19:27:19
Ja bi s kilo jagnjetine ispod saca, ako je moguce.
panzer Posted - 04/07/2012 : 14:05:38
Ja bi u pdf-u, ako je to moguče.
mladjo Posted - 04/07/2012 : 12:40:31
IGMAN je napravio izvrsne naslovnice, sad čekam da ih finišira. Onda sa Spideyem radim prijelom i - to je to! samo treba vidjeti za lekturu, tj. da li je sve po pravopisu...Inače, primam predbilježbe za tiskano izdanje
mladjo Posted - 13/06/2012 : 15:17:31
u tijeku je postupak izrade naslovnice. IGMAN je odradio izvrstan posao.
mladjo Posted - 13/06/2012 : 15:12:10
Ma puno je tu posla, a ja imam kronično malo vremena. ali biti će, biti će...
DeeCay Posted - 13/06/2012 : 15:09:49
Otkad ti radiš knjigu, svi su prestali čitati i pričati na topicu o knjigama,hehe. Očito svi drže dah!
mladjo Posted - 12/06/2012 : 00:39:46
178 strana zasad...Izvrsno.
mladjo Posted - 12/06/2012 : 00:33:54
Željko, na 45. stranici topica Knjige & co je jedna tvoja recenzija , a ne znam za koju knjigu jer je slika maknuta sa servera. koja je to knjiga?
panzer Posted - 08/06/2012 : 09:50:55
Dobro, premda nisam mislio samo naslovnicu, nego da koji crtež staviš između recenzija ... 2, 3 crteža ...
mladjo Posted - 07/06/2012 : 18:25:40
quote:
Originally posted by panzer

Mladjo, dobro bi bilo kad bi zamolio naše crtače sa sajta da ti nacrtaju nešto u stilu sci-fija i to staviš u knjigu (malo bi razbio "dosadan" tekst) ...





Dobra ideja
Staviti ću topic u Autorskom izlogu, pa da vidimo. Zapravo, nažicat ću IGMANA da ju nacrta

Inače, počinjem danas sa sadržajem, jao na kojoj je strani kaj, leleeee...%&$#%&$&!
panzer Posted - 07/06/2012 : 12:01:45
Mladjo, dobro bi bilo kad bi zamolio naše crtače sa sajta da ti nacrtaju nešto u stilu sci-fija i to staviš u knjigu (malo bi razbio "dosadan" tekst) ...
mladjo Posted - 31/05/2012 : 20:50:53
Dobro, onda će neki biti pod nickovima
lwood Posted - 31/05/2012 : 16:45:27
quote:
Originally posted by panzer

quote:
Originally posted by mladjo

Dobro, trebaju mi podaci od Panzera



Faust. PanzerFaust.



Ma samo napiši Panzer ...






Faust Vrančić
panzer Posted - 31/05/2012 : 14:53:44
quote:
Originally posted by mladjo

Dobro, trebaju mi podaci od Panzera



Faust. PanzerFaust.



Ma samo napiši Panzer ...


Spiderman Posted - 31/05/2012 : 02:36:36
quote:
Originally posted by mladjo
2) Dati Spidermenu knjigu na prijelom (on se dobrovoljno ponudio i sigurno istog trenutka zažalio ali ja mu tu ništa ne mogu:))



a muke ti ježeve
lwood Posted - 31/05/2012 : 02:07:17
e onda nemoj. ne mogu se sitit odakle je text,iako san nešto doda to nije to.

ps. i ne uklapa se u večinu drugih knjiga koje su recenzirane.
mladjo Posted - 30/05/2012 : 22:38:54
quote:
Originally posted by lwood

moja je na strani 26. Diamond. nego ima li smisla da ide pošto spada u totalno drugu kategoriju?



Toliko je loša da sam je potpuno izbacio iz glave kad sam je pročitao i zato je nisam stavio u knjigu

Šalim se, nisam je bio stavio jer mi se učinilo da si negdje izjavio da ono nije tvoj tekst nego da si copy/paste-ao to odnekud. Ak sam ja nekaj krivo zabrijal, nema beda, bumo stavili, tekst je odličan.
lwood Posted - 30/05/2012 : 17:39:32
moja je na strani 26. Diamond. nego ima li smisla da ide pošto spada u totalno drugu kategoriju?
lwood Posted - 30/05/2012 : 17:35:15
quote:
Originally posted by mladjo

A pao mi je na pamet i naziv "Misli o knjizi"...



ili "misli o sisi" pa je neki odavde neče sigurno kupit
mladjo Posted - 30/05/2012 : 17:17:26
A pao mi je na pamet i naziv "Misli o knjizi"...
mladjo Posted - 30/05/2012 : 17:11:43
Dobro, trebaju mi podaci od Panzera, LordVadera, Vope ne teba, za njega znam kak se zove, Mhejl daj pošalji još jednom, Rock.Bob Rock, Osim, Kunoichi, Ordell, Swamp thing i Pirgavi. Lwood, ti si Lovre Lovrić ali nisam našao tvoju recenziju. Zašto je to tako?:)) Daj je pronađi pa mi reci di je.
lwood Posted - 30/05/2012 : 11:05:13
da,ja san ako se sičan ima samo jednu,a nakon druge san izbačen zbog toga jer se komentari nisu sviđali nekom pizdunu pa smo nakon svađe izbačeni.
a posli me prošla volja
panzer Posted - 30/05/2012 : 10:16:11
Prvo kaži momcima čije recenzije su ušle u final verziju tako da se zna tko mora podatke dati ...

forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.14 seconds. Snitz Forums 2000