forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Glazba
 Oh my gosh...Eurosong!

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Message:

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

   -  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.
    

T O P I C    R E V I E W
manhunter Posted - 08/03/2009 : 23:09:04
Predstavnik Srbije za pesmu Evrovizije.....

http://www.youtube.com/watch?v=xdKYcFxTKMg
25   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
Tonto Posted - 15/05/2024 : 09:57:35
https://www.index.hr/mobile/vijesti/clanak/sramite-se-gospodine-stengl-baby-lasagna-bio-je-4-rezerva-mislite-da-ne-znamo/2565154.aspx?index_ref=naslovnica_vijesti_ostalo_m
King Warrior Posted - 13/05/2024 : 11:26:52
Hajde da se okupimo petoro nas i prijavimo 2025. godine za Evroviziju.
Mozemo da obucemo suknje i stikle. Potrebna su petorica iskusnih muzicara koji ne znaju da sviraju nijedan instrument. Evo ja se prijavljujem da udaram glavom u lonac. Mislim da bih mogao da pogodim d-mol.
vukozec Posted - 13/05/2024 : 09:29:16
Jeste se uskokodakali. Ja u subotu gledao NBA, bili Mavericksi i Oklahoma taman uživo.
GGG Posted - 13/05/2024 : 02:23:46
quote:
Originally posted by DzekDenijels

quote:
Originally posted by GGG

...Znači, postojala je dovoljno velika mogučnost, da pobjedi Izrael, što bi značilo propast takmičanja za sljedeču godinu, vjerojatno i dulje, a ciganija bi porazbijala pola Malmea.

Neformalnim kanalima nije teško namignuti, da je treba igrati na sigurno, a pošto su u žirijima uglavnom estradnjaci, po pravilu dosta osjetljivi za patnju Palestinaca, nije jih baš trebalo štapom naganjati.





Ako sam dobro shvatio Palestince nazivaš "ciganijom".
Imaš neki poseban razlog za to ili..?



Ne. Palestince nisam spominjao - govorim o zapadnjacima punih guzica, koji su 2024 otkrili Palestinu, pa počeli motati kefije oko raznih djelova tjela, te čušpajzu klošara, besposličara, kokošara i ostalih sitnih kriminalca (tako švedskog kao uvoznog podrijetla) koji su jednim okom škiljili u Malmo arenu, a drugim u izloge sa tenisicama i ajfonima. Kao što je rečeno - ciganija.
adriano Posted - 13/05/2024 : 00:12:09
Bas to. Ovaj sta je pobjedio je Samo pricao o tome koliko je pobjeda vazna za njegovu nebinarnu zajednicu
quote:
Originally posted by manhunter

quote:
Originally posted by lwood

quote:
Originally posted by manhunter

https://www.index.hr/mobile/magazin/clanak/predstavnica-irske-jees-ebu-nebinarni-su-pobijedili-strasne-stvari-su-se-dogadjale/2564422.aspx?index_ref=naslovnica_magazin_ostalo_m


Buahaha, kako bi meni ova skupljala seno na planini, čitav dan na 38c. Da nauči razliku između poskoka i šarke. A uveče na tečaj vlaške magije, čisto da vidi kako je stvarno baviti se tim stvarima. Barem da ima razloga za kuknjavu.



Taj/to/nešto je bar ima/la dobar perfomans,Nema i dalje ne mogu pogledat duže od 5 sekundi.



Performans je bio ok, ali svejedno neukusan. Ali ok.

Više sam mislio na izjavu: Uopće me ne zanimaju, jebeš EBU. Tu je zajednica, ljubav, moć svih nas. Narod je rekao svoje, queersi dolaze, nebinarni su jebeno pobijedili".. Koliko su ti ljudi opčinjeni svojim svetom i ubeđenjima, strašno. I to oni koji su kao neki umetnici i propagiraju jednakost.

DzekDenijels Posted - 12/05/2024 : 22:07:32
quote:
Originally posted by GGG

...Znači, postojala je dovoljno velika mogučnost, da pobjedi Izrael, što bi značilo propast takmičanja za sljedeču godinu, vjerojatno i dulje, a ciganija bi porazbijala pola Malmea.

Neformalnim kanalima nije teško namignuti, da je treba igrati na sigurno, a pošto su u žirijima uglavnom estradnjaci, po pravilu dosta osjetljivi za patnju Palestinaca, nije jih baš trebalo štapom naganjati.



Ako sam dobro shvatio Palestince nazivaš "ciganijom".
Imaš neki poseban razlog za to ili..?
GGG Posted - 12/05/2024 : 21:59:00
quote:
Originally posted by ken2

ne vidim logiku da su se uplašili pobjede izraela, pa nabildali žiri glasove švicarskoj, pa im se opet stekao dojam nepravde, kao i prošle godine
ako su se stvarno uplašili da cirkus ode u izrael, onda im je valjda 100puta lakše bilo 'namjestit' pobjedu lazanji
ovo je očito bilo namještanje isključivo za njega, a ne protiv moguće pobjede izraela
inače, i bolje da to ne dolazi ovdje, gdje bi se prosvjedovalo protiv pederluka, sotonizma i čega sve ne, a klečavci bi zatvorili prilaze areni
sve još u vrijeme lokalnih izbora, pa bi to pretvorili u glavnu temu



Stvar je dosta jednostavna - glasovi publike su wildcard. Nakon svih performansa u polufinalu i palestinskih maškara po Malmeu, a valjda i zbog "alternativnog" predznaka cjele priredbe, među europskom publikom se je uspostavila dovoljno velika kritička masa protivnika svega navedenog, a izraelka je ni kriva ni dužna postala šapion evropske "moralne večine", što se odrazilo i na skoku u rejtingu Izraela nakon polufinala. Znači, postojala je dovoljno velika mogučnost, da pobjedi Izrael, što bi značilo propast takmičanja za sljedeču godinu, vjerojatno i dulje, a ciganija bi porazbijala pola Malmea.

Neformalnim kanalima nije teško namignuti, da je treba igrati na sigurno, a pošto su u žirijima uglavnom estradnjaci, po pravilu dosta osjetljivi za patnju Palestinaca, nije jih baš trebalo štapom naganjati.

Mali Nemo je dobio 365 od teoretskiog maksimuma 432 bodova, što je 84,5% - na razini Miloševićevih izbora. Svakom tko to gladko proguta, dobar tek .

Lasagna je kao istočnoevropski hopa-cupa, bio teže probavljiv za "izrođene" staroeuropske žirije, ali je poslužio za odtakanje glasova publike i kao još jedan "ne-Izrael" u špilu.
Tonto Posted - 12/05/2024 : 21:39:35
quote:
Originally posted by manhunter

Da, "narod" je rekao svoje. Taj isti narod je na prva tri mesta stavio tri osobe koje ne potpadaju pod queer, pa ne znam odakle uopšte takva izjava. Pre 26 godina je pobedio transseksualac, niko nije pravio frku oko toga, a niko nije ni vrištao queersi dolaze. Pre desetak godina isto tako. Zato i kažem da je ovo izjava osobe sa dubokim kompleksima. Osetila se na momenat važnom i sad je već otišla u kolektivni zaborav.

Nije to bas tako lako usporedjivat. Nekad je bilo nekad, sad je sad. Drustvo je polarizirano puno vise nego tada.
Tonto Posted - 12/05/2024 : 21:36:25
quote:
Originally posted by manhunter



Ova spodoba mi je jednostavno neuverljiva, jaše na woke talasu i leči svoje komplekse ovakvim izjavama. Za nekoliko dana većina nas više neće ni čuti za nju.


... i svakom prema zasluzi.
manhunter Posted - 12/05/2024 : 21:35:54
Da, "narod" je rekao svoje. Taj isti narod je na prva tri mesta stavio tri osobe koje ne potpadaju pod queer, pa ne znam odakle uopšte takva izjava. Pre 26 godina je pobedio transseksualac, niko nije pravio frku oko toga, a niko nije ni vrištao queersi dolaze. Pre desetak godina isto tako. Zato i kažem da je ovo izjava osobe sa dubokim kompleksima. Osetila se na momenat važnom i sad je već otišla u kolektivni zaborav.
Lukeruk Posted - 12/05/2024 : 21:35:02
quote:
Originally posted by xilrion

Irska je pokušala nekim shock value nastupom nadoknadit nedostatak talenta i originalnosti.



Od svega ponudjenog, Irska pesma je najoriginalnija, a i najkvalitetnija. Ti ucestali muzicki prelazi iz energicnog haosa i ludila u idilicnu, skladnu i lepu melodiju, nije nesto sto sam bas cesto imao prilike da cujem.
Kompletan nastup, ukljucujuci scenu, koreografiju, efekte, je na izuzetno visokom nivou. Jedino je onaj lik neuverljiv i bez dovoljno harizme da bi mogao da prati sjajnu Bambie. Devojka, ili kako se vec naziva, je bez sumnje izuzetno talentovana.
Tonto Posted - 12/05/2024 : 21:33:51
Znas kako kazu: svakoj budali njegovo veselje.
lwood Posted - 12/05/2024 : 21:27:23
quote:
Originally posted by Tonto

quote:
Originally posted by manhunter

quote:
Originally posted by lwood

quote:
Originally posted by manhunter

https://www.index.hr/mobile/magazin/clanak/predstavnica-irske-jees-ebu-nebinarni-su-pobijedili-strasne-stvari-su-se-dogadjale/2564422.aspx?index_ref=naslovnica_magazin_ostalo_m


Buahaha, kako bi meni ova skupljala seno na planini, čitav dan na 38c. Da nauči razliku između poskoka i šarke. A uveče na tečaj vlaške magije, čisto da vidi kako je stvarno baviti se tim stvarima. Barem da ima razloga za kuknjavu.



Taj/to/nešto je bar ima/la dobar perfomans,Nema i dalje ne mogu pogledat duže od 5 sekundi.



Performans je bio ok, ali svejedno neukusan. Ali ok.

Više sam mislio na izjavu: Uopće me ne zanimaju, jebeš EBU. Tu je zajednica, ljubav, moć svih nas. Narod je rekao svoje, queersi dolaze, nebinarni su jebeno pobijedili".. Koliko su ti ljudi opčinjeni svojim svetom i ubeđenjima, strašno. I to oni koji su kao neki umetnici i propagiraju jednakost.

A sto te tu cudi? Konstantno omalovazavani i diskriminirani od konzervativnog dijela populacije... reakcija potpuno u skladu sa ljudskom prirodom. Jednakost ne postoji, iluzija. Svako svoga konja gura i jedva se ceka protivniku krvi napit. To se ne mijenja.



Vididš ovo pocrtano? To može izjavit jedino potpuni glupak. Pobijedili su?
Možda taj lik ili koji je već q misli na je on neki viši stepen .
Al jebga nije.
On je evolucijska slipa ulica,ka i svi njemu slični.
Nema to veze s politikom,čista biologija.
manhunter Posted - 12/05/2024 : 21:05:20
Boy George, David Bowie, Freddy, Michael Jackson, Grace Jones... Svi su oni bili više queer nego ovi današnji. Da ne pričamo o metalu osamdesetih, kada su uske helanke i animal print bili obavezni, a svaki od tih muškaraca je nosio više šminke od današnjih devojaka. Tako da nećemo o omalovažavanju u show businessu(mada je i toga bilo, a ima ga i danas). Muzičari su bili u većini slučajeva pošteđeni toga.

Ova spodoba mi je jednostavno neuverljiva, jaše na woke talasu i leči svoje komplekse ovakvim izjavama. Za nekoliko dana većina nas više neće ni čuti za nju.
Tonto Posted - 12/05/2024 : 20:37:01
quote:
Originally posted by manhunter

quote:
Originally posted by lwood

quote:
Originally posted by manhunter

https://www.index.hr/mobile/magazin/clanak/predstavnica-irske-jees-ebu-nebinarni-su-pobijedili-strasne-stvari-su-se-dogadjale/2564422.aspx?index_ref=naslovnica_magazin_ostalo_m


Buahaha, kako bi meni ova skupljala seno na planini, čitav dan na 38c. Da nauči razliku između poskoka i šarke. A uveče na tečaj vlaške magije, čisto da vidi kako je stvarno baviti se tim stvarima. Barem da ima razloga za kuknjavu.



Taj/to/nešto je bar ima/la dobar perfomans,Nema i dalje ne mogu pogledat duže od 5 sekundi.



Performans je bio ok, ali svejedno neukusan. Ali ok.

Više sam mislio na izjavu: Uopće me ne zanimaju, jebeš EBU. Tu je zajednica, ljubav, moć svih nas. Narod je rekao svoje, queersi dolaze, nebinarni su jebeno pobijedili".. Koliko su ti ljudi opčinjeni svojim svetom i ubeđenjima, strašno. I to oni koji su kao neki umetnici i propagiraju jednakost.

A sto te tu cudi? Konstantno omalovazavani i diskriminirani od konzervativnog dijela populacije... reakcija potpuno u skladu sa ljudskom prirodom. Jednakost ne postoji, iluzija. Svako svoga konja gura i jedva se ceka protivniku krvi napit. To se ne mijenja.
Tonto Posted - 12/05/2024 : 20:30:52
Ovi sto se zgrazaju nad irskom me podsjecaju na nase babe i njihove reakcije kad se pojavio metal 80-ih.
manhunter Posted - 12/05/2024 : 20:29:21
quote:
Originally posted by lwood

quote:
Originally posted by manhunter

https://www.index.hr/mobile/magazin/clanak/predstavnica-irske-jees-ebu-nebinarni-su-pobijedili-strasne-stvari-su-se-dogadjale/2564422.aspx?index_ref=naslovnica_magazin_ostalo_m


Buahaha, kako bi meni ova skupljala seno na planini, čitav dan na 38c. Da nauči razliku između poskoka i šarke. A uveče na tečaj vlaške magije, čisto da vidi kako je stvarno baviti se tim stvarima. Barem da ima razloga za kuknjavu.



Taj/to/nešto je bar ima/la dobar perfomans,Nema i dalje ne mogu pogledat duže od 5 sekundi.



Performans je bio ok, ali svejedno neukusan. Ali ok.

Više sam mislio na izjavu: Uopće me ne zanimaju, jebeš EBU. Tu je zajednica, ljubav, moć svih nas. Narod je rekao svoje, queersi dolaze, nebinarni su jebeno pobijedili".. Koliko su ti ljudi opčinjeni svojim svetom i ubeđenjima, strašno. I to oni koji su kao neki umetnici i propagiraju jednakost.
Poli Posted - 12/05/2024 : 20:17:19

nego, kako tacno bi to ziri ovoliko drzava uspio nesto namjestiti? ne zelite valjda reci da su u svaku drzavu namjestili svoje ljude koje je potvrdila i drzava, kako tacno? zar ne idu na prijedlog nacionalne televizije ili tako nesto? zar su dobili pismenu naredbu, mozda samo telefonski poziv?

ja toliko daleko ne bi isao, ali zna se da je to vec desetljecima politika, nekada se cak i pjevalo i ako si imao dobru pjesmu znao bi pobjediti, saj je samo (freak) show ili nesto blizu toga
opet, nemam problema s tim, ali nalijmo si cistoga vina, i recimo bobu bob


lwood Posted - 12/05/2024 : 18:52:04
https://www.index.hr/mobile/magazin/clanak/oprostite-mi-plesao-sam-sa-zidovkom/2564362.aspx?index_ref=naslovnica_magazin_ostalo_m

Bolesno. Izvinjavat se zbog plesa,ej.
Tonto Posted - 12/05/2024 : 18:33:36
quote:
Originally posted by ken2


inače, i bolje da to ne dolazi ovdje, gdje bi se prosvjedovalo protiv pederluka, sotonizma i čega sve ne, a klečavci bi zatvorili prilaze areni
sve još u vrijeme lokalnih izbora, pa bi to pretvorili u glavnu temu

pih, tome sam se jedino veselio.
ken2 Posted - 12/05/2024 : 18:27:59
ne vidim logiku da su se uplašili pobjede izraela, pa nabildali žiri glasove švicarskoj, pa im se opet stekao dojam nepravde, kao i prošle godine
ako su se stvarno uplašili da cirkus ode u izrael, onda im je valjda 100puta lakše bilo 'namjestit' pobjedu lazanji
ovo je očito bilo namještanje isključivo za njega, a ne protiv moguće pobjede izraela
inače, i bolje da to ne dolazi ovdje, gdje bi se prosvjedovalo protiv pederluka, sotonizma i čega sve ne, a klečavci bi zatvorili prilaze areni
sve još u vrijeme lokalnih izbora, pa bi to pretvorili u glavnu temu
GGG Posted - 12/05/2024 : 17:54:27
Jebiga, EBU se uplašio, da ne daj bože Izrael ne pobjedi po glasovima, pa su "osvješteni" nacionalni žiriji nabaceli bodove Švajcarcu ko da je novi Mišo Džekson, a Lasgana je posljedičn onajebao kao kolateralna šteta. Inače, meni su najbolji bili, od "prvotimaca" Ukrajina, Izrael i Francuska (Slimane je daleko najbolji izvođač, ali pjesma generična, ko da ju je chatGPT napisao...), a od ekipa sitnog zuba najviše su mi sjeli baltičari - Estonija, Litva i Finska te ona Luksemburžanka sa pletenicama.
ken2 Posted - 12/05/2024 : 16:28:58
quote:
Originally posted by xilrion

Irska je pokušala nekim shock value nastupom nadoknadit nedostatak talenta i originalnosti.



i onda napravili nešto originalno i savršeno izvedeno
xilrion Posted - 12/05/2024 : 15:17:59
Irska je pokušala nekim shock value nastupom nadoknadit nedostatak talenta i originalnosti.
lwood Posted - 12/05/2024 : 15:17:52
Palo mi napamet kad smo (nekad davno ) bili klinci s kojin smo gušton gledali ovo natjecanje.
Sad je čista politika,al ono baš pretjerano.
Jebate , da iman dicu ne bi in da ovo gledaju.

forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.2 seconds. Snitz Forums 2000