forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Racunala i internet
 Gejmeri, dajte predlog

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Message:

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

   -  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.
    

T O P I C    R E V I E W
sawitch Posted - 14/12/2009 : 11:59:13
Igra mi se nesto sa letenjem.. Secam se onih igrica, kao neki avion leti i mlavi sve zivo, skuplja neka leteca slova, a to su neke specijalne bombe, bolja oruzja.. Onako se pucaljka rasiri po celom ekranu.. Stare igre sa automata... Ili neke svemirske letelice na slicnu foru...

PREDLOZITE!?!?!? Ja ne znam ni jedan naziv...
25   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
GGG Posted - 21/12/2009 : 18:56:12
Da li se neko sječa igre na Amigi, mislim da je bila nekakav nastavak Defender of the Crown, uz Veliku Britaniju, tu je bio Island, Irska i južna Norveška, ... teritorije su bile manje, tražio si rude...
sawitch Posted - 21/12/2009 : 18:34:03
A sto se tice WA, tu sam i ja zverina.. Ogledacemo se jednom... Mada nisam igrao sto godina..
sawitch Posted - 21/12/2009 : 18:33:37
Sa Kabalom, AACZ<-Z sa onim mavasijem na kraju...
Grujah. Posted - 21/12/2009 : 18:21:25
Pitfall!! Igrao sam i onaj STARI STARI pixelasti, ne znam vise na cemu, a i onaj Mayan Adventure na SEGI (Legendarno dobro), i onaj novi na PC koje je bleeeh. MK III of kors - takodje znam vecinu magija i jos poneku kombinaciju. Inace najjaci je Kabal - C C X X Aperkat pa kugla iz vazduha :D

I igrica u kojoj sam apsolutni nepobedivi sampion: Worms Armageddon :D
sawitch Posted - 21/12/2009 : 17:53:37
A Mortal Kombat III, Boogerman, Pit fall, Mortal Kombat II itd..

Meni je Mortal Kombat III mozda i najbolja igrica koju sam ikad igrao...
Grujah. Posted - 21/12/2009 : 17:48:13
Neko je spomenio legendarni Pirates! .. Ima i remake za PC, isto se zove Sid Meier's Pirates i dosta je dobar.

Ajde da i ja malo budim nostalgiju. I ja mladji odvas, nisam tolko puno igrao stare automate, vise sam picio NES i Segu, kasnije PSX i PC, a ove nove konzole (OD PS2 nadalje) su BLASHEMY!
Meni je, bez ikakve konkurencije, najlegendarnija igrica Super Mario Bros. Onda par mesta prazno, pa moze nesto drugo da prismrdi. Sa 4-5 godina sam je prelazio u jednom cugu, sve do onog poslednje zmaja kojeg cuva ona kornjaca, ona me je uvek ubijala >< I onda kad predjes treba sve opet samo sa onim neunistivim fokama >< Da ne spominjem da i dan danas znam lokacije vecine skrivenih zivota, pasulja i level warpova.

Ostale legendarne (Pored pomenutih): Na automatima sam najvise pikao malo novije: Tekken 3, Metal Slug (SVE VERZIJE!) i Pac-mana.
Sa Sege: Duck Hunting, Comix Zone, Kid Chameleon, Zombies ate my Neighbours, Earthworm Jim..

@ Sawitch - I Dig Dug ima PC remakova, ja sam igrao par (original nisam though).
sawitch Posted - 21/12/2009 : 17:33:05
'aj' ti to meni sibni na sawitch@gmail.com kad uhvatis vremena...
Grujah. Posted - 21/12/2009 : 17:25:59
quote:
Originally posted by sawitch

Zaboravio sam da napisem jednu genijalnu igricu: P A N G ! ! ! Ako se neko seca... Velika lopta, pa 2 duplo manje, pa 4 jos manje itd... VRH...



Ja sam skoro skinuo PANG Collection Editions - sve verzije, sa raznih konzola i automata :D
sawitch Posted - 21/12/2009 : 17:14:43
dr strangelove Posted - 21/12/2009 : 16:00:09
quote:
Originally posted by sawitch

Ej, pa imam mame.. Ne brigaj.. Reseno...




Čak i sawitch mora imat mamu
sawitch Posted - 21/12/2009 : 15:57:02
Ej, pa imam mame.. Ne brigaj.. Reseno...
anto Posted - 21/12/2009 : 15:09:12

Kidniki - radical ninja - ako Pajdo misli[ na nju - odlična igrica!!!
@Savić
Jel me to zajebavaš ???
Pa čoveče pokreni mame emulator, daunloduj igricu ako je već nemaš skinutu i pokreni je, ako se ne budeš snašao(za igricu) ja ću da ti je imejliram!
PAJDO Posted - 18/12/2009 : 17:41:05
Vidim da se ovdi ozbiljno govori o starim igricama;)) Pa imam i ja jedno pitanje, davno sam na automatu igrao jednu arkadu sa nekim malim samurajem u glavnoj ulozi, kao vrti i baca svoj mač pa ako je nekome to poznato molio bi da javi ovdi.
sawitch Posted - 18/12/2009 : 14:41:24
TOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO

Kako ovo na PC-u da igram????
anto Posted - 18/12/2009 : 14:30:31

Saviću samo pitaj doktora za MAME igrice
U pitanju je Dig dug - klasik !!!
sawitch Posted - 18/12/2009 : 04:05:09
Jao, bila je i neka igrica na automatima, neko kopanje pod zemljom, pa sa nekom kao strujom pumpas neke napadace.. Kroz maglu mi ostala slika.. Secam se da sam igrao kad sam bio klinac...
panzer Posted - 17/12/2009 : 21:34:26
ove neče biti po tvome ukusu, ali ipak:

Ikachan
http://www.caiman.us/scripts/fw/f1792.html
http://en.wikipedia.org/wiki/Ikachan
La Mulana
http://agtp.romhack.net/project.php?id=lamulana
http://en.wikipedia.org/wiki/La-Mulana
Cave Story
http://agtp.romhack.net/project.php?id=cavestory
http://en.wikipedia.org/wiki/Cave_Story
Ili pak probaj I wanna be that guy, mnogo puta izabranu za najtežu igru uopšte
http://kayin.pyoko.org/iwbtg/
http://en.wikipedia.org/wiki/I_Wanna_Be_the_Guy
anto Posted - 16/12/2009 : 20:37:44
quote:
Originally posted by srleb

quote:
Originally posted by Obi-wan
A dosta smo igrali i igru Conquest for the crown. Strateška (saćolika polja). Skupi nas se četvorica pa igramo 2 protiv 2. To smo igrali mjesecima.


Ja sam igrao Defender Of The Crown, Pirates, Manic Miner, Elite, Druid... eto to su igre koje su obelezile moje detinjstvo ehhh kad se samo setim...lepo bese...


E to su bile igrice !!!
srleb Posted - 16/12/2009 : 20:11:28
quote:
Originally posted by Obi-wan
A dosta smo igrali i igru Conquest for the crown. Strateška (saćolika polja). Skupi nas se četvorica pa igramo 2 protiv 2. To smo igrali mjesecima.


Ja sam igrao Defender Of The Crown, Pirates, Manic Miner, Elite, Druid... eto to su igre koje su obelezile moje detinjstvo ehhh kad se samo setim...lepo bese...
Obi-wan Posted - 16/12/2009 : 19:52:53
quote:
Originally posted by srleb

Jel igrao neko "Elite"? Baas me cudi da je niko od stare garde nije spomenuo?!


Uh, igrali smo kum i ja kao klinci. Nas dvojica za kormilom C-64. Crni ekran, točkice, kupi prodaj, docking computer on. Držalo nas je po čitav dan.
A dosta smo igrali i igru Conquest for the crown. Strateška (saćolika polja). Skupi nas se četvorica pa igramo 2 protiv 2. To smo igrali mjesecima.
srleb Posted - 16/12/2009 : 19:42:47
quote:
Originally posted by sawitch

Ja sam pre par meseci igrao bas tu staru verziju.. Kakvo ludilo...


Remake nije los; pored stare sheme ubaceni su i neki novi fazoni. Ah da i najbitnije mozes da snimis poziciju
srleb Posted - 16/12/2009 : 19:39:56
Jel igrao neko "Elite"? Baas me cudi da je niko od stare garde nije spomenuo?!
sawitch Posted - 16/12/2009 : 09:59:49
Ja sam pre par meseci igrao bas tu staru verziju.. Kakvo ludilo...
srleb Posted - 16/12/2009 : 08:18:56
quote:
Originally posted by sawitch

Zaboravio sam da napisem jednu genijalnu igricu: P A N G ! ! ! Ako se neko seca... Velika lopta, pa 2 duplo manje, pa 4 jos manje itd... VRH...


secam se, i skoro sam nagazio na remake!
ne vredi pocinjati - zaraza !
sawitch Posted - 16/12/2009 : 06:03:44
Zaboravio sam da napisem jednu genijalnu igricu: P A N G ! ! ! Ako se neko seca... Velika lopta, pa 2 duplo manje, pa 4 jos manje itd... VRH...

forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.09 seconds. Snitz Forums 2000