forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Racunala i internet
 iPad

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Message:

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

   -  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.
    

T O P I C    R E V I E W
mr murdoc Posted - 02/02/2010 : 10:00:22
Apple-Chef Steve Jobs nedavno je predstavio kako bi neki u sali rekli "najveci I-phone na svijetu"
Radi se ustvari o alternativi klasicnog notebooka sa vecim funn potencialom i vec neizbjeznim touchscreenom.
Sto vi mislite o ovom novom produktu?



link

http://www.apple.com/ipad/
14   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
Emir Pasanovic Posted - 05/02/2010 : 21:52:52
quote:
Originally posted by Obi-wan
Od tih novih tehnologija, nešto se palim na onaj kindle. Mogao bih sa kojekakvih cd-a skinuti gomilu sf knjiga koje je danas teško nabaviti. A čini mi se dobra stvar, velik ekran, možeš ležati dok čitaš, kažu stane gomila knjiga na njega. Jedino mi je još pomalo skupo, ali neće ni to dugo...


Mene nimalo ne privlači, toliko sam se loših stvari naslušao plus što je onaj interface kao u starim Doctor Who serijama, sve nekakvi dugmići.
Strpi se još godinu dana, tek će onda navrti sve novi čitači elektronskih knjiga, iPad je samo prvi.
Obi-wan Posted - 05/02/2010 : 21:40:14
quote:
Originally posted by lwood

šta mislin o novom ipadu? ništa ka ni o staron.
ne triba mi ,ne bacan pare na takve stvari,iman isti mob već gotovo 4 godine.



Mene su tjerali da mi kupe mobilni, ali nisam htio. Onda mi je stari dao jedan od svojih 6 Nokia sve sa kamerom i ostalim sranjima. Ja sam ga odmah dao ženi, a od nje sam dobio njenu staru Nokiu koju ima 5-6 godina. Služi mi za buđenje ujutro, da gledam na sat (koliko još ima do kraja smjene) i da me žena nazove na posao (čisto da mi čuje glas). Čim izađem s posla, ja ga ugasim. Baterija tog starog telefona mi drži 3 tjedna bez punjenja...

Od tih novih tehnologija, nešto se palim na onaj kindle. Mogao bih sa kojekakvih cd-a skinuti gomilu sf knjiga koje je danas teško nabaviti. A čini mi se dobra stvar, velik ekran, možeš ležati dok čitaš, kažu stane gomila knjiga na njega. Jedino mi je još pomalo skupo, ali neće ni to dugo...
Nostromo Posted - 05/02/2010 : 21:12:18
http://gizmodo.com/5463681/comic-books-will-look-incredible-on-the-ipad?skyline=true&s=i
A evo, bit će nešto i za nas na iPadu.
Ni ja ne volim čitati stripove na ekranu ali teško ćemo to izbjeći u budućnosti.
Vjeko1980 Posted - 04/02/2010 : 21:41:15
Mislim da je to potpuno nepotrebni gadget kao i većina takvih sranja koja nam serviraju..
mr murdoc Posted - 04/02/2010 : 17:34:26
danas bas razgovarah sa menaderom iz Apple -store -Swiss , koji mi kaze da imaju ogroman broj narudbi za iPad , koji na ovo trziste dolazi tek na ljeto.
Svega sto se Steve Jobs u zadnje vrijeme dotakne, prodaje se kao ludo.
Smatram da je Steve Jobs IT pretvorio u modu i da iz toga enormno profitira .
lwood Posted - 03/02/2010 : 16:55:57
šta mislin o novom ipadu? ništa ka ni o staron.
ne triba mi ,ne bacan pare na takve stvari,iman isti mob već gotovo 4 godine.
kiky Posted - 03/02/2010 : 10:31:05
MI te ionako već navodimo daljinskim upravljačem
svaka tvoja stanica će biti naučena kako da misli
zato ti je bolje da čitaš moje zapovijedi
i poredaš ih oko sebe poput vojnika

vražja blackberry nacija!
Panon Posted - 03/02/2010 : 10:23:35
hm, svijet je baš postao jadan s tom 'fancy' tehnologijom. Zar je baš tolika potreba ići uokolo s time i svaki minut surfat netom zbog trivijalnosti!?
Rico Posted - 03/02/2010 : 10:16:46
Hm, pa ako bi se mogao ufurat fotošop unutra dobiješ najjeftiniji monitor tablet na svijetu. Može'l to?
kiky Posted - 03/02/2010 : 10:01:57
Ipad - još jedno novije, još sofisticiranije, podmuklije iluminatsko oružje u borbi protiv naših umova?

Što će mi to? Kako bi u svakom trenutku, na svakom mjestu, u bilo koje doba znao gdje se Lady Ga-Ga nalazi na muzičkoj ljestvici? Kako bi me se u svakom trenutku, na bilo kojem mjestu i u bilo koje vrijeme podsječalo za koga moram glasati?

Ipad - konačna stepenica prije ugradnje ćipova u ljudsko tijelo?
drogsy Posted - 03/02/2010 : 09:21:58
Samo 500 $ , jeftinije nego neke druge stvarčice kao na primjer moj htc - 5000 kn
Maximuss Posted - 02/02/2010 : 19:25:20
Ma to mi je preveliko. Radije cu laptop nosat okolo.
sawitch Posted - 02/02/2010 : 13:26:17
Ja sa mojim Iphoneom 3G prezadovoljan, ovo mi ni na kraj pameti nije da nabavljam...
www2 Posted - 02/02/2010 : 10:03:42
Ispali su smiješni sa svim tim pizdarijama oko Flasha....daj molim te, pa nemoš mi izdat notebook bez te podrške....to mi je koda odem do Cinestara i kazu mi da oni ne zele Surround u njihovom kinu........

forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.08 seconds. Snitz Forums 2000