forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Racunala i internet
 PDF konvertovan u Word,treba mi pomoc!

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Message:

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

   -  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.
    

T O P I C    R E V I E W
LeeMan Posted - 06/03/2010 : 12:32:04
Imam tri dokumenta koja sam konvertovao iz PDFa u Word i ocu da ih ubacim u jedan dokumenat ali kad uradim paste sve se jako cudno ponasa,
tabele su poremecene...ma sve nesto...jel to moze malo da se sredi?

Evo ta tri fajla>

http://www.box.net/shared/c8v3exr0yd
http://www.box.net/shared/9zjlkm0pr5
http://www.box.net/shared/mohfl4iz34

Konkretno mi treba da neko ova tri dokumenta prebaci u jedan prazan
word dokumenat.

Hvala!
9   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
srleb Posted - 07/03/2010 : 13:05:42
quote:
Originally posted by LeeMan
Vidi sad ovo> Ja sam spojio ta tri dokumenta a on mi je napravio fajl velicine 500mb?


Verovatno ti taj novi fajl nije snimljen kao word document, vec kao rich text...

quote:
Originally posted by LeeMan
Drugo pitanje> Jel moguce sad da se kombinuju neke tabele ako mi ne treba ceo tekst...?pozz


Ako sam te dobro razumeo, postoji mogucnost kombinovanja, uz malo prepravki, i od situacije ;)
LeeMan Posted - 07/03/2010 : 12:44:04
quote:
Originally posted by srleb

quote:
Originally posted by LeeMan
E ali poenta je da meni taj fajl treba da bude u wordu da bi mogao da manipulishem s njim...ako ocu da pravim neke izmene...jel to moguce da se izvede?


Otvori prvi word file; odi na kraj zadnje strane, i iz menija "Insert/File..."izaberi drugi word doc (ulaganja2)...isti postupak i za treci.
Kod mene deluje sredjeno!
Pozdrav,



Vidi sad ovo> Ja sam spojio ta tri dokumenta a on mi je napravio fajl velicine 500mb?

Drugo pitanje> Jel moguce sad da se kombinuju neke tabele ako mi ne treba ceo tekst...?pozz
srleb Posted - 07/03/2010 : 11:59:30
quote:
Originally posted by LeeMan
E ali poenta je da meni taj fajl treba da bude u wordu da bi mogao da manipulishem s njim...ako ocu da pravim neke izmene...jel to moguce da se izvede?


Otvori prvi word file; odi na kraj zadnje strane, i iz menija "Insert/File..."izaberi drugi word doc (ulaganja2)...isti postupak i za treci.
Kod mene deluje sredjeno!
Pozdrav,
LeeMan Posted - 07/03/2010 : 11:24:41
quote:
Originally posted by all_ba

Htio sam ti reći zašto konvertovati iz PDF u Word, kad može jednostavnije. Sad, pitanje je koliko ti vladaš kompjuterskim grafičkim programima. Zato sam ti ponudio mogućnost preko In Designa, Illustratora ili Corela.
Zaboravi Photoshop da te ne zbunjuje. Ako ne vladaš ovim programima, daj nekom svom prijatelju koji poznaje DTP i on će ti na vrlo jednostavan način rijšiti problem.
Ako nemaš nikoga da ti to odradi daj sve datoteke i ja ću ti to uraditi, ali profesionalno i na kraju ti poslati sve u PDF-u.



E ali poenta je da meni taj fajl treba da bude u wordu da bi mogao da manipulishem s njim...ako ocu da pravim neke izmene...jel to moguce da se izvede?
all_ba Posted - 06/03/2010 : 19:54:49
Htio sam ti reći zašto konvertovati iz PDF u Word, kad može jednostavnije. Sad, pitanje je koliko ti vladaš kompjuterskim grafičkim programima. Zato sam ti ponudio mogućnost preko In Designa, Illustratora ili Corela.
Zaboravi Photoshop da te ne zbunjuje. Ako ne vladaš ovim programima, daj nekom svom prijatelju koji poznaje DTP i on će ti na vrlo jednostavan način rijšiti problem.
Ako nemaš nikoga da ti to odradi daj sve datoteke i ja ću ti to uraditi, ali profesionalno i na kraju ti poslati sve u PDF-u.
LeeMan Posted - 06/03/2010 : 15:19:39
Ne kapiram ovo sa Photoshopom...anyway,haval u svakom slucaju...
Collector Posted - 06/03/2010 : 14:57:55
Teško a da ne oduzme puno vremena......
Ovde je sve rađeno u text boxovima, koji nisu međusobno grupisani. Probaj stranu po stranu...
all_ba Posted - 06/03/2010 : 13:53:04
Može i Photoshop.
all_ba Posted - 06/03/2010 : 13:52:29
Ja bih ti preporučio obrnuto. Otvoriš prazan dokument u nekom programu npr In Designu, Illustratoru ili Corelu (može i Pjoposhop)i prebaciš datoteke iz PDF, jednu po jednu. Vrlo jednostavno.

forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.09 seconds. Snitz Forums 2000