forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Racunala i internet
 |

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Message:

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

   -  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.
    

T O P I C    R E V I E W
Gand Posted - 08/03/2010 : 10:09:29
|
25   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
nemanja93 Posted - 13/03/2010 : 02:00:07
quote:
Originally posted by docA

@ nemanja93

Mali, aj ne seri po mnogo!

Evo ti kompromis->
i nisam ti neprijatelj, ali zobidji me ubuduce, ako moze..ok?




Hvala za grb!Kod mene bre sve moze.
Samo nemoj to mali ko Boga te molim.
docA Posted - 13/03/2010 : 01:54:16
@ nemanja93

Mali, aj ne seri po mnogo!

Evo ti kompromis->
i nisam ti neprijatelj, ali zobidji me ubuduce, ako moze..ok?
nemanja93 Posted - 13/03/2010 : 01:42:31
quote:
Originally posted by docA

DAbogdA bude ovAko!






Al ga sad zavuce



Ne vidim sta je lose u tome imati profil na facebooku ali ga koristi za normalne stvari.Malo se dopisujes sa drugom,drugaricom postavis neku slicicu,udjes u neku grupu i to je to
Priznajem da ima manijaka i debila i nekih gluposti da mi se place kad ih vidim ali ih ima svugde u svetu.
nemanja93 Posted - 13/03/2010 : 01:42:31
quote:
Originally posted by docA

DAbogdA bude ovAko!






Al ga sad zavuce



Ne vidim sta je lose u tome imati profil na facebooku ali ga koristi za normalne stvari.Malo se dopisujes sa drugom,drugaricom postavis neku slicicu,udjes u neku grupu i to je to
Priznajem da ima manijaka i debila i nekih gluposti da mi se place kad ih vidim ali ih ima svugde u svetu.
okiboki Posted - 13/03/2010 : 01:12:34
quote:
Originally posted by docA

DAbogdA bude ovAko!



docA Posted - 13/03/2010 : 00:13:04
DAbogdA bude ovAko!

Lord Vader89 Posted - 12/03/2010 : 01:06:23
evo malo, ko voli da cita uz kaficu, konacan odgovor na zivot, fejsbuk i sve ostalo :D

http://www.facebook.com/?ref=logo#!/group.php?gid=201479633328&ref=nf
SnotMan Posted - 11/03/2010 : 20:51:15
nemash je kao ni u srednjem vijeku....
REJS Posted - 11/03/2010 : 20:39:43
Pedofili? Mnogi javno gradom setaju devojke bez licne karte pa i od 14-15 godina a jos nisam cuo za masovna hapsenja.
Koja je stvarna donja granica hibridnog doba?
elfak nish Posted - 11/03/2010 : 20:28:57
Manijak sa fejsbuka,jedan pedofil :X
http://www.rts.rs/page/stories/ci/story/134/%D0%A5%D1%80%D0%BE%D0%BD%D0%B8%D0%BA%D0%B0/557251/%D0%9C%D0%B0%D0%BD%D0%B8%D1%98%D0%B0%D0%BA+%D1%81%D0%B0+%22%D0%A4%D0%B5%D1%98%D1%81%D0%B1%D1%83%D0%BA%D0%B0%22.html
seinfeld Posted - 11/03/2010 : 12:58:51
http://www.lamebook.com/
SnotMan Posted - 10/03/2010 : 22:51:24
Facebook je u tom smislu jako pogodno tlo za socijoloshke frustracije,pogotovo maloljetnika i no lifera.
REJS Posted - 10/03/2010 : 22:50:51
Meni je Bonelli poslao zahtev za prijateljstvo ali jos razmatram da li da prihvatim.
okiboki Posted - 10/03/2010 : 22:33:52
quote:
Originally posted by il cattivo

quote:
Originally posted by Gand

quote:
Originally posted by okiboki

Ja sam veliki protivnik Face booka,Pa to toliko moze neko da zloupotrebi da to nije istina.Boze grozim se da mi neki ko zna kakvi likovi bulje u slike mene i moje porodice.Ma ljudi su postali dokoni voajeri koje mrzi da posteno voajerisu nego idu na face book.Strasno grozim se face book-a.
Cuo sam nesto za onu farmu na FB kao ko god udje tu,neki tamo mogu da ti vide profil.Bila je prica pre neki dan.




Ovo je kao da kazes, ja sam protivnik hodanja gole guzice po gradu, mogu svakakvi tipovi da bulje u mene...
To igra ako na FB prijateljujes s ljudima koje ze znas, ovi drugi ne znam sto ce ti uopce na listi...

Ja na FB imam samo ljude koje znam, i manji dio ljudi koji me zele imati na listi. Ako me tlace svojim glupim invitima, blokiram im aplikacije, a ponekad i njih same. Uvid u slike omogucujem samo prijateljima s liste, ukratko... mozes si editirati profil po volji. Inace sam profil otvorio kako bi nasao dva prijatelja iz Beograda, uspio sam i po meni je FB ispunio sva ocekivanja.






Slažem se s Gandom.
Ja sam dugo odolijevao s FB, sve dok mi nije stvarno trebao za uspostavljanje redovitije komunikacije s nekim ljudima koji su miljama udaljeni, i s kojima nisam drugačije mogao imati redovitiju komunikaciju.
Osnovna zamisao FB-a je odlična, druga je stvar što ga većina koristi za samopromociju svojih jadnih života, pa je došao na glas kao da je Iskrica ili Smokva...
Slazem se u potpunosti.Realno jako je malo onih koji ga korisno i koriste.
il cattivo Posted - 10/03/2010 : 22:07:22
quote:
Originally posted by Gand

quote:
Originally posted by okiboki

Ja sam veliki protivnik Face booka,Pa to toliko moze neko da zloupotrebi da to nije istina.Boze grozim se da mi neki ko zna kakvi likovi bulje u slike mene i moje porodice.Ma ljudi su postali dokoni voajeri koje mrzi da posteno voajerisu nego idu na face book.Strasno grozim se face book-a.
Cuo sam nesto za onu farmu na FB kao ko god udje tu,neki tamo mogu da ti vide profil.Bila je prica pre neki dan.




Ovo je kao da kazes, ja sam protivnik hodanja gole guzice po gradu, mogu svakakvi tipovi da bulje u mene...
To igra ako na FB prijateljujes s ljudima koje ze znas, ovi drugi ne znam sto ce ti uopce na listi...

Ja na FB imam samo ljude koje znam, i manji dio ljudi koji me zele imati na listi. Ako me tlace svojim glupim invitima, blokiram im aplikacije, a ponekad i njih same. Uvid u slike omogucujem samo prijateljima s liste, ukratko... mozes si editirati profil po volji. Inace sam profil otvorio kako bi nasao dva prijatelja iz Beograda, uspio sam i po meni je FB ispunio sva ocekivanja.






Slažem se s Gandom.
Ja sam dugo odolijevao s FB, sve dok mi nije stvarno trebao za uspostavljanje redovitije komunikacije s nekim ljudima koji su miljama udaljeni, i s kojima nisam drugačije mogao imati redovitiju komunikaciju.
Osnovna zamisao FB-a je odlična, druga je stvar što ga većina koristi za samopromociju svojih jadnih života, pa je došao na glas kao da je Iskrica ili Smokva...
Kit Carson Posted - 10/03/2010 : 22:06:57
quote:
Originally posted by globinjo

quote:
Originally posted by Vjeko1980

Hahaha sad dobijem frend request od izvjesnog Mihaela Bađuna.. Da li je to netko sa foruma?


da,i meni je poslao...nemam pojma tko je...a šta ću,vidim da imamo 7 zajedničkih prijatelja


Hmmmmm...i ja sam se poveo time.
SnotMan Posted - 10/03/2010 : 20:16:26
Buhahahahhahaha,ova sa call 911 je kraljica
manhunter Posted - 10/03/2010 : 20:11:11
http://facebookfails.com/
weljko94 Posted - 10/03/2010 : 19:52:30
hehe, tako sam ja Colta addovao pre par meseci

zeljko Posted - 10/03/2010 : 08:50:32
doda me poznanik iz 2006 jedva ga skontah naravno ko je
koji je odselio iz BiH

i sve mi u profilu pise
i onda me krene sve to pitati

dakle vidi se kako je lijep otici na info :D

i uvijek ista prica... sa svakim vec 2 godine...
ista pitanja isto ponasanje

nemanja93 Posted - 10/03/2010 : 06:52:20
quote:
Originally posted by wele

quote:
Originally posted by nemanja93

quote:
Originally posted by William_Wallace

Vidim Nemanja iz Loznice si, u koju skolu ides?




O zemljak vidim ti ides u gimnaziju nije ni cudo sto tako dobro crtaszbog profesorke
Ja sam u ekonomskoj druga godina smer Turisticki
Turisti Teroristi





Pozdrav novajliji,i ti ucis turisticku?
a fejsbuk ima i dobrih i losih strana . . .a većih bolesnika i maloumnika ima po forumima(uključujući i ovaj,ima ih i ovde koliko oćeš),nego na fejsbuku




Hvala na pozdravu
Da,druga godina,znaci ima i kolege turista na forumu
nemanja93 Posted - 10/03/2010 : 06:50:07
quote:
Originally posted by wele

quote:
Originally posted by nemanja93

quote:
Originally posted by William_Wallace

Vidim Nemanja iz Loznice si, u koju skolu ides?




O zemljak vidim ti ides u gimnaziju nije ni cudo sto tako dobro crtaszbog profesorke
Ja sam u ekonomskoj druga godina smer Turisticki
Turisti Teroristi


Pozdrav novajliji,i ti ucis turisticku?
a fejsbuk ima i dobrih i losih strana . . .a većih bolesnika i maloumnika ima po forumima(uključujući i ovaj,ima ih i ovde koliko oćeš),nego na fejsbuku

sawitch Posted - 09/03/2010 : 17:44:22
Sawitch je car!!!
Lord Vader89 Posted - 09/03/2010 : 17:29:39
ja mislim da bi deecay pricao drugu pricu da je ona fiktivna puska bila u njega uperena

EDIT

i mislim da je sawitch silovatelj


EDIT EDIT

DeeCay Posted - 09/03/2010 : 16:56:36
quote:
Originally posted by lwood

@ dee jesu li mu pretražili stan ili ga samo odveli na ispitivanje?



E te detalje ne znam... Stan jesu pretražili. Nešto je rekla da su ga priveli na kratko ispitivanje, a jel to ispitivanje bilo u stanici ili su ga obradili u stanu, nisam siguran. To nije ni bilo u Zagrebu, mislim da je iz Varaždina. Uglavnom, očito policija ipak ne spava.

forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.16 seconds. Snitz Forums 2000