forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Koliko trošite na stripove ?

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Message:

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

   -  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.
    

T O P I C    R E V I E W
Smomo8 Posted - 29/03/2012 : 19:02:32
Koliko trošite na stripove ? tjedno, mjesečno,godišnje ?
25   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
tosha Posted - 04/05/2012 : 11:07:04
nedovoljno
Zagooor Posted - 04/05/2012 : 09:20:05
U prosjeku jedan Dylan Dog i jedan Extra Zagor ....
maddjuro Posted - 06/04/2012 : 01:45:00
treba štediti kada se ima; ali ako se uspjevaju svi troškovi uredno pokriti, zašto ne uložiti koju kunu u stripove; doduše meni je trenutno cifra od 100 eura mjesečo prevelika; ali da si mogu toliki trošak priuštiti i ja bi rado povećao stripoteku s nekim naslovima; a za auto danas se može lako naći odličan auto koji se da nabaviti preko banaka koje su aute zapjenili ljudima koji u ih uzeli na leasing pa ih nisu mogli otplaćivati
Oki Posted - 05/04/2012 : 23:24:47
Evo danas mi je žena rekla da nisam normalan jer sam u zadnja dva dana potrošio 600kn za stripove i ne prođe niti jedan mjesec da mi to ne reče jer mjesečno potrošim oko 100 eura na stripove(nekad više nekad manje).
Što se tiče režija,to sam oduvjek rješavao mjesecima unaprijed i dan danas njegujem tu naviku,djetetu također ne smije ništa faliti.. Bolji auto je po meni glupost iako danas dobar polovni auto uopće nije skup, već je skupo točenje i održavanje. Živim u kući i to je također jedna rupa bez dna...kreditić po kreditić i lagano se uređuje i kuća i okućnica i vrt i to će trajati cijeli život isto kao i skupljanje stripova,te uživanje u čitanju istih.....
maddjuro Posted - 04/04/2012 : 21:53:07
prosječno od 150-200 kn mjesečno; pošto sam sad polako počeo japanske mange skupljat
austin Posted - 04/04/2012 : 21:45:38
ja se sve tesim da su stripovi jedina stvar na koju trosim, a da iz nje mogu da izvuchem neki deo para nazad :P Poceo sam zheni da kupovinu stripova predstavljam kao investiciju :P.....nazalost to je daleko od istine...ogranicio sma se samo na albume.. ne skupljam strip revije,niti stare stripove generalno, ne kupujem boneli LL turbo folk produkciju, a to je jedino sto ce ovde moci da se dobro proda kad tad... balkan je ovo....ovde najveci shit ima najbolju prodju.
Strani stripovi malo vade stvar.
Koliko trosim stvarno me je sramota da kazhem...jer prevazilazi realnu cifru koja je smislena sa mojim kupovnim mocima....al jbg...terapija je to :)
moram da napomenem da nikad u zivotu nisam platio strip skuplje od cover price-a...ako sebe uhvatim da nesto platim ko sto neki placaju LMS i ZS svescice po par stotina evra....upucacu se na mestu.
Naravno rezije placam, uglavnom :P, ne fali nicega u kuci ,al da bi' mogo da sredim/kupim veci stan, kupim bolji auto......i mogo bih....otom potom.....mora i ovi izdavaci od neceg da zive :)
a sto se dece tiche...pa njima ce sve to da ostane....il ce da ih citaju il ce ih utope za neki sitnis i potrose pare na kurave :P
Argus Posted - 04/04/2012 : 20:52:49
[quote]Originally posted by Whetherpine

ima nas tu dosta neporočnih oženjenih očeva. Mene zanima koliko vaša obitelj trpi zbog toga? Ako sebi svaki mjesec kupite stripove za 100tinjak eura dali to znači i da toliko potrošite ako ne na ženu bar na dijete? Osjećate li grižnju savjesti ako sebi kupite strip a znate da ste mogli umjesto toga djetetu kupiti igračku, odjeću, itd?
Ili ste tu svi opako bogati pa nemate takvih moralnih dvojbi?
(Ovo je pitanje a ne kritiziranje. Ne znam koji bi bio odgovarajući smajlić.)

]Pa nismo djeca ili neki neozbiljni likovi,prioriteti se znaju,ne kasnim s rezijama,u kuci nista ne fali od potrebstina,a za temeljito uredivanje nemam dovoljno novaca,mozda bih mogao te novce stedjeti ali zivot je ionako kratak. Tv je stari,ne zelim ga promjeniti jer bas i nema nesto dobro na njemu,auto je stari ali dobro sluzi,novog sam pretvorio u hrpu zeljeza u vrijednosti par sto eura. A savjest sto je to?To netko danas ima, u kojem smislu? Da li Todorica pece savjest kad mu zene rade subote i nedjelje za 3000kn dok se vozi u helikopteru nad svojim dvorcem znajuci da su mu porez otpisali? Da li Z. Marica pece savjest kad pogleda na sat od 700 000kn a radnici mu nemaju za benzin da dodu na posao? Savjest je vec dugo mrtva.
Tonka24 Posted - 04/04/2012 : 12:55:34
quote:
Originally posted by mamlaz

quote:
Originally posted by Tonka24

quote:
Originally posted by mamlaz

ne smijem ni zbrojiti koliko godisnje trosim:)


evo još jednog bisera hahaha


zasto?



Ma smiješan mi komentar, ništa osobno
mamlaz Posted - 04/04/2012 : 11:27:40
quote:
Originally posted by Otto Kraus

Pa što si obrisao post,iskrenost se uvijek cijenila...


sredit cu to preko pm-a. ipak je malo glupo ovako preko foruma.
Otto Kraus Posted - 04/04/2012 : 00:58:09
Pa što si obrisao post,iskrenost se uvijek cijenila...
mamlaz Posted - 02/04/2012 : 23:18:09
quote:
Originally posted by Tonka24

quote:
Originally posted by mamlaz

ne smijem ni zbrojiti koliko godisnje trosim:)


evo još jednog bisera hahaha


zasto?
Tonka24 Posted - 02/04/2012 : 22:22:34
quote:
Originally posted by pravedni

Trošim previše..JBG.Zagor je Zagor! "Duh sa sekirom" je život,ostalo su sitnice...

Tonka24 Posted - 02/04/2012 : 22:21:22
quote:
Originally posted by cerichus

quote:
Originally posted by Whetherpine

ima nas tu dosta neporočnih oženjenih očeva. Mene zanima koliko vaša obitelj trpi zbog toga? Ako sebi svaki mjesec kupite stripove za 100tinjak eura dali to znači i da toliko potrošite ako ne na ženu bar na dijete? Osjećate li grižnju savjesti ako sebi kupite strip a znate da ste mogli umjesto toga djetetu kupiti igračku, odjeću, itd?
Ili ste tu svi opako bogati pa nemate takvih moralnih dvojbi?
(Ovo je pitanje a ne kritiziranje. Ne znam koji bi bio odgovarajući smajlić.)



Koliki god pasionirani stripofil bio, prioriteti se ipak znaju. Samo bi patološki slučaj bio u stanju uskratiti nešto djetetu, odnosno porodici da bi kupio strip (ili bilo šta drugo). A propos opaske o bogatstvu, samo skontaj primjerice koliko novca mjesečno neki pušač pretvori u dim i usporedi sa iznosom koji sam naveo.


Da koliko se novaca pretvori u dim i koliko novaca proleti preko " ponosa " u wc šolju? Ili još gore preko usta u wc šolju?
srdjandj Posted - 02/04/2012 : 22:19:44
quote:
Originally posted by Tex Willer

2/3 tastine penzije, zao mi zene da ostane bez dinara.



Nema punica razumevanja, dosta joj je osmina penzije! Još si ti i popustljiv!
Tonka24 Posted - 02/04/2012 : 22:17:37
quote:
Originally posted by mamlaz

ne smijem ni zbrojiti koliko godisnje trosim:)


evo još jednog bisera hahaha
Tonka24 Posted - 02/04/2012 : 22:16:35
quote:
Originally posted by Darth Ivan

vi ste dobri onda...ja premalo...
cca 100 kunića na mjesec XD



Bome i meni je tako, i to pod AKO. Do prije nekih 6mj bilo je 1000kn mjesečno ako ne i više
Tonka24 Posted - 02/04/2012 : 22:14:19
quote:
Originally posted by fikus

Hm, sudeći po opisanoj frizuri nemaš ni troškova izlazaka vani sa curama.



Tonka24 Posted - 02/04/2012 : 22:13:43
quote:
Originally posted by Andrej

Ja brijem glavu tako da nemam troškova na frizuru :)


+1
Tonka24 Posted - 02/04/2012 : 22:11:47
quote:
Originally posted by Argus

Trosim previse i kad bi zena znala koliki je taj iznos mislim da bi me iskasapila macetom,upucala pistoljem,zapalila cistim alkoholom i bacila u proslost.


Hahahahhahahhaha koji lik hebote ejj hahahahah strašan si
pravedni Posted - 01/04/2012 : 14:44:46
quote:
Originally posted by Tex Willer

2/3 tastine penzije, zao mi zene da ostane bez dinara.


Šta ti je Samarićanin...Bravo,Rendžeru!
Tex Willer Posted - 31/03/2012 : 23:44:24
2/3 tastine penzije, zao mi zene da ostane bez dinara.
Obi-wan Posted - 31/03/2012 : 22:54:05
quote:
Originally posted by oakpeha

40 kuna. Kupujem samo PSDZ


Legendo.
oakpeha Posted - 31/03/2012 : 21:19:44
40 kuna. Kupujem samo PSDZ
emirem Posted - 31/03/2012 : 13:50:20
Sve varijabilno...kad sam u zgb na fibru,libellus i ludens sam potrosio 2300 kuna u devetom mjesecu prosle godine (iskreno prvi put sam potrosio jednu sumu novaca da sam i ja malo kasnije razmislio..)
To sam nadoknadio godinu dana i vise ne-kupovanja "nasih" izdanja, a preko bookdepositoryija nisam dva mjeseca nista kupio a i to je bilo samo 9 eura,nesto sam preko inta oko 14-20 eura nesto sitno...
Sad za ovaj sl.mjesec do 30-tak eura...Mozda..
dessa Posted - 31/03/2012 : 11:54:32
30-50

Kada ne bih morao da nadoknađujem zaostatke ovo bi mi bilo sasvim dovoljno. Ovako

forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.1 seconds. Snitz Forums 2000