forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Koji strip ste danas kupili, ukrali, dobili... :)

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Message:

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

   -  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.
    

T O P I C    R E V I E W
Hajo Posted - 25/07/2009 : 16:40:48
Evo topica gdje se možete pohvaliti sa stripovima koje ste danas (no dobro, može i nedavno) nabavili (nije važno dal na zakonit način ili ne) i stavili lijepo na poličicu
25   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
naker Posted - 04/06/2024 : 21:18:24
Nisam davno fotkao, ovo su nabavke posle prošlogodišnjeg sajma pa na ovamo..






Deers Posted - 04/06/2024 : 08:18:07
quote:
Originally posted by Red Marquis

Gledam svoju Zero kolekciju, 3 Dekarina, 5 Bosanskih, 2 engleska (Tentacles i Kobane), jedan italijanski koji sam pazario u Rimu - Dopo il botto (ilustracije koje je radio godinama) sad mi stigao i ovaj CRŠ Kobane (veliko izdanje, odlično!)...najšarenija i najmultilanguage kolekcija koju imam. A opet, kad uđeš u neku talijansku striparnicu vidiš koliko ti toga još fali. Evo sad gledam taj tvoj novi Deers, i zavidim :)



Nije da je talijanska kolekcija manje šarena (ovo je stara slika ali nije ni sada bolje):



Inače, ovaj bi se trebao baviti očevom stranom tako da je pandan zaboravi mi ime. Baš me zanima jer otac se tek sporadično javlja u njegovim stripovima i dosta je misteriozan oko toga. A i dao mu je personifikaciju oca patka iz Kung-fu Pande.
wintermute Posted - 04/06/2024 : 05:27:20
Ja sam u jednom trenutku imao Tex Dolina Terora i na hrvatskom i na srpskom i na italijanskom... onda sam ipak zakljucio da je to ludilo pa sam zadrzao samo izdanje Veselog Cetvrtka koje mi je najbolje (doduse italijansko mi je bilo u mekom povezu, ne ono luksuzno). Ostala dva sam prodao. Ali kupicu ga i na engleskom ako ga DJ jednog dana ovde izda.
Red Marquis Posted - 03/06/2024 : 13:43:48
Gledam svoju Zero kolekciju, 3 Dekarina, 5 Bosanskih, 2 engleska (Tentacles i Kobane), jedan italijanski koji sam pazario u Rimu - Dopo il botto (ilustracije koje je radio godinama) sad mi stigao i ovaj CRŠ Kobane (veliko izdanje, odlično!)...najšarenija i najmultilanguage kolekcija koju imam. A opet, kad uđeš u neku talijansku striparnicu vidiš koliko ti toga još fali. Evo sad gledam taj tvoj novi Deers, i zavidim :)
jagodanbg Posted - 03/06/2024 : 13:09:15
quote:
Originally posted by Deers




😍
john connor Posted - 03/06/2024 : 12:10:27
Blago li ga tebi.
Deers Posted - 02/06/2024 : 20:42:15
nonchalant Posted - 01/06/2024 : 23:45:59
Poslednja kraljica je jako dobar strip, po meni puno bolji od ranije objavljenog Vuka
wintermute Posted - 01/06/2024 : 23:38:17
quote:
Originally posted by Wolfman

To je i Fibra izdala nedavno (Kolorka 277).



Ha ha kada god ne proverim da je nesto izdato tamo ono ispadne da jeste
Wolfman Posted - 01/06/2024 : 23:35:43
To je i Fibra izdala nedavno (Kolorka 277).
wintermute Posted - 01/06/2024 : 23:25:12
E ovo su strava stripovski trenuci. Pre neki dan u knjizari naletim na novi strip od autora Snowpiercer-a. Krenem da citam prvih nekoliko strana i strava mi. Takodje i izdanje mi fenomenalno, veci format, tvrd povez, odlican papir -- pogledam, stampano i uvezano u Sloveniji! I narucim ga na Amazonu ($21, u knjizari $26) i upravo stigao. Zaista sam se naostrio da ga citam i ostavicu na odgovarajucoj temi svoj utisak kada zavrsim...

Strip nisam nigde nasao digitalno a izdavac je Self Made Hero (https://selfmadehero.com) i nesto mi bio poznat i setim se da sam od njih jos procitao i Sand Castle. Stavio sam ga na listu meni interesantnih izdavaca za proveravati povremeno...

The Last Queen



Peyo Posted - 30/05/2024 : 17:23:36
Bellamy je stariji 11 godina, a umro je otprilike kad je Lawrence počeo crtati Storma.

Na Bellamyja je prije mogao utjecati njegov kolega iz Eaglea Frank Hampson.
alaniusfordius Posted - 30/05/2024 : 14:15:22
quote:
Originally posted by Peyo

quote:
Originally posted by alaniusfordius
Izvinjavam se sto ovoliko kasnim sa odgovorom, upao sam u neke poslove.



Kakvo izvinjenje, super mi ovo izgleda što si stavio, puno ti hvala.

Bellamyjev sam fan, a ovdje imaš još nekih njegovih radova:

https://bookpalace.com/cgi-bin/ss000001.pl?page=search&SS=bellamy&PR=-1&TB=A&ACTION=Go%21




Hvala za link!

Malo podseca i na Don Lorensa, a ovako iz glave ne znam ko je stariji, da se onaj mladji mogao ugledati...
verab Posted - 25/05/2024 : 10:47:44
Sjećam se ovog tvog osvrta, mislim da sam tad na Amazonu stavio braću u wishlist, ali nikako da ga stavim u košaru uvijek nešto novo iskrsne, a onda se rasprodao. Sad sam skrolavajući po Walt's comics shopu nabasao na Dva brata i eto, izgleda kupio zadnji primjerak.
https://waltscomicshop.com/products/two-brothers-hc?_pos=1&_psq=Two+brothers&_ss=e&_v=1.0
Lijepo izdanje, kad uhvatim slobodnog vremena bacam se na čitanje.
naker Posted - 24/05/2024 : 21:43:42
Svaki strip je lošiji od Daytrippera.

A kada napišeš duplo lošije deluje da je Two Brothers loš strip, a to je apsolutno netačno jer je strip odličan.

http://forum.stripovi.com/topic.asp?whichpage=-2&TOPIC_ID=46648&REPLY_ID=2482987
Red Marquis Posted - 24/05/2024 : 20:35:12
quote:
Originally posted by naker

Više me zanima mišljenje za Two Brothers :)


Evo ti moje, duplo lošije od Daytrippera
naker Posted - 24/05/2024 : 14:56:32
Više me zanima mišljenje za Two Brothers :)
verab Posted - 24/05/2024 : 13:55:39
Napokon ga dočekao!
Divno izdanje, mala zamjerka je nedostatak ikakvih dodataka.
wintermute Posted - 22/05/2024 : 20:16:50
Upravo mi je stiglo fantasticno HUMANOIDS oversized deluxe hard cover izdanje Balkans Arena (Macan i Thirault (radio Miss)).

Supruga kad je videla i kad sam joj rekao radnju odmah uzela da cita

Ja sam ga vec procitao digitalno ali cu opet ovo izdanje sa uzivanjem natenane...




DzekDenijels Posted - 21/05/2024 : 22:09:11

Još jedna majska kupovina.

Ludens, Golconda, VČ, Laguna, Hachette...




Fibra, aprilska tura i dva rasprodata izdanja:

wintermute Posted - 20/05/2024 : 00:24:40
Dobra je i Afrika od Hermann-a: https://www.stripovi.com/recenzije/strip-album-album-lib-4-afrika/699/
Peyo Posted - 20/05/2024 : 00:24:09
quote:
Originally posted by alaniusfordius
Izvinjavam se sto ovoliko kasnim sa odgovorom, upao sam u neke poslove.



Kakvo izvinjenje, super mi ovo izgleda što si stavio, puno ti hvala.

Bellamyjev sam fan, a ovdje imaš još nekih njegovih radova:

https://bookpalace.com/cgi-bin/ss000001.pl?page=search&SS=bellamy&PR=-1&TB=A&ACTION=Go%21
alaniusfordius Posted - 19/05/2024 : 21:55:51
Nesto se desava u Africi i samo time podseca malkice, ali bas malkice na Frasera je Lion of Judah

https://www.bedetheque.com/serie-68119-BD-Lion-de-Judah.html

Postoji u elektronskom izdanju Europe comics
alaniusfordius Posted - 19/05/2024 : 21:42:08
quote:
Originally posted by wintermute

Ovaj Fraser meni izgleda odlicno, kao nesto sto bi mi se svidelo. Nema ga nigde online a ovde u USA je jako skup polovan. Nesto je jeftiniji na eBay ali postarina iz UK ubija. Sve u svemu nema ispod $50 da se nadje sa svim troskovima.

Stavio sam ga na listu za neku buducu sansu...

Izasle su samo tri epizode u periodu 1960-1961 i ovaj reprint iz 1990 ih sve sadrzi. Dobra nabavka!

https://en.wikipedia.org/wiki/Fraser_of_Africa



Ma da, imao sam vise srece nego pameti, nasao ga slucajno na nekom Oxfam sajtu za 6GBP a ostalo je odradio kum, a postarina je placena pivom

Inace novinski strip, objavljivana po jedna tabla pa ovaj uvod na pocetku svake table izgleda malo dosadnjikavo (pogotovo u ovakvom "integralnom/albumskom" izdanju)

steta sto ovakvih stripova nema vise (bar da ja znam) tako da ako neko zna za nesto slicno neka javi - ne racunam Julesove Africke pustolovine, za njih znam
wintermute Posted - 19/05/2024 : 20:45:52
Ovaj Fraser meni izgleda odlicno, kao nesto sto bi mi se svidelo. Nema ga nigde online a ovde u USA je jako skup polovan. Nesto je jeftiniji na eBay ali postarina iz UK ubija. Sve u svemu nema ispod $50 da se nadje sa svim troskovima.

Stavio sam ga na listu za neku buducu sansu...

Izasle su samo tri epizode u periodu 1960-1961 i ovaj reprint iz 1990 ih sve sadrzi. Dobra nabavka!

https://en.wikipedia.org/wiki/Fraser_of_Africa

forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.16 seconds. Snitz Forums 2000