forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Fibrina izdanja koja ste propustili?

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Message:

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

   -  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.
    

T O P I C    R E V I E W
matori paraliticar Posted - 13/04/2024 : 17:51:19
Neka zamisao je da tema bude na slicnom principu kao digitalni dnevnik tj da svako ima svoj prostor za pisanje (ovde,sta je propustio).
Dakle mozete prepravljati spisak sa vremenom (na nacin kako zelite)

Zato iako imate nesto pametno da nekome napisete izbegavajte to uraditi na temi nego radje recimo na PM. Zbog bolje preglednosti teme. Ovo vazi specijalno dok je tema jos friska.

Korist moze biti na vise nacina tj em da se sam prisetis sta ti fali, em ti se mozda javi neko i ponudi neku razmenu ili slicno.

U principu moze da se ima i kao neka wishlista tj ne mora da su izdanja u tom trenu rasprodata, svako upravlja sa sadrzajem u svojoj poruci.

Mozete imati i odeljak “skinuto sa liste” (zbog raznih razloga
25   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
dino1984 Posted - 27/09/2024 : 08:48:01
quote:
Originally posted by lifesence

Meni fali Frenk Kapa i Oh Cure od prije, sve ostalo sam mahom nabavio, čekam Interliber da pazarujem ove iz protekle godine...




Imas jedan Frank Cappa trenutno na aukciji.

https://www.stripovi.com/aukcije/frank-cappa/21538895/
lifesence Posted - 27/09/2024 : 08:45:17
Meni fali Frenk Kapa i Oh Cure od prije, sve ostalo sam mahom nabavio, čekam Interliber da pazarujem ove iz protekle godine...
don_draper Posted - 23/09/2024 : 11:08:45
Spomenar nabavljen i pročitan, a i Sam samcat sam na kraju nabavio na engleskom.
matori paraliticar Posted - 21/09/2024 : 23:17:54
quote:
Originally posted by don_draper

Sam samcat
Crveni alarm
Crna rupa
Spomenar mog oca
Zekan i Tvrda
Stern


valjda si sada nabavio reprint spomenara draperu :)

inace primetih da je barem jedan clan azurirao svoj spisak - cestitke na nabavkama :)

dosta je zgodno uraditi kao taj
precrtati nabavljeni naslov
a to se radi sa [.u] naslov [./u]
bez tacka unutar [ ]

@alinoe imam lajku ali je nisam jos spreman odreci je se
matori paraliticar Posted - 07/09/2024 : 11:22:18
Sve si nam rekao sem cenu ali verujem da ce oni koje zanima strip naci info sto pre ;)
(imao sam inace dosta komplikovanu pricu oko nabavke Garulfa, hvala coveku koji mi pomogao u zeznuto vreme)
gaspa127 Posted - 23/07/2024 : 14:43:58
Danas u Babilonu u Đakovu vidjeh jednog Garulfa na polici, znam da je tražen a na stranici mu stoji da je rasprodan, pa ako vas zanima javite se gosp Zlatku
Red Marquis Posted - 16/07/2024 : 15:00:27
quote:
Originally posted by Shaner
Markiže, ne znam gdje si vidio Slatke godine, ali nisi u Znanju. A mogao si ih i kupiti pa preprodati doma za velike novce.


Posle sam skontao da sam bio i u onom tržnom MaxCity a tu je Hoću knjigu, al moguće je da me samo sunce spičilo pa sve sa rezervom treba uzeti
dino1984 Posted - 16/07/2024 : 07:27:14
Hvala ti na odgovoru Shaner, i Sam samcat ce vjerojatno reprint iduce godine, tako da cu pricekati.
Shaner Posted - 15/07/2024 : 22:44:52
quote:
Originally posted by dino1984

U Znanju u Varazdinu nema ni jedan od tih naslova, a ni u onlineshopu nisu dostupni.
Neznam uletit ce valjda jednom..


Nema u Znanju nijednog od tih naslova. Slatke godine i Zoološki vrt zimi su nedostupni već dugo, a Čovjeka iz tundre sam još donedavno imao u Rijeci, ali se i to prodalo.

Markiže, ne znam gdje si vidio Slatke godine, ali nisi u Znanju. A mogao si ih i kupiti pa preprodati doma za velike novce.

Nego, mislim da će se to sve reprintati prije ili kasnije.

Što se tiče Sam samcat, englesko izdanje bi trebalo biti dostupno u Znanju u Zagrebu, ako ti to što znači.

anam Posted - 15/07/2024 : 22:06:05
01.Sergio Toppi - Solitudinis morbus
02.Sergio Toppi - Colt Frontier
-ima li negdje ili ima tko ili ima netko super očuvano - treba mi za poklon - Hvala - ponuda na poruke
dino1984 Posted - 15/07/2024 : 10:29:36
U Znanju u Varazdinu nema ni jedan od tih naslova, a ni u onlineshopu nisu dostupni.
Neznam uletit ce valjda jednom..
Red Marquis Posted - 15/07/2024 : 10:11:14
Slatke godine? Pa tog imaš po knjižarama sigurno, evo video sam prošle nedelje jedan u Puli, mislim da je u Znanju bilo...I Zoološki verujem da možeš naći negde.
dino1984 Posted - 15/07/2024 : 07:19:43
Ja sam propustio i nikkao da nabavim:

Jiro Taniguchi: Covjek iz tundre, Slatke godine i Zooloski vrt zimi
Christophe Chaboute: Sam samcat

provjeravam 10 puta dnevno aukcije ovdje i njuskalo, ali nema sanse da se nade nesto od ovoga..
gaspa127 Posted - 14/07/2024 : 23:44:53
quote:
Originally posted by matori paraliticar

Dakle digao si ruke od nade da ce fibra izdati vjetar u vrbama u vecem formatu.. inace da nadju se te rasprodane dugo po knjizarama u HR..
samo eto nekome je lako snaci se, nekome teze..



Nedavno sam na aukcijama ugrabio Vjetar među dinama pa kad sam vidio ovo sto da ne
matori paraliticar Posted - 14/07/2024 : 23:37:32
Dakle digao si ruke od nade da ce fibra izdati vjetar u vrbama u vecem formatu.. inace da nadju se te rasprodane dugo po knjizarama u HR..
samo eto nekome je lako snaci se, nekome teze..
gaspa127 Posted - 14/07/2024 : 23:11:24
Danas sam bio u Hocu knjigu u Zadru (Supernova), na odjeljku sa stripovima ima dosta Fibre i Libellusa. Nisam se dugo zadrzavao, preletio malo kolorke i ima dosta rasprodanih izdanja. Ja sam uzeo Vjetar u vrbama, a vidio sam i Usprkos svemu, Rokamboleskne pustolovine, Love, Deliricna svakodnevnica...
IGMAN2 Posted - 01/06/2024 : 22:38:46
Dosta njih traži Opskurne gradove... koliko vidim, ako je vjerovati njihovom katalogu, Asteroid ih ima sve
tomas.hokenberi Posted - 01/06/2024 : 12:32:26
SVE osim Ripa Kirbija i Daredevila.
matori paraliticar Posted - 01/06/2024 : 11:58:58
zanimljiv je fink
nabavih prosle godine
zahvaljujuci kolegi forumasu
(inace retko nabavljam naknadno izdanja, obicno bude ako sam promasio, promasio sam..
ne bavim se aukcijama itd)

@za suma, noseni vjetrom, znas i sam verovatno za izdanje mrskog ck, dobro je uradjeno, jeftino na rasprodajama itd..

Sto se tice OHF moram procitati jos jednom
i videti sto mi je isao na onu "var ;)
ovako po secanju valjda ima veze
sa tim da su mi likovi iritantni (vecina?)

pogledah malo temu o OHF
quote:
Originally posted by Markos

Posted - 01/11/2009
Ova cijena je namjerno spuštena ispod neke realne cijene, a odlučio sam tiskati 750 primjeraka da bi je još dodatno spustio. Osim toga, format je malo manji (170x240 u odnosu na 215x280).



suptil Posted - 01/06/2024 : 11:30:12
Jonas Fink - Bas bih voleo da je ovo dostupno.
sumohrvat Posted - 31/05/2024 : 20:53:04
Nošen vjetrom , Portugal i Punisher 4....
going going Posted - 31/05/2024 : 17:43:28
quote:
Originally posted by going going

Evo i mog izbora propustenih fibri prvo sta mi padne na pamet: Ofucani Holivudski film, Transmetropolitan, Kapetan Amerika orka, Crna rupa, Hodočasnik zvijezda, Alack Sinner, Trgovina, Ljepota tame, Solitudinis morbus, celi Opskurni gradovi, Buda knjige od trece pa nadalje.



E da i Hombre kolorka i Beli lama i Huan Solo.
MF Doom Posted - 31/05/2024 : 16:53:31
Ono sto mi je must da nabavim:
Crna rupa

I koji bi mi bili nice to have:
Ofucani holivudski film
Portugal
Sam samcat
Kabaret Folies Bergere
Jonas Fink
karuro Posted - 31/05/2024 : 15:23:23
Samo Transmetropolitan knjiga 1.
matori paraliticar Posted - 05/05/2024 : 23:11:33
Za Trgovinu je bas malo nade (za reprint) barem u obliku koji je Fibra radila. A da to CK recimo radi ne zvuci mi verovatno nakon nekih njihovih dosadasnjih izleta u BD (mada bi bilo dosta ljudi kojim bi to izdanje dobro doslo).

Alack Sinner od nekoga bi mi dobro doslo. Jel fibrino izdanje "ultimativno" barem koliko toliko?

O Zvjedama Kordeja pojma nemam, nisam nikada video sadrzaj, deluje zanimljivo.

forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.11 seconds. Snitz Forums 2000