forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Markos nam se nesto ucutao...

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Message:

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

   -  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.
    

T O P I C    R E V I E W
Raspucin Posted - 27/04/2009 : 17:48:02
Kazi bar nesto, majstore. Sta nam spremas za predstojece praznike?
25   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
lifesence Posted - 06/10/2024 : 00:06:57
Ne znam da li je ovde pravo mesto i da li možda postoji odgovarajući topic, sakupio sam Fibrine Betmene, format mi se više sviđa nego kod ČK, ali me zanima da li je negde pisano već da Fibra neke Betmene koje je objavila ČK neće objavljivati, čisto da znam koje njihove trebam nabaviti, ako trebam...
Markos Posted - 05/10/2024 : 14:53:01
Vremena, Terra, Šah, Odmetnik, Nulerica
Red Marquis Posted - 05/10/2024 : 13:47:13
Šta od ove nove ture će stići u Srbiju?
Salkan Posted - 04/10/2024 : 20:39:02
Lehman i Peeters uradili pet albuma za četiri godine, pukli totalno za vrijeme korone.
I opet neke cijevi velikih profila, para, ljubičasta boja, žabe
Jedva čekam Interliber
jaki Posted - 04/10/2024 : 19:47:23
Goli Maurović na majci
anto Posted - 04/10/2024 : 19:34:16
Tintin,Zekan kao motivi?
DasMacabre Posted - 04/10/2024 : 17:20:21
A možda i nešto vezano za prvih 1000 Fibri.
Markos Posted - 04/10/2024 : 16:56:11
Ne znam, moram smisliti nešto, sad prvo moram završiti sva izdanja pa ćemo onda na majice. Ako nađemo neki dobar motiv, bit će Grička, da, svakako.
Odoakar Posted - 04/10/2024 : 16:52:39
Kakve nas majice čekaju ovaj Interliber? Grička vještica?
DasMacabre Posted - 04/10/2024 : 16:05:41
quote:
Originally posted by nenno

quote:
Originally posted by DasMacabre

quote:
Originally posted by nenno

naišao jučer na akciju na Fibru

https://www.menartshop.hr/kategorija-proizvoda/knjige/stripovi/?srsltid=AfmBOorscHK6kV4YwWb2Tqe6LPf8Y2hhgDaaz2Hwwgz5Ef8Y9X9MaxGv&nakladnik-knjige=naklada-fibra



Moj savjet je u Menartu kupovati uživo, u trgovini, ne naručivati online, jer bi se mogli neugodno iznenaditi u kakvom stanju šalju izdanja koja prodavaju i po punoj cijeni.




Oni su mi u susjedstvu tako da je jedino naručivanje online, a preuzimanje i plaćanje na licu mjesta.



A to je već druga stvar... Zavidnim 😁
mike Posted - 04/10/2024 : 16:05:33
Stavljeni previewi za 10/2024.
nenno Posted - 04/10/2024 : 15:52:53
quote:
Originally posted by DasMacabre

quote:
Originally posted by nenno

naišao jučer na akciju na Fibru

https://www.menartshop.hr/kategorija-proizvoda/knjige/stripovi/?srsltid=AfmBOorscHK6kV4YwWb2Tqe6LPf8Y2hhgDaaz2Hwwgz5Ef8Y9X9MaxGv&nakladnik-knjige=naklada-fibra



Moj savjet je u Menartu kupovati uživo, u trgovini, ne naručivati online, jer bi se mogli neugodno iznenaditi u kakvom stanju šalju izdanja koja prodavaju i po punoj cijeni.




Oni su mi u susjedstvu tako da je jedino naručivanje online, a preuzimanje i plaćanje na licu mjesta.
matori paraliticar Posted - 04/10/2024 : 15:41:06
Tesko je izbeci da se ne dese ovakve stvari sa "lancima" gde nije skroz podeljeno sta ide iz knjizara sta ide iz e-trgovine

Retko ko od tih sto se bave sa tim "na veliko" da ukapiraju da su ljubitelji stripova uglavnom osetljiviji nego kupci knjiga? :)


Tirazi nekih stripskih izdanja su tako mali.. da je grehota da se "uniste" vec u knjizarama... inace ali izdavacima je u principu
valjda ta prodaja neophodna.
DasMacabre Posted - 04/10/2024 : 15:35:16
quote:
Originally posted by Biroa

quote:
Originally posted by nenno

naišao jučer na akciju na Fibru

https://www.menartshop.hr/kategorija-proizvoda/knjige/stripovi/?srsltid=AfmBOorscHK6kV4YwWb2Tqe6LPf8Y2hhgDaaz2Hwwgz5Ef8Y9X9MaxGv&nakladnik-knjige=naklada-fibra



Vidio sam to neki dan. Zanima me u kakvom stanju budu te knjige? Da li ih uzimaju s polica koje su u trgovini ili imaju neki dio u skladištu pa ipak dobiješ glancera?



Ne želim ih ocrniti, jer inače ne bi pisao da bi samo bilo pametno ne kupovati na neviđeno kod njih. Početkom godine sam naručio neka rasprodana Fibrina izdanja, i par BD izdanja iz komšiluka, većina došlo izudarano, izmazano, izgrebano...veselio sam im se kao malo djete, došlo mi zaplakat kad sam raspakirao inače korektno zapakiran paket (nije se oštetilo u dostavi). Sve što sam kupio ovdje na aukcijama, na Njuškalu, oglasnicima je stiglo u boljem stanju nego "novo" što oni šalju. Ne znam gdje i kako skladište, ali definitivno ne rukuju njima kako treba. Spomenuo sam da se radi o starijim, rasprodanim izdanjima, pa je kao veća vjerojatnost da neće biti u savršenom stanju, ali naručivao sam i starije naslove iz drugih trgovina (svejedno radilo se o knjižarama, striparnicama ili trgovinama kojima tiskanja izdanja nisu primarna djelatnost) pa je većina stiglo u mint stanju. Pa nedavno sam od lika s druge strane države kupio Potočiće, stiglo je kao da je iz tiskare, u savršenom stanju! Tako da starost izdanja nije opravdanje za loše stanje nečega što se prodaje pod novo, po punoj cijeni. Ubuduće samo direktno od Marka, a rasprodana izdanja ovdje na aukcijama. Rađe ću naručivati iz Fibre po punoj cijeni (iako imaju cca 6 mjeseci godišnje bar 20% popusta), bez strepnje u kakvom će stanju stići, nego od ovakvih neprofesionalnih trgovina (ovo je krajnje diplomatski i suzdržan epitet 😃).
Just my 2 cents za one van ZG-a, koji žive u pripizdini (što se stripova tiče) kao ja (Dubrovnik), i kojima je naručivanje jedina opcija.
matori paraliticar Posted - 04/10/2024 : 15:05:12
quote:
Originally posted by malimarinko
Znam da cijena, blago rečeno, nije poticajna ali (nepotpuni) Lepage-ov komplet se može nabaviti na njuškalu:

https://www.njuskalo.hr/europski-strip/strip-komplet-emmanuel-lepage-oglas-39659308



uh kako lepa slika marinko ;)

da sam barem neko ko bi "znao" prodati ona dva (odisej i ar-men) koja bi mi bila viska jos bi mogao da zagrizem ;)


Biroa Posted - 04/10/2024 : 15:04:03
quote:
Originally posted by nenno

naišao jučer na akciju na Fibru

https://www.menartshop.hr/kategorija-proizvoda/knjige/stripovi/?srsltid=AfmBOorscHK6kV4YwWb2Tqe6LPf8Y2hhgDaaz2Hwwgz5Ef8Y9X9MaxGv&nakladnik-knjige=naklada-fibra



Vidio sam to neki dan. Zanima me u kakvom stanju budu te knjige? Da li ih uzimaju s polica koje su u trgovini ili imaju neki dio u skladištu pa ipak dobiješ glancera?
DasMacabre Posted - 04/10/2024 : 14:58:57
quote:
Originally posted by nenno

naišao jučer na akciju na Fibru

https://www.menartshop.hr/kategorija-proizvoda/knjige/stripovi/?srsltid=AfmBOorscHK6kV4YwWb2Tqe6LPf8Y2hhgDaaz2Hwwgz5Ef8Y9X9MaxGv&nakladnik-knjige=naklada-fibra



Moj savjet je u Menartu kupovati uživo, u trgovini, ne naručivati online, jer bi se mogli neugodno iznenaditi u kakvom stanju šalju izdanja koja prodavaju i po punoj cijeni.
nenno Posted - 04/10/2024 : 08:09:08
naišao jučer na akciju na Fibru

https://www.menartshop.hr/kategorija-proizvoda/knjige/stripovi/?srsltid=AfmBOorscHK6kV4YwWb2Tqe6LPf8Y2hhgDaaz2Hwwgz5Ef8Y9X9MaxGv&nakladnik-knjige=naklada-fibra
sawitch Posted - 03/10/2024 : 09:17:38
quote:
Originally posted by Markos

Od Kolorki planiram samo Svagdanju borbu tiskati dokle god Fibra postoji. Sve ostale Kolorke nisu prioritet i teško da će se neke sada rasprodane reprintati više.



Tacno cu morati opet da probam da citam to.
malimarinko Posted - 03/10/2024 : 08:54:11
quote:
Originally posted by matori paraliticar

@axle munshine ima kolega i "kolega"

Nego izvinjavam ako ce ova poruka biti malo duza

Da li ce ikada biti reprinta stripova Lepagea? :)
...
naravno ovo bi meni pasovalo jer od toga imam samo ar-mena




Znam da cijena, blago rečeno, nije poticajna ali (nepotpuni) Lepage-ov komplet se može nabaviti na njuškalu:

https://www.njuskalo.hr/europski-strip/strip-komplet-emmanuel-lepage-oglas-39659308

matori paraliticar Posted - 02/10/2024 : 18:25:53
sunce vam kalajsano... i ta svagdanja borba
morace stvarno da padne drugo citanje kod mene :)

a medju kolorkama ima nekih
koje bi bilo vredno stampati opet ali necemo
te za sada daviti (ni ubedjivati) time :)

sad je vazno da svi uzimaju koliko mogu da ovaj lepi period potraje sto duze :)

ps jastreb ce mozda biti reprintovan kad dodje dvojka i zanimljivo da smo dobili reprint posvojenja (uzeh) kada je izasla druga knjiga ..
Markos Posted - 02/10/2024 : 18:16:01
Od Kolorki planiram samo Svagdanju borbu tiskati dokle god Fibra postoji. Sve ostale Kolorke nisu prioritet i teško da će se neke sada rasprodane reprintati više.
matori paraliticar Posted - 02/10/2024 : 16:26:06
Poprilicno "glupa" ideja, muke bi bilo sa naslovnicom recimo :)
ali stavi se "majstor stripa" preko.. cele strane i voila :)

(ali recimo u onom integralu milazzu, berardi smo dobili stripove za bar "60 evra" za cenu od 40)
dino1984 Posted - 02/10/2024 : 16:20:49
Da budem iskren, mislim da nebi uzeo tako nesto. Uzeo bi reprint Mjesec bijele boje isti dan kad bi izasao, ali
ovako kako si ti zamislio,neznam. Mislim da ne
matori paraliticar Posted - 02/10/2024 : 16:13:16
Oke ali da li bi bio spreman "duplirati" u jednom integralu kao ja :)
tako bi izdavac pokupio i one sto im fali i jedan i drugi naslov

pitanje je koliko ljudi bi bilo spremno platiti "malo dodatno"
da bi doslo do neceg sto im fali

(ima nas koji smo tako uradili sa milazzo debeljucom, dobro samo su mi tiki i springville tu bili dupli)


forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.25 seconds. Snitz Forums 2000