forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Markos nam se nesto ucutao...

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Message:

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

   -  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.
    

T O P I C    R E V I E W
Raspucin Posted - 27/04/2009 : 17:48:02
Kazi bar nesto, majstore. Sta nam spremas za predstojece praznike?
25   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
anto Posted - 05/07/2024 : 13:19:44
odmah nakon Džone Heksa.
1Euro Posted - 05/07/2024 : 13:08:13
Markos, postoji li neka šansa da Fibra izda strip serijal JUDAS (ima samo 16 brojeva), postoje i nove naslovnice.....

pcoro Posted - 04/07/2024 : 12:08:55
Samo da se zna, prvi je počeo don_draper naizgled nevinim "jel ko čitao strip, kako mu se sviđa"

Klasična taktika kurenja vatre
izivko Posted - 04/07/2024 : 11:33:59
I koja je pouka?
Ne budi izivko, budi pcoro!

U pravu je bio Klaus Kinski.
5ypo Posted - 04/07/2024 : 10:13:39
quote:
Originally posted by logo111

A što je to izivko napisao "ružno" ?

Pročitao je strip i on mu je bio - nečitljiv.

I što sad ? Čovjek je dao svoje mišljenje. Dali je trebao lagati i hvaliti strip samo da ovaj John connor ne trpi "duševne boli".

Nekom se sviđa, a nekom ne i to je normalno.

Pa koja je smisao osobnih recenzija nego da čujemo različita mišljenja.



+1
logo111 Posted - 04/07/2024 : 09:44:04
A što je to izivko napisao "ružno" ?

Pročitao je strip i on mu je bio - nečitljiv.

I što sad ? Čovjek je dao svoje mišljenje. Dali je trebao lagati i hvaliti strip samo da ovaj John connor ne trpi "duševne boli".

Nekom se sviđa, a nekom ne i to je normalno.

Pa koja je smisao osobnih recenzija nego da čujemo različita mišljenja.
john connor Posted - 04/07/2024 : 08:35:06
To si u pravu, pricacu im da izlazi strip o sexu

Uh, Casanovu bih rado i ja da vidim.
pcoro Posted - 04/07/2024 : 08:21:45
quote:
Originally posted by john connor

Ruzno je ovakvih par negagivnih komentara, za strip koji jos nije izasao. Da li mislite da bi Marko objavio tako nesto, bezvredno... i to u premium formatu, i opremi. Strip je odlican, nesvakidasnje ideje, nece se svakom dopasti, ali procitajte i dajte sud. Jedino je to posteno, kada se objavi, pa kada svako nabavi i neka ostavi komentar, pa makar i najgori, ako mu je takav dojam. A ne ovako sahranjivati izdanje koje nije videlo svetlo dana.

U svakom slucaju Fraction i Zdarsky su par etabliranih autora, kojima su ovakvi radovi, otvorili sirom vrata Marvela. To dosta govori.



Čekaj malo, johne connore, koliko vidim, sve su to komentari nas ljudi koji smo čitali strip. a i niko nije stavio ružan komentar, samo izivko. Realno je riječ o stripu sa neobičnom, pomalo kontroverznom premisom za koju se i očekuje da izazove oprečne reakcije. Evo, provjeri osobno - ispričaj prijateljima, obitelji, kolegama na poslu, da izlazi strip o ljudima koji pljačkaju na način da se zaustavi vrijeme kad dožive orgazam i vidi da li će reakcije ispitanika biti univerzalno pozitivne

Ja se veselim čitanju na papiru, a volio bi vidjeti i Fractionovog Casanovu kod nas.
Markos Posted - 04/07/2024 : 08:09:13
Trebalo bi
Vid Posted - 04/07/2024 : 07:07:46
quote:
Originally posted by Markos

Cijeli Taniguchi je planiran. Jednom:) Vidjet ćemo.



Ide več ove godine nešto, a da nije reprint?
AleksandarN Posted - 03/07/2024 : 20:51:51
quote:
Originally posted by Markos

Cijeli Taniguchi je planiran. Jednom:) Vidjet ćemo.



Markos Posted - 03/07/2024 : 20:32:51
Cijeli Taniguchi je planiran. Jednom:) Vidjet ćemo.
AleksandarN Posted - 03/07/2024 : 18:56:54
Marko, da li je u planu Taniguchijeva Carobna Planina koja se spominje u uvodu novog izdanja Daleko Susjedstvo?
AleksandarN Posted - 03/07/2024 : 16:22:52
quote:
Originally posted by brko17

Po viđenom u previewu Sex criminals preskačem, ali zato ne mogu dočekati nastavak Nemani



Kod mene obrnuto, Sex Criminals jedva cekam a Neman preskacem.
Tezuku uzimam kao i sve ostalo od njega i ostalih Fibrinih mangi.
brko17 Posted - 03/07/2024 : 15:30:05
Po viđenom u previewu Sex criminals preskačem, ali zato ne mogu dočekati nastavak Nemani
john connor Posted - 03/07/2024 : 15:28:52
quote:
Originally posted by Odoakar

Pa ljudi koji su ostavili komentar su već pročitali strip.


Misli se na nesto drugo. Ako Phoenix, Lokomotiva, Fibra najave strip, mogu pohvaliti ako mi se svideo a ranije sam citao, a necu ga pre izlaska ocrniti. Mogu svoje negativno misljenje izneti par meseci nakon izlaska.
nenno Posted - 03/07/2024 : 13:49:03
quote:
Originally posted by Odoakar

Pa ljudi koji su ostavili komentar su već pročitali strip.



Svaki komentar treba uzeti na znanje (naravno, od onih koji su pročitali određeni strip), ali u pravilu odluku uvijek donosim bez obzira na stavove drugih čitatelja. Svatko od nas pojedini strip doživljava drugačije zato se ne treba slijepo rukovoditi mišljenjima drugih....
Markos Posted - 03/07/2024 : 13:30:29
Stavio sam preview, pa neka svatko odluči za sebe.
Sex criminals nisu remek djelo, imaju svojih mana, svakako, ali su pametno napisani i zabavni i drugačiji i svakako zaslužuju domaće izdanje.
Odoakar Posted - 03/07/2024 : 13:09:37
Pa ljudi koji su ostavili komentar su već pročitali strip.
john connor Posted - 03/07/2024 : 12:58:55
Ruzno je ovakvih par negagivnih komentara, za strip koji jos nije izasao. Da li mislite da bi Marko objavio tako nesto, bezvredno... i to u premium formatu, i opremi. Strip je odlican, nesvakidasnje ideje, nece se svakom dopasti, ali procitajte i dajte sud. Jedino je to posteno, kada se objavi, pa kada svako nabavi i neka ostavi komentar, pa makar i najgori, ako mu je takav dojam. A ne ovako sahranjivati izdanje koje nije videlo svetlo dana.

U svakom slucaju Fraction i Zdarsky su par etabliranih autora, kojima su ovakvi radovi, otvorili sirom vrata Marvela. To dosta govori.
malimarinko Posted - 03/07/2024 : 09:39:05
quote:
Originally posted by dino1984

quote:
Originally posted by Promys

Odličan je Shi


Koji je to strip, memogu naci nista na fibrinoj strani zbog 3 slova.



Utipkaš u search box (na fibrinoj stranici): kolorka shi

eto
Shaner Posted - 03/07/2024 : 09:20:31
quote:
Originally posted by izivko

Ovaj od Fraction & Zdarsky?

Po meni nečitljivo.


Možda ne bih rekao nečitljivo, ali svakako za zaborav. Kao što je napisao pcoro - ideja bolja od izvedbe.

nenno Posted - 03/07/2024 : 08:22:14
quote:
Originally posted by naker

quote:
Originally posted by don_draper

Citao itko sex criminals? Valja li?



Jako zabavno i pametno napisano, pogotovo na početku serijala, kasnije izgubi svoju magiju pa sam svojevremeno odustao od čitanja u jednom momentu. Strip je de facto predugačak. Uzmi u obzir da autori vuku inspiraciju i prave brojne reference na, pa, ajde da kažemo filmsku kinematografiju za odrasle , pa ko nije upoznat sa ključnim rečima i termina iz te, ovaj, delatnosti privrede , neće shvatiti humor i na šta sve autori stripa aludiraju. Sex criminals je zabavan strip



očekujem prewiew s nestrpljenjem.... mislim da će on presuditi oko kupnje
pcoro Posted - 03/07/2024 : 08:09:52
Zvuči kao da bi se dosta moglo izgubiti u prijevodu. Bio sam svojedobno čitao par sveščica ali kasnije sam zaboravio na njih. Nije bilo loše ali nije sad ni da me ludo zaintrigiralo.

Čini mi se da je više u pitanju strip u kojem je ideja bolja od izvedbe. Ali pročitat ću sad ka izađe pa vidjeti..
naker Posted - 03/07/2024 : 07:44:31
quote:
Originally posted by don_draper

Citao itko sex criminals? Valja li?



Jako zabavno i pametno napisano, pogotovo na početku serijala, kasnije izgubi svoju magiju pa sam svojevremeno odustao od čitanja u jednom momentu. Strip je de facto predugačak. Uzmi u obzir da autori vuku inspiraciju i prave brojne reference na, pa, ajde da kažemo filmsku kinematografiju za odrasle , pa ko nije upoznat sa ključnim rečima i termina iz te, ovaj, delatnosti privrede , neće shvatiti humor i na šta sve autori stripa aludiraju. Sex criminals je zabavan strip

forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.41 seconds. Snitz Forums 2000