forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Važno, važnije, najvažnije! (popust u SNK!)

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Message:

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

   -  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.
    

T O P I C    R E V I E W
aleksa crnobrnja Posted - 07/07/2009 : 16:32:47
Umjesto najave novog DD specijalca, na SNK web sajtu me danas dočekala pomalo tužna vijest;

Dragi naši kupci,
Pomalo tužni obavještavamo Vas da smo prisiljeni zatvoriti prodavaonicu u ulici Frana Petrića 5, poznatu kao prolaz nebodera. Nažalost, naš je gazda odlučio prostor prodati, i mi moramo ga napustiti do 31. 7. 2009.

Naravno, naše poslovanje će se nastaviti i dalje u Podružnici, Preradovićeva 34, skupa sa novim brojem telefona 01/483 77 77.

No, da unesemo malo veselja u tužan trenutak, u prodavaonici u Frane Petrića 5 organiziramo rasprodaju pojedinih domaćih i stranih naslova.

Tako na odabrane domaće naslove nudimo 20% popusta, dok na odabrane strane naslove nudimo 50% popusta.

Rasprodaja traje do 28.07.2009.

Rasprodaja vrijedi samo za dolazak u dućan osobno ili telefonske narudžbe. Nažalost, zbog kratkog roka i velikog broja artikala, nismo u mogućnosti rasprodaju ponuditi i na web-u.

U slučaju plaćanja karticama, popusti se smanjuju, te iznose 15% za odabrane domaće naslove i 45% za odabrane strane naslove.

Naslove na akciji će biti moguće rezervirati samo do kraja tekućeg dana!

Zahvaljujemo na povjerenju!


Hvala Bogu na novootvorenoj podružnici... no, svejedno, radi se o kraju jednog lijepog putovanja i stjecištu strip happeninga... a i više. Nezaboravan zagrebački strip kutak, legendarni prolaz nebodera. :(
25   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
Mr. Bushido Posted - 26/07/2012 : 18:40:22
Još je nekoliko dana ostalo do kraja akcije u kojoj je moguće kupiti određena izdanja Bookglobea po sniženim cijenama.

Pa ako još niste iskoristili priliku, požurite.

http://www.stripovi.hr/Novost.aspx?news=def5bb0e-8346-4e60-ab49-c7954ca2d09d
Archy Posted - 28/07/2009 : 14:25:38
Čisto sumnjam
broj jedan Posted - 28/07/2009 : 13:04:22
jel netko možda zna da li su Zagori i Alan Fordovi na rasprodaji?
Risar_69 Posted - 26/07/2009 : 09:43:27
Svaki put, kad sam došao u Zagreb, posetio sam i vašu trgovinicu.
Sretno i nadalje.
darth-vader Posted - 26/07/2009 : 09:31:32
da li je problem pročitati pravila?
Lijepo piše da to vrijedi samo u novoj trgovini i ne vidim u čemu je problem....
Raven84 Posted - 24/07/2009 : 22:43:57
quote:
Originally posted by Bardho

quote:
Originally posted by Raven84

Ne znam kak stoji stvar s tim bodovima, ali mislim da je bolje kupit stripove u pola cijene, nego trosit gomile para na 15% popusta. IMHO.



Ja sam kupio strip koji nije bio na popust, pa onda nije svejedno.


Slazem se. Constantine se potuzio na to sto je kupio stripove s popustom, pa sam komentirao njegovu repliku. Za druge stripove ovo sto si rekao apsolutno stoji.
Bardho Posted - 24/07/2009 : 19:21:16
quote:
Originally posted by Raven84

Ne znam kak stoji stvar s tim bodovima, ali mislim da je bolje kupit stripove u pola cijene, nego trosit gomile para na 15% popusta. IMHO.



Ja sam kupio strip koji nije bio na popust, pa onda nije svejedno.
darth-vader Posted - 24/07/2009 : 14:59:53
bodovi su način nagrađivanja stalnih kupaca, a uostalom u pravilima lijepo piše

Dragi stripoljupci,
Strip knjižara Stripovi na Kvadrat Vas želi nagraditi za Vašu vjernost te Vam omogućiti nove pogodnosti pri kupnji naših proizvoda i nagraditi atraktivnim poklonima.
Pred Vama je Liga vjernosti, postanite njen član i preuzmite cool poklon ili ostvarite 15% popusta na cjelokupni asortiman proizvoda strip knjižare Stripovi na Kvadrat!
Što čekate, ostvarite pogodnosti već danas!
Uvjeti i pravila

1. Za svakih potrošenih 50,00 Kn dobivate jedan bod. 12 bodova donosi Vam atraktivan poklon, a sa 24 boda ostvarujete 15% popusta na cjelokupnu ponudu proizvoda pri jednoj od Vaših sljedećih kupovina.
Ukoliko ostvarite kupnju od 100,00 Kn ili više u gotovini dobivate 1 dodatni bod.
Popust nije kumulativan - nije moguće kombinirati više ispunjenih kartica za veći popust.
Popust se ne odnosi na proizvode koji su već na akciji te se ne može kombinirati s drugim popustima.
2. Kupac može odabrati jedan od ponuđenih poklona:
* Suvenir s logom strip knjžare Stripovi na Kvadrat
* Poklon iz odabranog dijela asortimana

Poklon nije moguće zamijeniti za novčanu protuvrijednost ili drugi proizvod. Stripovi na Kvadrat zadržavaju pravo izbora asortimana proizvoda koji će biti ponuđeni kao pokloni te promjene asortimana poklona bez prethodne najave.
3. Kupon za skupljanje bodova možete dobiti i iskoristiti isključivo u strip knjižari Stripovi na Kvadrat u Preradovićevoj 34.
Popunjeni kupon nema ograničen rok tranjanja.
4. Stripovi na Kvadrat zadržavaju pravo izmjene i dopune Uvjeta i pravila Lige vjernosti bez prethodne najave.
5. Uvjeti i pravila Lige vjernosti su objavljeni i dostupni na web stranicama strip knjižare Stripovi na Kvadrat – www.stripovi.hr
Raven84 Posted - 24/07/2009 : 10:01:05
Ne znam kak stoji stvar s tim bodovima, ali mislim da je bolje kupit stripove u pola cijene, nego trosit gomile para na 15% popusta. IMHO.
Bardho Posted - 24/07/2009 : 09:18:17
quote:
Originally posted by Constantine33

Sad mi kažeš kad sam u starom dućanu već ostavio 1000 kuna na ove stvari na popustu. A što uopće predstavljaju ti bodovi?



Pa nisam ni ja znao dok nisam kupio. Možeš dobiti poklon nakon određenog broja bodova ili ih dalje sakupljati dok ne ostvariš pravo na 15% popusta.
Constantine33 Posted - 24/07/2009 : 01:42:10
Sad mi kažeš kad sam u starom dućanu već ostavio 1000 kuna na ove stvari na popustu. A što uopće predstavljaju ti bodovi?
Bardho Posted - 22/07/2009 : 16:51:47

Samo da napomenem kako Snk daje bodove u slučaju kupovine. Za svakih 50 kn se dobije 1 bod. Jedini je bad da se ne zaletite kao ja i kupite u starome dućanu nešto jer onda se ne dobivaju bodovi.
Raven84 Posted - 11/07/2009 : 15:56:08
Sori na krivoj informaciji. Ti su stripovi stajali straga na polici na kojoj su stripovi na rasprodaji, a ja sam odostraga izvuko jednog conana i dobio ga na popustu, pa sam mislio i da su sandmani na popustu,
zare80 Posted - 11/07/2009 : 01:47:17
quote:
Originally posted by Raven84

quote:
Originally posted by Mord

A koji su to odabrani naslovi?


Za hrvatske ne znam, osim Zekana, a americkih je dosta. Loki i surfer od esada, jedan human target, sandmani, fablesi, 30 days of night, losers, ex machina, conani od dark horsa, queen and country, swamp thing, neki hulkovi, i jos ponesto.


Ne znam druze odakle ti ove informacije jer ja sam juce zvao prodavnicu i rekli su mi da na sandman-a ne vazi popust. Da li ti mozda radis tamo?
aleksa crnobrnja Posted - 09/07/2009 : 17:42:38
Bio sam zamoljen da malo promijenim naslov topica, da se malo više istakne, pa eto...
Luk-San Posted - 08/07/2009 : 16:40:51
Ne, u polukatu u prolazu nebodera.
mladjo Posted - 08/07/2009 : 16:34:11
Di, na Amazonu?
Luk-San Posted - 08/07/2009 : 16:19:48
Ja tamo nikad nisam bio.Nazalost.
Raven84 Posted - 08/07/2009 : 15:25:58
Nema popisa i sumnjam da ce ga biti, s obzirom da su stripovi prilicno rastrkani, a ima ih dosta puno. Ali ako budete u prilici navratite, pa ko je jos vidio 50% popusta. To je jeftinije nego i da u americi kupis na amazonu. Ludilo.
dr strangelove Posted - 08/07/2009 : 15:08:13
quote:
Originally posted by Raven84

quote:
Originally posted by Mord

A koji su to odabrani naslovi?


Za hrvatske ne znam, osim Zekana, a americkih je dosta. Loki i surfer od esada, jedan human target, sandmani, fablesi, 30 days of night, losers, ex machina, conani od dark horsa, queen and country, swamp thing, neki hulkovi, i jos ponesto.


Ima gdje puni popis?
Gledao sam na službenim stranicama, ali nisam ništa našao.
mars1 Posted - 08/07/2009 : 14:43:57
quote:
Originally posted by Archy

Ja sam bio u novoj prodavaonici i mogu reći da je baš ok. Mislim da nema toliko naslova kao u staroj, ali je jako ljepo uređena.


Potpuno se slažem, a i lakše je parkirati. Šteta za neboder baš mi je prirasto srcu.
Vorador Posted - 08/07/2009 : 12:19:14
Da li bi se nekome iz Zg dalo pogledati da li je hrvatski Bone od Bookglobea među tim odabranim naslovima?
Raven84 Posted - 08/07/2009 : 00:27:26
quote:
Originally posted by Mord

A koji su to odabrani naslovi?


Za hrvatske ne znam, osim Zekana, a americkih je dosta. Loki i surfer od esada, jedan human target, sandmani, fablesi, 30 days of night, losers, ex machina, conani od dark horsa, queen and country, swamp thing, neki hulkovi, i jos ponesto.
Mord Posted - 07/07/2009 : 17:39:51
A koji su to odabrani naslovi?
Death Posted - 07/07/2009 : 17:24:59
Ah, šteta. Bio je to tako dobar dućan :(.

forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.08 seconds. Snitz Forums 2000