forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 (1) Prosječni posjetitelj ovog foruma želi...

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Message:

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

   -  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.
    

T O P I C    R E V I E W
The Hammer of Hell Posted - 18/01/2010 : 10:47:10
Izdanja koja zadovoljavaju ove uvjete:
16   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
DKoor Posted - 06/07/2012 : 13:35:23
kompromis izmedu kvalitete i cijene, 50 kuna max, lošiji papir i bezvezni dizajn

Ovo samo ostaje nejasno zašto bi moralo biti s bezveznim dizajnom. Jer dizajn ne ovisi o novcu već o kreativnoj mogućnosti pojedinca.
Barem ja tako mislim. Kompromis bi trebao biti na kvaliteti materijala...
Cromwell Posted - 01/07/2012 : 23:15:22
Za ovo digitalno se slažem s tobom.
A što se tiče prenošenja ljubavi prema stripu pazi ovo; ta ljubav se obično prenosi od malih nogu. Je li tako? E sad hoćeš li ti svome djetetu dati u ruke neki strip kojeg si platio 100-200 kn. Ok, možda i hoćeš ali možemo li onda govoriti o kasnijoj vrijednosti tog stripa budući da znamo da djeca nisu baš najpažljivija stvorenja.
Ja sam sretan što u vrijeme mog starog nije bilo luksuznih izdanja jer bi mu to bila najlošija investicija u životu.Bogme sam i ovako ljut na sebe što sam pola tavana raskupusao, pošarao i razdijelio.

Ne kažem da sam u pravu i da se tome ne može doskočiti na ove ili one načine ali vrijedilo bi i o tome voditi računa Svatko prema potrebi i mogućnostima.
bvagner3 Posted - 01/07/2012 : 22:47:27
Pa ja se ne zavaravam,pa i ja čitam i skupljam stripove,jer su neked davno i moji starci kupovali stripove,stara mi je kupila prvi broj Dilana još tamo 80-ih,danas imam sve brojeve,a kupujem ih i dalje.Ne vidim razlog zbog kojeg jednog dana i mi nebi "danas-sutra"isto tako prenjeli ljubav prema stripu i svojim kako kažeš potomcima.Jedino tako stripovi imaju budućnost,a papir je papir fućkaš digitalno,ako "fizički"strip ne držiš u rukama kao da nemaš ništa,crkne baterija ili nestane struje,i imaš samo komad "digitalne"plastike.HC stripovi malih tiraža se nakon rasprodaje,već za koju godinu prodaju po višestruko većim cijenama od one kad su izdani,što tek bude kada budu stari poput prvih brojeva ZS,Lms-a
Cromwell Posted - 01/07/2012 : 10:29:48
Zadnja opcija. Vrlo kratko sam razmišljao o besprijekornim i skupim izdanjima. Kasnije sam shvatio da mi se ne isplati jer me zanima previše toga da bih mogao to uspješno ispratiti, a i ne zavaravam se time da će to čitati moji potomci. A ako nekim čudom i hoće ili će čitat digitalno, ili će tehnologija napredovat pa će si za jeftine pare printat kod kuće ili nek si kupuju rerereprintove kojih će sigurno biti- ako uopće bude potražnje.

Ukratko- jeftina izdanja. Papir nebitan, glavno da nije tiskano na salvetama sa razlivenom tintom nego da se može normalno pročitati.
bvagner3 Posted - 30/06/2012 : 23:31:07
Ja kupujem npr.i kiosk izdanja,a i Libellus,no doduše teško je uspoređivati kruške i jabuke,kod kiosk izdanja sam zadovoljan kvalitetom(moglo bi i bolje)no pristao bi i na pad kvalitete,ako bi to pratila i cijena(samo za čitanje,no sjetimo se ZS,I LMS),što se tiče nazovimo luksuznih HC izdanja malih tiraža,tu ne pristajem na kompromis,ako su skupi onda za svoj novac želim vrhunsko izdanje bez ikakvih pa i najmanjih grešaka.Štoviše,sve pohvale Libellusu uvijek su mi izašli u susret i zamjenili izdanja s greškom,a ostvario sam i popust,jer imaju i akcije sa više nego povoljnim cijenama,stoga moj glas ide(to isto, ali po njemu prihvatljivoj cijeni, što je izmedu 0 - 100 kuna)no dobro kada se sve uzme u obzir 25+kn i ne čini neku razliku,ako kupujete za vrijeme akcije,kada su cijene nešto niže,ali kvalitetu koju dobijete,pa imajte na umu da će takva izdanja čitati i vaši unuci,a možda i jednog dana dobro zaraditi na tome. :)
Argus Posted - 30/06/2012 : 14:43:17
quote:
Originally posted by supermark

besprijekorna izdanja, vrhunski tisak, papir i dizajn, ali po prihvatljivoj cijeni

potpisujem
all_ba Posted - 27/06/2012 : 00:43:31
Najvažniji mi je sadžaj stripa, ali ako je album novijeg datuma mora biti na najvišem nivou produciran, od dizajna do tiska i vrste papira.
Panon Posted - 26/06/2012 : 23:30:48
Treće - bitna mi je cijena i sadržaj stripa. Dizajn, prijevod ili kvaliteta papira mi nisu toliko važni.
velka031 Posted - 26/06/2012 : 23:07:37
Drugo!
Ajkula Posted - 24/06/2012 : 22:42:28
Definitivno četvrto!
gregorbikupil Posted - 18/01/2010 : 15:56:42
Mogučnost, da si tu i tamo priušte koji strip.

Znači na kiosku (mangup)

I lake žene... to je zabadava...
supermark Posted - 18/01/2010 : 11:32:36
besprijekorna izdanja, vrhunski tisak, papir i dizajn, ali po prihvatljivoj cijeni
Imrahil Posted - 18/01/2010 : 11:30:12
quote:
Originally posted by Vjeko1980

Kiosk izdanja onih stripova koji su predviđeni za kiosk izdanja, a trenutno idu samo kao HC..



quote:
Originally posted by Grujah.

b) stim da je range cena malo veci, a i razlikuje se od slucaja do slucaja. Na primer, nije mi krivo dati 1200-1500 dinara za npr. Metabarone Belog puta koji su u boji i na velikom formatu i to 4 albuma, pa kupim 2 knjige i to je to, ali je puno dati cirka iste pare za Libellusovog recimo MM ili MN malog formata, bez boje i 3 epizode, i jos treba da kupis gomilu takvih. Ok, jeste do besprekorno, ali puno para bre.



+1
Grujah. Posted - 18/01/2010 : 11:00:04
b) stim da je range cena malo veci, a i razlikuje se od slucaja do slucaja. Na primer, nije mi krivo dati 1200-1500 dinara za npr. Metabarone Belog puta koji su u boji i na velikom formatu i to 4 albuma, pa kupim 2 knjige i to je to, ali je puno dati cirka iste pare za Libellusovog recimo MM ili MN malog formata, bez boje i 3 epizode, i jos treba da kupis gomilu takvih. Ok, jeste do besprekorno, ali puno para bre.
Vjeko1980 Posted - 18/01/2010 : 10:56:32
Kiosk izdanja onih stripova koji su predviđeni za kiosk izdanja, a trenutno idu samo kao HC..
teller Posted - 18/01/2010 : 10:48:52
fali opcija:
samo Bonelli izdanja,pa šta košta da košta.

forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.09 seconds. Snitz Forums 2000