forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 DARKWOOD (Gea i Tarzan)

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Message:

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

   -  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.
    

T O P I C    R E V I E W
Lex No1 Posted - 04/02/2010 : 12:04:40
Pogledajte ovo: http://www.live-e.tv/video-prilog/etv-31-01-2010/strip-tv-stripoteka-darkwood

Pa, sta mislite?
25   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
DeeCay Posted - 04/12/2011 : 17:45:53
Našao jedan stariji topic o najavama ovih serijala, pa ću ga iskoristiti za najavu nove recke...


Priče o duhovima GEA DRKW 3 | 130 str. by kresha

Otvaranjem međudimenzionalnog portala, Diva u naš svet dovodi Sablast, biće vrlo ranjivo u našim uslovima života. No, ona se ne zadovoljava pukim preživljavanjem – ona želi čvrst oblik, te u traganju za energijom počinje seriju ubistava. Uz pomoć nekih starih drugara, Gea kreće u potragu za njim...



http://www.stripovi.com/recenzije/gea-gea-drkw-3-price-o-duhovima/1402/

kreŠa Posted - 06/02/2010 : 21:11:14
quote:
Originally posted by anto

Sergej, kako da znamo da tebe i Sloba Vronski nije oteo , i sad sa vaših računara pravi novu zajebanciju ???
A i Džimi kada je davao intervju, možda mu je Vronski držao pištolj uperen u glavu, dao mu tekst šta da priča i sve to sam snimio i poslao na E tv!



Vidi se da Milan svako malo gleda sa strane, tu je verovatno idiot (Vronski) koji u jednoj ruci drzi pistolj, a u drugoj tablu sa tekstom.
Mord Posted - 06/02/2010 : 20:40:44
quote:
Originally posted by rommel

quote:
Originally posted by Mord

Koliko sam skuzio s amazona jedna ima 30 strana, druga 160 a obje je radio hogarth?


kako misliš 30????? obje su otprilike podjednake debljine i to cca 120+ strana stripa i cca 20-30 strana uvodnog teksta



Ok, super, uzecu to, obozavama hogarthove slonove, majmune i ostale bestije.
rommel Posted - 06/02/2010 : 20:32:29
quote:
Originally posted by Mord

Koliko sam skuzio s amazona jedna ima 30 strana, druga 160 a obje je radio hogarth?


kako misliš 30????? obje su otprilike podjednake debljine i to cca 120+ strana stripa i cca 20-30 strana uvodnog teksta
Mord Posted - 06/02/2010 : 20:27:28
Koliko sam skuzio s amazona jedna ima 30 strana, druga 160 a obje je radio hogarth?
rommel Posted - 06/02/2010 : 20:27:08
quote:
Originally posted by anto

Sergej, kako da znamo da tebe i Sloba Vronski nije oteo , i sad sa vaših računara pravi novu zajebanciju ???
A i Džimi kada je davao intervju, možda mu je Vronski držao pištolj uperen u glavu, dao mu tekst šta da priča i sve to sam snimio i poslao na E tv!


nesmijem reć vronski sve prati
anto Posted - 06/02/2010 : 20:14:15
Sergej, kako da znamo da tebe i Sloba Vronski nije oteo , i sad sa vaših računara pravi novu zajebanciju ???
A i Džimi kada je davao intervju, možda mu je Vronski držao pištolj uperen u glavu, dao mu tekst šta da priča i sve to sam snimio i poslao na E tv!
rommel Posted - 06/02/2010 : 19:52:34
quote:
Originally posted by Mord

Ako neko ima volje?

1) Koliko knjiga tarzana se planira?

2) Sto sve ulazi u te knjige?

3) Da li ide cijeli fosterov i hogarthov opus?

4) Kako se u sve to uklapaju tarzan of the apes i jungle tales of tarzan, sto je zapravo u tim knjigama?


1)za sada idu dvije
2) priće su samosdtalne i predstavljaju adaptaciju Burroughsovih novela istih naslova - i to dijelom - TArzan of The Apes - predstavlja prvu trećinu knjige, Jungle Tales - 4 (1,2,4,9) odabrane od 12 postojećih - Hogarthov odabir i priće koje najbolje ocrtavaju osnovnu Burroughsovu ideju o Tarzanu
3) da
4) vidi 2
ove dvije su knjige samostalne i nemaju veze sa nedjeljnim opusom Fostera i Hogartha koji bi trebao uslijedfiti nakon njih ali su vjerojatno najbolji mogući uvod
Mord Posted - 06/02/2010 : 19:35:28
Ako neko ima volje?

1) Koliko knjiga tarzana se planira?

2) Sto sve ulazi u te knjige?

3) Da li ide cijeli fosterov i hogarthov opus?

4) Kako se u sve to uklapaju tarzan of the apes i jungle tales of tarzan, sto je zapravo u tim knjigama?
Collector Posted - 06/02/2010 : 17:08:17
quote:
Originally posted by Tornadomaster

quote:
Originally posted by mystere

Zna li se bar otprilike kad bi se izdanja mogla pojaviti u prodaji?


Meni je sve ovo sumnjivo. Ne znam, jače od mene...




Pa nije Sloba šaban pa da širi dezinformacije ovde...
Napisao je čovek da je u pripremi, da su prava otkupljena a kada bude biće.

Tornadomaster Posted - 06/02/2010 : 16:54:43
quote:
Originally posted by mystere

Zna li se bar otprilike kad bi se izdanja mogla pojaviti u prodaji?


Meni je sve ovo sumnjivo. Ne znam, jače od mene...
mystere Posted - 06/02/2010 : 15:04:45
Zna li se bar otprilike kad bi se izdanja mogla pojaviti u prodaji?
Djole Posted - 06/02/2010 : 13:48:56
Za Grejstorma je nebitan redsoled, al' za Geu i Lilit nije...
Djole Posted - 06/02/2010 : 13:16:00
quote:
Originally posted by mikoza

Mozda u (blizoj) buducnosti dodju u obzir Lilit


Valjda je logično da prvo ide Gea, pa tek posle nje Lilit?
rommel Posted - 06/02/2010 : 11:31:43
quote:
Originally posted by mikoza

Samo dva pitanja:

1. Hoce li u knjizi "Jungle Tales of Tarzan" ici i fantastican uvod "Burne Hogarth and the art of pictorial fiction" Walter James Miller-a od tridesetak strana sa reprodukcijama redjih Hogartovih ilustracija, kao i u originalu?



obje knjige idu sa orginalnim uvodnicima - mada su i jedan i drugi na momente pomalo zastarjeli neke stvari na koje se osvrću bile su aktualne tada - ali Maurice Horn i Walter James Miller idu integralno
neman Posted - 06/02/2010 : 10:57:13
Svaka čast za korak ka izdavaštvu. Video sam prilog na etv i odmah skoknuo na forum da nađem temu pošto slabije posećujem forum u poslednje vreme zbog obaveza.
Da li će izdavačka kuća da nosi isto ime kao i prodavnica ili će da ima neko marketinško ime?
---dp--- Posted - 06/02/2010 : 01:07:56
quote:
Originally posted by Colt

Evo i za Wizard zavrsavam prevod treceg Magicnog... jedva izdrzavam.



Prepostavljam da je plata srazmerna ulozenom trudu
Sloba Posted - 06/02/2010 : 00:05:05
quote:
Originally posted by okiboki

Svaka cast za ovo sa kiosk izdanjima,pretpostavljam da zato idete sa ovim serijalom posto je kratak a planirate sve da izdate.Puno srece,ici ce to samo polako.



Naravno, ceo serijal, kupljeni su vec svi brojevi.
Sloba Posted - 05/02/2010 : 23:58:45
quote:
Originally posted by Mhejl

Slobo, hoće li stizati u Crnu Goru?



Hoce, sigurno u Podgoricu u striparnicu Mister No. Od njih ces moci da narucis i postom ako ti je nezgodno da dodjes do Podgorice
Colt Posted - 05/02/2010 : 22:08:55
Evo i za Wizard zavrsavam prevod treceg Magicnog... jedva izdrzavam.
profesor-inz Posted - 05/02/2010 : 22:05:04
quote:
Originally posted by anto

quote:
Originally posted by Sloba

quote:
Originally posted by Born To Run

ko ce da radi prevod



Prevod, adaptacije -Rommel, Colt, Djole i ko jos bude trebao, a zna znanje.


Al se Colt razmahao.Prevodi za Mirabilis, za Darkvud.Kako stižeš sve to čoveče ?

Dobro pitanje, čovek je stvarno mašina...
okiboki Posted - 05/02/2010 : 21:53:26
Secam se kada si otisao iz Veselog pa ti je neko ovde rekao da pocnes da izdajes sam rekao si da si jos daleko od izdavastva,ali eto dosao je i taj dan.Svaka cast.
Aco Posted - 05/02/2010 : 21:32:11
Hvala,Slobo, puno sreće u radu.Samo polako, pa da bude onako kako se svi nadamo i želimo.
anto Posted - 05/02/2010 : 21:30:33
quote:
Originally posted by Sloba



Tarzan ce ici crno beli. Gea kiosk izdanje, meke korice i trudicu se da bude sto niza cena. Inace Gea ce biti eksperiment da li se uopste moze sa kioscima raditi, posebno kada si potpuno nebitan izdavac, kao sto cemo mi biti. Ne placaju, ne izlazu, pa ne moze ni da se proda kako treba, ostecuju... Ako to moze da prodje, moja ideja je da sve sto moze bude kiosk, da bi bilo jeftinije, a u pristojnom kvalitetu, da sto vise ljudi moze da kupi. Verovatno ovo sto pricam je cista utopija, jer znam pouzdano da se sem Zagora i Dilana na kioscima nista drugo skoro ni ne pokriva, a ozaradi nema govora, osim AF u HR.


Ako ovo uspe, zadužićeš sve stripofile sa ovih prostora.
Koliko ljudi bi rado pročitalo ( i imalo u kolekciji, ali ne mogu zbog para) razne stripove, samo kada bi se mogli naći u jeftinijoj kiosk formi sa mekim koricama.
Sloba Posted - 05/02/2010 : 21:29:14
quote:
Originally posted by Aco

quote:
Originally posted by Sloba



Tarzan ce ici crno beli.




Zbog ovoga kupujem i Geu radi podrške, a kad već odgovaraš na brojna pitanja ; Tarzan pretpostavljam u albumimima,ali po koliko strana i na kojem formatu?




Oko formata se jos kolebam, vise zbog stamparija i enormne razlike u ceni ako bi bio kao sto ja zelim onaj poput Valijanta, ili A4 standardno. Verujem da ce ici taj A4 oversize. Strana ce biti u prve dve knjige isto kao i u originalima. A dalje, najverovatnije 3 amer.knjige u jednu nasu, znaci oko 150 strana, plus sta od uvodnika naskrabamo Rommel i ja.

forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.2 seconds. Snitz Forums 2000