forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Kako je nestao SMG br.10???

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Message:

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

   -  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.
    

T O P I C    R E V I E W
jaki Posted - 06/07/2010 : 15:30:07
http://www.stomugromova.com/
Najnovija strategija izdavačashow and hide.Sada iman osjećaj da sam sanja a baš se spremija kupiti u isti dan Stripoteku,SMG i Strip Magazin.
20   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
GGG Posted - 16/07/2012 : 00:53:44
Razjašnjen i misterij smanjenog formata SMG - može se sakriti između dva Garfielda i to prodavati u kompletima po 3. Sin je fan Garfielda i svake godine na dopustu na kioscima uzmemo 2 ili 3 kompleta. Pošto sin zna kakve su i zadnje strane jedina nepoznanica nam je srednji strip - ove godine nas je u dva kompleta iznenadio SMG broj 10. Nakon toga smo pregledali Garfield pakete na 5-6 kioska na Pagu i u večini je srednji broj bio žuto-crveni (kao SMG 10)
jaki Posted - 01/04/2012 : 21:39:04
jel to zajebancija ili oni ozbiljno?
kad je u pitanju BG sprdnja i stvarnost su nerazlučive
Mr. Bushido Posted - 01/04/2012 : 21:34:55
quote:
Originally posted by jaki

Jel izaša ovaj novi broj?




Sa SMG! sajta:

quote:
Napomena: Izlazak ovog broja prebačen za kraj svibnja.
Curunir Posted - 01/04/2012 : 21:20:52
je, danas.
jaki Posted - 01/04/2012 : 19:21:02
Jel izaša ovaj novi broj?
Johnny Difool Posted - 02/12/2011 : 17:48:05
Meni je najveći problem u tome što smanjenje formata i znatno slabiji papir ni približno nisu adekvatni razlici u cijeni od samo 5 kn. Ako je ono koštalo 20, ovdje bi i 10 bilo previše. Pa kad još iziđe sa 16 mjeseci (?!?!?) zakašnjenja....
jaki Posted - 02/12/2011 : 15:06:25
Meni se isto svidija retro đir(papir)ali da je bar ostao onaj format otprije.
(Ja koji inače volim male formate i meni je premali).
alen Posted - 02/12/2011 : 11:55:44
Šitpapir i dojam i cijena bi bili super da je ovo "SMG Extra" broj 1, ali promjene koncepta/formata/tiska/itd. "SMG"-a svakih par brojeva je mini bezveze.
mcn Posted - 02/12/2011 : 11:36:10
quote:
Originally posted by alen

Kupio sam jučer SMG #10... majko koji užas od izdanja. Jedino gore od ovoga je onih par klamanih Fordova od Borgisa.
I još sam dao 15 kuna za to???



Meni se izdanje baš svidjelo - i šitpapir i dojam i cijena - jedino što tog Maslin Granka već imam u jednom i pol izdanju pa ću SMG pokloniti nekom klincu ili klinki iz susjedstva.

mcn
mamlaz Posted - 02/12/2011 : 11:04:08
quote:
Originally posted by bazgtoon

mislim da se ne kreće sa novim serijalima, u 10 broju je samo cjelovita epizoda Maslina Granka, barem koliko sam ja shvatio


to je bio plan pred godinu dana. sada su izdali samo jednu cijelu epizodu granka
bazgtoon Posted - 02/12/2011 : 10:52:29
mislim da se ne kreće sa novim serijalima, u 10 broju je samo cjelovita epizoda Maslina Granka, barem koliko sam ja shvatio
alen Posted - 02/12/2011 : 10:17:52
Kupio sam jučer SMG #10... majko koji užas od izdanja. Jedino gore od ovoga je onih par klamanih Fordova od Borgisa.
I još sam dao 15 kuna za to???
GGG Posted - 03/08/2010 : 12:41:25
Meni još danas nije jasno u čem je point SMG-a? Imam sve brojeve i još ču ga kupovati, ako neče propasti, ali... Za kioske to nije, niko neče čekati dvije godine da sastavi sva četri dijela. Ako su i uspjeli dobiti kakvog novog kupca, veča je vjerojatnost, da su mu zasrali BD stripove, nego da je taj kupac veselo odskakao u SNK po kompletni HC album. Nije stvar ni za stripofile, jer je več svima jasno, da se stripovi u SMG večinoma dupliraju, i pitanje je, koliko ima takvih stripofila koji su spremni dva puta platiti isti BD - znači na neki način su sami sebi konkurencija.
Po mome imaju dvije mogučnosti - ili naprave strip magazin kako bog zapovjedi, koji izlazi najviše na svaka 2 mjeseca, pa to teraju minimalno dvije godine, ili naprave nekakav katalog s privjuima i kakvim tekstom ili kračim stripom, koji izlazi 2 puta godišnje i badava se djeli po striparnicama
jaki Posted - 02/08/2010 : 15:03:13
nema pa nema.izgleda da je propa
Tornadomaster Posted - 07/07/2010 : 06:56:08
Onda se opet vraćaju na 4 u 1. Sjajno
Bardho Posted - 07/07/2010 : 00:29:11
quote:
Originally posted by Tornadomaster

Može li malo više detalja? Znači, u desetci imamo druge epizode ovih serijala?



mislim da je unutra još beladona i kokabura. i nešto od sergeja ak sam dobro upamtio
Tornadomaster Posted - 06/07/2010 : 22:54:51
Može li malo više detalja? Znači, u desetci imamo druge epizode ovih serijala?
zkne Posted - 06/07/2010 : 18:37:23
I ja sam vidio najavu za deseti broj, a jučer je nije više bilo na siteu stomugromova, jedva čekam da to izađe i lijepo je da Smg nastavlja sa serijalima kao Lincoln i Grga Grimizni!
magirus Posted - 06/07/2010 : 16:16:42
A ja se nerviram što ni u AF ni u Darkwoodu ne mogu naći broj 8.

A posle kukaju kako se slabo prodaje
Bardho Posted - 06/07/2010 : 16:05:29
quote:
Originally posted by jaki

http://www.stomugromova.com/
Najnovija strategija izdavačashow and hide.Sada iman osjećaj da sam sanja a baš se spremija kupiti u isti dan Stripoteku,SMG i Strip Magazin.



hehe i ja vidio. čak bio danas u sn2 i nema ga još.

forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.06 seconds. Snitz Forums 2000