forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Fibrina apsolutna vrtloglavica

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Message:

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

   -  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.
    

T O P I C    R E V I E W
Markos Posted - 17/12/2012 : 23:05:33
Trajalo je skoro sedam godina, ali san se konačno ispunio.

Fibra ponosno objavljuje da smo osim već kupljenih naslova na kojima vrijedno radimo, osigurali prava i za sljedeće DC/Vertigo naslove:

Absolute Sandman
Absolute V for Vendetta
Absolute Watchmen
Absolute Batman: The Long Halloween
Absolute Batman: Dark Victory
Absolute Batman: The Dark Knight
Absolute Kingdom Come
Deluxe Fables

Fibra je ovim dodatno učvrstila i proširila suradnju s DC/Vertigom koja će se nastaviti s novim projektima u budućnosti. Srećom, snova mi ne nedostaje;)
25   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
vice Posted - 02/01/2013 : 21:39:35
Čestitke! Izvrsna vijest!
Zagor12 Posted - 02/01/2013 : 20:40:27
Isuse Bože, pa zašto sam tek sada vidio ovaj topic? Svaka vam čast! Svijet je sada malo ljepši. Dobili ste još jednog sigurnog kupca većine, ako ne i svih Absolute naslova, ovisi koliko će mi ušteđevina dopustiti. Samo naprijed!
Markos Posted - 02/01/2013 : 15:24:13
Pa polako ljudi, pa najavljeno i kupljeno već more toga, treba to prvo objaviti.
Deers Posted - 02/01/2013 : 14:51:51
Vidim sada svi imaju svoje favorite koje bi željeli da Fibra objavi :D

Da li si razmišljao kada o Hellboy/BPRD-u? Taman završili prvi ciklus priča i jedni i drugi.
Markos Posted - 01/01/2013 : 11:21:21
Ne sviđa mi se Parker toliko. Crtački rastura, ali priča mi nije _toliko_ dobra.
Omnibusi su dobra opcija, slažem se, super izgledaju, ali to je gotovo neizvedivo kod nas. Cijena marvel/dc materijala po stranici je prevelika za takvo neko izdanje.
austin Posted - 01/01/2013 : 10:26:15
quote:
Originally posted by Markos

Nikad čuo:)


kuku lele....nemoj se sad brukas :)

a kad pomenu Cooke-a , jedan Parker Martini edition bi lepo legao :D
austin Posted - 01/01/2013 : 10:13:12
quote:
Originally posted by Obi-wan

Ja to sve osim Sandmana imam.
Pa i Punisher max.
No, poznavajući sebe, neću moći odoljeti...



ja imam sve osim Vendette...i ovo vec tesko da cu duplirati. Imam i ja Punisher Max, ali nemam onaj prvi Punisherov omnibus :)
Kad smo kod omnibusa...Marko - Chaboute izgleda bolesno dobro...i dovoljan je pokazni primer da bi ti linija Marvelovih omnibusa sasvim lepo legla za objavljivanje :P
no1 Posted - 22/12/2012 : 17:28:00
Mogu samo pohvaliti izbor stripova kako u najavi tako i ove koje koje uskore izlaze.( mislim na amere )
Za ova izdanja me mozes racunati i na pretplati!! :)
U jednu ruku mi je dobro sto mi se ukus nepoklapa s Fibrinim, tu mislim na evropska izdanja.
Tek nekih 10% me zanima ali zato kod amera, e to je vec druga prica.
Skoro pa sve.
Cestitke jos jenom na ovim izdanjima!!


Paka01 Posted - 22/12/2012 : 16:11:24
Ha ono, ništa ne gubiš ako pročitaš, možda ti se i svidi.
Meni je New Frontier jedno od njegovih najdražih djela, predivno nacrtano i stvarno super napisano.
Markos Posted - 22/12/2012 : 15:47:50
cooke je odličan crtač, ako ništa drugo, vrijedi pročitati zbog crteža, jer mene superherojština zanima samo u ograničenim količinama, tj. samo ona djela koja pomiču/nadilaze/redefiniraju žanr.
Paka01 Posted - 22/12/2012 : 15:34:54
quote:
Originally posted by Markos

Nikad čuo:)



Čuj i pročitaj, odlična stvar nisu ga u SADu bezveze izbacili u Absolute varijanti.
http://en.wikipedia.org/wiki/DC:_The_New_Frontier
Markos Posted - 22/12/2012 : 14:28:41
Nikad čuo:)
Raven84 Posted - 22/12/2012 : 10:57:28
Marko, jesi li razmišljao da izdaš i absolute new frontier?
jaki Posted - 20/12/2012 : 14:48:35
Deers i Poli,hvala šta me neuka naučite nečemu.
kasper Posted - 18/12/2012 : 21:57:54
Absolute V for Vendetta
Absolute Batman: The Long Halloween
Absolute Batman: Dark Victory
Absolute Kingdom Come
Deluxe Fables

andi Posted - 18/12/2012 : 21:48:09
quote:
Originally posted by www2

Ako se netkom da objasniti šta uopće znači ovaj ABSOLUTE nama koji ne sakupljamo USA hero stripove......Od ovoga nabrojanoga zanimali bi me Sandman, Vendeta i Fables, ali da sad ne guglam šta znači taj absolute.

Nekada sam mislio da je to kao sve sta je izašlo od nekog junaka ali sad kuzim da to nije stvar....dakle šta znači absolute sandman recimo?

...jeli to ovo:

http://en.wikipedia.org/wiki/DC_Comics_Absolute_Edition#Sandman

ako je, jesu li to bas svi stripovi koji su izašli od Sandmana Ne uključujuću spinoffove ?



To ti je tkz. collector's edition, limitirana serija nekog stripa koja podrazumjeva manju nakladu ali i vrhunski kvalitet izdanja. To su generalno tvrdoukoričena izdanja sa slipcaseom, oversized formatom, kvalitetnim debljim papirom, dodacima u obliku sketchboarda, interviewa, izbačenih scena. Nešto kao special edition filmova na DVD/Blurayu.
Sama činjenica da neki strip doživi Absolute izdanje je zapravo i potvda njegove kvalitete kao stripa i priznanja kao dijela devete umjetnosti.

EDIT: doduše, kod Marka je više-manje svaki strip koji izdaje u Absolute izdanju tako da me ovakva najava uopće ne čudi (osim možda u pogledu izbora superherojskih naslova - ali hajde konačno da i kod nas zaživi taj žanr!)
Markos Posted - 18/12/2012 : 21:38:11
Imam određenu slobodu kod biranja formata i opreme knjiga - što znači da mogu izabrati manji ili veći format za pojedine naslove, sa ili bez slipcasea i koje dodatne materijale uvrstiti a koje ne. Za Sandmana bi trebao ići slipcase, ipak je to Sandman. Neće izaći svi odjednom, to bi bilo suludo, i da, trebalo bi biti 5 knjiga.
www2 Posted - 18/12/2012 : 21:25:51
Ako se netkom da objasniti šta uopće znači ovaj ABSOLUTE nama koji ne sakupljamo USA hero stripove......Od ovoga nabrojanoga zanimali bi me Sandman, Vendeta i Fables, ali da sad ne guglam šta znači taj absolute.

Nekada sam mislio da je to kao sve sta je izašlo od nekog junaka ali sad kuzim da to nije stvar....dakle šta znači absolute sandman recimo?

...jeli to ovo:

http://en.wikipedia.org/wiki/DC_Comics_Absolute_Edition#Sandman

ako je, jesu li to bas svi stripovi koji su izašli od Sandmana Ne uključujuću spinoffove ?
andi Posted - 18/12/2012 : 20:47:11
quote:
Originally posted by Paka01

O isuse zašto ne čitate postove sa prošlih stranica...



E pa jesam čitao sam - hajde molim te qutaj mi gdje se nalazi odgovor na ona pitanja?
Paka01 Posted - 18/12/2012 : 20:29:02
O isuse zašto ne čitate postove sa prošlih stranica...
andi Posted - 18/12/2012 : 20:24:47
U koliko absolute knjiga ide Sandman? Isto 5 kao i vani? Hoće sve odjednom izaći? Jel moguće da bude sa slipcaseom kao i Moebius (naime ne znam kakvi su uvjeti ugovora u slučaju Absolute izdanja odnosno kakvih se pravila moraš pridržavati)?

Sad je izašlo ovo
http://www.amazon.com/Sandman-Slipcase-Set-Neil-Gaiman/dp/1401238637/ref=wl_it_dp_o_pC_nS_nC?ie=UTF8&colid=30O54I4IFXZFC&coliid=I1U7KG9UVB9TNG

to sam mislio uzeti ali sada si mi dao za razmišljati...

Inače više volim čitati u orginalu (kako mi engleski nije problem) ali Fibra predvodi po kvaliteti izdanja pa imam sad slatke muke...

Inače od ovih 8 najava 5 već imam strane Absolute.

Hajde probaj odgovoriti na ova pitanja gore da mi olakšaš...

Windwalker Posted - 18/12/2012 : 19:55:30
Kako ovo tek sad vidim.
Obi-wan Posted - 18/12/2012 : 19:49:58
Ja to sve osim Sandmana imam.
Pa i Punisher max.
No, poznavajući sebe, neću moći odoljeti...
Poli Posted - 18/12/2012 : 19:47:58
quote:
Originally posted by Deers

Jaki, jel možeš promjeniti potpis u nešto kraće preko hiperlinka ili čega u nešto ovakvo:

Aukcije

Ovako ti potpis dosta izduži stranicu u stranu


Pa izduzi je samo za 2 milimetra.

Jaki, zapravo je dovoljno, da "pogledas sta ti je Deers napisao u ovaj link" --> recimo daj quote na to i vidjet ces cjelu "shemu" koju onda samo copy/paste u svoj potpis

hello Posted - 18/12/2012 : 18:30:53
Svaka čast!!!

forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.09 seconds. Snitz Forums 2000