forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 novi miris

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Message:

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

   -  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.
    

T O P I C    R E V I E W
Kruger Posted - 08/03/2014 : 00:45:45
ludens izgleda koristi nekakva sranja glede kvalitete stripova vezano uz ludens

nekako čudno mirišu u zadnje vrijeme!!
25   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
Poli Posted - 29/06/2023 : 22:02:45

Meni mirisu lipe ispod prozora... ko onaj prvi vestacki miris VČ stripova... uzareno i zapaljivo! :D


jaki Posted - 29/06/2023 : 20:47:31
Kruger Posted - 16/03/2014 : 01:39:13
quote:
Originally posted by Peyo

quote:
Originally posted by Kruger

vidim spominješ darkwood. i oni??, nije valjda kako i oni koriste jeftine boje koje su otrovne, ne oni, već tiskara koju koriste



Ne znam što koriste ali meni ne miriše dobro, ali vidim i ovdje su ukusi (ili bolje reći okusi) različiti.



zanimljivo
Kruger Posted - 16/03/2014 : 01:35:24
quote:
Originally posted by Space Marine

quote:
Originally posted by Kruger

vidim spominješ darkwood. i oni??, nije valjda kako i oni koriste jeftine boje koje su otrovne, ne oni, već tiskara koju koriste


Ne znam jesu te boje otrovne ili ne, ali me iznenadio jako jak miris njihovoga Betmen Kulta. Možeš se doslovno nafiksati dok ga čitaš



nisam kupio tu ediciju, pa ne znam
izgleda kako su sve tiskare u zadnjih mjesec dva poludjele
Space Marine Posted - 16/03/2014 : 01:01:39
quote:
Originally posted by Kruger

vidim spominješ darkwood. i oni??, nije valjda kako i oni koriste jeftine boje koje su otrovne, ne oni, već tiskara koju koriste


Ne znam jesu te boje otrovne ili ne, ali me iznenadio jako jak miris njihovoga Betmen Kulta. Možeš se doslovno nafiksati dok ga čitaš
Peyo Posted - 15/03/2014 : 23:58:16
quote:
Originally posted by Kruger

vidim spominješ darkwood. i oni??, nije valjda kako i oni koriste jeftine boje koje su otrovne, ne oni, već tiskara koju koriste



Ne znam što koriste ali meni ne miriše dobro, ali vidim i ovdje su ukusi (ili bolje reći okusi) različiti.
tinton Posted - 15/03/2014 : 23:02:50
Darkwood nema papir za mirisanje, imaju neki bezlicni fini papir. Fuj!
Kruger Posted - 15/03/2014 : 23:01:01
vidim spominješ darkwood. i oni??, nije valjda kako i oni koriste jeftine boje koje su otrovne, ne oni, već tiskara koju koriste
Peyo Posted - 15/03/2014 : 22:51:37
Ma, poštujem i ja.

Što više, vrlo često se oduševljavamo istim stripovima.
Kruger Posted - 15/03/2014 : 22:42:49
quote:
Originally posted by Peyo

quote:
Originally posted by Kruger

quote:
Originally posted by Peyo

Johnny čini se da si "odlijepio".




u čemu ??
ili gdje ??

topic je u pravcu mirisa ludensa, pa je na neki način tvoje nerazumijevanje JDovog razumijevanja mirisa ludensa pomalo nerazumljivo


Zafrkancija na račun JD-ovog pomalo pretjeranog oduševljanja ...




ne, možda će te iznenaditi ali ja poštujem JDova razmišljanja
Peyo Posted - 15/03/2014 : 22:37:30
quote:
Originally posted by Kruger

quote:
Originally posted by Peyo

Johnny čini se da si "odlijepio".




u čemu ??
ili gdje ??

topic je u pravcu mirisa ludensa, pa je na neki način tvoje nerazumijevanje JDovog razumijevanja mirisa ludensa pomalo nerazumljivo


Zafrkancija na račun JD-ovog pomalo pretjeranog oduševljanja ...
Kruger Posted - 15/03/2014 : 22:10:45
quote:
Originally posted by acestroke

Kruger, predlazem jos jedan topic o slicnom, tipa "Najbolji miris svih vremena" (nek ne bude samo o stripu)



nemoj se zaebavat nego se konstruktivno uključi u raspravu
Kruger Posted - 15/03/2014 : 22:08:10
quote:
Originally posted by Peyo

Johnny čini se da si "odlijepio".




u čemu ??
ili gdje ??

topic je u pravcu mirisa ludensa, pa je na neki način tvoje nerazumijevanje JDovog razumijevanja mirisa ludensa pomalo nerazumljivo
Johnny Difool Posted - 15/03/2014 : 20:19:44
quote:
Originally posted by Peyo

Johnny čini se da si "odlijepio".




Odlijepio, ha?

Peyo Posted - 15/03/2014 : 20:06:42
Johnny čini se da si "odlijepio".
Johnny Difool Posted - 14/03/2014 : 23:30:42
E to, već sam se počeo drogirati Nipperom!

Što će tek biti kad ga počnem čitati... leleeeeee...

tinton Posted - 14/03/2014 : 22:33:07
Kupio Nippera u Lastana, miris je naj!
acestroke Posted - 14/03/2014 : 10:12:29
Kruger, predlazem jos jedan topic o slicnom, tipa "Najbolji miris svih vremena" (nek ne bude samo o stripu)
Kruger Posted - 14/03/2014 : 07:56:38
malo me čudi što me nitko nije upozorio da sam napravio gaf, gdje su sad oni spameri s doktoratom? al bolje je ovako
Kruger Posted - 14/03/2014 : 07:52:59
quote:
Originally posted by Just_Charlie

quote:
Originally posted by Kruger

da sam kontrolor leta dobio bih opomenu, mada me zabrinjava ta mala sitnica, stres, a i njima je to problem ako im se dogodi, ja sam na ovom forumu bio stabilan kao kontrolor leta
još uvijek se s tim ne mogu pomiriti, da u pojedinim trenucima možda neću djelovati stabilno kao do sad i kako to djeluje kontrolor leta

prve sekunde kad sam vidio ovaj topic mislio sam kako mi je netko ukrao šifru i zaebava se

nakon pet sekundi počeo sam shvaćati



Pet sekundi je dovoljno da se kapetan zrakoplova nakaslje, uzme mikrofon i zapocne putnicima:

Dragi putnici, govori vam vas kapetan.
Vezite pojaseve.
Bit ce turbulentno. Kruger je nocas kontrolor na zemlji.
Nama je bolje da smo na Marsu..no, da ne skrecem s teme kad samo vec skrenuti s kursa.
Iznad vas su maske s kisikom, slijedite upute stjuardesa, zasvijucite maske od sebe kad vam se spuste, posegnite u pretinac ispred sebe
u kom se nalaze stripovi. Jebes kisik i masku na licu. Otvorite stripove i duboko udahnite. Svaki nestanak s radara lakse je podnesti uz miris friskog stripa.Ako izginemo to cemo zahvaliti krugeru, kao i to da smo poginuli uz ugodni, smirujuci miris svjeze odstampanog stripa.
Mir na Zemlji, svima veselje..ovaj avion zbog krugera nocas
slijece u nepobrano zelje.
Jos da nam je miris krumpira i mesa, izginuli bi potpuno bez stresa.


i ..nis. Avion vise - manje, na forumu nepromijenjeno stanje.

Forum spava Charlie zajebava




Just_Charlie Posted - 14/03/2014 : 00:16:24
quote:
Originally posted by Kruger

da sam kontrolor leta dobio bih opomenu, mada me zabrinjava ta mala sitnica, stres, a i njima je to problem ako im se dogodi, ja sam na ovom forumu bio stabilan kao kontrolor leta
još uvijek se s tim ne mogu pomiriti, da u pojedinim trenucima možda neću djelovati stabilno kao do sad i kako to djeluje kontrolor leta

prve sekunde kad sam vidio ovaj topic mislio sam kako mi je netko ukrao šifru i zaebava se

nakon pet sekundi počeo sam shvaćati



Pet sekundi je dovoljno da se kapetan zrakoplova nakaslje, uzme mikrofon i zapocne putnicima:

Dragi putnici, govori vam vas kapetan.
Vezite pojaseve.
Bit ce turbulentno. Kruger je nocas kontrolor na zemlji.
Nama je bolje da smo na Marsu..no, da ne skrecem s teme kad samo vec skrenuti s kursa.
Iznad vas su maske s kisikom, slijedite upute stjuardesa, zasvijucite maske od sebe kad vam se spuste, posegnite u pretinac ispred sebe
u kom se nalaze stripovi. Jebes kisik i masku na licu. Otvorite stripove i duboko udahnite. Svaki nestanak s radara lakse je podnesti uz miris friskog stripa.Ako izginemo to cemo zahvaliti krugeru, kao i to da smo poginuli uz ugodni, smirujuci miris svjeze odstampanog stripa.
Mir na Zemlji, svima veselje..ovaj avion zbog krugera nocas
slijece u nepobrano zelje.
Jos da nam je miris krumpira i mesa, izginuli bi potpuno bez stresa.


i ..nis. Avion vise - manje, na forumu nepromijenjeno stanje.

Forum spava Charlie zajebava
Kruger Posted - 13/03/2014 : 23:57:56
da sam kontrolor leta dobio bih opomenu, mada me zabrinjava ta mala sitnica, stres, a i njima je to problem ako im se dogodi, ja sam na ovom forumu bio stabilan kao kontrolor leta
još uvijek se s tim ne mogu pomiriti, da u pojedinim trenucima možda neću djelovati stabilno kao do sad i kako to djeluje kontrolor leta

prve sekunde kad sam vidio ovaj topic mislio sam kako mi je netko ukrao šifru i zaebava se

nakon pet sekundi počeo sam shvaćati
Just_Charlie Posted - 13/03/2014 : 23:22:53
Ljudi smo, Krugeru. Ponekad je i slatko pogrijesiti, sve je to umor i stres i strojevi stanu kad se pregriju ili zastekaju, ja ne znam zasto mi ne. Guramo do krajnjih granica i jedino nam malo zasteka ponekad (ko tebi s dva topica)..ali idemo dalje.. (snjofati papire)

Jedino je dobro sto nisi kontrolor leta jer bih na tebe posumnjala, gdje je onaj faking avion nestao
Kruger Posted - 13/03/2014 : 22:49:37
ma stvarno nisam imao tih namjera, kad sam vidio datum 08.03. čak mi je jasno zašto sam "zaboravio"
taj dan je za mene bio poprilično žestok, od 07 h na nogama do 00 i nešto, to je za mene previše
taj dan je bilo dosta veselo, puno malonogometnih utakmica se odigrava, a ja sam jedan od organizatora, sve je dobro dok se događa, tijelo je napeto i ignorira bol
no, sutradan nisam moga hodati bez štaka ( oni koji znaju moj problem s nogom će shvatiti ) osjećao sam se kao osoba koju su pretukli bejzbol palicama, čak sam i u ponedjeljak osjećao probleme s hodanjem

no to sve je manje bitno, mene zabrinjava nešto drugo, do sad sam se se uvijek znao nositi sa stresom i pritiskom, ali da sam ovo zaboravio govori da sam i u tom pogledu počeo slabiti
Just_Charlie Posted - 13/03/2014 : 21:05:41
quote:
Originally posted by Kruger

ne mogu vjerovati, nisam primijetio da sam u razmaku 4 dana otvorio topic o istoj temi

počeo sam zaboravljati



a ja sam mislila da ti inzistiras na topicu na kom ce se pricati iskljucivo o ljudensu, pa sam sebi ostavila ovaj za "slobodnim stilom"..

edit: ludensu..ne ljudensu

forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.16 seconds. Snitz Forums 2000