forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - site
 Prijedlozi, komentari, kritike
 Podkategorije

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Message:

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

   -  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.
    

T O P I C    R E V I E W
bihac-una Posted - 07/02/2016 : 19:36:45
Cesto zelim i pokusam(kazem sam sebi),pregledacu sve od npr.Zagora na aukcijama,ali kad pogledam koliko stripova i koliko stranica postoji izgubim volju odmah,pa iz tog razloga bi mogli(ako je moguce),a mislim da jeste,napraviti podkategorije nasih junaka po izdavacu ili ediciji,kao npr.

Zagor=LMS+ZS+SD+LUDENS+LIBELLUS+OSTALI ili obrnuto
LMS=ZAGOR+ITD....
ZS=ZAGOR+ITD.....
LUDENS=ZAGOR+ITD....
Siguran sam da bi se nas bar 2000 ovdje tome obradovali
4   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
Oki Posted - 08/02/2016 : 21:58:51
Sa stajališta kupca, vjerovatno imaš i pravo jer se nebi "mučio" s tipkanjem slova nego sve rješavaš pomicanjem kategorija gore dolje, no ako ćemo biti pošteni, onda bi i navedene podkategorije trebao dobiti i Tex i Dylan i Mister No i desetak ostalih junaka, a onda bi i taj način pretrage postao malo kompliciraniji.
Okvirno, ja bih i podržao takvu ideju, no evo u zadnje vrijeme postavljam i namjeravam postaviti još više aukcija, ali trenutno mi je sa meni dva dostupna kompjutora kao i sa moga mobitela nemoguće postaviti dvije aukcije za redom u kojima bih samo promjenio sliku i naslov jer mi sustav novu sliku prepoznaje kao prethodno postavljenu, pa ne dozvoljava postavljanje aukcije zbog "iste" slike...
Ne znam u čemu je caka jer sam pred nekih godinu dana bez problema postavljao aukcije i sa mobitela i sa oba komjutora, a ovako kod postavljanja svake nove aukcije moram raditi odjavu, pa ponovno prijavu, pa ponovno naštimavati sve parametre aukcije, tako da bi mi ove podkategorije značile samo duži i nepregledniji stupac za naštimavanje:(
Eto, možda razlog moga negodovanja na taj prijedlog leži i u ovome problemu kojeg ja imam, no kakogod, moje mišljenje je da je jednostavniji način kada treći parametar za pretragu aukcije namjestiš na "sve riječi" tako da jednostavno kasnije u naslovu pretrage napišeš npr ludens Zagor i pretraga aukcija daje rezultate koji imaju veze samo sa ludensovim Zagorima;)
bihac-una Posted - 08/02/2016 : 19:27:12
Cemu???
Pa ako pogledamo druge sajtove(nebitno o cemu da se radilo),npr..automobili,pa imas mogucnost skoro da ga u avliju dovedes bukvalno,znaci sve zivo je moguce da ti se"priblizi".
Zasto onda nebi bilo dobro da se uvedu ove podkategorije i da se olaksa pretraga u smislu :ako me zanima ZS Zagor tad zelim samo to da gledam i jednostavno Abaton ili Horus necu da gledam
To je bio moj prijedlog samo,nista vise, a hoceli se uvaziti ili ne, nije toliko ni bitno u stvari.
Ali ipak sam misljenja "da od viska glava ne boli",kako bi nasi narodi kazali.....
Oki Posted - 08/02/2016 : 08:31:43
A čemu?
Kod pretraživanja aukcija staviš kategoriju Zagor, a gore u naslov pišeš ili ZS ili LMS ili Ludens ili VČ ili Libellus...i stvar rješena:)
...po meni ionako ima i previše podkategorija jer mogao je i Alan Ford pod jednu kategoriju, Bonelli i Bonelli ostali je ista stvar, a i Demian za 10 knjiga nije trebao imati svoju kategoriju.
zlatko900 Posted - 07/02/2016 : 21:46:30
Ooo-da, to bi bilo jako dobro. Samo zbog toga često pogledam samo vitrinu,a ko zna koliko ih prođe mimo mene,zanimali bi me,ali nemam vremena to sve pregledavati,a znam šta me konkretno zanima...

forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.08 seconds. Snitz Forums 2000