forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - site
 Prijedlozi, komentari, kritike
 Ovo mi nije jasno...

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Message:

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

   -  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.
    

T O P I C    R E V I E W
zveles Posted - 14/12/2004 : 15:18:34
...jel to neki bug ili sto?

Active Members: 12 | Anonymous Members: 0 | Guests: 11 || Total: 23 [ Administrators | Moderators ]
Active Users Record: 258 | Record Set On: 21/10/2004 at 09:08:03
Members Online: prozirna senka | trle | Car-kolekcionar | realist | fishleg | fishleg | jang | Damjan | zveles | fishleg | fishleg | milkywaymanser

cesto vidim da je netko dvaput logiran, ali sad sam uocio da je fishleg 4 puta istovremeno na site-u. jel to mozda znaci da istovremeno ima 4 prozora otvorena ili je stvarno neki bug?

25   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
fishleg Posted - 17/12/2004 : 16:45:20
quote:
Originally posted by Dado

quote:
Originally posted by Car-kolekcionar

Zastoje izbacen bio prvi put i zasto je sad Galan izbacen, nije nista spominjao u vezi nickova???

dinok@email.htnet.hr

Para pljuga! Maki super!


Zasto?
Mislim da nisam duzan objasnjavati sve sto napravim, jer ionako previse pricam a malo radim.
No reci cu ti...galanu to nije prvi nick, no i s vremenom od kada je ovdje i sa tim nickom
nakupilo se nekoliko minusa i sa ovim zadnjim je prevrsio mjeru. To je dovoljno.
U mojoj viziji foruma u buducnosti, broj clanova ce se mozda smanjiti, broj novih (kvazi novih)
clanova ce se reducirati, a oni koji budu na forumu morat ce dati malo vise podataka o sebi,
a ne samo hotmail ili yahoo mail i nekakav nick.
No za sada igramo se ovako i dalje...



Podrzavam!

Ima dana kad se smijem ima noci kada pijem
GTI_TURBO Posted - 17/12/2004 : 12:47:34
To i jeste najveci problem ovdje, dodu da izazovu neku guzvu. Nerazumijem zar se to nemoze rijesiti i sa orginal nikom, zar je potrebno koristiti pogrdne rijeci da bi se sa nekim pricalo malo zesce?
Nadam se da ce tu manu sa duplim nikovima otkloniti poslije nove. Da bi se vratilo povjerenje.
dobricina Posted - 17/12/2004 : 01:44:45
Ma mislim da ovi višestruki nickovi dolaze po zadatku. Napiknu se na nekoga ili na nešto i onda drobe incognito. Ajde da je zezanje u pitanju ali kad vidiš da su "ozbiljni" agresori onda to treba odmah da se sankcioniše! :)

_____________________________________________________________________________
Krstarim mrezom zlocina, radim red i tjeram pravdu! dobricina pomaze kad se najmanje nadas!
GTI_TURBO Posted - 16/12/2004 : 23:43:36
Ma da se uradi bilo sta nebi li se odstranilo ovi lazni nikovi.
Znaci kao sto rece miha ima ih jos sa duplim nikovima..... Kome vjerovati?
Car-kolekcionar Posted - 16/12/2004 : 21:58:44
Gle ja sam logiran dvaput!

dinok@email.htnet.hr

Para pljuga! Maki super!
Car-kolekcionar Posted - 16/12/2004 : 21:58:00
To bi bilo dobro!

dinok@email.htnet.hr

Para pljuga! Maki super!
dobricina Posted - 16/12/2004 : 20:33:09
Bilo bi dobro kad bi se uvelo pravilo da registraciju uvjetuje upisivanje PRAVE mail adrese, kod pravih provajdera (tipa .hr, .fr i sl), a ne ovih free-hot-jahuuuu i sl. :)


_____________________________________________________________________________
Krstarim mrezom zlocina, radim red i tjeram pravdu! dobricina pomaze kad se najmanje nadas!
GTI_TURBO Posted - 16/12/2004 : 18:52:35
quote:
Originally posted by miha

izgleda da je pocela cistka care
u 5 dana 5 logouta
sveukupno ni manje ni vise nego je puta bio izbacen rekorder sanijin kokalj-sani zvani mrga turbo fritz ...

trebalo bi izbaciti i ostale koji koriste drugi nickname sto se mene tice



Kakav turbo spominjes
A na koje ostale mislis sa dvojnim nikom?.....
Car-kolekcionar Posted - 16/12/2004 : 18:21:49
Ja imam sva polja ispunjena u profilu cak i adresu da ljudi znaju tko sam i sto sam. Naravno da nisi duzan objasnjavati i drago mi je sto si mi odgovorio, puno hvala Dado :)

dinok@email.htnet.hr

Para pljuga! Maki super!
Dado Posted - 16/12/2004 : 18:18:09
quote:
Originally posted by Car-kolekcionar

Zastoje izbacen bio prvi put i zasto je sad Galan izbacen, nije nista spominjao u vezi nickova???

dinok@email.htnet.hr

Para pljuga! Maki super!


Zasto?
Mislim da nisam duzan objasnjavati sve sto napravim, jer ionako previse pricam a malo radim.
No reci cu ti...galanu to nije prvi nick, no i s vremenom od kada je ovdje i sa tim nickom
nakupilo se nekoliko minusa i sa ovim zadnjim je prevrsio mjeru. To je dovoljno.
U mojoj viziji foruma u buducnosti, broj clanova ce se mozda smanjiti, broj novih (kvazi novih)
clanova ce se reducirati, a oni koji budu na forumu morat ce dati malo vise podataka o sebi,
a ne samo hotmail ili yahoo mail i nekakav nick.
No za sada igramo se ovako i dalje...
miha Posted - 16/12/2004 : 18:16:14
izgleda da je pocela cistka care
u 5 dana 5 logouta
sveukupno ni manje ni vise nego je puta bio izbacen rekorder sanijin kokalj-sani zvani mrga turbo fritz ...

trebalo bi izbaciti i ostale koji koriste drugi nickname sto se mene tice
Car-kolekcionar Posted - 16/12/2004 : 17:59:25
Zastoje izbacen bio prvi put i zasto je sad Galan izbacen, nije nista spominjao u vezi nickova???

dinok@email.htnet.hr

Para pljuga! Maki super!
Dado Posted - 16/12/2004 : 17:57:54
quote:
Originally posted by GTI_TURBO

Ima gresaka puno kao da je malo dijete ili nepoznaje dovoljno jezik. Dva puta sam pokusao procitati. Jeste smijesno skroz jer stvarno se nerazumije sta hoce da kaze. Nece biti tesko ga skuziti opet....


Folira, isto i sa onim LJ.
wiz Posted - 16/12/2004 : 17:41:40
on je biu jednom davno izbacen, pa se vratio sa nickom kojeg sad upotrebljava...odtad ne tuce vise starice po americi :)

_____________________
Hundreds F Vampires!
GTI_TURBO Posted - 16/12/2004 : 17:10:59
quote:
Originally posted by Car-kolekcionar

Zar je Darkwoodski kralj izbacen?

dinok@email.htnet.hr

Para pljuga! Maki super!



Kako mislis to, pa zar je Darkwoodski kralj = galan
Car-kolekcionar Posted - 16/12/2004 : 17:02:42
Zar je Darkwoodski kralj izbacen?

dinok@email.htnet.hr

Para pljuga! Maki super!
GTI_TURBO Posted - 16/12/2004 : 16:24:06
Ima gresaka puno kao da je malo dijete ili nepoznaje dovoljno jezik. Dva puta sam pokusao procitati. Jeste smijesno skroz jer stvarno se nerazumije sta hoce da kaze. Nece biti tesko ga skuziti opet....
Maximuss Posted - 16/12/2004 : 16:18:59
quote:
Originally posted by galan

od svega najvise mrzim prijetiti nekomu.kakve posledice moze neko imati sa tvoi pare covjek..znas sta, ma nosi se iti i tvoje smrdljive 400 euri, jabi takve odma izbacio zauvek sa ovog foruma.
unio si toliko negativnosti da forim vise ne lici na onaj pre zbog tvoi smrdljivi pare.ajde meni napravi probljem.evo jase neboim tvoi pretnji.kakvu igru igras ovde.sada celi forum treba da pazi sto da kaza zato sto tebi fale para.znas sta meni je zadovoljstvo i nadamse da nikada neces dobiti to nazad.da nisi zasljuzio na neki nacin nebi ti se to ni desilo.eto jasam zato sretan stoteje covjek jebao.nekaje.imas li sto protiv..toliko o tome kako je to opasno pricati.



Ovo je najbolji post na svijetu! Joj, umro sam od smijeha!

GTI_TURBO Posted - 16/12/2004 : 15:20:30
He,he kako moze tako da sami sebe ukopaju svi sa laznim ili dvojnim nikovima.... Nisko idete stvarno. Trebali bi uvesti novo pravilo u forum od nove da svaki clan mora napisati svoje ime i adresu i broj tlf. Onda bi ovdje bio pravi red. Pa sad ako neko ima neke probleme neka saceka sa uclanjivanjem dok ih nesredi.
Porter Posted - 16/12/2004 : 15:16:10
galan,galan mozda bi ti malo i dogovorio na tvoj post da smo u srednjem vijeku ali nazalost malo se odmaklo od tog doba!

Porter
Dado Posted - 16/12/2004 : 13:24:15
Logicno je da branis mijenjanje nicka kad si i sam takav, a ne, ne ti si prvi put
na forumu i znas kako je forum ranije bio dobar, prije Porterove "gluposti".
Pa je bio je bolji prije pojavljivanja likova slicnih tebi.
Zbogom i vidimo se u nekom drugom topicu sa nekim drugim nickom.
galan Posted - 16/12/2004 : 13:04:29
od svega najvise mrzim prijetiti nekomu.kakve posledice moze neko imati sa tvoi pare covjek..znas sta, ma nosi se iti i tvoje smrdljive 400 euri, jabi takve odma izbacio zauvek sa ovog foruma.
unio si toliko negativnosti da forim vise ne lici na onaj pre zbog tvoi smrdljivi pare.ajde meni napravi probljem.evo jase neboim tvoi pretnji.kakvu igru igras ovde.sada celi forum treba da pazi sto da kaza zato sto tebi fale para.znas sta meni je zadovoljstvo i nadamse da nikada neces dobiti to nazad.da nisi zasljuzio na neki nacin nebi ti se to ni desilo.eto jasam zato sretan stoteje covjek jebao.nekaje.imas li sto protiv..toliko o tome kako je to opasno pricati.
Porter Posted - 15/12/2004 : 23:19:09
Miha nije lijepo sto na taj naci ulazis u situaciju koja moze imati veoma teske posljedice,posto se ne radi o igri vec o puno ozbiljnijim stvarima.

Porter
GTI_TURBO Posted - 15/12/2004 : 20:51:27
quote:
Originally posted by miha

hmmmm...

bolje ispasti glup nego iz voza


Ja koliko znam nisi se nisakim posvadao vec ti je Markos rekao zbog laznog nika da se neljutis jer ce biti gore.
I bas kad svi ocekuju onog optuzenog u Porterov topicu ti ulijeces sa laznim nikom. Pa covjek dobije sumnje kad reknes da nezelis nikom kazati ko si....
darkwoodski kralj Posted - 15/12/2004 : 20:43:07
a ljudi od buhe se pravi slona...ma koga briga ako je neko 4 puta logiran...greska i sto sada ajmo cili forum prominiti da bi to ispravili...

Only God will judge me!

forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.12 seconds. Snitz Forums 2000