forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - site
 Prijedlozi, komentari, kritike
 ŠTO SE DESILO S FORUMOM?

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Message:

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

   -  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.
    

T O P I C    R E V I E W
bacho Posted - 18/09/2008 : 19:16:48
Naslov sve govori !!!
25   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
Beva Posted - 06/10/2008 : 13:44:27
quote:
Originally posted by Markos

Gle, search ne radi zato sto je baza foruma prevelika i zato sto nista ne brisem. Da pobrisem sve topice starije od dvije godine, sve bi bilo puno brze i normalnije. Search bi radio kad bi ga ljudi koristili razumnije - dakle, odabrati razdoblje od zadnjih xy dana, a ne sve, odabrati tocno odredjeni podforum, a ne sve forume, odabrati naslov topica, ako znaju da je nesto bilo u naslovu, a ne naslov _I_ tekst poruke, itd itd itd. Ja kad nesto trazim, to i nadjem preko searcha, samo treba malo razmisliti glavom.


Točno, nikad nisam imao problema sa searchom... U biti je najvažnija postavka da se pretražuju samo naslovi, ako tako učinite sve ostalo nije ni bitno... Ili ako znaš od kojeg je člana topic, a ne znaš naslov, staviš da traži samo naslove, ukucaš jedno slovo, npr. 'a' i odabereš tog člana... Ako u naslovu ima slovo a, pronaći ćeš topic...
manhunter Posted - 05/10/2008 : 21:44:35
quote:
Originally posted by Markos
[br Ali ne kuzim da nista shvatili da imate opciju "jump to last post", tamo na slici koji je manhunter poslao, ona plava strelica pokraj nicka "strangelove".



Kad idem na "jump to.. traje veooooma dugo, i u 95% slučajeva(kod topica sa velikim brojem stranica) mi se posle toga pojavi server error.
Najbolje rešenje po meni je ono koje sam gore opisao.
Markos Posted - 05/10/2008 : 21:32:56
Sto se tice broja stranica, on je nekad kriv jer broj odgovora koji je zapisan u bazu za svaki topic ne odgovara stvarnom broju replya, iz nekih tehnickih razloga, da u njih ne ulazim. Svako toliko napravim sinkronizaciju, ali ne volim to raditi jer puno traje i opterecuje bazu i server. Ali ne kuzim da nista shvatili da imate opciju "jump to last post", tamo na slici koji je manhunter poslao, ona plava strelica pokraj nicka "strangelove".
Markos Posted - 05/10/2008 : 21:26:53
Gle, search ne radi zato sto je baza foruma prevelika i zato sto nista ne brisem. Da pobrisem sve topice starije od dvije godine, sve bi bilo puno brze i normalnije. Search bi radio kad bi ga ljudi koristili razumnije - dakle, odabrati razdoblje od zadnjih xy dana, a ne sve, odabrati tocno odredjeni podforum, a ne sve forume, odabrati naslov topica, ako znaju da je nesto bilo u naslovu, a ne naslov _I_ tekst poruke, itd itd itd. Ja kad nesto trazim, to i nadjem preko searcha, samo treba malo razmisliti glavom. A Internal server error ... kao da je to nesto toliko strasno. Veliko je opterecenje i posjeta i nekad server zakasljuca. Ono sto je bitno je da su to trenutni glitchevi i da traju par sekundi, dakle no big deal. Server me prilicno kosta vec sada, a da hocu pravi, veliki dedicated server koji bi mogao izdrzati ovoliki load bez problema, morao bi platiti 700-800 Eura mjesecno...
lwood Posted - 05/10/2008 : 15:28:01
quote:
Originally posted by manhunter

Ja ovakav ekran viđam bar tri puta na dan....





nekad i više od 3 puta
manhunter Posted - 05/10/2008 : 13:13:17
quote:
Originally posted by King Warrior

i ja isto,ali samo u topicu pogodi film.Inace kad tamo pritisnem na zadnju stranu,recimo strana 621,ono me uvijek baci na starnu prije kao npr.620 ili 619,pa onda moram jos jednom dodatno pritisnuti zadnju stranicu,tek onda upali.




Nemoj da otvaraš poslednju stranicu, već klikni odmah na "replay to topic", bez da ga otvaraš. Brzo ti otvara stranicu, tu su ti poslednjih 10 i više postova, a odmah možeš da odgovoriš ako znaš


kico Posted - 05/10/2008 : 13:07:55
quote:
Originally posted by manhunter

Ja ovakav ekran viđam bar tri puta na dan....




Viđam i ja.
Ito samo na jednome mjestu.Kod topica Bonelli u Srbiji (VČ)...
King Warrior Posted - 05/10/2008 : 11:09:53
quote:
Originally posted by manhunter

Ja ovakav ekran viđam bar tri puta na dan....




i ja isto,ali samo u topicu pogodi film.Inace kad tamo pritisnem na zadnju stranu,recimo strana 621,ono me uvijek baci na starnu prije kao npr.620 ili 619,pa onda moram jos jednom dodatno pritisnuti zadnju stranicu,tek onda upali.
Ferri Posted - 02/10/2008 : 21:51:10
Da i ja isto
manhunter Posted - 02/10/2008 : 19:23:48
Ja ovakav ekran viđam bar tri puta na dan....

Milazzo Posted - 30/09/2008 : 15:04:43
Kod mene jos nije bilo problema!
torb Posted - 29/09/2008 : 03:01:58
quote:
Originally posted by I like girlz
... a i forum nekad grozno šteka...


da
I like girlz Posted - 29/09/2008 : 00:57:59
meni nekad radi, nekad ne... isto bude koristio IE7 ili FF... a i forum nekad grozno šteka...
Disko Posted - 29/09/2008 : 00:07:39
quote:
Originally posted by Dusxan

Meni ne radi search , ne znam da li je do browsera 0pera 9.5x.
Kako drugima?

Jel postoji ovde negde opcija Show replies to my posts..



ne radi ni kod mene vec dugo. mozillu koristim.
Dusxan Posted - 28/09/2008 : 21:31:46
Meni ne radi search , ne znam da li je do browsera 0pera 9.5x.
Kako drugima?

Jel postoji ovde negde opcija Show replies to my posts..
zo Posted - 23/09/2008 : 15:25:53
quote:
Originally posted by Markos

quote:
Originally posted by zo

Zna li se išta kada b aukcije trebale proraditi (mislim na postavljanje aukcija)


Konačno riješeno. Sorry svima.



To care!!!


Markos Posted - 23/09/2008 : 09:34:54
quote:
Originally posted by zo

Zna li se išta kada b aukcije trebale proraditi (mislim na postavljanje aukcija)


Konačno riješeno. Sorry svima.
Raga Posted - 22/09/2008 : 19:33:51
Ma ne ljutim se ja .
Kad sam napisao Drk, mislim na imena svojih topica (većinom se tako zovu naslovi). A drk stavljam na naslov, tako da ti i slični tebi kojima se ne sviđaju moje (ne)slane šale, lako izbjegnete taj topic (tj. da bezveze ne ulazite).

A zanimljivo da VEĆINOM ljudi mojih god. i približno, ne pljuju po tim topicima. A ti koji si stariji od mene 2 puta i iskusniji, te si prošao taj period i normalno da ti sad to jadno i glupo, moraš iskoristit priliku da mi nešto predbaciš.
Možda sam ovim malo previše pametovo, ali tako ja to gledam. Pozz
zo Posted - 22/09/2008 : 16:29:49
Zna li se išta kada b aukcije trebale proraditi (mislim na postavljanje aukcija)


DKoor Posted - 21/09/2008 : 23:31:06
Raga Posted - 21/09/2008 : 16:55:31
quote:
Originally posted by Gand

quote:
Originally posted by Raga

Nije radio forum, ja već pomislio da sam izbačen zbog prekomjernih drk topica.




Ma bitno je da si ti konacno postao svjestan da su ti topici smece!


Ma bitno je da si ti sad ovom rečenicom ispao malo pametan.

Samo čekaš iza ugla ko će šta napisat pa da ga možeš opomenut.

A vjerujem kad si ovo napisao da si se 100 puta vratio na ovaj topic da vidiš jesam ti šta uvredljivo odgovorio.
DKoor Posted - 20/09/2008 : 20:15:23
quote:
Originally posted by Porter

Sad sve funkcionise kako treba.

Aukcije rade ko metak,kad sam kod aukcija reko da zamolim sitne hostaplere da ne dizu cijenu kod aukcija koje sam ja bidao jer me tako stripovi dodzu skuplji.
Unaprijed zahvalan sitnim hostaplerima.

Porter Posted - 20/09/2008 : 14:44:25
Sad sve funkcionise kako treba.

Aukcije rade ko metak,kad sam kod aukcija reko da zamolim sitne hostaplere da ne dizu cijenu kod aukcija koje sam ja bidao jer me tako stripovi dodzu skuplji.
Unaprijed zahvalan sitnim hostaplerima.
DKoor Posted - 20/09/2008 : 13:28:40
I... sorry na offtopičarenju.
DKoor Posted - 20/09/2008 : 13:28:11
Tomislave imaš PM(x2).

forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.09 seconds. Snitz Forums 2000