forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - site
 Prijedlozi, komentari, kritike
 Markose...

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Message:

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

   -  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.
    

T O P I C    R E V I E W
Verfalk2003 Posted - 28/10/2003 : 01:42:16
Malo sam čačkao po recenzijama i tražio nedostatke/greške. Evo spiska:
1. U recenziji Hodnik za pakao fali link za Veliku intrigu odnosno Teks u tamnici.
2. U recenziji Dobrodošlica u Trinidadu fale linkovi za Plaćenik, Rongo-Rongo, te crnu božicu.
3. U recenziji Povratak u Pilares fali link za Divovi dobra i zla.
4. U recenziji Crni Tigar nisu stavljene naslovnice Maverick izdanja ove epizode.
5. U recenziji Na tragu Titana fali Striscie naslovnice te epizode, brojevi 16-20, druga serija.
6. U recenziji Dugački pozdrav fali link za Poslednja stanica-Užas.
7. U recenziji U ponoru pamćenja fali link za Dugački pozdrav i Carsonova prošlost.
8. U recenziji Sukob fali link za www.stripovi.com.
9. U recenziji Užas beskonačnosti fali link za Dok padaju zvijezde i Netko nas zove odozgo.
10. U recenziji Dok padaju zvijezde fali link za Užas beskonačnosti i netko nas zove odozgo.
11. U recenziji Lovci i lovine možda bi trebalo da u Zanimljivosti stoji nešto u stilu:''Povratak na Đavolji otok koji smo posjetili u epizodi Zabranjena Zona.''
12. U recenziji Zabranjena Zona fali link za Iza zvijezda i Lovci i lovine.
13. U recenziji Zagor protiv SuperMike-a fali link za Zagor protiv Zagora i Zimska zmija.
14. U recenziji Tamnica od papira fali link za Hellingen je živ!
15. U recenziji Teks u tamnici fale naslovnice Tutto Texa za te epizode, 141-145.
16. U recenziji Netko nas zove odozgo fali link za Dok padaju zvijezde.
17. U recenziji Zimska Zmija fali link za Divovi dobra i zla i Svemirsku braću.
18. U recenziji Zaraza fali link za Iza zvijezda još piše da je Iza zvijezda broj 12.
19. U recenziji Hotel duhova fali link za Dugački pozdrav.
20. U recenziji Kazna za oholog pukovnika fali naslovnica Tutto Texa 91, za tu epizodu.
21. U recenziji Užas u Providenceu fali link za velika magija(ako je to Zlatna kobra?)
22. U recenziji Poslednja stanica-Užas fali link za Iz dubine i MN-ovu Anangu.
23. U recenziji Metallika fali talijanska naslovnica i piše da je LL Sjena zla broj 36 umjesto 37.
24. U recenziji Marti Misterija fali link za Specijalni agent Alfe.
25. U recenziji Ljudi i zvijeri fali link za Seminole i Vukodlak(Ja sam napisao Zvijeri, ako možeš prepravi to.)
26. U recenziji Neravna borba pogrešno je napisan naziv prvog dijela u ZS izdanju.
27. U recenziji Otočka skupina u Zanimljivosti piše da je to treći susret sa Natom Murdom. Nije već četvrti-Arktička sfinga, Aljaska Okršaj u Los Angelesu i ova epizoda.
28. U recenziji Djevojka iz torte fali link za Car demon.
29. U recenziji Zvjezdana prašina fali link za Nesmiljeni Hook.
30. U recenziji Iza zvijezda fali link za Zabranjena Zona i Bratstvo sjene.
31. U recenziji Ponori ludila fali link za Nick Raiderov home.
32. U recenziji Tajna velike piramide fali link za Prokleto pleme.
33. U recenziji Božić kalibra 45 fali naslovnica Ludens izdanja, tj. Zagor extra 52.
34. U recenziji Dečko Pik fali naslovnica Ludens izdanja Dečko Pik i Zvijeri.
35. U recenziji Crna božica fali naslovnica Crne božice.
36. U recenziji Maskirani osvetnik u zanimljivosti bi možda trebalo staviti da se pojavljuju Zagor i Chico.
37. U recenziji Morska strava fali link za Anđeo smrti.
38. U recenziji Čaura protiv Parkera fali link za Niski udarci (Zagrada sa vidi prošli broj.)
39. U recenziji Velika UROTA fale linkovi za Divove dobra i zla, Zimsku Zmiju i Horde zla.
40. U recenziji Zagor protiv Zagora fale naslovnice za Striscie brojevi 19-21, prva serija.
41. U recenziji Horde zla fali link za Divovi dobra i zla.
42. U recenziji Živi u plamenu fali link za Niski udarci.
43. U recenziji Prodavač vremena u Kratak sadržaj fali Dylan Dog na početku rečenice. Znači, biti će Dylan Dog istražuje čudne smrti itd.
44.U recenziji Mortimerova osveta fale linkovi za Bjegunci, Svemirska braća, Divovi dobra i zla i Hellingen je živ!




17/10 16:01
10   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
igorpb Posted - 12/02/2004 : 08:45:01
A i ti ocajavas.
Verfalk2003 Posted - 11/02/2004 : 11:24:19
Ako bude neki forumaš, nek' pokuca na vrata pa da prvo popijemo čaj od mente, a onda nek me ubije.

Prije sam bio uobražen, ali sad sam i tu manu iskorijenio. Sad sam savršen.
Žiga Posted - 11/02/2004 : 10:12:22
Onda makni adresu sa profila, da nečeš vidjeti neke snipere koji se šunjaju oko kuče

It's nice to be important, but it's more important to be nice.
Verfalk2003 Posted - 11/02/2004 : 00:31:32
Zadrti Perfekcionista, molim!

Btw. Editirao sam samo jednu graamtičku grešku, ali ovih dana razmišljam da ponovno krenem u lov na greške u recenzijama! Beware!

Prije sam bio uobražen, ali sad sam i tu manu iskorijenio. Sad sam savršen.
Žiga Posted - 10/02/2004 : 16:31:58
Verfalk, ti bi mogao imeti nik Inspektor stripova

Baš mi ništa nije bilo jasno kad otvorim topic i vidim 28.10, a onda vidim da si ti to editirao.What a fanatic

It's nice to be important, but it's more important to be nice.
Verfalk2003 Posted - 28/10/2003 : 13:38:00
44 recenzije. I znam da ti se ne da. No vrag mi nije dao mira.


I have a vision.../A vision of you my friend.../I see your name...
Engraved on the gray board.../Wait.../I see something else...
Ooooooh look at that.../Ain't it sweet.../Below your name it says...
R.I.P.


Markos Posted - 28/10/2003 : 09:42:11
O Boze. Znam da fali dosta linkova, ali to je zato zbog redoslijeda dodavanja recenzija, posto neke recenzije na koje se referira ona koju sam dodavao nisu postojale. A i svejedno, pa ne mora bas sve biti polinkano. Svaka cast na trudu, ali meni se zaista ne da sada ici popravljati 45 recenzija. Mozda malo pomalo to popravim...

Kicking Squeeling Gucci Little Piggy
---dp--- Posted - 28/10/2003 : 09:20:09
Verfalk, ako ne dobijes 5 iz kontrolnog iz matematike danas, poslacemo tvom razrednom ovaj gornji post, tek da vidi na sta ti trosis vreme
Verfalk2003 Posted - 28/10/2003 : 08:13:27
Znao sam da ćeš ti to komentirati, samo sam očeikvao nešto u stilu:''Pa, ti zaista imaš slobodnog vremena?''

17/10 16:01
SejoSexon Posted - 28/10/2003 : 07:20:15


Nije Ibro jarane naš fukara, Ibro ti je de facto umjetnik. Shvaćas?

forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.11 seconds. Snitz Forums 2000