forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - site
 Prijedlozi, komentari, kritike
 Prijedlog

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Message:

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

   -  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.
    

T O P I C    R E V I E W
I like girlz Posted - 18/01/2005 : 10:27:52
Mislim da bi web masteri trebali češće stavljati nove naslove na recenzije, jer se dosta dugo vrte jedni te isti na site-u.
25   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
makikatalinic Posted - 08/03/2005 : 20:17:42
DeeCay-u , naravno da jesam pa imao sam to za lektiru!!
Htio bih te pitati , imas li homepage ja sam svoj spomenuo!!!
DeeCay Posted - 08/03/2005 : 19:59:17
DeeCay ne zna za šalu! To ti svatko može reći...

DeeCay šeta forumima i vrijeđa ljude!

e pa jesi čitao Šumu (S)striborova ili nisi?

The greatest trick the devil ever pulled
Was convincing the world he didn't exist,
That was his power...
makikatalinic Posted - 08/03/2005 : 19:07:03
DeeCay-u jer si pod mailktintilinic mislio pod uvredu ili salu?!?!?!
Moje pravo ime Marko da se samo zna!!!!!Ak´ hoces zovi me "Kanta" to me ne vrijedja.Ne zelim svadju nego sale!!!
DeeCay Posted - 08/03/2005 : 12:27:01
Vau! Koji nicck

MIslim sam isprva da je nick maliktintilinić iz šume striborova...

The greatest trick the devil ever pulled
Was convincing the world he didn't exist,
That was his power...
makikatalinic Posted - 08/03/2005 : 12:07:06
Prelazim na stvar.Zao mi je sto ce pismo biti ovako dugacko no moram sve to napisati.
Prvo:sve je super i malo tko bi vam prigovorio.Meni je stranica isto odlicna,no zasto ne stavite svoj E-mail?To nemoj shvatiti kao kritiku nego (to sam ti vec pricao : ljudi sa moje stranice skoknu do tvoje i onda meni salju pohvale na stripove.com!!!!!!!
Drugo:linkovi su vam slabi!!!Dobro nemate ih bas malo no Pogledajte Vedrana Jelincica ima vise linkova nego sto ih imate vi.A on vodi
Alan Ford stranicu.Istina moja stranica (www.geocities.com/makikatalinic/AF)Ima malo linkova no moja stranica je amaterska.
Trece:uz sve te kritke moram vas pohvalititi za forum i odlicno osvjezavanje(updatena)stranica,samo nastavite tako!!!Vec sam napisao da je Markos legenda i ponavljam!!!Zivio stipovi.com jos 1000 godina!!!!!!!!!!!!!!!!!
kiky Posted - 08/02/2005 : 13:05:31
Moram i ja pohvaliti uistinu impresivnu i iscrpnu deecayjevu recenziju (a zapravo, ništa manje od njega se niti ne očekuje). Bravo!

and I smelt her burning flesh... her rotting bones... her decay
darkwoodski kralj Posted - 08/02/2005 : 00:43:25
quote:
Originally posted by Djole

Eto kakve pohvale dobije čovek kad uradi Zagora... a dok je pisao o Dylanu i Nathanu, niko ga nije ni primećivao... ;)

--
"Bruuuur"


pa rijec je o zagoru

Only God will judge me!
Djole Posted - 08/02/2005 : 00:39:46
Damn, ovaj je reinkarnacija Cara kolekcionara... :)))))))

--
"Bruuuur"
I like girlz Posted - 08/02/2005 : 00:00:13
pa kad je poceo recenzirat najbolji strip na planeti :))))))) naravno da nije moglo ostat nezapazeno..... samo neka nastavi tako :))
Djole Posted - 07/02/2005 : 23:19:16
Eto kakve pohvale dobije čovek kad uradi Zagora... a dok je pisao o Dylanu i Nathanu, niko ga nije ni primećivao... ;)

--
"Bruuuur"
DeeCay Posted - 07/02/2005 : 19:47:26
Ahm, thanx... Lijep poticaj za daljnji trud!

The greatest trick the devil ever pulled
Was convincing the world he didn't exist,
That was his power...
I like girlz Posted - 07/02/2005 : 17:48:33
al stvarno sad, cestitam na onako sveobuhvatnoj i kompletnoj obradi materije, nisam stvarno jos nigdje naisao na onako kvalitetnu recenziju jedne strip price.
I like girlz Posted - 07/02/2005 : 17:46:10
uopce ne sumnjam da je bila vrlo "iscrpna" :)))
solar Posted - 07/02/2005 : 16:09:12
Svaka čast DeeCayu na onako kvalitetnoj i iscrpnoj recenziji! :-)

A feeling is so much stronger than a thought...
I like girlz Posted - 06/02/2005 : 23:40:53
vjerovatno si u pravu, al mislio sam konkretnije na recenzije o zagoru i texu, od kojih je bas svaka dugacka i sadrzi ponekad i neke suvisne podatke, a svjedoci smo da je zagorovih i texovim recenzija najmanje, pa sam mislio da je to nacin da se poveca njihov broj.
DeeCay Posted - 06/02/2005 : 21:11:41
Ne znam, meni nije gušt pisat nešto ukratko, neko kad idem na recenziju, e onda ju pokušavam obraditi temeljito. Mislim, ipak je to obrada epizode koja će imati svoju vrijednost kad ju čitaš nakon godinu, dvije, tri te te podsetiti na neki važni detalj koji si pokupio kod čitanja, a kasnije zaboravio. I nije pravilo da bi bilo više recenzije da se pišu kraće recenzije. Neki pišu kraće, pa opet nema previše njihovih recenzija...

The greatest trick the devil ever pulled
Was convincing the world he didn't exist,
That was his power...
I like girlz Posted - 06/02/2005 : 17:52:37
pa dobro necemo sad u krajnost ici :). kada sam spominjao krace recenzije, nisam pritom mislio na "super kratke recenzije", nego jednostavno da se povedemo logikom "bolje da su krace, al da ih je vise i da su cesce", nego ovako da su rijetke, a iziskuju puno vise vremena onom ko ih pise. eto samo to.
solar Posted - 06/02/2005 : 13:48:50


A feeling is so much stronger than a thought...
Markos Posted - 06/02/2005 : 03:27:17
Popravit cu to s junacima u recenzijama, nije mi jasno odakle sad to.
Evo, popravio sam.

Kicking Squeeling Gucci Little Piggy
DeeCay Posted - 05/02/2005 : 20:35:39
quote:
Originally posted by I like girlz

pa pisao bih i ja recenzije, nije to problem, al moje je misljenje da su sadasnje recenzije zagora nekako preduge i preopsire i suvise se ponekad bave nekim detaljima. ja bih radije prakticirao malo krace recenzije, al da su cesce, jer ove dosadasnje su rijetke, a jako duge, nekad nemam ni vremena da procitam sve sto je napisano u recenziji, a neke me stvari cak i ne zanimaju zbog svoje opsirnosti i detaljnosti. dakle, zalazem se za krace ali cesce recenzije.



Ako je to sve što želiš, imaš super kratke Zagorove recenzije na stranici http://www.stripovi.net. Ukratko radnja u dvije, tri kratke rečenice bez previše filozofije, pa ti udri po istome
E i siguran sam da ti se neće sviđati sljedeća moja Zagorova recenzija... Ima ponešto više od četiri-pet rečenica. Heh, da...

The greatest trick the devil ever pulled
Was convincing the world he didn't exist,
That was his power...
solar Posted - 05/02/2005 : 20:20:32
Barem znam da mi komp nije pošao u kur#%"...

A feeling is so much stronger than a thought...
Barker Posted - 05/02/2005 : 09:34:12
Solar, ne radi i kod mene selekcija junaka.

Bistro i duboko nebo utociste pruza!
I like girlz Posted - 04/02/2005 : 14:49:19
pa pisao bih i ja recenzije, nije to problem, al moje je misljenje da su sadasnje recenzije zagora nekako preduge i preopsire i suvise se ponekad bave nekim detaljima. ja bih radije prakticirao malo krace recenzije, al da su cesce, jer ove dosadasnje su rijetke, a jako duge, nekad nemam ni vremena da procitam sve sto je napisano u recenziji, a neke me stvari cak i ne zanimaju zbog svoje opsirnosti i detaljnosti. dakle, zalazem se za krace ali cesce recenzije.
solar Posted - 03/02/2005 : 23:48:14
Kada sam na meniju sa recenzijama i kliknem na nekog junaka nikako mi se ne može otvoriti popis njegovih recenzija, zanima me je li još netko ima isti problem??

A feeling is so much stronger than a thought...
Dado Posted - 03/02/2005 : 22:50:04
Djole uvijek se treba paziti na ono sto je napisano malim slovima negdje na dnu...

forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.09 seconds. Snitz Forums 2000