forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - site
 Prijedlozi, komentari, kritike
 ZA SVE OVISNIKE...

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Message:

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

   -  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.
    

T O P I C    R E V I E W
Markos Posted - 04/07/2005 : 17:14:50
... znam, znam, znam da vam je stalo do sajta i da ste nervozni kada ne radi tri dana, ali vjerujte mi da sam ja bar duplo nervozniji od vas iz istog razloga, ako ne dobijem svoju dnevnu dozu. Medjutim, vaši brojni mailovi, smsovi i pozivi nisu nimalo pridonijeli smirivanju nervoze, cak dapace... Ubuduce vas lijepo molim da se pokusate strpiti malo dok se stvar ne rijesi i znajte da radimo sve da se stvar sto prije popravi, jer ponavljam, i nama treba redovna dnevna doza.

U ovom slucaju je server imao hardware problema i stoga je cijeli popravak trajao dugo, dok su zamijenili neispravne dijelove i ponovo reinstalirali server. Hvala na strpljenju i razumijevanju.

ZA sve aukcije koje su u medjuvremenu zavrsile, ukoliko ima prigovora, mogu produziti trajanje tih aukcija za tri dana, tako da se to ispravi.

Kicking Squeeling Gucci Little Piggy
25   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
Daniel Posted - 07/07/2005 : 01:09:54
mamlaz Posted - 06/07/2005 : 23:53:20
A ja sam mislio da su me izbacili na tri dana:))

Mrzim mrznju!
ken2 Posted - 06/07/2005 : 13:52:30
ja sam bio par puta na rubu da nazovem, šta je s kenom, kad je promocija, neću je valjda propustit... ali reko, čovjek je vjerojatno pretrpan, još mu samo ja falim, vidiš što je kultura
panzer Posted - 06/07/2005 : 11:51:50
[quote]Originally posted by Markos

... znam, znam, znam da vam je stalo do sajta i da ste nervozni kada ne radi tri dana

nismo nervozni...baš je u teku odabir novog webmastera....ali bi se ti morao da se počneš znojiti
Maximuss Posted - 06/07/2005 : 00:23:37
quote:
Originally posted by panzer

quote:
Originally posted by Maximuss

quote:
Originally posted by seinfeld

Taman sam bio na moru , nisam nista propustio :-) !

"The silencer makes a whisper of the gunshot."




A sad si se otkrio! To si ti srusio da te ne bi netko u ova 3 dana presisao po postovima!





nije logički. koji tjedan unazad globinjo ga prešo, a on nije sasuo sajt



Pa on ne mora rusit sajt. Samo si uz par klikanja tu i tamo promijeni broj postova.

alanmaras Posted - 05/07/2005 : 18:38:00
quote:

nije logički. koji tjedan unazad globinjo ga prešo, a on nije sasuo sajt



tko zna...novi moderator...jos nista ne zna...stisnuo krivi gumb...

"I sat before the wise man in the autumn of my youth, and I told him all the things I had to know. He said you have the future if you need to find the truth, and in his eyes I saw that it was so."
trle Posted - 05/07/2005 : 14:39:14
Sve je dobro sto se dobro svrsi.

TM
panzer Posted - 05/07/2005 : 14:06:58
quote:
Originally posted by Maximuss

quote:
Originally posted by seinfeld

Taman sam bio na moru , nisam nista propustio :-) !

"The silencer makes a whisper of the gunshot."




A sad si se otkrio! To si ti srusio da te ne bi netko u ova 3 dana presisao po postovima!





nije logički. koji tjedan unazad globinjo ga prešo, a on nije sasuo sajt
seinfeld Posted - 05/07/2005 : 13:43:30
Je je

"The silencer makes a whisper of the gunshot."
Maximuss Posted - 05/07/2005 : 12:59:14
quote:
Originally posted by seinfeld

Taman sam bio na moru , nisam nista propustio :-) !

"The silencer makes a whisper of the gunshot."




A sad si se otkrio! To si ti srusio da te ne bi netko u ova 3 dana presisao po postovima!

seinfeld Posted - 05/07/2005 : 12:00:50
Taman sam bio na moru , nisam nista propustio :-) !

"The silencer makes a whisper of the gunshot."
alen Posted - 05/07/2005 : 09:33:55
I meni su vrli hackeri prvo pali na pamet. Nacija je odahnula.

panzer Posted - 05/07/2005 : 09:07:52
quote:
Originally posted by Markos

... znam, znam, znam da vam je stalo do sajta i da ste nervozni kada ne radi tri dana, ali vjerujte mi da sam ja bar duplo nervozniji od vas iz istog razloga, ako ne dobijem svoju dnevnu dozu. Medjutim, vaši brojni mailovi, smsovi i pozivi nisu nimalo pridonijeli smirivanju nervoze, cak dapace... Ubuduce vas lijepo molim da se pokusate strpiti malo dok se stvar ne rijesi i znajte da radimo sve da se stvar sto prije popravi, jer ponavljam, i nama treba redovna dnevna doza.

U ovom slucaju je server imao hardware problema i stoga je cijeli popravak trajao dugo, dok su zamijenili neispravne dijelove i ponovo reinstalirali server. Hvala na strpljenju i razumijevanju.

ZA sve aukcije koje su u medjuvremenu zavrsile, ukoliko ima prigovora, mogu produziti trajanje tih aukcija za tri dana, tako da se to ispravi.

Kicking Squeeling Gucci Little Piggy



a ja sam več bio siguran da su ti Vitruvian i Zagor shakirali sajt....ili da si umro....nemoj to više činiti
Prodigy Posted - 05/07/2005 : 08:28:14
Da, bio je to dug vikend

I'm not O.K.,you're not O.K. and that is O.K.!!!
globinjo Posted - 05/07/2005 : 05:48:58
srecom,nisam bio na forumu 4 dana

...i onda kad ne bude nas bilo,stripove će čitat' naše...
DRUKALI SMO ZA AJDUKA,MLADOST ,STAROST,ŽIVOT CILI!
manhunter Posted - 04/07/2005 : 21:46:23









but i`ll take my time anywhere,free to speak my mind anywhere,and i`ll redefine anywhere,anywhere i roam,where i lay my head is home...
byoman Posted - 04/07/2005 : 20:50:10
quote:
Originally posted by manhunter

but i`ll take my time anywhere,free to speak my mind anywhere,and i`ll redefine anywhere,anywhere i roam,where i lay my head is home...



Tek sad sam ovo zamijetio.



No Life Till Leather
GTI_TURBO Posted - 04/07/2005 : 20:19:32
quote:
Originally posted by manhunter

quote:
Originally posted by Obi-wan

Ma kakva ovisnost. Pa samo sam 7 puta na dan provjeravao da li je sve opet u redu...

>>> I hope the party in my head never stops <<<




samo 7 puta?!!!?Jos si ti pocetnik sto se tice ovisnosti

but i`ll take my time anywhere,free to speak my mind anywhere,and i`ll redefine anywhere,anywhere i roam,where i lay my head is home...




Uff, kako je lakse kad se nesto napise.
Markos Posted - 04/07/2005 : 20:01:40
nisam promijenio hosting nego su mi oni bili prebacili sajt sa starih na nove servere.

Kicking Squeeling Gucci Little Piggy
Spiderman Posted - 04/07/2005 : 19:53:44
quote:
Originally posted by Markos
Ako neces da ti kazem, necu...


pa što nije bilo riječi o novom hosteru? pa kaj se nije kod avalona rušio forum?

mislim kakvi su to posli kod avalona da nisu mogli naći zamjensku mašinu tj. da nemaju zamjensku mašinu pa da mogu odmah dići server gore
hm... sada trebaju dati prostora k'o u priči ili ti dati free barem godinu ak ne i dvije :-))

---
http://forum.paucina.com/
http://www.infocor.hr/ najbolji shop u Hrvata :-)
alanmaras Posted - 04/07/2005 : 19:09:51
od toga skoro 1/4 mojih...pa izvolite na bidanje ...jer sam malo nervozan ...vec tri dana nitko nije nista bidao


"I sat before the wise man in the autumn of my youth, and I told him all the things I had to know. He said you have the future if you need to find the truth, and in his eyes I saw that it was so."
alanmaras Posted - 04/07/2005 : 19:03:26
ipak je ovaj krah servera donio nesto: SAMO 482 aukcije u tijeku!!!

"I sat before the wise man in the autumn of my youth, and I told him all the things I had to know. He said you have the future if you need to find the truth, and in his eyes I saw that it was so."
Porter Posted - 04/07/2005 : 18:21:52
Bas kontam ova tri dana,kako je narodu,ja sam inace strpljiv.
Skontao sam da se Markos bori da sve dovede u red,ali ipak 3 dana nisu mala .
Svaka dala Markosu za borbu.

Porter
SejoSexon Posted - 04/07/2005 : 18:07:10
Marko, stvarno imas peh sa serverima!

Ase ležit vojnik Gorčin u zemlji svojoj. Na baštini tuždi žih. A smrt dozivah noć i dan. Mrava ne zgazih u vojnike odoh.

alanmaras Posted - 04/07/2005 : 18:02:54
quote:
Originally posted by Dado

Na lomacu sa serverima!!!
Uf koji uzitak kad uzmes dozu...



da...skoro da je bolje od sexa

"I sat before the wise man in the autumn of my youth, and I told him all the things I had to know. He said you have the future if you need to find the truth, and in his eyes I saw that it was so."

forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.09 seconds. Snitz Forums 2000