forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - site
 Prijedlozi, komentari, kritike
 Ocjenjivanje prodavača stripova

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Message:

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

   -  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.
    

T O P I C    R E V I E W
panzer Posted - 13/03/2006 : 12:18:07
Pa kako bijela i crna lista nisu aktualni, što kažeš Markose na moj prijedlog:

Svakog s kojim posluješ mogao bi ocijeniti od 1 do 5-5 za onog sa kim nisi imao problema oko dostave, novca i slično( ili 10 kao kod recenzija) pa to staviti pod nick pa kad če netko željeti poslovati sa pouzdanim prodavačem, pogledat če ko ima 5 ili 4, a za one sa 3 i manje znat če da je poslovanje sa njima rizično. Na obim listama bilo je toliko replyja da nije bilo više pregledno.

Ovako na brzinu to bi bilo to...

Ich bin kein Man, ich bin kein Tier, ich bin ein Panzer-Grenadier!
15   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
altair Posted - 22/04/2006 : 22:43:54
quote:
Originally posted by alanmaras

razlika između 4 i -5 ili pola ocjene razlike u ocjenjivanju - to priznajem ali ne možeš fulati za ocjenu i pol, uostalom pogledaj onu stripoteku u podforumu "aukcije" i biti će ti jasno o čemu govorim - ne možeš se tako zeznuti - niti slučajno - ako je nekome odličan strip onaj koji ima sve stranice onda taj neka se prvo nauči što znači koja ocjena, neka se malo raspita okolo i neka malo gleda slike i ocjene na aukcijama - ne priznajem toliki zajeb! ! !

"I sat before the wise man in the autumn of my youth, and I told him all the things I had to know. He said you have the future if you need to find the truth, and in his eyes I saw that it was so."



Ja sam jednom popusio kupivsi odlicno ocuvane stripove koji su bili u najboljem slucaju za -4, a po meni za 3. Doticni gospodin vise ne prodaje na aukcijama pa ni negativni komentar nema smisla. Nije najvaznije prodati strip. Volim kad se ljudi poslije kupnje jave i kazu da su zadovoljni. Ionako uglavnom to i nije neki veliki novac.
alanmaras Posted - 22/04/2006 : 22:27:38
razlika između 4 i -5 ili pola ocjene razlike u ocjenjivanju - to priznajem ali ne možeš fulati za ocjenu i pol, uostalom pogledaj onu stripoteku u podforumu "aukcije" i biti će ti jasno o čemu govorim - ne možeš se tako zeznuti - niti slučajno - ako je nekome odličan strip onaj koji ima sve stranice onda taj neka se prvo nauči što znači koja ocjena, neka se malo raspita okolo i neka malo gleda slike i ocjene na aukcijama - ne priznajem toliki zajeb! ! !

"I sat before the wise man in the autumn of my youth, and I told him all the things I had to know. He said you have the future if you need to find the truth, and in his eyes I saw that it was so."
Obi-wan Posted - 21/04/2006 : 22:58:15
quote:
Originally posted by alanmaras

quote:
Originally posted by Vid

Pa recimo, da si nekome poslao novac i nije se ti javio jako dugo, pa ti onda dojadilo čekati. A onda si nakon jako dugo vremena saznao, da je imao poteškoča sa zdravljem i nije bio u mogučnosti, da se javlja. Bilo bi tada opravdano skinuti negativan komentar.


to je opravdana situacija, ja sam govorio o situaciji gdje se osjecam prevaren /da li slucajno ili namjerno, nema veze/ - znaci: poslao novac a nema traga ni glasa ni njemu ni stripovima ili kupim petice a dođu kupusi /toliko se ne možeš zeznuti u ocjeni/ i još hrpa sličnih slučajeva

"I sat before the wise man in the autumn of my youth, and I told him all the things I had to know. He said you have the future if you need to find the truth, and in his eyes I saw that it was so."


Slučajno ili namjerno je za mene nebo i zemlja! Namjerno je pokvarenjak koji vara ljude, a slučajno početnik ili jednostavno loša procjena. Greške se dešavaju, svi smo samo ljudi, svatko ima svoje kriterije. Nedavno sam kupio neke stripove i ispalo je da su totalni kupus. Rekao sam prodavaču, otvoreno bez stavljanja negativnih komentara. Nije mu bilo drago, ali priznao je grešku i vratio mi novac za stripove + poštarina. Ispao je čovjek i ja mu neću ostaviti negativan komentar. Po meni, to je ipak najbolji način rješavanja problema. Zato, polako s crvenim komentarima, oni su tek krajnje opcija kad sve drugo zakaže.
Ako vas netko namjerno pravi budalom ili prevari, tu ne treba biti milosti, takvi nam ne trebaju na ovom sajtu...

Obi-wan-kenobi@inet.hr
alanmaras Posted - 21/04/2006 : 21:09:49
quote:
Originally posted by Vid

Pa recimo, da si nekome poslao novac i nije se ti javio jako dugo, pa ti onda dojadilo čekati. A onda si nakon jako dugo vremena saznao, da je imao poteškoča sa zdravljem i nije bio u mogučnosti, da se javlja. Bilo bi tada opravdano skinuti negativan komentar.


to je opravdana situacija, ja sam govorio o situaciji gdje se osjecam prevaren /da li slucajno ili namjerno, nema veze/ - znaci: poslao novac a nema traga ni glasa ni njemu ni stripovima ili kupim petice a dođu kupusi /toliko se ne možeš zeznuti u ocjeni/ i još hrpa sličnih slučajeva

"I sat before the wise man in the autumn of my youth, and I told him all the things I had to know. He said you have the future if you need to find the truth, and in his eyes I saw that it was so."
Vid Posted - 21/04/2006 : 18:47:44
quote:
Originally posted by alanmaras

ne, ako je zasluzio crveni kako to moze ispraviti??? ako si me zeznuo onda si me zeznuo i to je to, poslije možeš prosipati bisere pred moje noge ali kako da ti vjerujem?????????????

"I sat before the wise man in the autumn of my youth, and I told him all the things I had to know. He said you have the future if you need to find the truth, and in his eyes I saw that it was so."



Pa recimo, da si nekome poslao novac i nije se ti javio jako dugo, pa ti onda dojadilo čekati. A onda si nakon jako dugo vremena saznao, da je imao poteškoča sa zdravljem i nije bio u mogučnosti, da se javlja. Bilo bi tada opravdano skinuti negativan komentar.

TRAŽIM BISERSTRIP 7, 10 15, 19, 24 BISERSTRIP ŠAMPIJONI STRIPA 11, 16, 17
alanmaras Posted - 21/04/2006 : 17:33:41
ne, ako je zasluzio crveni kako to moze ispraviti??? ako si me zeznuo onda si me zeznuo i to je to, poslije možeš prosipati bisere pred moje noge ali kako da ti vjerujem?????????????

"I sat before the wise man in the autumn of my youth, and I told him all the things I had to know. He said you have the future if you need to find the truth, and in his eyes I saw that it was so."
Obi-wan Posted - 21/04/2006 : 16:30:16
quote:
Originally posted by nedim

jel moguce promjeniti pozitivan komentar koji smo nekome dali???????

ZAGOR PRIČA...
all_boom@hotmail.com
žaluzine-mogučnost riješenja za svaki otvor


Koliko znam, ne može se mjenjati pozitivan, a i zašto bi. Ako si nekome dao pozitivan, valjda ga je i zaslužio. Ono što tebi treba je ono drugo - brisanje negativnog što je koliko čujem, moguće. Zato se probajte ljudski dogovoriti, recimo da mu pošalješ nešto kao kompenzaciju, a on neka obriše negativne koje ti je dao. Zar to nije bolje rješenje od crvenih komentara na obje strane?

Obi-wan-kenobi@inet.hr
nedim Posted - 21/04/2006 : 15:18:21
jel moguce promjeniti pozitivan komentar koji smo nekome dali???????

ZAGOR PRIČA...
all_boom@hotmail.com
žaluzine-mogučnost riješenja za svaki otvor
Dado Posted - 16/03/2006 : 02:22:59
Komentari su vise nego dovoljni.
Ako je sa nekim poslovanje bilo uspjesno i kako treba ostavis pozitivan komentar,
ako je poslovanje obavljeno ali ne bas na ocekivani nacin imas neutralan komentar,
ako nije nista bilo od posla onda negativan komentar.
A svi komentari su pregledni i vidljivi. Kakve ocjene od 1-5, to bi bas bilo smijesno...

Ovaj naš beskrajni razvoj pretvara nas u nešto beskrajno drugo...oslobodi me Bože slobode bezGranične
srdjandj Posted - 15/03/2006 : 10:49:34
quote:
Originally posted by Obi-wan

quote:
Originally posted by panzer

quote:
Originally posted by Markos

a cemu sluze negativni i pozitivni komentari onda?

Kicking Squeeling Gucci Little Piggy



nisu pregledni. ovde samo pogledaš pod nick i znaš a tako moraš pregledati cijelu crnu i bjelu listu da pogledaš ako je tvoj prodavač među njima...to je samo prijedlog...ili neka pak prodavači i kupci odluče ako bi to bilo korisno...

Ich bin kein Man, ich bin kein Tier, ich bin ein Panzer-Grenadier!


Pa ti nisi ni prijavljen na aukcijama... Očigledno da nemaš pojma o čemu mi pričamo. Na aukcijama već ima razrađen sistem pozitivnih , neutralnih i negativnih komentara koji ti točno kazuju tko je kakav prodavac i kupac. Crna i bijela lista na forumu nije aktualna jer više nema prodaje stripova preko foruma ponude...

Obi-wan-kenobi@inet.hr

Evo ja tebe ocenjujem sa desetkom.

Hej, haj, baš nas briga, vozamo se na taljiga !!! srdjandj@hemo.net
Obi-wan Posted - 13/03/2006 : 15:43:15
quote:
Originally posted by panzer

quote:
Originally posted by Markos

a cemu sluze negativni i pozitivni komentari onda?

Kicking Squeeling Gucci Little Piggy



nisu pregledni. ovde samo pogledaš pod nick i znaš a tako moraš pregledati cijelu crnu i bjelu listu da pogledaš ako je tvoj prodavač među njima...to je samo prijedlog...ili neka pak prodavači i kupci odluče ako bi to bilo korisno...

Ich bin kein Man, ich bin kein Tier, ich bin ein Panzer-Grenadier!


Pa ti nisi ni prijavljen na aukcijama... Očigledno da nemaš pojma o čemu mi pričamo. Na aukcijama već ima razrađen sistem pozitivnih , neutralnih i negativnih komentara koji ti točno kazuju tko je kakav prodavac i kupac. Crna i bijela lista na forumu nije aktualna jer više nema prodaje stripova preko foruma ponude...

Obi-wan-kenobi@inet.hr
Obi-wan Posted - 13/03/2006 : 15:03:39
quote:
Originally posted by panzer

quote:
Originally posted by Markos

a cemu sluze negativni i pozitivni komentari onda?

Kicking Squeeling Gucci Little Piggy



nisu pregledni. ovde samo pogledaš pod nick i znaš a tako moraš pregledati cijelu crnu i bjelu listu da pogledaš ako je tvoj prodavač među njima...to je samo prijedlog...ili neka pak prodavači i kupci odluče ako bi to bilo korisno...

Ich bin kein Man, ich bin kein Tier, ich bin ein Panzer-Grenadier!


O čemu pričaš?
Imaš komentare na aukcijama koji su i više nego pregledni, imaš brojeve i crvene negativne komentare koji se odlično vide... To nema nikakve veze sa crnom i bjelom listom u forumu...

Obi-wan-kenobi@inet.hr
panzer Posted - 13/03/2006 : 15:00:08
quote:
Originally posted by Markos

a cemu sluze negativni i pozitivni komentari onda?

Kicking Squeeling Gucci Little Piggy



nisu pregledni. ovde samo pogledaš pod nick i znaš a tako moraš pregledati cijelu crnu i bjelu listu da pogledaš ako je tvoj prodavač među njima...to je samo prijedlog...ili neka pak prodavači i kupci odluče ako bi to bilo korisno...

Ich bin kein Man, ich bin kein Tier, ich bin ein Panzer-Grenadier!
Markos Posted - 13/03/2006 : 13:48:13
a cemu sluze negativni i pozitivni komentari onda?

Kicking Squeeling Gucci Little Piggy
srdjandj Posted - 13/03/2006 : 13:40:07
Sviđa mi se ovaj predlog:)

Hej, haj, baš nas briga, vozamo se na taljiga !!! srdjandj@hemo.net

forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.11 seconds. Snitz Forums 2000