forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - site
 Prijedlozi, komentari, kritike
 Izbacit sve!

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Message:

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

   -  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.
    

T O P I C    R E V I E W
rocco21 Posted - 21/08/2006 : 15:41:57
Više mi je stvarno dosadilo čitat topice i boriti se da između 15-20 postova nađem onaj koji se odnosi na temu.
Nemaju svi volje ili vremena lutati po nekoliko stranica topica da bi se saznala neka informacija.

Predlažem da se izbace na par dana svi koji:

1) u podforumu "stripovi" raspravljaju o nogometu, posebno se odnosi prepucavanja o 2 najdraža nam kluba.

2) u topicu koji se odnosi na nekog junaka navode "a kako može Zagor koji je smeća a ne može moj junak koji je bolji, ljepši i pametniji", pa se onda topic pretvori u standardno prepucavanje onih koji vole i ne vole Zagora.

3) sve one koji su protiv ovog prijedloga
14   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
draskomisterno Posted - 12/09/2006 : 08:23:35
pretvorio se i ovaj forum u baljezgariju

drale
Emir Pasanovic Posted - 27/08/2006 : 22:28:43
quote:
Originally posted by XIII

quote:
Originally posted by Emir Pasanovic

rocco21, ali glava u ribe nema nikakvu svrhu nakon čišćenja


Pa koliko ja znam od riblje glave se pravi dobra riblja čorba,sa svim začinima. Zato valjda moderatori i nisu izbačeni da budu začin u svakoj čorbi


eto vidis, zato ja ne volim riblju corbu. a mislio sam da to vazi samo za rijecne ribe???

A na ulici sa svake strane/filijale, uredi/iz njih plaze birokrate/jao ljudi, pa ja se bojim! ||| http://r2cu.wordpress.com/lavirint-comics-magazine/ ||| Fuck Censorship! ||| Recite NE cenzuri!
risbozg Posted - 27/08/2006 : 10:11:16
quote:
Originally posted by rocco21

quote:
Originally posted by Tex Willer

Izuzetno dobar predlog,samo bi onda morali da lete i pojedini moderatori(vidi tacku 1 - p.a.)
Salu na stranu,podrzavam predlog 100 %.





Riba se čisti od glave, rekli bi ovde u Dalmaciji.





- --ak ti je slaba pamet moraš imat jaka leđa --
XIII Posted - 27/08/2006 : 03:20:41
quote:
Originally posted by Emir Pasanovic

rocco21, ali glava u ribe nema nikakvu svrhu nakon čišćenja

A na ulici sa svake strane/filijale, uredi/iz njih plaze birokrate/jao ljudi, pa ja se bojim! ||| http://r2cu.wordpress.com/lavirint-comics-magazine/ ||| Fuck Censorship! ||| Recite NE cenzuri!


Pa koliko ja znam od riblje glave se pravi dobra riblja čorba,sa svim začinima. Zato valjda moderatori i nisu izbačeni da budu začin u svakoj čorbi

----------------------------------------------------
Scanlation grupa: http://groups.google.com/group/bdskenovi
kico Posted - 26/08/2006 : 15:31:25
quote:
Originally posted by rocco21

quote:
Originally posted by Tex Willer

Izuzetno dobar predlog,samo bi onda morali da lete i pojedini moderatori(vidi tacku 1 - p.a.)
Salu na stranu,podrzavam predlog 100 %.





Riba se čisti od glave, rekli bi ovde u Dalmaciji.


Odakle se čisti riba?
Postoje li vanzemaljci?
Novi dokaz o Jetiju?
Tko smišlja viceve?
Zašto muškarci imaju bradavice?
Emir Pasanovic Posted - 23/08/2006 : 22:54:10
rocco21, ali glava u ribe nema nikakvu svrhu nakon čišćenja

A na ulici sa svake strane/filijale, uredi/iz njih plaze birokrate/jao ljudi, pa ja se bojim! ||| http://r2cu.wordpress.com/lavirint-comics-magazine/ ||| Fuck Censorship! ||| Recite NE cenzuri!
rocco21 Posted - 23/08/2006 : 07:00:35
quote:
Originally posted by Tex Willer

Izuzetno dobar predlog,samo bi onda morali da lete i pojedini moderatori(vidi tacku 1 - p.a.)
Salu na stranu,podrzavam predlog 100 %.





Riba se čisti od glave, rekli bi ovde u Dalmaciji.
degman Posted - 22/08/2006 : 23:14:11
:))))

nema zabrane govora


ali problem je sto neki nemaju 'forumske kulture'
to ukljucuje (a najvise boli za oci i mozak) ono famozno upletanje u topic sa stvarima koje se topica ne ticu
GTI_TURBO Posted - 22/08/2006 : 15:17:40
quote:
Originally posted by rocco21

Više mi je stvarno dosadilo čitat topice i boriti se da između 15-20 postova nađem onaj koji se odnosi na temu.
Nemaju svi volje ili vremena lutati po nekoliko stranica topica da bi se saznala neka informacija.

Predlažem da se izbace na par dana svi koji:

1) u podforumu "stripovi" raspravljaju o nogometu, posebno se odnosi prepucavanja o 2 najdraža nam kluba.

2) u topicu koji se odnosi na nekog junaka navode "a kako može Zagor koji je smeća a ne može moj junak koji je bolji, ljepši i pametniji", pa se onda topic pretvori u standardno prepucavanje onih koji vole i ne vole Zagora.

3) sve one koji su protiv ovog prijedloga




A o koja se to dva kluba radi?
SejoSexon Posted - 22/08/2006 : 13:01:48
quote:
Originally posted by XIII

i one koji stave citat citata citata nekog citata i kao svoj komentar stave smajlija

----------------------------------------------------
Scanlation grupa: http://groups.google.com/group/bdskenovi



Naš Murga nije običan drot, njegove metode su modernije, on te prvo ponudi cigarom pa te poslije razbije.
XIII Posted - 22/08/2006 : 12:41:10
i one koji stave citat citata citata nekog citata i kao svoj komentar stave smajlija

----------------------------------------------------
Scanlation grupa: http://groups.google.com/group/bdskenovi
osim Posted - 22/08/2006 : 11:08:52
A mozda opomenuti ljude da se drze teme? Kad otvorim topic koji se zove Mali rendzer, tamo pise o svemu, a najmanje o Malom rendzeru? Barem mozda ograniciti interne diskusije koje nemaju veze sa temom topic-a?
Dado Posted - 22/08/2006 : 00:14:47
Pa definitivno se slazem da se treba poraditi na popravljanju kvalitete i preglednosti ovog foruma
koji skupa sa forumom "Popisi, biografije, bibliografije" treba ciniti najbitniji i najbolji dio stripovi.com foruma...


Ovaj naš beskrajni razvoj pretvara nas u nešto beskrajno drugo...oslobodi me Bože slobode bezGranične
Tex Willer Posted - 21/08/2006 : 23:51:40
Izuzetno dobar predlog,samo bi onda morali da lete i pojedini moderatori(vidi tacku 1 - p.a.)
Salu na stranu,podrzavam predlog 100 %.


Ja sam principijelan covek - ne citam knjige iz principa.

forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.06 seconds. Snitz Forums 2000