forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - site
 Prijedlozi, komentari, kritike
 Novi podforum za nova izdanja

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Message:

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

   -  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.
    

T O P I C    R E V I E W
Dado Posted - 12/10/2006 : 23:37:31
Kako sam ovo vec predlozio Markosu, a stavit cu to i ovdje, da cujem vasa razmisljanja...
Mislio sam kako bi se mogao otvoriti, pod sekcijom stripovi, jedan novi podforum
namjenjen iskljucivo izdavastvu, odnosno novim stripovima koji se trenutacno stavljaju sticky.
Na taj nacin bi rasteretili sadasnju sekciju "stripovi" od takvih topica, jer vrijeme
kada je novih izdanja bilo na kapaljku je srecom iza nas.
Takav podforum gdje bi clanovi mogli citati i odgovarati ali ne i sami otvarati nove topics,
bi po meni bio jako dobar, jer bi prije svega bio namjenjen iskljucivo izdavastvu
i na taj nacin bi dobili preglednost svih novih izdanja...
Kako je ovo forum i site svih stripofila a samim time i svih izdavaca, ravnomjerna
zastupljenost novih izdanja bi mislim prema svima bila apsolutno fer.
Ja mislim da ovo nije losa ideja i vjerujem kako ce Markos o njoj razmisliti ako je ona i tehnicki izvodiva...


Ovaj naš beskrajni razvoj pretvara nas u nešto beskrajno drugo...oslobodi me Bože slobode bezGranične
25   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
crta Posted - 17/10/2006 : 17:16:05
super ideja ali kad ce se realizovati...a ako ne stima,u sto sumnjam,lako je vratiti se na staro

budala i paprati nikad nestat nece
Dado Posted - 17/10/2006 : 11:17:37
Da bas za ova nova koja nemaju odredjeni kontinuitet u mjesecnom/dvomjesecnom ritmu, vec povremeno izlaze...
Odnosno, jednostavnije receno, za sva izdanja koja bi isla pod sticky...

Ovaj naš beskrajni razvoj pretvara nas u nešto beskrajno drugo...oslobodi me Bože slobode bezGranične
DeeCay Posted - 16/10/2006 : 10:38:21
Pa da, najvjerojatnije će se raspravljati o istome izdanju na dva mjesta... Svaštara i podforum sport su dvije različite stvari. A strip i novi strip su više-manje iste jer se najviše raspravlja kad izlazi novi strip.

Dado, mislio si podforum samo za baš nova periodična izdanja, a ne ona mjesečna kontinuirana?

Kad nas vidiš, ne bi rekao da možemo stvarati svjetove, zar ne?
alanmaras Posted - 15/10/2006 : 22:16:14
Dado, ne znam kaj bi ti rekel...podržim te ak me potkupiš sa libelusovim izdanjima do kraja desetljeća

"I sat before the wise man in the autumn of my youth, and I told him all the things I had to know.
He said you have the future if you need to find the truth, and in his eyes I saw that it was so."
risbozg Posted - 15/10/2006 : 12:34:35
quote:
Originally posted by Prodigy

Meni je i ovako sa sticky varijantom - pregledno!

I'm not O.K.,you're not O.K. and that is O.K.!!!



slažem se - naravno

- --ak ti je slaba pamet moraš imat jaka leđa --
Prodigy Posted - 15/10/2006 : 09:54:40
Meni je i ovako sa sticky varijantom - pregledno!

I'm not O.K.,you're not O.K. and that is O.K.!!!
Toninho Posted - 15/10/2006 : 09:26:35
za
globinjo Posted - 15/10/2006 : 01:22:48
neka se otvori topic i nazove se nova izdanja i to je to...bez ikakvih komentara,samo slika odnosno naslovnica i još uz to šta će izdavač napisati koju crticu...a o tome neka se raspravlja u podforumu stripovi...

...BEZ PINEZI I RIŠPETA RODILO SE DITE PUKA,IZ JUBAVI IZ DIŠPETA...
...i onda kad ne bude nas bilo,stripove će čitat' naše...
...KONTRA MRAKU KONTRA SILI,NARESLO JE KA IZ VODE I TRKALO DO SLOBODE...
mpavin Posted - 14/10/2006 : 20:01:45
i ja mislin da bi bila dobra podjela na Bonelli i ostale stripove.
makikatalinic Posted - 14/10/2006 : 19:41:26
Za ovo sa izdanjima će biti dobro... heh došao nakon nekog vremena i navala stickya heh... a za posebne podforume što se tiče stripova : Možda Bonneli i ostali stripovi... Da se još dalje dijeli postalo bi previše a tada se ne bi svakome dalo kliktati...

"Velikodušnost bez premca
"Luđaci uvijek kupuju stripove" - Zakon i Red:Odjel za žrtve
"Da Argentina pobjedi treba prvo zabiti gol više nego protivnik" - Željko Pervan
Boyan.P Posted - 14/10/2006 : 18:33:46
pa da, super za članove koji ne sudjeluju u raspravama na forumu,
biti će preglednije..
jer i kada se uveo podforum sport se napravio opet super red,
sada je ljepo pregledno, ako ne sada bi tih 6stranica od sporta bilo smješano sa svaštarom i bio bi kaos kada biš nešto tražio,


strip je zakon
jaki Posted - 14/10/2006 : 17:16:40
to je super ideja.pogotovo za članove koji ne sudjeluju u raspravama na forumu,nego samo pogledaju šta ima novo od izdanja.
Boyan.P Posted - 14/10/2006 : 16:21:03
pa to je najlogičnije,
podforum za raspravu o novim izdanjima i najava novih izdanja, jer će poslje i biti cjela prva stranica u forumu stripovi puna sticky topica


strip je zakon
zveles Posted - 14/10/2006 : 16:10:42
quote:
Originally posted by Dado

Rasprava bi bila uglavnom o novim izdanjima bas iz razloga sto tu clanovi nebi mogli otvarati sami nove topics, vec samo citati i odgovarati u postojecima.

Ovaj naš beskrajni razvoj pretvara nas u nešto beskrajno drugo...oslobodi me Bože slobode bezGranične


moram priznati da ovo sto kazes ima smisla. ako clanovi ne bi mogli sami otvarati nove topice (i tako eventualno duplati topice o istom izdanju), mozda onda ipak i nije lose na forumu otvoriti sekciju "nova izdanja".

http://zveles.blogspot.com/
Dado Posted - 14/10/2006 : 15:45:04
quote:
Originally posted by kico

također protiv

ali kako je poznato da bilo kakve ankete su nepoželjne na forumu
ne bi me začudilo da svi tutto completto odletimo na par dana sa foruma



Da nas sve izbacim?

Ovaj naš beskrajni razvoj pretvara nas u nešto beskrajno drugo...oslobodi me Bože slobode bezGranične
Dado Posted - 14/10/2006 : 15:44:07
quote:
Originally posted by zveles
naime, onda cemo imati dva dijela foruma na kojima ce se raspravljati o stripovima.

http://zveles.blogspot.com/


Sve kad bi i bilo tako, ne vidim problem, jer u ako je u svastari bio potreban podforum sport,
a bio je svakako, onda je i ovdje potreban jos jedan podforum za nova izdanja.
Rasprava bi bila uglavnom o novim izdanjima bas iz razloga sto tu clanovi nebi mogli otvarati
sami nove topics, vec samo citati i odgovarati u postojecima.
Ne znam, meni to uopce nie konfuzno. Vani na nekim forumima podforumi se dijele na punooo vise sekcija...
No naravno svatko od nas govori samo svoje misljenje, na Markosu je da razmisli i odluci.

Ovaj naš beskrajni razvoj pretvara nas u nešto beskrajno drugo...oslobodi me Bože slobode bezGranične
kico Posted - 14/10/2006 : 15:38:16
također protiv

ali kako je poznato da bilo kakve ankete su nepoželjne na forumu
ne bi me začudilo da svi tutto completto odletimo na par dana sa foruma
degman Posted - 14/10/2006 : 14:06:44
protiv

zveles Posted - 14/10/2006 : 12:30:11
za par dana ce biti jos nekoliko novih domacih izdanja (i eventualno nekoliko novih stickyja), ali ja sam ipak protiv novog podforuma iz istog onog razloga kojeg navodi Aco. naime, onda cemo imati dva dijela foruma na kojima ce se raspravljati o stripovima.

iako, mozda... mozda bi se stripovi forum mogao podijeliti na "stripovi - opce teme" i "stripovi - nova izdanja". ali, ipak mi to djeluje dosta konfuzno...

http://zveles.blogspot.com/
risbozg Posted - 14/10/2006 : 12:09:57
ja sam protiv
ovo se dogodilo sada i ko zna kad opet (možda i nikada) i nema smisla otvarati neke podforume jel se bude samo razvodnila diskusija na sve strane


- --ak ti je slaba pamet moraš imat jaka leđa --
Porter Posted - 14/10/2006 : 11:01:25
Mozes odmah zakljucati topic i poceti vrsiti pritiske na Markosa.
Super ideja.

Porter
jack 50 Posted - 14/10/2006 : 00:10:30
Super ideja. I ja podržavam
Dado Posted - 14/10/2006 : 00:06:47
quote:
Originally posted by Aco

Protiv ;-))Mislim da sve treba biti pod "stripovi" jer onda će se vrlo lako desiti da će se na dva različita podforuma raspravljati o istom stripu.

Ali zato glasam za uvođenje opcije "ignore topic".To bi također pridonjelo boljoj preglednosti.

Bond.James Bond.


Mozda, samo to se sad ionako ponekad zna desiti.
Ali ako postoji podforum u kojem ce biti samo najava novih izdanja ipak mislim kako ce
se prica oko takvih koncentrirati u tom podforumu i u tom topicu o kome se bude pricalo.
Na dosadasnji nacin, citava prva strana bi, u odredjenim trenutcima, bila sastavljena
od stickyja novih izdanja, a sve druge stripovske teme pale bi na drugu stranu.
No, dobro to je ionako samo moje misljenje...

Ovaj naš beskrajni razvoj pretvara nas u nešto beskrajno drugo...oslobodi me Bože slobode bezGranične
mpavin Posted - 13/10/2006 : 20:52:30
ja se slažem s Acom.
Boyan.P Posted - 13/10/2006 : 20:32:35
podržavam, super ideja:))
treba to otvoriti,



Strip je zakon

forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.08 seconds. Snitz Forums 2000