forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - site
 Prijedlozi, komentari, kritike
 Ako moze pomoc u vezi slanja maila !

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Message:

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

   -  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.
    

T O P I C    R E V I E W
safarb Posted - 28/03/2008 : 20:16:33
Imam problem oko slanja maila kada hocu nekome korisniku poslati javlja mi slijedece:

Poruka nije poslana!
Greška:The server rejected the sender address. The server response was: 501 Your domain does not seem to be valid. Could not find MX record for your domain.

Zanima me znate li kako to rijesiti, hvala !
4   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
Obi-wan Posted - 01/04/2008 : 17:26:04
quote:
Originally posted by Mali78

I ja iman problema al nitko nezeli reci sto i kako da radim..kupio sam stripove od jednog tipa prije 8 dana i kontaktirao sam ga sa novom adresom al od njega nista do sad...necu ga cekat 3 tjedna da se javi!!!!!


Pošalji mu još par poruka, a istovremeno otvori topic u podforumu "Aukcije" i u naslovu stavi: Laroche - javi se radi dogovora. Možda iz nekog razloga nije primio tvoju poruku...
Mali78 Posted - 01/04/2008 : 08:05:38
I ja iman problema al nitko nezeli reci sto i kako da radim..kupio sam stripove od jednog tipa prije 8 dana i kontaktirao sam ga sa novom adresom al od njega nista do sad...necu ga cekat 3 tjedna da se javi!!!!!
safarb Posted - 29/03/2008 : 21:15:38
OK hvala ti na informaciji, obratit cu se Markosu
slovenec Posted - 29/03/2008 : 14:09:06
Ja pak tebi ne mogu poslati maila, javlja da kao ne postoji adresa. Uglavnom napisao si mi komentar za onaj alan ford, pa sam ti jučer poslao sms, tako da nas dvoje to rješavamo,sve ok, ali nije dobro da nemaš maila za iduće suradnje s drugim kupcima/prodavačima, zato je fino da to probaš nekako riješiti. Možda Markos ima kakvu ideju što to kod tebe nije u redu. Ja sam imao neke poteškoće sa dobivanjem mailova iz aukcija, pa mi je pomogao riješiti, uglavnom sad mi ok radi.

forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.09 seconds. Snitz Forums 2000