forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - site
 Prijedlozi, komentari, kritike
 Detaljnije pretraživanje po kategorijama aukcija

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Message:

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

   -  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.
    

T O P I C    R E V I E W
Obi-wan Posted - 09/08/2008 : 20:18:07
Kao višegodišnji korisnik aukcija (i kao kupac i kao prodavač), primjetio sam da stripovi mogu biti svrstani detaljnije što bi olakšalo pronalaženje određenog stripa (ili vrste stripa) u sve većem moru aukcija - sada već desetine tisuća.
Evo nešto detaljnije razrade problematike. Ako sam nešto propustio ili bi bilo bolje drugačije, prijedlozi i sugestije dobrodošli...

ALAN FORD (i slično)
- Vjesnik SuperStrip
- Strip agent
- Korpus/Borgis
- MaxMagnus
- Družina od Vješala
- ostali

BONELLI (i slično)
- Brad Barron
- Dampyr
- Dylan Dog
- Kapetan Miki
- Kit Teller
- Ken Parker
- Komandant Mark
- Lazarus Ledd
- Magični Vjetar
- Martin Mystere
- Mister No
- Nathan Never
- Nick Raider
- Tex Willer
- Veliki Blek
- Zagor
- ostali

AMERIČKI STRIP
- Marvel (Bookglobe/LMI/SD)
- Lavirint izdanja
- Conan
- Hellboy
- ostali

DOMAĆI STRIP

MANGA

STRIP ALBUMI / GRAFIČKE NOVELE
- tvrde korice (HC)
- meke korice (SC)

STRIP REVIJE
- Stripoteka
- Strip Art
- Strip Zabavnik
- Politikin Zabavnik
- Eks
- Gigant
- revije za mlađe
- ostale

IZDANJA NA STRANOM JEZIKU
- engleski jezik
- francuski jezik
- talijanski jezik
- stripovi na ostalim jezicima

ORIGINALNI CRTEŽI

OSTALO


25   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
Opti Posted - 21/12/2009 : 19:58:27
I 500 milijuna dolara!



I banove.
broj jedan Posted - 21/12/2009 : 19:17:43
za Božić i Novu godinu ćemo dobiti novi sajt!
sawitch Posted - 21/12/2009 : 10:58:41
Uvek moze bolje..
Obi-wan Posted - 21/12/2009 : 10:02:25
quote:
Originally posted by sawitch

Pa ako mislis nesto menjati, nemoj selektivno, odradi sve i onda nabudzi... Zajebi nasu nestrpljivost... Mi se svi zajebavamo... Uradi to sve da valja.. I ovo sada je vrhunski, a ako je bolje, ne mogu da zamislim kako ce izgledati...


Zar može bolje?!
sawitch Posted - 21/12/2009 : 00:07:22
Pa ako mislis nesto menjati, nemoj selektivno, odradi sve i onda nabudzi... Zajebi nasu nestrpljivost... Mi se svi zajebavamo... Uradi to sve da valja.. I ovo sada je vrhunski, a ako je bolje, ne mogu da zamislim kako ce izgledati...
Markos Posted - 21/12/2009 : 00:00:17
Forum ostaje isti. Za sada.
sawitch Posted - 20/12/2009 : 23:54:08
Moram napisati prvi post na novom forumu..
Markos Posted - 20/12/2009 : 23:40:30
Pa, sad je vec sve pitanje dana. Jos treba popraviti i dotjerati neke stvari, završno šminkanje i testiranja...
lwood Posted - 20/12/2009 : 23:04:09
kakva nestrpljivost
manhunter Posted - 20/12/2009 : 22:48:36
quote:
Originally posted by sawitch

KAD???




Ja mislim da ćeš biti oduševljen kad vidiš, strpi se.
sawitch Posted - 20/12/2009 : 22:06:01
KAD???
Markos Posted - 20/12/2009 : 21:54:28
quote:
Originally posted by sawitch

Nije problem upisivati razne varijacije "SD" "S.Dalmacija" itd. ali bolje i malo vise vremena za postavljanje pa da sve bude pedantno nego to... Moze li se napraviti nesto za postavljanje vise slicnih aukcija od jednom? Da snimis postavke od prethodne aukcije i samo menjas broj i naslov..


Pa to se moze i sada. Kad dodas aukciju, samo kliknes back na browseru (ili backspace) i on ti pokaze formular koji si maloprije ispunio i tu samo promijenis par podataka i kliknes dodaj. I tako u nedogled. U novom sajtu je to rijeseno drugacije, vidjet cete.
jaki Posted - 20/12/2009 : 16:20:59
quote:
Originally posted by Markos

ne mozes nekome nametnuti kako ce napisati naslov.

Pretraživanje koje trazis ima smisla samo kod cijena. Ostalo je prakticno nemoguće izvesti jer npr. ako hoces sve Zagore iz slobodne dalmacije, nena šanse da ih ja upitom obuhvatim sve jer netko će napisati "SD", netko "Slobodna", netko "S.Dalmacija" itd itd... to bi se dalo riješiti kad bi ljudi bili odgovorni kod ispunjavanja aukcije, ali velik broj ljudi i dan danas ne zna odabrati točnu kategoriju, a kamoli nesto ostalo. Mislim, meni nije problem dodati te dodatne parametre, edicija, broj, junak, to je par sati posla, ali ako ih se ljudi ne budu pridrzavali, a nece, onda nema smisla.



Pa zato nam i triba šablona u naslovu!
A za one stripove koji bi imali šablonu triba napravit da bude nemoguće postavit drukčije naslov nego kako je šablona.
Tada bi se mogli napravit svi parametri.
Šablona za bonellija,af i neke strip revije(stripoteka,strip-art i sl.)
sawitch Posted - 20/12/2009 : 15:56:58
Nije problem upisivati razne varijacije "SD" "S.Dalmacija" itd. ali bolje i malo vise vremena za postavljanje pa da sve bude pedantno nego to... Moze li se napraviti nesto za postavljanje vise slicnih aukcija od jednom? Da snimis postavke od prethodne aukcije i samo menjas broj i naslov..
Markos Posted - 20/12/2009 : 12:30:47
pa, kazem, to je lako dodati, ali to bi usporilo vrijeme dodavanja aukcije i opet se ne bi svi toga pridrzavali. Jer, treba izabrati junaka, izdavaca, upisati broj itd itd... Kazem, nije problem dodati, ali sumnjam da ce to funkcionirati. ne kuzim u cemu je problem upisati u search Zagor SD i dobiti rezultate
sawitch Posted - 20/12/2009 : 12:21:07
Ili kada bi postojala labela kod popunjavanja aukcije da se odabere "Slobodna Dalmacija"..
Markos Posted - 20/12/2009 : 12:03:40
ne mozes nekome nametnuti kako ce napisati naslov.

Pretraživanje koje trazis ima smisla samo kod cijena. Ostalo je prakticno nemoguće izvesti jer npr. ako hoces sve Zagore iz slobodne dalmacije, nena šanse da ih ja upitom obuhvatim sve jer netko će napisati "SD", netko "Slobodna", netko "S.Dalmacija" itd itd... to bi se dalo riješiti kad bi ljudi bili odgovorni kod ispunjavanja aukcije, ali velik broj ljudi i dan danas ne zna odabrati točnu kategoriju, a kamoli nesto ostalo. Mislim, meni nije problem dodati te dodatne parametre, edicija, broj, junak, to je par sati posla, ali ako ih se ljudi ne budu pridrzavali, a nece, onda nema smisla.
jaki Posted - 20/12/2009 : 11:49:39
a kad bi se napravila šablona kod upisivanja naslova aukcija,tako da bude sve uniformirano barem kod Bonellija i strip revija kojih ima puno a svatko piše naslov aukcije različito s obzirom na velika i mala slova ,broj i naziv stripa i edicije...ima milijun različitih kombinacija koji otežavaju pregled a kad bi bilo šablonizirano jednim pogledom bi sredio čitavu stranicu.
Npr.prvo bude ime junaka,drugo edicija i treće broj edicije,četvrto naslov epizode i da se na kraju može dodavati po želji očuvanost ili drugo.
kad bi se pri pretraživanju moglo izlistati samo epizode junaka po ediciama npr.zagor od SD bez ostalih zagora i kad bi se moglo birat redoslijed po kojem bi bili posloženi.po broju-manjeg-veći,veći manji ili po cijeni ili samo do određene cijene??'
ide me jutros/danas
Obi-wan Posted - 20/12/2009 : 10:36:52
quote:
Originally posted by Markos

Koje njuškalo, nevjerojatno, nije prošlo ni 8 sati:)


Pa nedjeljom malo duže spavam...
Markos Posted - 20/12/2009 : 10:31:43
Koje njuškalo, nevjerojatno, nije prošlo ni 8 sati:)
Obi-wan Posted - 20/12/2009 : 10:19:00
Ako nekoga zanima, pojavilo se još opcija u pretraživanju na aukcijama.
Ako imate stripova koje niste imali gdje, možda sada ima...
Eto, meni će kategorije Mange, Brad Barron, Lazarus Ledd, odmah biti od pomoći...
Po meni sada još najviše nedostaju:
1. Kategorija u koju bi išle grafičke novele BP-a, Marvel trejdovi Bookglobe-a, Usagi, Bone, Stranci u raju, Spawn, izdanja Mentora (sve što je trejd, američki format, a nije baš strip album).
2. Kategorija u koju bi išle sveske Ultimate X, 4, Spidey, Amazing, Neom, Zorka, Zabava, Sergej, Hellboy, Conan i sve u tom štihu...
zeljko Posted - 23/11/2009 : 18:25:49
okeee :D

a dje se ima kupit taj novi sajt
Markos Posted - 23/11/2009 : 17:07:12
u novom sajtu, da.
Strpite se.
zeljko Posted - 23/11/2009 : 16:53:28
jedno pitanje...

postoji li mogućnost da pregledam aukcije po zemljama i gradovima :D
dakle da izlistam aktivne aukcije za npr. sarajevo mostar makarsku đakovo :D
Obi-wan Posted - 06/11/2009 : 18:38:56
Nova stavka u pretraživanju na aukcijama: Alan Ford - Strip Agent.

forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.09 seconds. Snitz Forums 2000