forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - site
 Prijedlozi, komentari, kritike
 Sigurnost na aukcijama

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Message:

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

   -  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.
    

T O P I C    R E V I E W
Obi-wan Posted - 28/02/2009 : 22:17:24
Predlažem da se za učešće na aukcijama, traži slika (sken ili digitalna fotografija) osobne iskaznice. Za one od 15-18 godina može đačka knjižica, mlađi od 15 ne bi trebali licitirati. To bi u startu bilo samo za nove članove (da ne bude preobiman posao), ali može se postepeno odraditi i za one koji su članovi od ranije. Na kraju bi Markos imao podatke i izgled svih članova aukcija. Tako bi se onemogućili prevaranti koji stvaraju više nickova pod lažnim imenima radi varanja i dosta bi se povećala sigurnost...
Ovo je samo prijedlog, ne proglašavajte me još ludim (shvatam da je to obiman posao). No, vrijedi razmisliti...
25   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
kerber Posted - 31/03/2010 : 13:32:24
Jos tri dana Rudi,proslo i ovo,pa covece ,nisam mogao pogledati utakmicu kao covek,sve neku ribu i salate jedem,a ostali mesana skara
A pizze nisam jeo,samo tada sa tobom....
rgorgiev Posted - 30/03/2010 : 22:44:16
quote:
Originally posted by Obi-wan

quote:
Originally posted by kerber

Provokacija je direkna i svakako zlonamerna,ali sreca pa sam ja popustliv i oprosticu nasem ispektoru obiju

Nemam ja toliko vremena kao ti da pretrazujem sve i svasta...direktore!!

sreca,a ne srecha,razumes a ne kuzis kad si vec krenuo da ucis pravopis,slusaj ti mene a ne renkyja


Grrrr.




Nemoj se nervirati Obi. Kerber je u zivotu pojeo toliko pizza, da sada dok posti samo sunku vidi pred sebe i kako se blizi vikend on svasta prica, samo kako bio ostao pri(s)jeban
@Kerber Prestani da jedes te posne pizze, nisu zdrave. Ja mislim da si i ti pogresno odabrao svoj nik. Trebalo je da bude "Nidza-Kerber"
Obi-wan Posted - 30/03/2010 : 20:47:11
quote:
Originally posted by kerber

Provokacija je direkna i svakako zlonamerna,ali sreca pa sam ja popustliv i oprosticu nasem ispektoru obiju

Nemam ja toliko vremena kao ti da pretrazujem sve i svasta...direktore!!

sreca,a ne srecha,razumes a ne kuzis kad si vec krenuo da ucis pravopis,slusaj ti mene a ne renkyja


Grrrr.
rgorgiev Posted - 30/03/2010 : 18:49:19
quote:
Originally posted by kerber

Provokacija je direkna i svakako zlonamerna,ali sreca pa sam ja popustliv i oprosticu nasem ispektoru obiju

Nemam ja toliko vremena kao ti da pretrazujem sve i svasta...direktore!!

sreca,a ne srecha,razumes a ne kuzis kad si vec krenuo da ucis pravopis,slusaj ti mene a ne renkyja



Uh dirtektna provokacija za Renkyja.
Kerberu bices banovan ako to nikome ne smeta.

Malo ces pauzirati, znaci sledeci rucak placam ja
kerber Posted - 30/03/2010 : 17:10:13
Provokacija je direkna i svakako zlonamerna,ali sreca pa sam ja popustliv i oprosticu nasem ispektoru obiju

Nemam ja toliko vremena kao ti da pretrazujem sve i svasta...direktore!!

sreca,a ne srecha,razumes a ne kuzis kad si vec krenuo da ucis pravopis,slusaj ti mene a ne renkyja
rgorgiev Posted - 29/03/2010 : 19:23:37
quote:
Originally posted by Obi-wan

quote:
Originally posted by kerber

quote:
Originally posted by rgorgiev

quote:
Originally posted by Renky

A nisi mora ni brisati "t" jer je (i) to pravilno.


@Kerber
stvarno nisi skuzio zbog cega je aaaaaaaaaa zuto?


Ne,zasto?


Zašto je žuto, rgorgiev sigurno ne zna, tako da njega ne moraš pitati.
To je misteriozna tajna umotana u enigmu. Ključ je naravno u mojim rukama, ali za kaznu što si me nazvao inspektorom, neći ti reći...




Uh, ovo je direktna provokacija. Ne srechu nije zlonamjerna.
@Kerber
ti nikada nishta nisi pretrazivao na forumu???
Jos ne kuzis???
Obi prvo mora dati zeleno svjetlo da ti kazem ako jos nisi skuzio
Obi-wan Posted - 29/03/2010 : 19:12:35
quote:
Originally posted by kerber

quote:
Originally posted by rgorgiev

quote:
Originally posted by Renky

A nisi mora ni brisati "t" jer je (i) to pravilno.


@Kerber
stvarno nisi skuzio zbog cega je aaaaaaaaaa zuto?


Ne,zasto?


Zašto je žuto, rgorgiev sigurno ne zna, tako da njega ne moraš pitati.
To je misteriozna tajna umotana u enigmu. Ključ je naravno u mojim rukama, ali za kaznu što si me nazvao inspektorom, neći ti reći...
kerber Posted - 29/03/2010 : 18:26:30
quote:
Originally posted by rgorgiev

quote:
Originally posted by Renky

A nisi mora ni brisati "t" jer je (i) to pravilno.




@Kerber
stvarno nisi skuzio zbog cega je aaaaaaaaaa zuto?


Ne,zasto?
rgorgiev Posted - 28/03/2010 : 13:25:06
quote:
Originally posted by Renky

quote:
Originally posted by rgorgiev

quote:
Originally posted by Renky

A nisi mora ni brisati "t" jer je (i) to pravilno.



E jbg Renky, ja se jedva mojim jezikom snalazim, pa sad jos i ove strane.
Bitno da se razumemo.



Ma da, ali znaš kako to ide, jedno povuče drugo. Ja čekam da naučiš da je Đ = dj a ne dž a onda krećemo na novu lekciju.



Ok, kad pronadjem pravu rech, pokushachu i da je primenim.
Dje nadje bash mene???
Renky Posted - 28/03/2010 : 11:08:28
quote:
Originally posted by rgorgiev

quote:
Originally posted by Renky

A nisi mora ni brisati "t" jer je (i) to pravilno.



E jbg Renky, ja se jedva mojim jezikom snalazim, pa sad jos i ove strane.
Bitno da se razumemo.



Ma da, ali znaš kako to ide, jedno povuče drugo. Ja čekam da naučiš da je Đ = dj a ne dž a onda krećemo na novu lekciju.
rgorgiev Posted - 28/03/2010 : 10:08:55
quote:
Originally posted by Renky

A nisi mora ni brisati "t" jer je (i) to pravilno.



E jbg Renky, ja se jedva mojim jezikom snalazim, pa sad jos i ove strane.
Bitno da se razumemo.

@Kerber
stvarno nisi skuzio zbog cega je aaaaaaaaaa zuto?
kerber Posted - 28/03/2010 : 03:51:16
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
zasto je u ovom topiku slovo a obojeno sa zutom,jel svi ovo vidite ili samo ja
Renky Posted - 28/03/2010 : 01:54:36
A nisi mora ni brisati "t" jer je (i) to pravilno.
rgorgiev Posted - 27/03/2010 : 15:26:32
Ok Obi, sto se mene tice mozemo se ovdje preseliti, jos bolje jer je tu vise komentara.
Nisam moga da znam za ovaj topic, posto sam se tek posle skoro cjele godine od ovog topica prikjucio na forum.
zoemis Posted - 22/03/2009 : 23:32:18
Može osobna, al da se ne traži dodatno JMBG, jer to nije dozvoljeno! Ili OIB, ili broj cipela, ili...
Ja sam novi na aukcijama i njih par me prevarilo, ali velika većina je ok, prevaranata će uvijek biti, tako da je ovo sa osobnom besmisleno. Čak sam nekima dao i unaprijed pozitivnu ocjenu, tako da su uz prevaru dobili pozitivku, no tako je svugdje, bitno je da te jedan ne zezne 2 puta (pod istim nickom, naravno). O duplim nickovima, zna se, mora imati određeni broj pozitivnih ocjena da bi od sad stekao moje povjerenje - i ništa više unaprijed!
Guffy Posted - 06/03/2009 : 15:57:00
quote:
Originally posted by all_ba

Možda si upravu glede aukcija.hr, tek sam mjesec dana registriran član. Ono što me zanima uzeo sam i to vrlo povoljno. Cijene im jesu previsoke, dajem novac samo za ono što mislim da vrijedi tih novaca.
No, probaj sa limundo.com pa će ti u roku 10 swkundi po registraciji zazvoniti mobilni i bit će ti upućeno pismo na kućnu adresu. Tek kad odgovoriš na pismo postat ćeš njihov punopravni član.
Naravno, ovom prilikom želim reći da mi je najdraži ovaj naš sait.

P.S.Ne daj se iznervirati




Evo samo jedan primjer

http://www.aukcije.hr/item.php?id=519036


Pa onda ovo

http://www.aukcije.hr/item.php?id=520552


stvarno ne da se zakljucit da sam svoje aukcije bida

all_ba Posted - 05/03/2009 : 22:20:17
Možda si upravu glede aukcija.hr, tek sam mjesec dana registriran član. Ono što me zanima uzeo sam i to vrlo povoljno. Cijene im jesu previsoke, dajem novac samo za ono što mislim da vrijedi tih novaca.
No, probaj sa limundo.com pa će ti u roku 10 swkundi po registraciji zazvoniti mobilni i bit će ti upućeno pismo na kućnu adresu. Tek kad odgovoriš na pismo postat ćeš njihov punopravni član.
Naravno, ovom prilikom želim reći da mi je najdraži ovaj naš sait.

P.S.Ne daj se iznervirati
Guffy Posted - 05/03/2009 : 21:24:20
quote:
Originally posted by all_ba

Uvijek će netko biti izrađen, nažalost. Jedini naćin da se tome stane ukraj je da se taj ćlan koji izradi na aukciji zauvijek izbriše i javno mu se obznani ime i prezime. E, sad ako se lažno u startu predstavi, može se i tome stati ukraj. Pogledajte kako to radi limundo.com i aukcije.hr
Ja zasad kupujem samo od provjerenih i pouzdanih, no ne treba apriori biti sumnjićav.
Svakog dana taj se spisak povečava.
Onda ima još načina da provjeriš s kim imaš posla. Pogledaš samo preporuke- pozitivne i negativne.




Daj nemoj samo aukcije .hr spominjat
To je toliko zbrkano do bola, konstantno cijene nabijaju likovi sa 0 komentara , i poslje toga ih nema nigdje više...
Clan s provjerenom adresom ???
To treba platit dodatno 35 kuna umjesto da se ni ne mozes registrirati bez toga ??
Nije ti bas neki primjer ..
all_ba Posted - 05/03/2009 : 20:56:02
Uvijek će netko biti izrađen, nažalost. Jedini naćin da se tome stane ukraj je da se taj ćlan koji izradi na aukciji zauvijek izbriše i javno mu se obznani ime i prezime. E, sad ako se lažno u startu predstavi, može se i tome stati ukraj. Pogledajte kako to radi limundo.com i aukcije.hr
Ja zasad kupujem samo od provjerenih i pouzdanih, no ne treba apriori biti sumnjićav.
Svakog dana taj se spisak povečava.
Onda ima još načina da provjeriš s kim imaš posla. Pogledaš samo preporuke- pozitivne i negativne.
sdragan@ Posted - 02/03/2009 : 22:38:26
quote:
Originally posted by globinjo

bit će sigurnosti kad vi koji prodajete na aukcijama ne budete više čekali po par mjeseci da vam se netko javi...e zbog vas takvih su pune aukcije tih likova...ja osobno od danas provjeravam aukcije...svi koji čekaju sto godina,accounti će im biti zaključani...


Kada prodje sto godina bice im svejedno...
globinjo Posted - 02/03/2009 : 22:35:55
bit će sigurnosti kad vi koji prodajete na aukcijama ne budete više čekali po par mjeseci da vam se netko javi...e zbog vas takvih su pune aukcije tih likova...ja osobno od danas provjeravam aukcije...svi koji čekaju sto godina,accounti će im biti zaključani...
srdjandj Posted - 02/03/2009 : 18:28:53
quote:
Originally posted by lwood

quote:
Originally posted by Gand

quote:
Originally posted by Obi-wan

Što se tiče Markosa, ok. Nisam se sjetio da se i to može lažirati, a i trebalo bi tu dosta truda...




Ma nimalo truda, ja sam frendici koja je 20 puta pala na vozackom napravio vozacku dozvolu koja je trajala jedan dan (1. travanj). Isprintana i uglavljena u zastitnu foliju izgledala je identicna svakoj drugoj. A kamo li tek skenovi... manipulacija omogucena do jaja, da ne pricam da mozes nekome maznut osobnu na par minuta i skenirati je, predstavivsi se kao ta osoba.




bilo bi bolje da si je naučija vozit


I to tako, da dobro drži menjač.
srdjandj Posted - 02/03/2009 : 16:04:56
quote:
Originally posted by Guffy

quote:
Originally posted by Obi-wan

Predlažem da se za učešće na aukcijama, traži slika (sken ili digitalna fotografija) osobne iskaznice. Za one od 15-18 godina može đačka knjižica, mlađi od 15 ne bi trebali licitirati. To bi u startu bilo samo za nove članove (da ne bude preobiman posao), ali može se postepeno odraditi i za one koji su članovi od ranije. Na kraju bi Markos imao podatke i izgled svih članova aukcija. Tako bi se onemogućili prevaranti koji stvaraju više nickova pod lažnim imenima radi varanja i dosta bi se povećala sigurnost...
Ovo je samo prijedlog, ne proglašavajte me još ludim (shvatam da je to obiman posao). No, vrijedi razmisliti...





A jesi ti možda policajac u privatnom životu ?????






Privatni detektiv.
Obi-wan Posted - 02/03/2009 : 15:55:31
quote:
Originally posted by Gand

quote:
Originally posted by Obi-wan

Što se tiče Markosa, ok. Nisam se sjetio da se i to može lažirati, a i trebalo bi tu dosta truda...




Ma nimalo truda, ja sam frendici koja je 20 puta pala na vozackom napravio vozacku dozvolu koja je trajala jedan dan (1. travanj). Isprintana i uglavljena u zastitnu foliju izgledala je identicna svakoj drugoj. A kamo li tek skenovi... manipulacija omogucena do jaja, da ne pricam da mozes nekome maznut osobnu na par minuta i skenirati je, predstavivsi se kao ta osoba.


Trebalo bi tu dosta truda. Mislim truda od strane Markosa kod prikupljanja tih slika i obavljanja cijelog posla...
A za lažiranje si naravno u pravu...
Obi-wan Posted - 01/03/2009 : 19:09:55
quote:
Originally posted by sawitch

Ma Obi, svi se slazu sa tobom, nego je nekima do zezanja.. Ti si ovde dezurni paranoik, pa zato... :)) Inace, licno, u potpunosti se slazem sa tobom...


Šta ja znam, volim sigurnost, takav sam.
No, ako drugima ne treba, snaći ću se i ja već nekako...

forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.11 seconds. Snitz Forums 2000