forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - site
 Prijedlozi, komentari, kritike
 Homepage?

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Message:

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

   -  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.
    

T O P I C    R E V I E W
Mhejl Posted - 20/11/2009 : 14:31:42
Markose, zašto je homepage ovakav? Da li je to novi dizajn?
25   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
vknez Posted - 13/01/2010 : 03:11:25
pa netko kao ja tko prvi put vidi to, ne zna da se to odnosi na zagora. apsolutno nista ne upucuje na to. druga boja je nedovoljna. po meni treba jos neki graficki dodatak

takodjer kad se maknem s home page na nesto, ne zanimaju me i dalje stotine informacija koje se ponavljaju s home-a (forum, aukcije, vijesti...)
po meni je to kao da listas knjigu a na svakoj strani imas sadrzaj cijele knjige...
Markos Posted - 12/01/2010 : 18:05:57
quote:
Originally posted by vknez

novi izgled je ok, ali bi trebalo biti malo preglednije. ja sam osobno sad prvi put vidio novi izgled i trazio 10 minuta naslovnice
uopce nisam skuzio da se otvorilo par sivih polja ispod polja strip junaci.
prije je to islo strip junaci pa italija pa zagor pa podkategorije. mrzio sam onaj preglednig sa strane na croll jer je bio spor, ali moram reci bio je pregledniji


Ne slazem se da je nepregledno. Pa takoreći, na vrhu je menija, u drugoj boji, da se istakne.I to tamo gdje je inace i prije bio, u starom meniju.

Osim toga, do naslovnica mozes doci na xy načina, preko Enciklopedija>pretraživanje, imas dole ispod teksta "povezani stripovi" itd itd...
vknez Posted - 12/01/2010 : 17:55:49
novi izgled je ok, ali bi trebalo biti malo preglednije. ja sam osobno sad prvi put vidio novi izgled i trazio 10 minuta naslovnice
uopce nisam skuzio da se otvorilo par sivih polja ispod polja strip junaci.
prije je to islo strip junaci pa italija pa zagor pa podkategorije. mrzio sam onaj preglednig sa strane na croll jer je bio spor, ali moram reci bio je pregledniji

risbozg Posted - 28/12/2009 : 10:13:35
fali mi na pretraživacu aukcija opcija dodano u zadnjih ....dana
SejoSexon Posted - 28/12/2009 : 06:01:13
Sve pohvale!
Markos Posted - 27/12/2009 : 00:18:54
quote:
Originally posted by sdragan@

quote:
Originally posted by Markos

quote:
Originally posted by sdragan@

Homepeage je u principu ok...Ali mislim da su aukcije nepregledne i prenatrpane....one stare su bili bolje
Mozda je sve stvar navike...videcemo...


NEPREGLEDNE? Sad kad ne moras uci na svaku pojedinu aukciju da bi vidio o čemu se radi nego odmah na popisu vidiš sliku ti kažeš da su nepregledne? Poštujem svačije mišljenje, ali ovo stvarno ne razumijem.


Ti se bre' odmah naljutis...
To sto vidis sliku aukcije na popisu je ok...ali je ta slika svakako mala i ako zelis "vise" moras kliknuti na aukciju...
e tu nastaje haos...mnogo ima tih velikih kockica...sve te informacije su nekada stale u dva tri retka...a sada zauzimaju prostor za dve stranice...moje je misljenje da je prenatrpano...
Pa ne moramo svi u glas kao u pacijoj skoli u glas vikati :ga,ga,ga,ga,ga!***

***(prevod sa pacijeg)
Kako je dobro...odlicno...strava...fantasticno...itd,itd...


Ma ne, ne ljutim se, sorry ako tako zvuci, samo se cudim.
Sto se tice pregleda aukcije, pa sad su bitne informacije velike, uocljive i jasne - jednom rijecju: pregledne:) Zato se cudim. Razumijem da kazem da ti je ruzno ili da ti se ne svidja, ali ne da je nepregledno, jer mi se bas cini da je pregledno. U svakom slucaju, nema nikakve ljutnje, naravno. Pa svima nam je cilj da to bude što bolje i što korisnije.
jaki Posted - 26/12/2009 : 22:43:45
homepage-odličan-kako je netko rekao,sada imamo razloga za doći.
Aukcije-za sada 50/50-vidit ćemo poslije nekog vrimena.
sdragan@ Posted - 26/12/2009 : 22:40:25
quote:
Originally posted by Markos

quote:
Originally posted by sdragan@

Homepeage je u principu ok...Ali mislim da su aukcije nepregledne i prenatrpane....one stare su bili bolje
Mozda je sve stvar navike...videcemo...


NEPREGLEDNE? Sad kad ne moras uci na svaku pojedinu aukciju da bi vidio o čemu se radi nego odmah na popisu vidiš sliku ti kažeš da su nepregledne? Poštujem svačije mišljenje, ali ovo stvarno ne razumijem.


Ti se bre' odmah naljutis...
To sto vidis sliku aukcije na popisu je ok...ali je ta slika svakako mala i ako zelis "vise" moras kliknuti na aukciju...
e tu nastaje haos...mnogo ima tih velikih kockica...sve te informacije su nekada stale u dva tri retka...a sada zauzimaju prostor za dve stranice...moje je misljenje da je prenatrpano...
Pa ne moramo svi u glas kao u pacijoj skoli u glas vikati :ga,ga,ga,ga,ga!***

***(prevod sa pacijeg)
Kako je dobro...odlicno...strava...fantasticno...itd,itd...
Obi-wan Posted - 26/12/2009 : 21:31:49
quote:
Originally posted by sdragan@

Homepeage je u principu ok...Ali mislim da su aukcije nepregledne i prenatrpane....one stare su bili bolje
Mozda je sve stvar navike...videcemo...


Ma stvar navike sigurno.
Ima ljudi koji ne vole promjene (ja sam jedan od njih). Ali, vidjet ćeš, za par dana ćemo se navići i uvidjeti da novi izgled ima puno prednosti... Svakom novom posjetom, sam sve više kao kod kuće i primjećujem sve više odličnih stvari.
Markos Posted - 26/12/2009 : 21:15:49
quote:
Originally posted by sdragan@

Homepeage je u principu ok...Ali mislim da su aukcije nepregledne i prenatrpane....one stare su bili bolje
Mozda je sve stvar navike...videcemo...


NEPREGLEDNE? Sad kad ne moras uci na svaku pojedinu aukciju da bi vidio o čemu se radi nego odmah na popisu vidiš sliku ti kažeš da su nepregledne? Poštujem svačije mišljenje, ali ovo stvarno ne razumijem.
altair Posted - 26/12/2009 : 20:47:04
Odlican posao. Konacno imam razloga otici na homepage, nakon navikavanja na novi izgled vjerojatno ce i kriticara biti manje.
sdragan@ Posted - 26/12/2009 : 18:18:08
Homepeage je u principu ok...Ali mislim da su aukcije nepregledne i prenatrpane....one stare su bili bolje
Mozda je sve stvar navike...videcemo...
cibalia Posted - 26/12/2009 : 17:34:19
Fantastično!
mpavin Posted - 26/12/2009 : 11:43:00
Heh, lijep poklon za Božić.

Neke stvari izgledaju fenonemalno, neke nabacano ili sitno (kao npr kod recenzija neki detalji), ali stvar je u tome da se samo triba naviknuti.
sdragan@ Posted - 26/12/2009 : 07:54:46
Ja sam bolesni nostalgicar i vec mi nedostaje stari homepage
tomislav.baretic Posted - 25/12/2009 : 23:57:50
bravo, pravo osvježenje
_saruman_ Posted - 25/12/2009 : 22:05:30
kad jedan konzervativac poput mene kaže da je zadovoljan onda je to to.
I više nego dobro
dubac Posted - 25/12/2009 : 21:08:49
Odlicno!
Mnogo bolje nego ranije.Preglednije,sveobuhvatnije,prilagodjeno svacijem interesovanju......prezadovoljan sam !
weljko94 Posted - 25/12/2009 : 19:49:23
Uf. Fantastican je. Svaka cast. Svega ima, vesti, recenzije, likovi, sve a da se ne pretura po linkovima!
Ima i oskar, sve tu lepo pregledno. Uzivanje gledati. Svaka cast!!!
zlatan bihac Posted - 25/12/2009 : 19:47:43
prošli je bio bolji,ovaj je bzz...
srdjandj Posted - 25/12/2009 : 19:07:54
Reći ću samo jednu reč - ODLIČNO!
tumen Posted - 25/12/2009 : 18:27:02
Sve pohvale za novi izgled sajta,jako lepo izgleda i što je još važnije sa nekim novim i osveženim informacijama,to se već da primetiti.
Nova vremena,pa i bilo je vreme za novi izgled.
Nek je sa srećom!
Obi-wan Posted - 25/12/2009 : 18:09:57
Skoro sam se šlogirao kada mi stranica na koju idem svaki dan nije bila u uobičajenim bojama...
Već na prvi pogled ima tu dosta lipih i poboljšanih stvari.
Barker Posted - 25/12/2009 : 17:19:26
aaa, pa cestitke
eto je promena koju (ni)smo trazili :)
na prvi pogled izgleda haoticno i prepuno svega i svacega, no za par dana ce sve biti uobicajeno i poznato.
J.C.Debs Posted - 25/12/2009 : 16:51:20
Jedva se snađoh,ježi ga kad sam informatički nepismen,sve u svemu zgodno :)

forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.22 seconds. Snitz Forums 2000