forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - site
 Prijedlozi, komentari, kritike
 Markose - molim te poskupi vitrinu na aukcijama

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Message:

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

   -  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.
    

T O P I C    R E V I E W
tristan Posted - 21/01/2010 : 15:19:08
Eto mali prijedlog. Vitrina je za one koje stvarno zele da vidis odmah njihov strip kad otvoris aukcije. Izgeda da nije dosta skupo kad ima skoro cijelo vrijeme dosta stranica s vitrinom.
Da bi to jos imalo smisla, mislim da bi trebalo dosta poskupiti pa ko voli nek izvoli.
Pozdrav
TK
14   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
Prodigy Posted - 02/02/2010 : 17:27:51
Vidim da je nekima i PDV 23% premali!
Ja bi da se to zaokruži na 30 %!
Eto mali prijedlog,pa gospodjo Kosor izvolite....
sawitch Posted - 25/01/2010 : 11:46:41
Gresis..
bihac-una Posted - 25/01/2010 : 09:38:35
quote:
Originally posted by tristan

quote:
Originally posted by sawitch

Po meni je logicnije da se naprave odredjeni parametri sta moze da ide u vitrinu.. Na primer kompleti stripova, ZS/LMS do broja 100, Alan Fordovi kartonci, Stripoteke prvih 10-ak brojeva, i neke skuplje i raritetnije stvari... Onda to ne bi bilo lose...



Nije ni ovo losa ideja, samo da ne bude toliko stranica u vitrini.




O kakvoj vi tu realnosti pricate??Smijesno do kraja:)

Recite vi svojim sefovima ovako...Gos. sefe, ovaj mjesec ja nisam zaradio moju platu,posto nisam bas puno ni radio,radi toga odbite mi 500€

E to bi Markos isto uradio kad bi vas poslusao.Pa sta to njega zanima ko ce sta staviti u vitrinu,ona se placa,i sto vise u njoj,njemu bolje

Grijesim????
tristan Posted - 25/01/2010 : 09:21:33
quote:
Originally posted by sawitch

Po meni je logicnije da se naprave odredjeni parametri sta moze da ide u vitrinu.. Na primer kompleti stripova, ZS/LMS do broja 100, Alan Fordovi kartonci, Stripoteke prvih 10-ak brojeva, i neke skuplje i raritetnije stvari... Onda to ne bi bilo lose...



Nije ni ovo losa ideja, samo da ne bude toliko stranica u vitrini.
sawitch Posted - 24/01/2010 : 14:40:58
Po meni je logicnije da se naprave odredjeni parametri sta moze da ide u vitrinu.. Na primer kompleti stripova, ZS/LMS do broja 100, Alan Fordovi kartonci, Stripoteke prvih 10-ak brojeva, i neke skuplje i raritetnije stvari... Onda to ne bi bilo lose...
tristan Posted - 24/01/2010 : 14:19:34
Znao sam da ce prodavaci gledati s malo manje entuzijazma moj prijedlog. Ipak, meni se neda svaki puta pet stranica gledati. Eto, vidim isto da je malo ljudi sa mnom pa necu insistirati.
sawitch Posted - 21/01/2010 : 23:50:33
Neka tutto vitrina od prvog broja..
rgorgiev Posted - 21/01/2010 : 22:47:53
quote:
Originally posted by kerber

Bice sve ok kad oni kojima Markos po raznim zaslugama ne naplacuje proviziju,imaju malo vise obzira.



More..................
kerber Posted - 21/01/2010 : 21:08:25
Bice sve ok kad oni kojima Markos po raznim zaslugama ne naplacuje proviziju,imaju malo vise obzira.
Renky Posted - 21/01/2010 : 17:08:31
Samo vitrinu i gledam
Mord Posted - 21/01/2010 : 16:39:02
Ja volim kad ima 4-5 stranica vitrine.
jaki Posted - 21/01/2010 : 16:33:31
Pored Super vitrine triba dodati i Klasik a možda i Super klasik
Renky Posted - 21/01/2010 : 16:17:11
Da, triba oderati ljude jer je netko lin kliknuti 5 stranica ili odmah otići na petu.
Markos Posted - 21/01/2010 : 15:32:32
Hm. A ne znam. 4-5 stranica vitrine i nije tako puno za prelistati. Eventualno dodati neku "Super vitrinu", koja ce biti bas skupa, tipa, ne znam, 50-100 kuna, pa ce ti stripovi biti bas na prvoj stranici i eventualno jos posebno oznaceni.

forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.06 seconds. Snitz Forums 2000