forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - site
 Prijedlozi, komentari, kritike
 Predlog..

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Message:

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

   -  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.
    

T O P I C    R E V I E W
sawitch Posted - 08/04/2010 : 01:40:16
Moderatori, otvorite u "stripovi" podforumu jedan topic tipa "pitanja uopste o svim stripovima" da se ne otvara bespotrebno gomila topica kao sto su "Koliko je izaslo Ludensa", "u kom broju je Kit Teler farbao jaja", "Ko je crtao Bleka u LMS-u" itd itd.. Da topic bude za sva pitanja o stripu gde je besmisleno otvarati posebne topice.. Evo danas je, cini mi se, covek pitao nesto za ZS i LMS, to bi na primer moglo da ide u taj topic...
18   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
Renky Posted - 08/04/2010 : 21:56:21
@mh
hi hi hi
manhunter Posted - 08/04/2010 : 19:58:24
radulovic marko Posted - 08/04/2010 : 19:54:07
quote:
Originally posted by King Warrior

quote:
Originally posted by radulovic marko

Evo da pitam posto u blekovom forumu niko ne odgovara...Ako neko zna nek napise koje su epizode iz .L.M.S. ... U LUDENSU 23-29,I SPECIJAL 3,4 od bleka.....




Pitaj ovdje:
http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=37085


zahvaljujem...
King Warrior Posted - 08/04/2010 : 19:50:30
quote:
Originally posted by radulovic marko

Evo da pitam posto u blekovom forumu niko ne odgovara...Ako neko zna nek napise koje su epizode iz .L.M.S. ... U LUDENSU 23-29,I SPECIJAL 3,4 od bleka.....




Pitaj ovdje:
http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=37085
radulovic marko Posted - 08/04/2010 : 19:42:01
Evo da pitam posto u blekovom forumu niko ne odgovara...Ako neko zna nek napise koje su epizode iz .L.M.S. ... U LUDENSU 23-29,I SPECIJAL 3,4 od bleka.....
manhunter Posted - 08/04/2010 : 19:35:20
quote:
Originally posted by Spiderman


zašto bi ga bilo teže realizirati? ne kontam? pa jednostavno je otvorim podforum za pomoć i postaviti stroga pravila i amen. i naravno kad je riješeno samo zaključati temu. to ako ti nisi sposoban za moderatora to je drugi par rukava

ipak statistika je:
659176 posts in 15 forums




Novi podforum može da otvori samo Markos, to je valjda jasno, zar ne?

Mislim da je i ovaj topic dovoljan, ako ne i suvišan, bar što se tiče Bonellija. imamo toliko topica koji su posvećeni jednom junaku-autoru-ediciji gde bi se ta kratka pitanja mogla postaviti i dobiti odgovor na njih, ali dobro, ajd neka jednom bude usvojeno što sawitch kaže.
Ultras Posted - 08/04/2010 : 19:34:34
quote:
Originally posted by sawitch

Eto i moj jedan predlog da bude usvojen..




Krenulo te ... daj jos koji
sawitch Posted - 08/04/2010 : 19:26:04
Eto i moj jedan predlog da bude usvojen..
mladjo Posted - 08/04/2010 : 19:21:14
Odbija se
Spiderman Posted - 08/04/2010 : 19:08:05
ajmo dat prijedlog na glasanje :)
King Warrior Posted - 08/04/2010 : 19:04:03
Prijedlog odbijen!
Spiderman Posted - 08/04/2010 : 18:54:24
quote:
Originally posted by King Warrior
cijeli podforum je malo teze realizovati.
Imamo podforume odredjenih kategorija stripova, onaj glavni je upravo univerzalni.
Bonelli tako nesto ne treba, jer skoro svi junaci imaju vec svoje topice. Svi ostali mogu u novi topic.



zašto bi ga bilo teže realizirati? ne kontam? pa jednostavno je otvorim podforum za pomoć i postaviti stroga pravila i amen. i naravno kad je riješeno samo zaključati temu. to ako ti nisi sposoban za moderatora to je drugi par rukava

ipak statistika je:
659176 posts in 15 forums
King Warrior Posted - 08/04/2010 : 18:46:00
quote:
Originally posted by Spiderman

huh, ipak je bolji prijedlog bio Dokom, podforum a ne samo tema, jer tko će tu isčitavat onda stranice i stranice :(


cijeli podforum je malo teze realizovati.
Imamo podforume odredjenih kategorija stripova, onaj glavni je upravo univerzalni.
Bonelli tako nesto ne treba, jer skoro svi junaci imaju vec svoje topice. Svi ostali mogu u novi topic.
Spiderman Posted - 08/04/2010 : 18:42:09
huh, ipak je bolji prijedlog bio Dokom, podforum a ne samo tema, jer tko će tu isčitavat onda stranice i stranice :(
King Warrior Posted - 08/04/2010 : 18:36:07
odlican prijedlog, prihvaceno i realizovano.
Bravo kolega
Dok Lester Posted - 08/04/2010 : 18:22:36
definitivno
sawitch Posted - 08/04/2010 : 18:04:46
Nije bitno kako ce se nazvati, ali mislim da bi mnogo novih topica sprecio taj jedan koji bi sluzio svrsi i za dalje..
Dok Lester Posted - 08/04/2010 : 17:32:27
dobar prijedlog samo sto bih ja taj podforum nazvao "pomoc", "help" ili kako vec

tamo bi se postavljali takvi topici i nakon sto bi osoba dobila trazeni odgovor, moderator bi lijepo u naslov topica dodao [RIJEŠENO]

uz obaveznu zabranu offtopicarenja

naravno, ideja nije moja vec sam vidio da je to na taj nacin zgodno rijeseno na nekim forumima za filmove i sl.

forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.08 seconds. Snitz Forums 2000