forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - site
 Prijedlozi, komentari, kritike
 Naslovnice

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Message:

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

   -  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.
    

T O P I C    R E V I E W
stinky Posted - 25/01/2002 : 16:46:26
Da li će biti stavljene naslovnice Kita Telera i Bleka?

11   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
Markos Posted - 06/03/2002 : 11:40:22
Hm, pogledat cu, ali je vjerojatno greška kod BOnellija ne kod mene. Hvala u svakom slucaju!

I'm a reasonable man, get off my case.
Wahoomi Posted - 06/03/2002 : 03:37:30
Malo sam pogledao i čini mi se da je greška samo na Nathanu Neveru 12 gdje se nalazi naslovnica od broja 120.

Wahoomi Posted - 06/03/2002 : 03:26:48
Nešto slično kao Top primjetio sam kod Nathanovih talijanskih naslovnica tj. naslovnica koja ne odgovara tome broju, ali ne znam točno koje su; možda jedna ili dvije.

Top Posted - 05/03/2002 : 23:01:57
pogledaj talijanske naslovnice zagora , brojevi 222, 223, postavio si tu mjesto utvara u noci i ratnici manomeji, poslednji viking i nastavak.

|Top|
Markos Posted - 26/02/2002 : 10:46:34
Sto se mene tice, ja mogu skenirati sve to, nije problem, malo po malo. Samo mi to onda trebas dostaviti...

I'm a reasonable man, get off my case.
stripje Posted - 26/02/2002 : 00:38:44
hej,markos,ovako stavri stoje...ja imam pre puno obaveza sa nekim ne strip stavrima..imam preko 150 talijanskih kit telera..oko 90 blekova...175 markovih..original araldo plus one reprint il comandante mark..osim toga i kompletnu storia del west...judas...dosta stvari..ali..ponesto sam skenirao,,,prije..no s obzirom da sada nemam skener...moram svasta raditi kod frendova..kada ga skoro nabavim mislim da ces imati dosta posla oko tog materijala
bojim se samo poceti kopati po tim svojim medunarodnim zbirkama..onda sam sav u tome


Markos Posted - 12/02/2002 : 12:12:37
Hm. Kako sada stvari stoje nece biti bas brzo jer su ovo sve skenovi mojih stripova, dakle ne mogu skenirati ono sto nemam. A tesko da cu tako brzo skupiti cijeli komplet ZS i LMS. Iako mi ni ne fali puno:-)

I'm a reasonable man, get off my case.
Wahoomi Posted - 12/02/2002 : 11:22:49
Svaka čast za ove ZS i LMS naslovnice. Nadam se da će jednoga dana ubrzo biti SVE

Markos Posted - 05/02/2002 : 15:24:43
Znam . Imao sam problema sa serverom pa ih nisam mogao uploadati kako treba, pa su ostale pogresno linkane.

I'm a reasonable man, get off my case.
Slovenac Posted - 05/02/2002 : 14:23:28
Nešto ti ne valjaju naslovnice ZS Čiko specialci.

Markos Posted - 25/01/2002 : 16:49:06
Posto ja te stripove uglavnom nemam osim prvih par brojeva ne mogu nista obecati. Ukoliko netko skenira kvalitetno i posalje, nema problema, ja cu ih staviti on line.

I'm a reasonable man, get off my case.

forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.05 seconds. Snitz Forums 2000