forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 (Post)Revolucionarni Marti Misterija

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Message:

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

   -  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.
    

T O P I C    R E V I E W
prozirna senka Posted - 01/05/2005 : 03:15:38
http://www.sergiobonellieditore.it/auto/componi_sbe_sommario?ID_giornale=26



Steta sto se ne vidi lepo naslovna strana junskog broja, ali se da naslutiti da je ona dozivela neke male promene.

Zanimljivo je da se Marti u prvoj epizodi novog kursa vraca na Azore, na mesto odakle je i ova odiseja i zapocela. Lepo. Samo mi ona kratka najava malkice vuce na melodramatiku, sto mi se ne svidja. Ali, videcemo...

Takodje je zanimljivo da se Specijal malkice menja u smislu da umesto Recnika misterija krecu stripovni dodaci. Prvi protagonist prve svescice na 52 strane ce biti niko drugi do H.P.Lavkraft! Na stranu sto sam prilicno sumnjicav prema ovakvim izdanjima, postavlja se pitanje zasto se sama forma Specijala nije promenila? Nece biti da ce ovi dodaci podici sveukupni kvalitet specijalaca.

My God, it's full of stars!
25   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
Poli Posted - 12/06/2013 : 18:06:41

Specic broj 30 (Recagno/Torti)




http://www.sergiobonellieditore.it/auto/edicola?collana=38&collocazione=3&numero=30#




dnevni boravak Posted - 12/06/2013 : 17:40:19
ova morska i nije baš uspila ............
delboj Posted - 12/06/2013 : 14:51:57
velka031 Posted - 14/04/2013 : 22:08:08
Stvarno super naslovnica, konačno!
DOMI Posted - 11/04/2013 : 08:52:23
djeluje kao rock-koncert,,

nedorađeno! ideja je dobra, vjerovatno posuđena iz Indiana Jones I.dio (umjesto ruku dolje je sve puno zmija a umjesto ljestava je konopac)

44 godine Alan Forda u HR BALSAMATOR već na kioscima SMRT MINUETTE u svibnju na svim kioscima u Italiji
Johnny Difool Posted - 09/04/2013 : 16:05:02
Hajde dobro, barem je Martin opet odjeven kao nekad za pustolovinu, a ne u odijelu s kravatom na pruge.
delboj Posted - 09/04/2013 : 15:32:14
Ovo izgleda loše:

DOMI Posted - 09/02/2013 : 16:23:39
dobra naslovnica, ,, za priču ćemo moći za 5-6 godina reći (valjda)

44 godine Alan Forda u HR AF Klasik 133 VRATIO SE GUMIFLEX već na kioscima SUPER Klasik 24 već na kioscima Minuette-ekstra 68 već u SNK (tko želi) GUMIFLEXOVA OSVETA već za 3 tjedna

Johnny Difool Posted - 09/02/2013 : 13:00:59
Fermijev paradoks je baš to pitanje zašto nismo uspostavili kontakt s izvanzemaljcima ako uistinu postoje.
going going Posted - 09/02/2013 : 12:48:52
Ova epizoda moze da bude dobra, Fermijev paradoks to sam nesto citao oko toga ali ne mogu da se setim tacno sta je.
Da li bese ono ako postoje vanzemaljci, zasto ih ne vidimo.
Ili je to onaj paradoks oko ponavljanja brojeva...
bjelolasica Posted - 09/02/2013 : 12:04:38
quote:
Originally posted by Poli

Zanimljivo kako u posljednja 4 mjeseca ili 3 naslovnice pogotovo nema komentara ili nekog odusevljenja... ako odmislim risbozgovu "baš je dobra".




Kad se vide ovako dobre naslovnice ostane se bez teksta
Johnny Difool Posted - 09/02/2013 : 12:01:56
Opet talijanski misterij i Enrico Fermi.
delboj Posted - 09/02/2013 : 10:02:10
Da ne zapostavimo i ovu temu:

DOMI Posted - 15/12/2012 : 08:39:56
quote:
Originally posted by Elderane84

Sta da se radi kad je spor. VC jednom u tri mjeseca, a za Libelus valja skupiti kes, ko zna koliko je ljudi u toku tu i redovno kupuje.




vjerovatno nas dosta kupuje, ali nagomilalo se i dosta novih "ekskluzivnih" izdanja - Dylan Dog (knjige), Zagor kolor (knjige) itd itd - treba to isfinancirati, svaka je barem 1OO kn (cca 13 €), tako da ide malo usporenije ali se kreće ,,


43 godine Alan Forda u HR SUPER Klasik 23 već u SNK
Shiva314 Posted - 13/12/2012 : 18:23:34
quote:
Originally posted by budo

quote:
Originally posted by Antracit

quote:
Originally posted by DOMI

po malo se svi "hladimo" na MM-a ,, (na žalost)



NIKAD!



NIKAD


nunca jamás!
Elderane84 Posted - 13/12/2012 : 17:04:03
Sta da se radi kad je spor. VC jednom u tri mjeseca, a za Libelus valja skupiti kes, ko zna koliko je ljudi u toku tu i redovno kupuje.
budo Posted - 13/12/2012 : 15:22:37
quote:
Originally posted by Antracit

quote:
Originally posted by DOMI

po malo se svi "hladimo" na MM-a ,, (na žalost)



NIKAD!



NIKAD
Antracit Posted - 13/12/2012 : 14:33:43
quote:
Originally posted by DOMI

po malo se svi "hladimo" na MM-a ,, (na žalost)



NIKAD!
Poli Posted - 13/12/2012 : 11:21:30

quote:
Originally posted by DeeCay

Pa nitko nije ni na topicu Martin mystere komentirao ništa od novih izdanja koje su izašli kod nas (uglavnom)...


Da, ovo je vise "zabrinjavajuce". I jasno je zasto je SA stao.

U vezi novih naslovnica - recimo kod Texa obicno bese neko odusevljenje tipa opet Villa rasturio i slicno, a ovdje bi mogli oni koje zanima tematika mozda barem komentarisati "pricu", ajde pravac price, zapravo tematiku, poslije onog kratkog objavljenog sinopsisa na SBE. Ili oni koji kupuju u ITA pa da sa zakasnjenjem napisu neki osvrt na neku od posljednjih prica.
Nekako mi se cini da su na MM topicima uvijek bile neke duge i siroke debate... mozda mi se krivo cini. :s



DeeCay Posted - 13/12/2012 : 10:39:10
quote:
Originally posted by Poli

Zanimljivo kako u posljednja 4 mjeseca ili 3 naslovnice pogotovo nema komentara ili nekog odusevljenja... ako odmislim risbozgovu "baš je dobra".


Meni je bezveze ostaviti komentar tipa VAU! za naslovnicu jer me uglavnom nije briga za nju. Glavno je kakav je strip iznutra, srce, krvožilni sustav... Pa nitko nije ni na topicu Martin mystere komentirao ništa od novih izdanja koje su izašli kod nas (uglavnom)...
tantus Posted - 13/12/2012 : 09:59:52
Meni obe epizode deluju zanimljivo... Problem je samo da se najčešće razočaram sa većinom novijih epizoda Martija. Poslednji koji mi je legao je bio Horizon događanja, a to je bio broj 311, koji je izašao pre dve godine.
DOMI Posted - 11/12/2012 : 22:36:51
po malo se svi "hladimo" na MM-a ,, (na žalost)

43 godine Alan Forda u HR SUPER KLASIK 23 već u SNK (San jedne zimske noći)
Poli Posted - 11/12/2012 : 21:58:46
Zanimljivo kako u posljednja 4 mjeseca ili 3 naslovnice pogotovo nema komentara ili nekog odusevljenja... ako odmislim risbozgovu "baš je dobra".


delboj Posted - 11/12/2012 : 21:20:30
Poslije ovog kraja svijeta, neki glas iz prošlosti:

delboj Posted - 11/10/2012 : 22:19:36
Prikladna tema za decembarski broj.


forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.2 seconds. Snitz Forums 2000