forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Manga
 Bizenghast by M. Alice LeGrow (VL)

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Message:

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

   -  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.
    

T O P I C    R E V I E W
DeeCay Posted - 13/08/2008 : 09:05:49
Evo ga danas na kioscima... Tanje i po meni, trunčicu lošije izdanje od Algoritmovog. No bolje šarenije. 33kn i gore je namaknut papirnati okovratnik (ili kako se već zove) da znatiželjni ne bi mogli listati.

25   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
Obi-wan Posted - 30/08/2009 : 10:23:47
quote:
Originally posted by Dr. Westax

quote:
Originally posted by DeeCay

MIslim da je sljedeća i zadnja ta Balada o Janjetu (6 knjiga)...

Kakav je psycomm? JEl netko pročitao?



Balada o Janjetu ima 7 knjiga

Meni je psy-com bio ok. Onako za procitati u vlaku ili busu.
Kritika drustva u buducnosti sa dozom akcije.


Kupio na moru komplete 3,4,5 i prijatno se oduševio.
Psy comm je sf akcija za omladinu, lako se čita, opuštajuće sa dobrim finalom - preporučujem.
Riding Shotgun, akcija do jaja, također vrlo čitljivo i bolje od dosta skupih strip albuma - preporuka.
Hellgate London - simpa Horor, ali fali mi dalje priča, također preporuka.
Balada o janjetu - drama (nije to nikakav horor), ne ide na prvu loptu, dosta je sporo, ali evo poslije prve knjige silom u autobusu s mora, drugu sam već s guštom čitao, a ostaju mi 3 i 4 - nije za svakoga, ali nije loše...
Mislim ljudi, za 5 ili 6.65 kn. di ćeš boljeg štiva. Žao mi je što nisam na moru našao komplete 1 i 2, ali možda ima tu doma, sutra u potragu...
Koliko me je Oštrica besmrtnika br.1 razočarao svojom nečitljivošću, ovo sve me oduševilo svojom lakoćom (čak i Balada)...
Trk svi po komplete.
Dr. Westax Posted - 26/08/2009 : 08:22:41
quote:
Originally posted by DeeCay

MIslim da je sljedeća i zadnja ta Balada o Janjetu (6 knjiga)...

Kakav je psycomm? JEl netko pročitao?



Balada o Janjetu ima 7 knjiga

Meni je psy-com bio ok. Onako za procitati u vlaku ili busu.
Kritika drustva u buducnosti sa dozom akcije.
DeeCay Posted - 25/08/2009 : 17:42:05
MIslim da je sljedeća i zadnja ta Balada o Janjetu (6 knjiga)...

Kakav je psycomm? JEl netko pročitao?
jimi Posted - 25/08/2009 : 17:30:00
Jel ostalo još kaj ili samo Balade o janjcu ili kak već.
Shuckey Posted - 23/08/2009 : 19:23:52
quote:
Originally posted by Le Samourai

Da li bi neko mogao da mi kazhe koji je komplet trenutno na kioscima?



Psy Comm 1, 2 & 3.
Le Samourai Posted - 23/08/2009 : 12:03:41
Da li bi neko mogao da mi kazhe koji je komplet trenutno na kioscima?
Shuckey Posted - 15/08/2009 : 16:00:47
quote:
Originally posted by jimi

Riding shotgun 1 i 2 teHellgate London za 19,90, komplet broj 3 u dućanima.

Najbolji.



Upravo sam proždro 'Riding Shotgun'. Premisa mi je bila izuzetno privlačna. Scenarij koma. Crtež dvojkica. Ženske ne izgledaju seksi (džinovske sise su nužan, ne i dovoljan uvjet :-) ). Uz to, Yardleyju ne ide crtanje ljudi u pokretu, što uz katastrofalno kadrirane scene akcije ne može izroditi dobar akcijoni strip.

Bilo bi mi žao da sam dao 66 kn za ova dva sveščića, ali 14 kuna mi nije žao. Idealno za ubiti sat vremena i proslijediti prijatelju.
jimi Posted - 14/08/2009 : 19:48:13
Riding shotgun 1 i 2 teHellgate London za 19,90, komplet broj 3 u dućanima.

Najbolji.
mcn Posted - 13/08/2009 : 15:54:40
>Jel sad to stalo s Večernjakom?

Pojma nemam. Al' ne javljaju se mjesecima pa je moja pretpostavka kako i sam mozzess pretpostaviti. :)

Osim ako buduche ne prevode s japanskog pa su angazzirali nekoga drugog.

mcn
DeeCay Posted - 13/08/2009 : 11:53:17
quote:
Originally posted by mcn

> Bizengast notorno djubre, Goustbastersi iznenadjujuce zabavni i sa sjajnim crtezhom.

Je l'? Meni su - sad visse ne radim na njima pa smijem priccati - Bizenghast (kad se uhoda) i Balada bili najbolji. ostalo ...



Jel sad to stalo s Večernjakom? Ili ide dalje? Nisam pratio baš u zadnje vrijeme.
Le Samourai Posted - 13/08/2009 : 00:52:05
Uh, meni je krenuo loshasto, u drugoj knjizi postao za nijansu bolji, a onda se u ove kasnije tri potpuno nekako raspao pripovedachki. Nije da nema interesantnih premisa, pojedinachnih vinjeta koje su dobre, ali u celini, opshti utisak mi je vrlo traljav. Nekako je sve na kalup, ali tako da mu se vide shavovi.

Do Balade josh ne stigoh, mada mi je pazaren tokom izlazhenja, ali zbog obostranih obaveza nikako da se izvrshi primopredaja. Od nje ochekujem mnogo vishe nego shto sam od Bizengasta. Psy-Comm me onim privjuom ni najmanje nije zainteresovao, ali Riding Shotgun mi je delovao kao da potencijalno mozhe biti zabavan.

U svakom sluchaju, bash mi je drago shto sam uspeo da dodjem do ovih mangi, poshto Vechernjakove ne stizhu do Beograda.
mcn Posted - 13/08/2009 : 00:38:47
> Bizengast notorno djubre, Goustbastersi iznenadjujuce zabavni i sa sjajnim crtezhom.

Je l'? Meni su - sad visse ne radim na njima pa smijem priccati - Bizenghast (kad se uhoda) i Balada bili najbolji. ostalo ...

mcn
Le Samourai Posted - 12/08/2009 : 23:45:57
Perfektno shtivo za na plazhi. Bizengast notorno djubre, Goustbastersi iznenadjujuce zabavni i sa sjajnim crtezhom.

Ostaje zhal shto mi ne uleteshe kompleti Riding Shotguna, koji deluje daleko interesantnije od Bizengasta i Saj-Koma.
DeeCay Posted - 12/08/2009 : 14:36:41
Uzeo i drugi paket i pročitao Ghostbusterse... MOgu reći da nije loše, simpatično i duhovito, jedino crtež i nije nešto privlačan. Nešto na razini filmova (u biti, nastavak), ekipa je "ista", od pametnjakovića, genija pa do blesavog debeljka i snalažljive sekretarice. Za 7kn - odlično!
jimi Posted - 11/08/2009 : 10:33:30
I nisam, Zagor je moja furka. :-D

Za 20 kn može, 33 teško.
DeeCay Posted - 11/08/2009 : 09:58:15
quote:
Originally posted by jimi

Oko 6 puta nižoj.
Ili pak nisi toliki ljubitelj manga da daješ 99 kn, al za 19,90 ih već pročitaš pa ti se možda i svide.

Nadam se da u kompletu idu Ridin shotgun i hellgate london te 3 psy coma, al balada o janjetu ni ovak jeftina nije zanimljiva.



Zapravo je jedino Balada o janjetu original manga, ovo sve ostalo je američko nazovimanga štivo... Kakav si ti to ljubitelj mange? Ma šalim se, sve je to ok.

Samo sam htio reći da nisu niti kupci glupi, hoće li kupiti 1 mangu po 35kn, ili par mjeseci kasnije tri broja za 20kn. Ako me baš i ne interesira kupit ću rađe po ovoj bagateli. Algoritam npr. uopće nije išao na takvu totalnu rasprodaju sa svojim mangama pa im je naklada također bila ogromna. Samo je išlo ono u sklopu 3 za 2. U redu, svako procijeni kako kako ima je najbolje.
weljko94 Posted - 11/08/2009 : 06:56:38
Samo da pitam, jel izdaju/nameravaju da izdaju PSY-COMM jer mi se dosta svidja :)

Inache Bizenghast ima super crtez ali mi pricha nije neshto primamljiva :S
jimi Posted - 11/08/2009 : 00:21:25
Oko 6 puta nižoj.
Ili pak nisi toliki ljubitelj manga da daješ 99 kn, al za 19,90 ih već pročitaš pa ti se možda i svide.

Nadam se da u kompletu idu Ridin shotgun i hellgate london te 3 psy coma, al balada o janjetu ni ovak jeftina nije zanimljiva.
ozasloscena_sovuljaga Posted - 10/08/2009 : 17:09:14
Nije to bacanje para...

...ako ti je nesto gust za citat onda ti nece biti zao vise kuna i nabavit odmah...

...ako je poanta samo slaganje po policama, onda je i ovako i onako bacanje para
DeeCay Posted - 10/08/2009 : 16:18:18
quote:
Originally posted by kico

quote:
Originally posted by jimi

Komplet 2 - 19,90 kn

Bizenghast 4 i 5 te epizoda Ghostbusters-a


I to ću kupit ujutro :)



Pa ne mogu vjerovati... KOja je to rasprodaja! Sad ispada da uopće nije trebalo bacati pare na novo izdanje kad ćeš uskoro dobiti po trostruko jefitinijoj cijeni.
Shuckey Posted - 10/08/2009 : 08:09:42
quote:
Originally posted by jgoran5

ja cekam baladu o janjetu za te pare



Ja, uz to, cekam 'Riding Shotgun'. Jedina dva naslova koji mi se cine iole zanimljivim...
jgoran5 Posted - 10/08/2009 : 06:53:19
ja cekam baladu o janjetu za te pare
kico Posted - 10/08/2009 : 00:33:11
quote:
Originally posted by jimi

Komplet 2 - 19,90 kn

Bizenghast 4 i 5 te epizoda Ghostbusters-a


I to ću kupit ujutro :)
jimi Posted - 09/08/2009 : 18:14:03
Komplet 2 - 19,90 kn

Bizenghast 4 i 5 te epizoda Ghostbusters-a
kico Posted - 04/08/2009 : 16:08:27
quote:
Originally posted by DeeCay

Ma ja sam isto slab na te popuste pa uzeo... Doduše nisam pročitao, no skoro ću. Ako budu i ostali po 20kn uzet ću valjda i njih.


hehe
slično razmišljamo
uzeo i ja
na čitanje - kad dođe red...

forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.08 seconds. Snitz Forums 2000