forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Americki strip
 Marvel: Europa (Cavazzano, Villa & co)

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Message:

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

   -  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.
    

T O P I C    R E V I E W
BiDi Posted - 12/10/2008 : 13:06:21
Meže neko da mi kaže više o tome, da li se isplati nabaviti?



Collecting for the very first time in English three of the best Marvel tales by European creators; Mourvan, Bouchet, Tito Faraci, Claudio, Villa and Giorgio Cavazzano. This collection includes the explosive Wolverine: Suadade, the imaginative Spider-Man in Venice and the breathtaking Daredevil: Dead on Arrival!
6   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
jaki Posted - 12/10/2008 : 15:02:07
Frisenda;Thor!!!!
Ovo drugo je bezveze
Tally Posted - 12/10/2008 : 14:34:13
Kad ste se već dotakli Marvelovih izdanja proizvedenih u Europi, a ja imam Lobezno:Saudade španjolsko izdanje da vas pitam za mišljenje. Saudade mi izgleda vrlo dobro nacrtan, no kako ne kužim španjolski pa nemam pojma kakav je tekst.

Pitanjce: Što mislite da li bi nešto od gore navedenog imalo prođu na našem tržištu? Možda u sličnom trejdu?
Emir Pasanovic Posted - 12/10/2008 : 14:15:00
I ja sam pročitao samo Wolverineov one shot (Dekara, 0 day pretprošle sedmice čini mi se) i nisam nešto pretjerano impresioniran crtežom, ali je priča full dobra.
mcn Posted - 12/10/2008 : 14:04:41
Kavacano je krasno nacrtan, ali ga je puno bolje ccitati na jeziku kojeg ne znass. Faraci je uspio usrati ccak i tako jednostavnu formulu kakva je Spidey.

mcn
The Hammer of Hell Posted - 12/10/2008 : 13:42:15
Kupio odavno. Morvanov Wolverine je vrlo dobar, ima sad i Marvel one-shot izdanje samo toga. Villa u Marvelu je malo razočarao, a i priča je bez veze. Spajdi me toliko udavio tako da mi je cijeli trejd u prosjeku bez veze, samo Wolverine je OK.
BlekenDekara Posted - 12/10/2008 : 13:37:39
opa, izashlo na razumljivom mi engleskom?
to tek u previewsima ili si pikao ovo pannini UK izdanje?
imao prilike da vidim nemachko izdanje kavacanovog spajdija i odlepio.
chak se zanosio da ga naruchim i takvo al eto, malo strpljenja pa tju ga motji chak i ischitati...


forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.05 seconds. Snitz Forums 2000