forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Domaci strip
 Smogy boy by Goran Delić

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Message:

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

   -  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.
    

T O P I C    R E V I E W
anto Posted - 15/11/2010 : 21:34:44
http://upps-sajt.com/index.php?option=com_content&task=view&id=506&Itemid=48

Guglajući Smogy boya, naiđoh na ovaj intervju.
Meni je ovaj strip bio pravo otkrovenje,pesnica u glavu, vrh vrhova!
Može li mi neko informisaniji reći šta je sve izašlo u Stri Artu - jedna, dve kompletne epizode ?
Šta je uopšte izašlo od ovog junaka i da li je Delić zaokružio priču ?
Eh, kada bi neko ovo izdao u tvrdokoričenom albumu, pa još i u boji, to bi bilo prava stvar (još da se izda i Ano&Nep u HC ultimejt izdanju, i moje želje podmirene)
14   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
Vlaadisha Posted - 16/08/2020 : 02:23:47
naleteo sam u americkoj antologiji "echo of the futurepast" na delicevu kratku pricu "starrat", radjenu u istom stilu kao smogy boy. kakav flesbek! te 1984. goran je ovako najavljen: "u jugoslaviji, goran delic radi u fabrici. u slobodno vreme crta stripove. uradio je graficku novelu 'smoggy boy'. dobar rad, ali rizican za americke citaoce. onda je uradio star rata. ovde u redakciji continitya svi volimo star rata. ako se i vama svidi... pa, goran je spreman da da otkaz u fabrici i potpuno se posveti crtanju."

nenno Posted - 31/01/2019 : 13:06:06
quote:
Originally posted by mogorovic

Eh, dobri stari Smogy Boy! Davno čitan u Strip artu...



Da, taman kad sa "upoznavao" Džeremaju u Strip artu naletio sam i na Smogy Boya i ostao ugodno iznenađen....
mogorovic Posted - 31/01/2019 : 12:36:51
Eh, dobri stari Smogy Boy! Davno čitan u Strip artu...
anto Posted - 31/01/2019 : 11:25:38









anto Posted - 22/11/2010 : 08:06:54
quote:
Originally posted by dveribad

quote:
Originally posted by anto

http://upps-sajt.com/index.php?option=com_content&task=view&id=506&Itemid=48

Guglajući Smogy boya, naiđoh na ovaj intervju.
Meni je ovaj strip bio pravo otkrovenje,pesnica u glavu, vrh vrhova!
Može li mi neko informisaniji reći šta je sve izašlo u Stri Artu - jedna, dve kompletne epizode ?
Šta je uopšte izašlo od ovog junaka i da li je Delić zaokružio priču ?
Eh, kada bi neko ovo izdao u tvrdokoričenom albumu, pa još i u boji, to bi bilo prava stvar (još da se izda i Ano&Nep u HC ultimejt izdanju, i moje želje podmirene)



Nemoguće objavit...razlozi nisu za forum jer je tema previše osjetljiva za moderatore..
Čovjek je otišao iz Hrvatske početkom devdesetih,živi i uspješno radi u Kanadi(mislim u Torontu),crta nešto za filmsku industriju.Povremeno navrati do rodnog kraja(Lika),do Zagreba i Beograda.Bio ugovorom vezan za STRIP ART i nema prava na svoj strip...vjerojatno je bio "nagao" u mladosti..."a kad si mlad,oće da jedeš,oće da jebeš,a to košta"!...uglavnom,žalosna štorija!....inače,priča iz tog stripa nikada nije zaokružena(barem ne objavljana).


Hvala Ratko na iscrpnom izveštaju.Sad su mi stvari jasnije!
dveribad Posted - 21/11/2010 : 20:03:23
quote:
Originally posted by anto

http://upps-sajt.com/index.php?option=com_content&task=view&id=506&Itemid=48

Guglajući Smogy boya, naiđoh na ovaj intervju.
Meni je ovaj strip bio pravo otkrovenje,pesnica u glavu, vrh vrhova!
Može li mi neko informisaniji reći šta je sve izašlo u Stri Artu - jedna, dve kompletne epizode ?
Šta je uopšte izašlo od ovog junaka i da li je Delić zaokružio priču ?
Eh, kada bi neko ovo izdao u tvrdokoričenom albumu, pa još i u boji, to bi bilo prava stvar (još da se izda i Ano&Nep u HC ultimejt izdanju, i moje želje podmirene)



Nemoguće objavit...razlozi nisu za forum jer je tema previše osjetljiva za moderatore..
Čovjek je otišao iz Hrvatske početkom devdesetih,živi i uspješno radi u Kanadi(mislim u Torontu),crta nešto za filmsku industriju.Povremeno navrati do rodnog kraja(Lika),do Zagreba i Beograda.Bio ugovorom vezan za STRIP ART i nema prava na svoj strip...vjerojatno je bio "nagao" u mladosti..."a kad si mlad,oće da jedeš,oće da jebeš,a to košta"!...uglavnom,žalosna štorija!....inače,priča iz tog stripa nikada nije zaokružena(barem ne objavljana).
all_ba Posted - 21/11/2010 : 11:53:17
Primjetio sam ga ja, bilo je davno. Ne mogu da se sjetim da li sam ga čitao:), no da je originalan rukopis i da ne možeš, a da ga ne registruješ to stoji. Evo sad sam upamtio i ko ga je crtao.:)
Rico Posted - 21/11/2010 : 11:52:41
http://delatoon.blogspot.com/
http://gorandelic.daportfolio.com/

Delu možete nači ovdje, vrlo ugodan i cool lik.
anto Posted - 21/11/2010 : 10:04:58
Ne mogu da verujem da se osim Dragana još niko nije uključio u diskusiju o ovom izuzetnom stripu.
Da li ga je čitao ko uopšte ?
srdjandj Posted - 15/11/2010 : 22:54:50
quote:
Originally posted by anto

Jesu li ove tri epizode svaka za sebe ili su nastavci - ja sam ih čitao nekada davno (čini mi se) sve, ali se ničega ne sećam.


Ne sećam se ni ja, isto sam davno čitao, no tu je komplet Strip Arta, pa ako nađem vremena, pogledaću.
anto Posted - 15/11/2010 : 22:17:04
Jesu li ove tri epizode svaka za sebe ili su nastavci - ja sam ih čitao nekada davno (čini mi se) sve, ali se ničega ne sećam.
srdjandj Posted - 15/11/2010 : 22:14:07
Da, 3 epizode kompletne, a četvrta je započeta u broju 72 i nastavlja se...Bar ja mislim da je tako.
anto Posted - 15/11/2010 : 22:05:56
Hvala ti, mada znam u kojim SA je izlazio SB (samo što ja te brojeve uglavnom nemam).
Mislim da je izašlo 3 kompletne epizode u ovoj reviji - ali da li je to sve i da li je još nešto Delić objavio od ovog junaka ?
srdjandj Posted - 15/11/2010 : 22:03:07
http://www.stripovi.com/index.asp?page=search&header=0&Name=&Heroes=SMOGI&What=HR&Publisher=STA&ITPublisher=All&Author=All&list=off&sort=Publisher%2CNum%2CHero&cnt=100&submit=Tra%9Ei

forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.19 seconds. Snitz Forums 2000