forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Sport
 -----> P A R T I Z A N <-----

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

-  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.

T O P I C    R E V I E W
sawitch Posted - 17/05/2011 : 18:19:07
SD PARTIZAN

Jugoslovensko sportsko drustvo Partizan je osnovano 1945. godine u Beogradu i danas broji 25 klubova. To su:

Fudbalski klub Partizan
Kosarkaski klub Partizan
Rukometni klub Partizan
Vaterpolo klub Partizan
Odbojkaski klub Partizan
Atletski klub Partizan
Dzudo klub Partizan
Biciklisticki klub Partizan
Teniski klub Partizan
Stonoteniski klub Partizan
Hokejaski klub Partizan
Ragbi klub Partizan
Rvacki klub Partizan
Streljacki klub Partizan
Tekvondo klub Partizan
Veslacki klub Partizan
Plivacki klub Partizan
Sahovski klub Partizan
Karate klub Partizan
Bokserski klub Partizan
Zenski kosarkaski klub Partizan
Zenski odbojkaski klub Partizan
,,,,,,,,
25   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
wesskowaz Posted - 11/01/2021 : 01:58:36
wesskowaz Posted - 19/12/2020 : 19:00:22
Epska bruka u Novom Mestu.
sawitch Posted - 15/12/2020 : 12:13:19
Uzas :(
wesskowaz Posted - 15/12/2020 : 10:29:06
Preminuo Zoltan Sabo.
Počivao u miru.

wesskowaz Posted - 13/12/2020 : 00:37:06
Konačno pobeda u neizvesnoj završnici.

Što se fudbala tiče, konačno smo počeli da dobijamo rutinski.
sawitch Posted - 10/12/2020 : 07:38:14
Kakav monstrum!!!!
wesskowaz Posted - 09/12/2020 : 23:46:48
Prelomilo.
https://twitter.com/PartizanRetro/status/1336782618055110657
wesskowaz Posted - 05/12/2020 : 22:36:36
Huventud, Budućnost, Igokea, Zvezda, Mornar...porazi u neizvesnim završnicama.
Caleb Posted - 05/12/2020 : 21:14:26
Sjajna akcija na kraju. Dodajes Mozliju, koji treba da uruci loptu suteru i to sve za dve sekunde. Majstori!
miros Posted - 01/12/2020 : 00:14:56
Željko Pantić jeste preterano, često i neobjektivno branio kvinslišku upravu FK Partizan, ali je uz Tegeltiju bio praktično jedini novinar koji je pričao o Vučićevom iživljavanju nad Partizanom.
Možemo mi da pričamo katastrofalnom potezu puštanja Trinkojerija da ode iz kluba,nepotrebnom gomilanju igrača i o hiljadu drugih stvari koje su do nas,ali mi imamo sledeće:
1.Iz kolo u kolo do kraja ogoljeno iživljavanje Vučićeve zvezde koktelom sklanjanja i sudijskih malo je reći lakrdija
2.Sabotiranje vlastitih uprava instaliranih od Vučića
3.OD VEČERAS I ZABRANA EMITOVANJA KRADJA SA ZVEZDINIH UTAKMICA!!!
Oni šta su hteli to su i dobili da većina nasedne i da mi jedni druge Partizanovce "hvatamo za gušu", raspravljajući o našim propustima kojih očigledno ima kada je nama oduzeto ono osnovno u domaćem sportu koje Partizan ima još od osnivanja, a to je DA SE BORI ZA TROFEJE!!!
Ostalo je još samo da i derbi počnu da zatvaraju direktnim pretnjama igračima ili još gore da ih svih 11 vežu za stubove kako bi Vučićeva mezimica mogla konačno da pobedi Partizan.
U momentu kada Partizan otvoreno siluju i u tome uživaju ovi drugi preko brda i najveći deo njihovih navijača sa odsustvom bilo kakvog sportskog morala mislim da mi Partizanovci ne treba da učestvujemo u tome!!!
I na kraju ne treba da klonemo duhom jer kao što kaže Balašević:"Neko to odgore vidi sve,svako dobro zlo još pre, sve vide oči sudbine.".
miros Posted - 30/11/2020 : 23:55:22
Posle postavljanja snimka strasnog poljupca ozarenog i poštenog Lalata nakon dvanaestog uzastopnog radosnog poraza Vojvodine od Crvene zvezde, obožavalac Lalat obavestio je svog boga o nanetoj uvredi i krenuo je kontranapad državne TV Arena sport na Danas Conference Center preko lažnih prijava za povredu autorskih prava sa ciljem blokiranja mogućnosti postavljanja novih video snimaka i gašenja YouTube kanala Danas Conference Center. YouTube je dobio odgovor na ove tužbe koje su potpuno besmislene i svode se na tvrdnju da je snimak bilo čijom kamerom na utakmicama Partizana vlasništvo TV Arena sport i kao vrhunac ludila, snimci dva gola sa utakmice na pripremama u Turskoj sa mađarskim timom koji se zove Pakši, na kome TV Arena uopšte nije imala kamere već je utakmicu prenosio TV Partizan!Zloupotreba procesa je u tome da dok se odgovor na tužbe ne reši, YouTube ima politiku da ne dozvoljava postavljanje novih snimaka dok se ceo proces ne završi, što pokušavamo da rešimo sa našim partnerima iz kompanije Google. Kako god, ovaj pokušaj cenzure neće proći, a večerašnja emisija Dođite na stadion biće postavljena na našem starom YouTube kanalu Željko Pantić, na kome su i danas postavljene prve epizode serijala Dođite na stadion snimljene davne 2010. godine, kao i originalni video snimak koji nas je doveo do posete Real Madridu i Florentinu Perezu... Posebna zahvalnica u ovoj specijalnoj emisiji poštenom Lalatu i njegovom bogu se podrazumeva... Idemo dalje!

wesskowaz Posted - 29/11/2020 : 22:38:01
Konačno dobra partija i goleada.
Holendera valja otkupiti, posebno što je cena smejurija.
masni Posted - 25/11/2020 : 14:18:12
ja sam znao da smo izgubili kad nam je Lazic dao dve trice zaredom.... Onaj codi miler ... bio alav da ispadne heroj imao je pas u cosak....
nisam poludeo ali bio sam razocaran u njega
wesskowaz Posted - 24/11/2020 : 13:17:17
Dešava se, naročito nama. :)
Prvo što sam pomislio nakon toga je bilo da će to i da reši meč.
sawitch Posted - 24/11/2020 : 09:17:44
Ja gledao prvo poluvreme i kad sam video 2 trojke za 3 sekunde, toliko sam se iznervirao da nisam mogao dalje da gledam.
wesskowaz Posted - 23/11/2020 : 23:18:20
Viteški, sa 8 igrača u rotaciji (ne računam Trifunovića koji je igrao 40 sek), od toga Pejdž posle loma nosa. Tomas 37 minuta na terenu, sam izgurao celu utakmicu na četvorci. Mozli gotovo 33 minuta. Dangubić 4 lične još u prvom poluvremenu, Zagorac 4 lične u 3/4. Uz sve to smo imali šut za pobedu.
Obradović kao Stanković kad se radovao posle 0:0 na derbiju bez udarca u okvir.
Žao mi samo što ne pokazaše kamere da li je bila dupla ili ne. Rekao bih da nije bila, da je neko izbio od naših, ali niko da prikaže to, a bilo je prekida, plus TO.
wesskowaz Posted - 22/11/2020 : 22:40:19
I Mika pod upitnikom (već preskočio dve utakmice).
sawitch Posted - 22/11/2020 : 22:15:28
Kakva smejurija od gola cigana. Ovi se razbezali po tribinama da sutne. Kakva liga sunce ti jebem
miros Posted - 22/11/2020 : 21:40:09
Neigranje Pejdža je ogroman hendikep za nas.Nadam se da će biti izvodljivo da igra sa maskom na licu.Moramo odbranu da podignemo na mnogo viši nivo da bi se nečemu nadali.Nisu nepobedivi, ali izostanak Jareta i moguće Pejdža je teško nadoknaditi.
wesskowaz Posted - 22/11/2020 : 21:06:40
Pejdž polomio nos na treningu.
Jebem ti život, opasno nas poteralo.
miros Posted - 22/11/2020 : 20:53:41
https://www.youtube.com/watch?v=i-Po82Lms9k&ab_channel=DanasConferenceCenter
miros Posted - 22/11/2020 : 20:49:33
https://twitter.com/i/status/1330559266684604417
Gajić vozi novootvorenim Vučićevim koridorom kroz Vojvodinu.
wesskowaz Posted - 17/11/2020 : 22:13:00
Šuterska klinika Markusa Pejdža.
8/10 za 3.
wesskowaz Posted - 30/10/2020 : 23:09:14
Sad se piše da je Džikić najbliži.
sawitch Posted - 30/10/2020 : 23:01:45
Kako ja dobijam informacije, gotovo sigurno da ce do kraja sezone Obradovic biti trener. Za 0€.

forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.06 seconds. Snitz Forums 2000