forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Torghalov MIRAKUL - tiskati ili ne?

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Message:

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

   -  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.
    

T O P I C    R E V I E W
mcn Posted - 02/10/2011 : 23:59:43
Detalje akcije financiranje pročitajte ovdje )negdje na sredini stranice, ne znam kako da linkam baš na post):

http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=40344&whichpage=10

Dosad prijavljeno: 9 prijava (2000 kn (od 2000))

Hvala svima! Dobit ćete mail s katalogom i uputama za slanje novca.

mcn

PS Prijave na mail, ne u topic, ma kako vam izgledalo kad ga otvorite.
18   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
paro Posted - 06/10/2011 : 12:32:26
quote:
Originally posted by noemis

quote:
Originally posted by all_ba

Markos, kad si napravio tako dobru gestu, ne moraš ga javno na to upozoravati. Imaš i opciju PM, ili neki drugi način.


baš tako...

quote:
Originally posted by Markos

...Toliko o tome, ne bih dalje kvario ovaj topic.


bolje da nisi ni toliko, već si ga pokvario...



Sve lijepe želje i pozdrave Ratku se može poslati na njegov mejl ili pm..
noemis Posted - 06/10/2011 : 11:00:01
quote:
Originally posted by all_ba

Markos, kad si napravio tako dobru gestu, ne moraš ga javno na to upozoravati. Imaš i opciju PM, ili neki drugi način.


baš tako...

quote:
Originally posted by Markos

...Toliko o tome, ne bih dalje kvario ovaj topic.


bolje da nisi ni toliko, već si ga pokvario...
Markos Posted - 05/10/2011 : 21:49:37
Nema potrebe za zaključavanjem, da sam te htio zaključati, ne bi ti ni odobrio registraciju, ali muka mi je više od bilo kakvih svađa i napada i svega što uz to ide po forumima. A ulazeći u svakakve rasprave, sumnjam da ćeš se suzdržati od komentara koji lako mogu prerasti u novu aferu (kao ona npr. na topicu o Tarzanu), a toga nam je svima ovdje dosta. Zato je najbolje da ih se kloniš i baviš se konstruktivnim i pozitivnim stvarima, nije da ih nema. Toliko o tome, ne bih dalje kvario ovaj topic.
Lastan Posted - 05/10/2011 : 21:07:39
quote:
Originally posted by Markos

Ratko, ja bih te molio da svoje sudjelovanje na forumu ograničiš na promociju Strip Foruma i pripadajuće mu striparnice. Ja sam ti odobrio novu registraciju imajući isključivo to u vidu. Nakon svega što sam od tebe doživio, mislim da sam i više nego velikodušan.



Marko hvala ti na velikodušnosti.Nakon svega što sam ja od tebe doživio,nema potrebe da me javno ograničavaš na promociju Strip Foruma.Nije mi namjera više raspravljat sa tobom niti sa bilo kime u svezi bilo čega što nema veze sa stripom jer mislim da smo si sve rekli.Nije mi niti bila namjera da se skrivam iza nekog novog imena.
U gornjem postu je odgovor na čovjekovu dilemu i ne vidim razlog zbog kojeg bi glumatao tko je Lastan.
No,ponovit ću-hvala ti na velikodušnosti,ali ako si imao u vidu nekakva ograničenja ili da ne mogu komentirat nešto u vezi stripa na forumu zaključaj ovu prijavu.Nema zamjerke.Neka bude kako treba bit.

Mairosu Posted - 05/10/2011 : 20:10:11
Meni se strip licno ne svidja, ali podrzavam inicijativu stampanja. DIY je dobar fazon, podrska Macanu.
all_ba Posted - 05/10/2011 : 20:08:39
quote:
Originally posted by Markos

Ratko, ja bih te molio da svoje sudjelovanje na forumu ograničiš na promociju Strip Foruma i pripadajuće mu striparnice. Ja sam ti odobrio novu registraciju imajući isključivo to u vidu. Nakon svega što sam od tebe doživio, mislim da sam i više nego velikodušan.


@Markos, kad si napravio tako dobru gestu, ne moraš ga javno na to upozoravati. Imaš i opciju PM, ili neki drugi način.
Markos Posted - 05/10/2011 : 19:42:06
Ratko, ja bih te molio da svoje sudjelovanje na forumu ograničiš na promociju Strip Foruma i pripadajuće mu striparnice. Ja sam ti odobrio novu registraciju imajući isključivo to u vidu. Nakon svega što sam od tebe doživio, mislim da sam i više nego velikodušan.
Lastan Posted - 05/10/2011 : 19:19:46
quote:
Originally posted by paro

quote:
Originally posted by Dule

Lastane, zanimljiva je ta tvoja fikscija u traženju poante ovog stripa!?
Da li se u tvojoj ironiji i sarkazmu krije i loše prikrivena zavist? :)



U toj ironiji i sarkazmu se ne krije loše prikrivena zavist, nego čini mi se prije stari Rale (dveribad) loše prerušen u Lastana..
A možda i nije...ko će ga znat..



Pogodio si paro,ali nema tu nikakvog skrivanja.Pogodio si i ovo "stari" i ovo "Rale".Jasno je ko sunce.Prerušavanja nije bilo.Čista reinkarnacija.Nadležni sau upućeni,pa kako im volja.
Lastan Posted - 05/10/2011 : 19:09:51
quote:
Originally posted by Dule

Lastane, zanimljiva je ta tvoja fikscija u traženju poante ovog stripa!?
Da li se u tvojoj ironiji i sarkazmu krije i loše prikrivena zavist? :)
Ali,na stranu sve to...
Radi ti Torghale po svom; pa ako i ne radiš sam, ono što smo do sad vidjeli je dobro.
A to je najvažnije.
PS
Tiskati.

Dule,nema tu nikakve fiksacije,ironije,sarkazma ili zavisti.Čovjek je javno pokazao strip,a ja sam samo komentirao i iznio vlastiti dojam(kao i velika većina ostalih učesnika).Komentirao sam čisto laički,čitalački ,jer sam ljubitelj stripa.Nisam stručan i sigurno nisam kompetentan da ulazim u genezu komentiranja likovnosti,kadriranja,itd.Jedino mogu,što sam i napravio,onako čitalački prokomentirat pročitano.Sama tema,kojom se je autor vodio je poprilično "škakljiva",pa sam zbog tog naveo i da je uradak vrlo hrabar.
Tebe(tvoj komentar) sam izdvojio bez namjere da kontriram ili negiram.Samo sam iznio vlastito viđenje nakon pročitanog stripa.
Gledano sa druge strane,obojica se slažemo da bi ovaj uradak vrijedilo tiskat,a to je i najbitnije.Na kraju krajeva,sam topic je i otvoren sa tim pitanjem.
Živio!


paro Posted - 05/10/2011 : 01:36:36
quote:
Originally posted by Dule

Lastane, zanimljiva je ta tvoja fikscija u traženju poante ovog stripa!?
Da li se u tvojoj ironiji i sarkazmu krije i loše prikrivena zavist? :)



U toj ironiji i sarkazmu se ne krije loše prikrivena zavist, nego čini mi se prije stari Rale (dveribad) loše prerušen u Lastana..
A možda i nije...ko će ga znat..
Dule Posted - 05/10/2011 : 01:25:06
Lastane, zanimljiva je ta tvoja fikscija u traženju poante ovog stripa!?
Da li se u tvojoj ironiji i sarkazmu krije i loše prikrivena zavist? :)
Ali,na stranu sve to...
Radi ti Torghale po svom; pa ako i ne radiš sam, ono što smo do sad vidjeli je dobro.
A to je najvažnije.
PS
Tiskati.
Lastan Posted - 04/10/2011 : 00:47:31
quote:
Originally posted by Dule

Tiskati svakako i to obavezno s originalnim crtežom; t.j. tiskati strip kakav i jest u originalu .(Jer ovaj crtež, kakvog bismo nekad nazivali "naivom", pun je ekspresije i odlično se nadopunjuje sa sadržajem. Uostalom, to je autorov/autorski crtež.)
Bez obzira na zadnje dvije/tri table (o kojima sam već rekao što sam mislio), ovaj strip ipak donosi dio gorke priče o životu danas i ovdje. Već i samo zbog toga(jer je takav pristup izuzetno rijetka pojava u domaćem stripu), zaslužuje da se tiska.




Apsolutno se slažem.Odlično ostvarenje,a dodao bih i svoje opažanje-vrlo hrabro!Nisam čitao čitav topic i ne znam da li je autor crteža sam osmislio ovu priču?
Ovo ne da je rijetkost u domaćem stripu,već ovakvih realističnih i hrabrih uradaka uopće i nema!
Ne bih se složio sa Duletom oko zadnje tri table.Mislim da je autor postigao što je htio reći u onom kadru kada dolazi do "pišanja".Mislim da ta scena dočarava bit krajnjeg zapleta ovog strip uratka i svega što je sam autor htio postić.U tom kadru "propišavanja" je sam vrhunac konačnog zapleta,a ne u posipanju ruža(moj dojam).Ponovit ću sa početka-hrabar uradak.Čestitam i podržavam tiskanje!

Dule Posted - 03/10/2011 : 23:36:31
Tiskati svakako i to obavezno s originalnim crtežom; t.j. tiskati strip kakav i jest u originalu .(Jer ovaj crtež, kakvog bismo nekad nazivali "naivom", pun je ekspresije i odlično se nadopunjuje sa sadržajem. Uostalom, to je autorov/autorski crtež.)
Bez obzira na zadnje dvije/tri table (o kojima sam već rekao što sam mislio), ovaj strip ipak donosi dio gorke priče o životu danas i ovdje. Već i samo zbog toga(jer je takav pristup izuzetno rijetka pojava u domaćem stripu), zaslužuje da se tiska.
mcn Posted - 03/10/2011 : 15:29:49
>Darko, postoji li opcija da pogledamo taj katalog pre nego sto se odlucimo da li ulecemo s novcem za Mirakul?

Ne, to bi bila pogrešna motivacija.

Zezam se, za prvu ruku pogledaj ovamo: http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=39791

Možda nije više sve dostupno, ali steći ćeš osnovni pojam.

mcn
mcn Posted - 03/10/2011 : 15:25:16
>jel se tiska original ili ce neko drugi crtat?

Original, naravno.

mcn
Snake Plissken Posted - 03/10/2011 : 15:06:24
Darko, postoji li opcija da pogledamo taj katalog pre nego sto se odlucimo da li ulecemo s novcem za Mirakul?
goran split Posted - 03/10/2011 : 14:45:51
jel se tiska original ili ce neko drugi crtat?
all_ba Posted - 03/10/2011 : 13:57:35
Normalno je da ćeš ga tiskati.:)

forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.11 seconds. Snitz Forums 2000