forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 police za stripove

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Message:

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

   -  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.
    

T O P I C    R E V I E W
herzegovina.boy Posted - 14/12/2011 : 20:23:42
Vec dva puta puta u dvije godine pravim police za svoje stripove i nikako da napravim police po taman uvjek imam manjak police ili visak stripova(ali nisu mi visak nego dio kolekcije).Prva polica mi je bila velicine 180x90x35,a druga je 240x120x20.
Trenutacno imam oko 1500 stripova manje-vise,a 920-930 su zlatna serija,a ostatak su lundensi,slobodna i veseli.VJERUJEM DA NISAM JEDINI SA OVIM PROBLEMOM PA TAKO SVI KOJI IMATE PRIJEDLOG ILI ISKUSTVO SA TIM PROBLEMOM,ovde mozete ostaviti svoje postove.
25   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
jaki Posted - 01/11/2022 : 17:45:02
quote:
Originally posted by NESVRSTANI

Ove od 40 su jeftinije, ako mene pitaš.


Mislim da imaš preteške stripove.
tihomirduras Posted - 01/11/2022 : 16:34:35
quote:
Originally posted by swamp thing

Misija uspjela 😎
Zeznule su me prirubnice koje su me iskoštale više nego sam mislio
Oko 400e me izašla
2.3 sa 3.4 metra, daska 3.5 cm. Pocinčana vodovodna cijev
Prezadovoljan 🙂



Bravo, izgleda izvrsno bolje od originala, sad još kad pustiš vodu kroz te cijevi
Wolfman Posted - 01/11/2022 : 15:15:52
E jbg
swamp thing Posted - 01/11/2022 : 14:12:16
Nešto sam uspio 😁
Wolfman Posted - 01/11/2022 : 14:10:17
quote:
Originally posted by swamp thing
Hvala
Ali ovo oko url-a mi ne uspjeva




Evo ovako ti treba izgledati cijeli kod na forumu prije nego klikneš "Post New Reply", navodnike sam dodao na ovim mjestima označenim strelicama:



swamp thing Posted - 01/11/2022 : 13:33:11
quote:
Originally posted by Wolfman

quote:
Originally posted by swamp thing





Super je ispalo!

EDIT
Samo preporuka: stavi ovaj url u slici unutar navodnika, url="https://postimg.cc/dDHT5tDT", pa će ti se slika normalno učitati na forumu, a klik na sliku i dalje vodi na postavljeni url.


Hvala
Ali ovo oko url-a mi ne uspjeva
Wolfman Posted - 01/11/2022 : 12:19:22
quote:
Originally posted by swamp thing





Super je ispalo!

EDIT
Samo preporuka: stavi ovaj url u slici unutar navodnika, url="https://postimg.cc/dDHT5tDT", pa će ti se slika normalno učitati na forumu, a klik na sliku i dalje vodi na postavljeni url.
NESVRSTANI Posted - 01/11/2022 : 12:06:58
quote:
Originally posted by jaki

Billy od 40 cm širine 349 kuna x 2=698 kn jedna od 80 cm 449 kn.
249 kuna razlike.Malo previše...




Ove od 80 san prominija nakon godinu dana, jer ne bi izdržale još godinu bez da puknu ili se naslone na stripove ispod sebe.
Ove od 40 iman sad već godinama, i nema ih potribe minjat.
Ove od 40 su jeftinije, ako mene pitaš.
swamp thing Posted - 01/11/2022 : 11:24:29
Misija uspjela 😎
Zeznule su me prirubnice koje su me iskoštale više nego sam mislio
Oko 400e me izašla
2.3 sa 3.4 metra, daska 3.5 cm. Pocinčana vodovodna cijev
Prezadovoljan 🙂
swamp thing Posted - 01/11/2022 : 11:22:41
[url=https://postimg.cc/8fr0rttb][/url]
jaki Posted - 24/10/2022 : 20:18:23
Šta bi tili?
Jednaku ponudu kad su već cijene jednake.
malimarinko Posted - 24/10/2022 : 19:07:53
A što bi vi tili? Veća država = veća ponuda = veća konkurencija = manje cijene. Ako još ubacimo varijablu platežne moći tek onda je dobro da imamo ovo što imamo po cijeni po kojima imamo. Nadam se samo da će euro to malo popeglati i da će se i drugima isplatiti doći na ovo tržište.
jaki Posted - 24/10/2022 : 15:44:07
Ne šta je jeftinija nego oni imaju i bolju ponudu.
Očigledno su shvatili da nama mogu uvalit šta god hoće po bilo kakvoj cijeni.A mi padamo na ime IKEA.
DiSkAcH Posted - 24/10/2022 : 14:55:38
quote:
Originally posted by Paka01

Ne znam, vidit ću sad za vikend uživo kako izgledaju i ove od 40 cm i ove od 80 cm...
Skuplje je uzeti više elemenata od 40, istina, al s obzirom da će one koje kupim tu stajati (nadam se) godinama, ne da mi se uzimati nešto što je jeftinije, pa onda to pocokavati, podebljavati i ne znam šta... Radije nek su u startu dobre i amen. Jyskov Horsens imam kući za neke druge stvari (laganije, nisu knjige i stripovi) i za to mi je okej, međutim visine polica su fiksne tako da mi to ne odgovara s obzirom da imam stripova svakakvih dimenzija. Radije bi tu nešto di samostalno mogu mijenjati visinu po potrebi.



U Billyu ti je jedna (mislim da je točno po sredini) polica fiksna, pa ostale ravnaš po njoj. Meni su Billy od 40cm top.
Poskupili su cca 150-200kn po komadu od kada sam ih ja uzimao pred nekih 2-3 godine. Ugl i ja sam tako razmišljao, mrvu proguglao i vidio da ne se savijaju i da su skuplje, ali nisam mislio drljat i prepravljat i bok, uzeo ih.

Fun Fact:
To mi je draga krv popila, bilo je da nema više kupovanja stripova dok ne kupim police jer sam ih potrpao po doslovno svim ormarima po kući pa je popizdila. A ja sam to uvijek gledao kroz to koliko novih stripova mogu kupiti umejsto tih polica.

U ITA je npr cijena cca 5€ jeftinija nego kod nas, neisplativo.
Nevezano, fascinira me da je za platežno moćnije države ista roba jeftinija nego za nas, gospodu iz Hrvatistana.
jaki Posted - 24/10/2022 : 14:42:23
U Zagrebu nema ovog:
https://www.ikea.com/at/de/p/billy-oxberg-buecherregal-mit-glastuer-weiss-s29484021/
Uzet 5,6 ovih sa staklenim vratima taman mi stane ispod Thorovog mega postera.Ali nema za hrvateke...
a nema i ovoga:
https://www.ikea.com/at/de/p/billy-buecherregal-weiss-10401931/
ovo bi bilo dobro da može stat dva reda Bonellija što na dubinu od 28 cm ne može.
Paka01 Posted - 24/10/2022 : 12:52:05
Ne znam, vidit ću sad za vikend uživo kako izgledaju i ove od 40 cm i ove od 80 cm...
Skuplje je uzeti više elemenata od 40, istina, al s obzirom da će one koje kupim tu stajati (nadam se) godinama, ne da mi se uzimati nešto što je jeftinije, pa onda to pocokavati, podebljavati i ne znam šta... Radije nek su u startu dobre i amen. Jyskov Horsens imam kući za neke druge stvari (laganije, nisu knjige i stripovi) i za to mi je okej, međutim visine polica su fiksne tako da mi to ne odgovara s obzirom da imam stripova svakakvih dimenzija. Radije bi tu nešto di samostalno mogu mijenjati visinu po potrebi.
jaki Posted - 24/10/2022 : 12:44:07
quote:
Originally posted by Cromwell

Mišljenja sam da Billy zadnjih godina živi na staroj slavi i neopravdano je skup. Ja imam Horsens iz Jyska i sasvim sam zadovoljan; idealna dubina za sve strip albume i dovoljno čvrsto da se ne ne savija čak niti pod najtežim mrcinama. Doduše ja najteže slažem uz stijenke (recimo LL Thorgal je posebno gadan) a na sredinu Orke odnosno c/b stripove koji su obično lakši. Ionako su mi "pravilne" kolekcije sterilne i neuzbudljive, više volim da ima malo "reljefa".


Da li su police fiksne?
jaki Posted - 24/10/2022 : 12:37:48
Billy od 40 cm širine 349 kuna x 2=698 kn jedna od 80 cm 449 kn.
249 kuna razlike.Malo previše...

emirem Posted - 23/10/2022 : 14:32:18
Vidim iz tudjeg iskustva da cu i ja jednom prijeci na 40cm sirine, zbog savijanja.
Imao sam problem samo sa Rip Kirbyjem zbog visine, a i sa nekim drugim stripovima viseg formata. Morao sam policu iznad dignuti vise, a onda navise sam gubio prostor za druge formate. Ako donju plocu stavis skroz na najnizi punkt, rupu, RK moze stati nije bed, ali malo je knap, jos malo moras pogurati, ali ogrebe ti gornji dio stripa, a imam tu i neke sa slipcaseom. Pa onda ostavio plocu za jedan level navise. Za komociju.
Cromwell Posted - 23/10/2022 : 10:13:32
Mišljenja sam da Billy zadnjih godina živi na staroj slavi i neopravdano je skup. Ja imam Horsens iz Jyska i sasvim sam zadovoljan; idealna dubina za sve strip albume i dovoljno čvrsto da se ne ne savija čak niti pod najtežim mrcinama. Doduše ja najteže slažem uz stijenke (recimo LL Thorgal je posebno gadan) a na sredinu Orke odnosno c/b stripove koji su obično lakši. Ionako su mi "pravilne" kolekcije sterilne i neuzbudljive, više volim da ima malo "reljefa".
DiSkAcH Posted - 23/10/2022 : 08:16:34
quote:
Originally posted by sumohrvat

quote:
Originally posted by corto33

quote:
Originally posted by Paka01

Planiram uzeti ovu Billy biblioteku iz Ikee:
https://www.ikea.com/hr/hr/p/billy-oxberg-biblioteka-sa-staklenim-vratima-bijela-s69281804/#content



Ako je prostor problem bolji izbor je Ikea Besta, jer je dublja i masivnija, manje stripove možeš posložiti u dva reda, Alan Forde čak u tri.
https://www.ikea.com/hr/hr/p/besta-komb-za-odlaganje-s-vratima-bijela-lappviken-stubbarp-bijela-s29301762/


Jel može Billy izdržati Fibru ? Koja su iskustva ?



Kako ti je Nesvrstani rekao, 80Cm širine se savija valjda i pod kiosk SBE, a ova od 40cm podnosi i najveće mrcine. Ja imam ove od 40cm i odlične su. Najbolje za tu lovu.
NESVRSTANI Posted - 21/10/2022 : 23:17:28
quote:
Originally posted by sumohrvat

quote:
Originally posted by corto33

quote:
Originally posted by Paka01

Planiram uzeti ovu Billy biblioteku iz Ikee:
https://www.ikea.com/hr/hr/p/billy-oxberg-biblioteka-sa-staklenim-vratima-bijela-s69281804/#content



Ako je prostor problem bolji izbor je Ikea Besta, jer je dublja i masivnija, manje stripove možeš posložiti u dva reda, Alan Forde čak u tri.
https://www.ikea.com/hr/hr/p/besta-komb-za-odlaganje-s-vratima-bijela-lappviken-stubbarp-bijela-s29301762/


Jel može Billy izdržati Fibru ? Koja su iskustva ?


Ona polica od 80 cm će se iskrivit na skoro sve šta staviš, ona od 40 cm može izdržat sve.
Imaš na šestoj stranici ovoga topica.
sumohrvat Posted - 21/10/2022 : 22:22:15
quote:
Originally posted by corto33

quote:
Originally posted by Paka01

Planiram uzeti ovu Billy biblioteku iz Ikee:
https://www.ikea.com/hr/hr/p/billy-oxberg-biblioteka-sa-staklenim-vratima-bijela-s69281804/#content



Ako je prostor problem bolji izbor je Ikea Besta, jer je dublja i masivnija, manje stripove možeš posložiti u dva reda, Alan Forde čak u tri.
https://www.ikea.com/hr/hr/p/besta-komb-za-odlaganje-s-vratima-bijela-lappviken-stubbarp-bijela-s29301762/


Jel može Billy izdržati Fibru ? Koja su iskustva ?
jaki Posted - 21/10/2022 : 21:24:47
Ništa čudno.
Deru nas kad mogu.
emirem Posted - 21/10/2022 : 19:55:17
Pfff, u Hr 33€ skuplja Billy nego u Be.

forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.12 seconds. Snitz Forums 2000