forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 Ciko Detektiv-Reprint??????

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Message:

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

   -  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.
    

T O P I C    R E V I E W
elfak nish Posted - 05/02/2012 : 18:50:08
http://www.stripovi.hr/detalji_proizvoda.9008654065c14d24bc695f32c94421a5.zagor-predstavlja-001-detektiv-chico.aspx


Jel ovo reprint ili mi se cini?
Koliko se secam,prvi Ciko specijali su imali plavu boju na hrbatu i
cenu unutar kruga.
25   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
teller Posted - 07/02/2012 : 10:11:34
quote:
Originally posted by globinjo

tako je jaki,reci ovom pizdeku i ostalima
lipo kupite prava pa izdajite šta oćete...nitko vas ne tira kupovat...



e, čuli ste...tako govori mudrost iz čovika, a kad pričate vi, ko da govore stare babe poslije mise...
uvik treba slušat starije ljude, a kad su još moderatori, još više...kokoške jedne.
ZoranC Posted - 07/02/2012 : 10:06:37
quote:
Originally posted by sawitch

Pa Ludens je uvek od remintende SC-a pravio HC, tako da se ne sekirate, valjda je to i plan...

Ne znam zasto, ali vjerujem ti.javascript:insertsmilie('')
DOMI Posted - 07/02/2012 : 09:35:58
quote:
Originally posted by Combatrock

i treba reprint... sve treba da se reprintuje... i PSDZ reprint reprinta na cirilici.. a zagora reprintovati u A4 formatu... posebno crno beli a posebno kolor reprint...



ovo je dobro!!! legendo



_______________________________________________________________________________________________________________________________________
43 godine Alan Forda u HR čekamo DRVOMORCE Minuette-extra 57 na kioscima KATODIK na kioscima
sawitch Posted - 07/02/2012 : 09:05:40
Pa Ludens je uvek od remintende SC-a pravio HC, tako da se ne sekirate, valjda je to i plan...
Oki Posted - 07/02/2012 : 08:42:28
quote:
Originally posted by ZoranC

Eto preko vikenda sam izbacio sav namjestaj iz dnevnog boravka, okacio za plafon lijanu... Sad tako visim i razmisljam o Ludensu... i dodje mi kao da sa mnom nesto nije u redu... Pa ljudi, bas taj Chico je preskocen u HC kolekciji (koja visi na susjednoj lijani) i umjesto da to napokon popune, oni izbacuju 1:1 isto SC izdanje. Eto sad imam i osjecaj da me neko zajebava... Mozda grijesim.,



Baš to...izdavanje reprinta u sc verziji je i za mene glupost broj 1.
Jedino prihvatljivo bi bilo neko superluksuzno HC izdanje za kolekcionare i u tom slučaju bih i sam kupio jedan primjerak...
ZoranC Posted - 06/02/2012 : 20:49:51
Eto preko vikenda sam izbacio sav namjestaj iz dnevnog boravka, okacio za plafon lijanu... Sad tako visim i razmisljam o Ludensu... i dodje mi kao da sa mnom nesto nije u redu... Pa ljudi, bas taj Chico je preskocen u HC kolekciji (koja visi na susjednoj lijani) i umjesto da to napokon popune, oni izbacuju 1:1 isto SC izdanje. Eto sad imam i osjecaj da me neko zajebava... Mozda grijesim.,
globinjo Posted - 06/02/2012 : 20:43:22
tako je jaki,reci ovom pizdeku i ostalima
lipo kupite prava pa izdajite šta oćete...nitko vas ne tira kupovat...
Curunir Posted - 06/02/2012 : 19:15:43
nazalost, istina.

za potpis, stavi 21. 12. 2012.: DA!
jaki Posted - 06/02/2012 : 19:09:49
Negodovanje se najbolje iskazuje nekupovinom ali barem pola ovih šta negoduje će ga kupiti
Potpis mijenjam kad nađem nešto drugo za staviti u potpis.
Curunir Posted - 06/02/2012 : 19:05:21
quote:
Originally posted by jaki

Hoće li ili neće opstati je pitanje za izdavača a ne nas.
Ne znam zašto su svi protiv reprinta?
Oni koji su protiv neka ga ne kupe a oni za neka kupe.
Jednostavno i bez suvišnog dramatiziranja



ajde ne pizdi, LU je ozbiljno poceo iritirati, i ljudi imaju pravo barem negodovati.
bolje promini taj potpis, zastarjeliji ti je od qrca
zlatan bihac Posted - 06/02/2012 : 19:05:00
ako se ne varam,prva dva broja,detektiv i pračovjek,i peti broj,kopač zlata imaju plava slova na hrbatu,dok je kod ostala 24 crven.
Curunir Posted - 06/02/2012 : 19:03:32
ma kakvi klinci, kakav čiko, kakav zagor...
pojedinci bas ko da padaju s tritona.

ovdje se racuna na potpuno *%&"#@$%#"* osobe koje moraju imati sve u razno raznim varijantama, od hrpta do rikne i natrag.
tzv. prijevod gotov, sve spremno, ta zasto da ne.
naci ce se i 500tinjak onih kojima onaj koji imaju nije stopostotni ultraglancer, i eto, malo-pomalo...
cak bi moglo i uspjeti
izdanje za pacijente (kao i 207. extra), a toga kod nas ne fali.
jaki Posted - 06/02/2012 : 18:57:24
Hoće li ili neće opstati je pitanje za izdavača a ne nas.
Ne znam zašto su svi protiv reprinta?
Oni koji su protiv neka ga ne kupe a oni za neka kupe.
Jednostavno i bez suvišnog dramatiziranja
cronos six Posted - 06/02/2012 : 18:50:16
teska budalastina.
izdanje nece opstati!
potpisujem.
Johnny Difool Posted - 06/02/2012 : 18:03:12
Chikovi specijalci su ipak najprimjereniji djeci, tako su i rađeni, pa je logično da je nakon 10 godina stasala nova generacija klinaca koja će to čitati. Berni to uostalom radi i s Garfieldom čijih je 40-ak SC brojeva u proteklih 14-ak godina reprintano 2 puta (ako dobro pamtim), pa s Alan Fordom klasik (super), tako da nema razloga da isto ne naprave i ovdje. Ovo se prvi put vjerojatno dobro prodavalo, pretpostavljam da će i opet, pa je logika jasna. I to nema nikakve veze s ubrzanjem maxija, almanaha, extra i ne znam čega, jer se jednostavno opet eksploatira zlatna koka. Isto će se vjerujem učiniti i sa Zagor specijalcima, jer novih nema dovoljno za zadržavanje dosadašnjeg kvartalnog ili nešto sporijeg ritma izlaženja.
teller Posted - 06/02/2012 : 09:35:50
quote:
Originally posted by bjelolasica

quote:
Originally posted by Sekta

Ako su se već odlučili za reprint, zašto nisu krenuli po orginalnom redoslijedu?

To sam i ja bio pito pred neki dan na drugom topicu.
Bravo LU


a zašto bi i krenulu po original redosledu? krenuli su od najprije izdanog(10 godina)i to je ok...ionako jih možete stavit na policu po original redosledu kad na hrbtu/rikni nema broja,.,,tu pucate čorcima...
drugo, koliko vidim kod nas(Tuš centar) izdanje se odlično prodaje,pa izgleda da svi to i nemaju, ili imaju loše očuvano ili su kupili po instinktu ili iz navike pa tek kasnije shvate da su to več čitali...koliko neverovatno zvučalo ali ima i ljudi koji strip pročitaju i bace i kontejner za smeće...
i koliko da probao shvatit, nije mi jasno šta vam taj Chiko detektiv smeta na kioscima?ako imate ne kupite i to je to...što se nervirate ako hoče Ludens još nabacit koji lipicu da u ta zajebana vremena ostane na kioscima sa svojim izdanjima?
svako kupi što želi ili se mu sviđa, nikoga ne teraju na kupovinu pod puškom na hrbtu/ili rikni..
ja se samo nadam da sad kad su opet krenuli sa plavim naslovom i cijeli serijal obdrže plavi a ne da imamo šarenilo od naslova...to bi jim jedino zamjerio da nebi popravili i da svi naslovi imaju istu boju.a ne i prvoj seriji kad imamo 3 broja plave naslove a ostale crvene...nadam se da baš toliko bezbrižni nisu...
hua je najrealnije napisao pa ako vam smeta moje mišljenje pročitajte njegovo.
na račun tog Chika neće trpit redovna izdanja, možda če bit zahvaljujući Chiku još redovitija,,,
ako me siječanje ne vara, taj Chiko detektiv ne neslužbeno i po koluarima vodi kao najprodavanije izdanje Ludens kiosk stripa ikad...
zašto onda čudenje reprintu?bili bi ludi da ne probaju ponovit serijal!
hua Posted - 06/02/2012 : 05:13:06
Ludens je već objavio sve Čikove epizode i ovo jeste najlogičniji potez: Sad izdaju prvi koji su objavili, a ne "Cico Story" jer je ovaj verovatno najtraženiji, najmanje ga ima sačuvanog. Ako im ne bude išlo, neće nastaviti dalje, a ako im se isplati, opet će objaviti sve epizode, verovatno nekim sporim ritmom, naravno. Zagor je zlatna koka. A klinci koji su propustili prvo izdanje uživaće da kupe novi strip.

I mislim da ovo ne ide na štetu brzine izlaženja redovnog ili ekstra Zagora, jer oni su zapravo ograničeni s brzinom, koliko ja znam. Ludens i kad bi hteo, ne bi imao pravo da sedmično izdaje redovnog ili Extra Zagora.
lwood Posted - 06/02/2012 : 02:26:06
oče li bit i fluroscentno izdanje da možemo čitat u mraku ako kojin slučajen nestane struje?
lwood Posted - 06/02/2012 : 02:25:14
quote:
Originally posted by legaz

Jao, plava rikna. Ovo do sada nije bilo. Bravo, ali ja čekam zelenu riknu sa žutim tačkicama (kao čikove pantalone) tako da ću ovog puta preskočiti ovo zaista nesvakidašnje izdanje na našim prostorima. Koliko sam upućen sledeć izdanje će komplet biti u HC (i korice i stranice). To tek ima da obori kupce sa nogu.



supermark Posted - 06/02/2012 : 01:36:51
koja gluparija
Tex Willer Posted - 06/02/2012 : 00:30:12
quote:
Originally posted by Johnny Difool

Spreman sam se okladiti da će u nedostatku novih specijala uskoro krenuti i reprint Zagora specijal, pa ćemo opet poslije 10 godina dobiti Nultu godinu Darkwooda.



A da je malo pameti dobili bi brze Zagor Maxi, almanahe, Extra, redovnu seriju... da ostanem pri Zagoru iako ima jos dosta toga sto bi moglo da ide umesto bespotrebnog reprinta
Nadam se da ce losa prodaja da natera Ludens da se okane gluposti i da prvo odradi ono sto nije objavljeno, pa onda nek reprintuje do mile volje.
legaz Posted - 05/02/2012 : 23:25:43
quote:
Originally posted by bjelolasica

LU najveći neprijatelj šuma Gorskog Kotara i Like.



bjelolasica Posted - 05/02/2012 : 23:13:51
LU najveći neprijatelj šuma Gorskog Kotara i Like.
selanne Posted - 05/02/2012 : 22:57:44
quote:
Originally posted by Sekta

Ako su se već odlučili za reprint, zašto nisu krenuli po orginalnom redoslijedu?

To će za godinu dana. Ili za nešto više, moraju prvo izbaciti sve neparne pa sve parne, pa obratno, pa onda sve unazad.
Johnny Difool Posted - 05/02/2012 : 22:53:28
Spreman sam se okladiti da će u nedostatku novih specijala uskoro krenuti i reprint Zagora specijal, pa ćemo opet poslije 10 godina dobiti Nultu godinu Darkwooda.

forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.08 seconds. Snitz Forums 2000