forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Autorski izlog
 Moj strip-Boje moga grada

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Message:

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

   -  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.
    

T O P I C    R E V I E W
Torghal Posted - 21/06/2012 : 20:33:41
Poceo sam prije 10tak dana novi strip no zbog kontroverzne teme sam se dugo mislio da li da ga stavljam odmah na forum ili da ga prvo zavrsim ali posto su mi dvije osobe cija misljena cijenim rekle da strip i nije toliko kontroverzan koliko se meni cini odlucio sam da ga odmah stavljam na forum.S obzirom da pisem scenarije za jos neke druge crtace nisam siguran koliko cu brzo crtat ovaj projekt ali trudit cu se da bude sta brze.
Tabla br.1

Tabla br.2

Tabla br.3

Tabla br.4

Tabla br.5

Tabla br.6


25   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
Boston Jack Posted - 15/12/2014 : 01:11:56
Evo ima ovdje...

http://hrtprikazuje.hrt.hr/nedjeljom-u-dva-gost-povjesnicar-dragan-markovina
Tintilinic Posted - 14/12/2014 : 21:19:51
quote:
Originally posted by IGMAN2

quote:
Originally posted by Tintilinic

Mislim da imaš reprizu na htv3 negdje oko 23 h.


Prije će biti da je na HRT1 u 2.30 noćas
Ili možeš ići na HRTovu stranicu i pogledati odmah emisiju na 'televiziji na zahtjev'


E jbg, znam da je prije nekog vremena bilo na htv3, valjda su mijenjali
IGMAN2 Posted - 14/12/2014 : 21:09:56
quote:
Originally posted by Tintilinic

Mislim da imaš reprizu na htv3 negdje oko 23 h.


Prije će biti da je na HRT1 u 2.30 noćas
Ili možeš ići na HRTovu stranicu i pogledati odmah emisiju na 'televiziji na zahtjev'
Torghal Posted - 14/12/2014 : 19:44:37
quote:
Originally posted by Tintilinic

Mislim da imaš reprizu na htv3 negdje oko 23 h.


Super,hvala na informaciji.
Tintilinic Posted - 14/12/2014 : 19:38:54
Mislim da imaš reprizu na htv3 negdje oko 23 h.
Torghal Posted - 14/12/2014 : 19:25:34
quote:
Originally posted by Boston Jack

Baš me je današnja emisija Nedjeljom u 2 (gost Dragan Markovina) podsjetilo na ovaj tvoj strip. Ustvari, na skoro kompletni tvoj opus.




Nisan gleda,steta,pokusat cu nac na internetu.
Boston Jack Posted - 14/12/2014 : 17:49:33
Baš me je današnja emisija Nedjeljom u 2 (gost Dragan Markovina) podsjetilo na ovaj tvoj strip. Ustvari, na skoro kompletni tvoj opus.

lwood Posted - 13/05/2014 : 20:15:55
quote:
Originally posted by Torghal

Cini li vam se ovo poznato?
http://www.slobodnadalmacija.hr/Novosti/Crnakronika/tabid/70/articleType/ArticleView/articleId/244646/Default.aspx



kod ovakvih vijesti daleko je najjače čitat komentare.
kakvih tu bisera ima.
globinjo Posted - 11/05/2014 : 23:23:33
quote:
Originally posted by Torghal

Cini li vam se ovo poznato?
http://www.slobodnadalmacija.hr/Novosti/Crnakronika/tabid/70/articleType/ArticleView/articleId/244646/Default.aspx


ti si kriv...daj napravi koji strip sa vedrijom temom
Torghal Posted - 11/05/2014 : 20:54:19
Cini li vam se ovo poznato?
http://www.slobodnadalmacija.hr/Novosti/Crnakronika/tabid/70/articleType/ArticleView/articleId/244646/Default.aspx
Poli Posted - 19/07/2013 : 15:07:41

http://www.stripovi.com/index.asp?page=online-comics-single&ComicID=16&PageNum=0


D.J. Posted - 01/06/2013 : 23:02:21
Trebao si mu dati link za strip, mozda bi se prepoznao! A mozda bi te tuzio jer bi pomislio da si bazirao lik po njemu, tj. da si vec od prije cuo za njega!
lwood Posted - 01/06/2013 : 22:28:18
svašta
Torghal Posted - 01/06/2013 : 21:42:40
quote:
Originally posted by tinton

quote:
Originally posted by Torghal

quote:
Originally posted by bisley

quote:
Originally posted by Torghal

Ovih dana san bia na nekim predavanjima na koje me firma poslala.Predavac je triba govorit o mehanici i motorima sa unutrasnjim izgaranjem.Prvih 20 minuta je govoria protiv homoseksualaca i zidova,iducih 20 protiv komunista,nakon toga nam je 20 minuta objasnjava za koga tribamo glasat u drugom krugu lokalnih izbora.A da,na kraju se sitia i spomenit motore sa unutrasnjim izgaranjem.A ja sam ga cilo vrime gleda u cudu i mislia kako je lik profesora iz ovog mog stripa ozivia i izasa iz stripa.

Di je bilo predavanje?
U Imotskom?


U Splitu.Lik je inace profesor u srednjoj skoli.


Jel možda u gimnaziji Vladimir Nazor?


Nije,reka je da je u nekoj tehnickoj skoli.
Poli Posted - 01/06/2013 : 18:03:01

Svasta!


tinton Posted - 01/06/2013 : 16:27:15
quote:
Originally posted by Torghal

quote:
Originally posted by bisley

quote:
Originally posted by Torghal

Ovih dana san bia na nekim predavanjima na koje me firma poslala.Predavac je triba govorit o mehanici i motorima sa unutrasnjim izgaranjem.Prvih 20 minuta je govoria protiv homoseksualaca i zidova,iducih 20 protiv komunista,nakon toga nam je 20 minuta objasnjava za koga tribamo glasat u drugom krugu lokalnih izbora.A da,na kraju se sitia i spomenit motore sa unutrasnjim izgaranjem.A ja sam ga cilo vrime gleda u cudu i mislia kako je lik profesora iz ovog mog stripa ozivia i izasa iz stripa.

Di je bilo predavanje?
U Imotskom?


U Splitu.Lik je inace profesor u srednjoj skoli.


Jel možda u gimnaziji Vladimir Nazor?
Torghal Posted - 01/06/2013 : 15:48:53
quote:
Originally posted by bisley

quote:
Originally posted by Torghal

Ovih dana san bia na nekim predavanjima na koje me firma poslala.Predavac je triba govorit o mehanici i motorima sa unutrasnjim izgaranjem.Prvih 20 minuta je govoria protiv homoseksualaca i zidova,iducih 20 protiv komunista,nakon toga nam je 20 minuta objasnjava za koga tribamo glasat u drugom krugu lokalnih izbora.A da,na kraju se sitia i spomenit motore sa unutrasnjim izgaranjem.A ja sam ga cilo vrime gleda u cudu i mislia kako je lik profesora iz ovog mog stripa ozivia i izasa iz stripa.

Di je bilo predavanje?
U Imotskom?


U Splitu.Lik je inace profesor u srednjoj skoli.
bisley Posted - 01/06/2013 : 08:50:51
quote:
Originally posted by Torghal

Ovih dana san bia na nekim predavanjima na koje me firma poslala.Predavac je triba govorit o mehanici i motorima sa unutrasnjim izgaranjem.Prvih 20 minuta je govoria protiv homoseksualaca i zidova,iducih 20 protiv komunista,nakon toga nam je 20 minuta objasnjava za koga tribamo glasat u drugom krugu lokalnih izbora.A da,na kraju se sitia i spomenit motore sa unutrasnjim izgaranjem.A ja sam ga cilo vrime gleda u cudu i mislia kako je lik profesora iz ovog mog stripa ozivia i izasa iz stripa.

Di je bilo predavanje?
U Imotskom?
Torghal Posted - 31/05/2013 : 21:54:12
Ovih dana san bia na nekim predavanjima na koje me firma poslala.Predavac je triba govorit o mehanici i motorima sa unutrasnjim izgaranjem.Prvih 20 minuta je govoria protiv homoseksualaca i zidova,iducih 20 protiv komunista,nakon toga nam je 20 minuta objasnjava za koga tribamo glasat u drugom krugu lokalnih izbora.A da,na kraju se sitia i spomenit motore sa unutrasnjim izgaranjem.A ja sam ga cilo vrime gleda u cudu i mislia kako je lik profesora iz ovog mog stripa ozivia i izasa iz stripa.
paro Posted - 07/03/2013 : 14:35:55
Po meni, uz Mirakul 1, najbolje do sada. Definitivno.
mamlaz Posted - 04/03/2013 : 21:55:22
kada pocinjemo vritnjak?
tinton Posted - 03/03/2013 : 20:17:49
tabla 130 i 131 se ne vide
lwood Posted - 03/03/2013 : 20:15:22
cjelokupno gledajuči štrumfovi su bolji iako mi se njihov kraj nije svidija.
ovo je ok strip,iako je ovaj naci prenaglašen šta se tiče naše sredine
tinton Posted - 03/03/2013 : 16:01:25
po meni se natječe sa štrumfovima za tu titulu
ken2 Posted - 03/03/2013 : 15:42:11
preksinoć sam krenuo ispočetka, jer sam dosta toga pozaboravljao i brkao sam likove
strip je jako dobar, iako (ipak) nije najbolji davorov
podsjetio me po strukturi na film crash
ovo je splitski homofobno rasistički krug, a film je povezan međurasnim odnosima u los angelesu
da bi ovaj strip bio još bolji, po meni mu fali katarza, nešto kao u liku matta dillona
ipak, dobro je i ovako, jer radnja ima jednu veliku, brutalnu scenu, u kojoj otac ubija sina pedera, a ta scena možda šokira pokojeg homofoba i da mu mislit
ne znam
možda ovo ipak je torghalov najbolji strip

forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.08 seconds. Snitz Forums 2000