forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Film & TV
 Marvel - Phase 3

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

-  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.

T O P I C    R E V I E W
Mr. Bushido Posted - 26/01/2013 : 20:30:48
Iako druga faza još nije ni počela, već imamo podatke o trećoj fazi. Prvi film će biti Ant-Man, u režiji Edgara Wrighta. Jedan od filmova koji će slijediti svakako će biti o Doctoru Strangeu.

http://splashpage.mtv.com/2013/01/25/ant-man-doctor-strange-marvel/

25   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
emirem Posted - 09/05/2019 : 22:40:59
quote:
Originally posted by Mr. Bushido

quote:
Originally posted by emirem

U stripu Bucky nastavlja biti Captain, zar ne?

I Bucky i Falcon.

Tnx, vjerojatno se to sve dogodilo nakon endgame stripa koji sam citao prije tri-cetiri godine, kasnije nisam niti gledao sta se desava u tom univerzumu.
Mogu neki infosi za citanje da vidim ekipu nakon Stevea Rogersa. 🤔🐙
Mr. Bushido Posted - 09/05/2019 : 12:02:04
quote:
Originally posted by emirem

I Bucky i Falcon.
ivan_micic Posted - 09/05/2019 : 11:20:24
Jedini iz ekipe Communitya koji se nije pojavio u Avengersima Chevy Chase, e da nije bahat...
emirem Posted - 09/05/2019 : 00:32:19
Gledao veceras, prvi sat suhoparno, pa spike o kvantnoj fizici, tek onda ide rasplet.
Od cega li je Thanos kvragu uopce?
King Warrior Posted - 08/05/2019 : 14:55:35
Pogledao i ja Endgame.
Uvod dosadan, mlaćenje prazne slame sat vremena. Onda su uradili sve kako treba i zaista se radi o jednom od najboljih Marvelovih filmova do sada.
Problem je samo s ovim filmom je sve rečeno, u budućnosti mogu samo da se vrte u krug. Ili možda da pronađu način kako da odu korak dalje i snime AvX film. Jedino to bi imalo smisla.
Windwalker Posted - 06/05/2019 : 18:13:29
O da!
MCU continues!

Beren Posted - 29/04/2019 : 00:25:54
Odgledah sinoć u bioskopu.

Ne mogu da kažem da sam neki poseban fan Marvel univerzuma, ali sam ogdledao skoro sve filmove koji su prethodili ovome. To su sve filmovi čija je glavna svrha zabava, a ciljna publika tinejdžeri. Bilo je tu kroz godine i odličnih filmova (svidjeli su mi se oni o Kapetanu i Čuvarima galaksije).

Ova dva završna dijela su tu da zaključe put (nekih) likova koje smo pratili 10ak godina, i na tom nivou film funkcioniše. Ali pada na priči, i to ne pada, nego ljosne o pod svom silinom.

Prava priča kreće jednom slučajnošću koju prouzrokuje pacov(?), nastavlja nevještim prikazivanjem posledica Tanosovih činjenja, putovanjem kroz vrijeme, neizbježnim paradoksima, selektivnim poštovanjem pravila o vremenskim tokovima koja su sami autori postavili u filmu, ušminkanošću i predvidljiivošću. Ali je sve to zamagljeno emotivnim zadovoljenjem koje gledaoci osjete na kraju, pa se ove stvari koje sam pomenuo uglavnom zanemare.

Ko odluči da zažmuri na priču i preda se emocijama, film pruži nešto.
Ko neće da žmuri, film je tek nešto više od prosjeka, čak i u Marvel okvirima.
Windwalker Posted - 28/04/2019 : 21:15:26
350 milijuna u Americi u prvom vikendu.
1.2 milijarde u svijetu u prvom vikendu.
E kad bi još uspio dostići (i prijeći) Avatara sveukupno.

Ima sitnih spoilera ovdje.
vice Posted - 27/04/2019 : 15:29:54
quote:
Originally posted by jaki

Upišite u google tražilicu:
Thanos i onda kliknite na rukavicu desno i gledajte
Pa onda opet kliknite

Hahaha predobro! :)
jaki Posted - 27/04/2019 : 12:34:11
Upišite u google tražilicu:
Thanos i onda kliknite na rukavicu desno i gledajte
Pa onda opet kliknite
Billy_the_Kid Posted - 27/04/2019 : 12:19:49
Volio bi kad bi se pokrenula rasprava o nekim stvarima u filmu sto bi se dalo tumaciti, ali strpicu se za sada.
Windwalker Posted - 26/04/2019 : 23:08:29
Ne znam što reći o ovome, pod prevelikim dojmom sam, riječi mi bježe.
Za mene savršena 'završnica' velikog dijela MCU svemira, izrazito epska i emotivna.
Film koji ću pogledati još milijun puta, i zajedno s Infinity Warom daleko, daleko najbolji SF/fantasy epski blockbuster ovog desetljeća, a i općenito nakon LOTR trilogije.
Zaslužuje sve hvalospjeve.

10/10
don_draper Posted - 26/04/2019 : 23:07:33
Cini se da ce The Force Awakens lagano prestici na all time listi, za Titanic i Avatar nisam siguran skroz
Ernie Pike Posted - 26/04/2019 : 22:14:01
Vidim na Boxofficemojo da je Endgame uprihodio 60 milijuna u četvrtak navečer u Americi (novi rekord) i da su današnje matineje pune pa Disney sad predviđa 300 milijuna za vikend.
PAJDO Posted - 26/04/2019 : 17:47:04
Ukratko, složio bih se 100% oko oba posta poviše.
Humor, akcija i emocije na maximalnom levelu. Priča, ajd recimo ok, valjda sam očekivao nešto drugo ne znam!!Da bi se zaokružili svih 22 filma valjda i nije moglo drugačije, najbolje je Infinity war i Endgame shvaćati kao jedan film od 5+ sati.
Obo šta mi je zaista fenomenalno u filmu je da (barem ja tako mislim) da su glumci dali sve od sebe (koliko je to moguće u superherojskome filmu) i mnoštvo sitnih a važnih detalja (neću sad o tome da ne bi opalio koji spojler) na koje su redatelji pazili i na tome km svaka čast.
Ugl, bude li vremena ići će se opet u kino pogledati ga ko zna kada će ovakav film opet biti snimljen.
vice Posted - 26/04/2019 : 00:12:50
Eto, šta reć osim da je ovo izvrstan primjer filmske krune jedne superherojske epohe. Nije bez mane, ali sva patetika i nelogičnosti su stavljene po strani u svrhu čiste uživancije u zaokruživanju priče određenih likova koje smo toliko dugo pratili.

Infinity war i Endgame čine jedan uradak, i ja ih ni ne razdvajam - ovo je za mene jedan film od gotovo 6 sati.

Ima nekoliko finih iznenađenja, i bez suvišnog komentiranja, moje iskrene preporuke za kino!

Šta dalje slijedi? Čeka nas još Far From Home u fazi 3, a ja se iskreno veselim širenju universea - Eternals, Deviants... ima tu materijala.

Spectre Posted - 25/04/2019 : 19:52:00
Dobar je Endgame, ali Infinity War mi je bio bolji.
Windwalker Posted - 25/04/2019 : 19:22:10
Sutra.
vice Posted - 25/04/2019 : 15:11:23
Gleda se večeras.
PAJDO Posted - 25/04/2019 : 08:48:44
Onda jeli netko gledao Endgame??
Windwalker Posted - 24/04/2019 : 18:12:44
Za Endgame se priča da je vjerojatno nešto najbolje u blockbuster vodama još od LOTR trilogije.
vice Posted - 16/04/2019 : 20:38:07
Kupljena karta za 25. Ma koliko mi u zadnje vrime MCU iša na živce, hype za ovaj film je sve veći.
Windwalker Posted - 16/04/2019 : 17:54:51
vice Posted - 04/04/2019 : 00:20:02
E da, nisan prokomentira Captain Marvel:

Prva polovica filma je mlaka i dosadna trakavica, dok druga polovica nudi nešto konkretno. Sviđa mi se važnost Marvelovke u Avengers timu (iako mi je ta šema s hitnim pozivom malo nelogična s obzirom na stupnjeve hitnosti koje smo imali dosada, ma koliko fanovi objašnjavali suprotno - očito se na nju nije u potpunosti računalo zbog Perlmuttera).

Tako da, dosta neuravnotežen film, i unatoč već spomenutoj ulozi lika u originu Avengersa, smatram da se komotno moglo bez njega (filma, za lik ćemo još vidjeti). No, ovakav kakav jest, ipak je integralni naslov na listi za gledanje prije Endgamea.
vice Posted - 04/04/2019 : 00:05:51
Ovaj vikend dupla kino doza Pet Semataryja i Shazama. Mljac.

forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.17 seconds. Snitz Forums 2000