forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Burza Stripova
 Aukcije
 Clan Marinac

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Message:

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

   -  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.
    

T O P I C    R E V I E W
bihac-una Posted - 16/10/2013 : 11:33:17
Osvojeni strip nije realizovao,16 dana cekanja je vise nego tolerantno,dalje jednostavno ne zelim.
Citaj sta pisem i smatraj strip zaboravljenim.
Vracam ga na aukciju,tebi dajem negativni komentar i saljem ovdje cestitku svima da vide kakav si karakter.Kazem karakter,jer o tome se radi,ni o cemu drugom

AUKCIJA:

http://www.stripovi.com/aukcije/zs-broj-17-klark-siti-5/7372753/

KRAJ!!!
19   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
Markos Posted - 03/11/2013 : 17:05:19
quote:
Originally posted by Markos

Ne vidim zašto bi se topic zakljucao. Ne vidim zašto u 16 dana nisi našao 5 minuta vremena da mu pošalješ novac, a imaš 4 sata vremena ovdje slati poruke na forumu kad te prozove? Čovjek je bio malo nestrpljiv, ali nije ni čudo s obzirom na tvoje komentare na aukcijama. Ukoliko ne pošalješ novac u narednih 7 dana, izbrisat cu negativni komentar koji si mu ostavio.


Izbrisao negativni komentar.
Markos Posted - 18/10/2013 : 16:42:37
Dođe mi da zaplačem od muke.
bihac-una Posted - 18/10/2013 : 11:36:16
quote:
Originally posted by supermark

mislim da pretjerujes, bihac-una, s ovim napadanjem markosa
stao je u tvoju obranu čovjek

i sumnjam da je markos ikomu zatvorio račun jer nije platio stotinjak kuna na vrijeme



Dobro,mozda se moj post tumaci kao negativan i ispada kao da ga napadam,ali nije tako uopste.
Moje licno misljenje je da je Markos kao prvo posten covjek,sto mu sve mane automacki pobija i pravi jednostavno zanemarivim.
A vjerovatno ih ima i on.
Znaci,nije mi namjera napadati ga,samo neku usporedbu sam pokusao napraviti,on to nece zamjeriti,takodje zna pisati u zescem stilu
supermark Posted - 18/10/2013 : 11:09:52
mislim da pretjerujes, bihac-una, s ovim napadanjem markosa
stao je u tvoju obranu čovjek

i sumnjam da je markos ikomu zatvorio račun jer nije platio stotinjak kuna na vrijeme
bihac-una Posted - 18/10/2013 : 10:29:16
quote:
Originally posted by Markos

Ne vidim zašto bi se topic zakljucao. Ne vidim zašto u 16 dana nisi našao 5 minuta vremena da mu pošalješ novac, a imaš 4 sata vremena ovdje slati poruke na forumu kad te prozove? Čovjek je bio malo nestrpljiv, ali nije ni čudo s obzirom na tvoje komentare na aukcijama. Ukoliko ne pošalješ novac u narednih 7 dana, izbrisat cu negativni komentar koji si mu ostavio.



Hvala Markosu na intervenciji,ovaj moderator ocigledno je na strani ovog muljatora i lazova.Ja bas uzivam u otkrivanju ovakvih slucajeva i zelim pokazati drugima tako da budu oprezni s njima.
Ovo gore sto sam podebljao"COVJEK JE BIO MALO NESTRPLJIV",ne razumijem uopste??Pa samo se drzim pravila koje si sam postavio.

Ako ja tebi racun i dug prema stripovi .com moram platiti u roku 15 dana i to je po tebi normalan rok za izmirenje obaveze cija je granica 100 kuna(tad moras platiti),pitam se zasto sam ja nestrpljiv ako cekam svoj dug koji je u ovom slucaju iznosio 701 kunu????
Pa nema logike uopste!Po cemu se razlikujemo sad??Bas me zanima????
Tebi se mora platiti u roku 15 dana i to je plafon,dalje se ne ceka ni dana,vec se nalog zakljucava,a meni ne mora ili ??Ja trebam cekati 150 dana i biti strpljiv???Ne kuzim nista vise ovdje.
Pa zar i drugima prodavacima je tek onako doslo da pisu uz svaku aukciju "Rok uplate 15 dana",inace molim da se ne bida??Pa to je sasvim normalan rok kojeg se drzim ja ,a vidio sam i drugi
Ali u ovom slucaju uopste nije bio problem u roku vec u karakteru ovog lazova koji me je lagao i laze i dalje sviju.Poslao je vec davno(po njemu),pa tek jucer pise post u kojem kaze" da si bio strpljiv poslao bih i uplatio,sad nebi ni da ga dajes za 10 kuna".Zar nije ocigledno da je lazov bez karaktera?I to ponavlja vec nekoliko puta,ne samo meni.Super
Timber Bil Posted - 18/10/2013 : 08:37:09
quote:
Originally posted by marinac

Molio bih moderatore da zatvore ovaj ružni topik jer ovakvoj raspravi nije mesto na stripovi.com

Ovakvi topici su prava stvar, ukazuju nam na greške. Svojevremeno sam i ja bidao na jednom drugom sajtu, pa pozeleo da odustanem, sada razmišljam pre nego stisnem dugme.
Timber Bil Posted - 18/10/2013 : 08:33:47
I pored dobre zelje da shvatim svakoga Marinac ovoga puta apsolutno nije u pravu. Očigledno se preračunao, kupio skup strip, a onda bi odustao. Sve je to ljudski, ali treba razumeti i prodavca koji je računao na taj novac odmah, a imao je i druge kandidate za kupovinu.
Markos Posted - 18/10/2013 : 07:15:15
Ne vidim zašto bi se topic zakljucao. Ne vidim zašto u 16 dana nisi našao 5 minuta vremena da mu pošalješ novac, a imaš 4 sata vremena ovdje slati poruke na forumu kad te prozove? Čovjek je bio malo nestrpljiv, ali nije ni čudo s obzirom na tvoje komentare na aukcijama. Ukoliko ne pošalješ novac u narednih 7 dana, izbrisat cu negativni komentar koji si mu ostavio.
marinac Posted - 17/10/2013 : 18:06:55
Molio bih moderatore da zatvore ovaj ružni topik jer ovakvoj raspravi nije mesto na stripovi.com
marinac Posted - 17/10/2013 : 17:55:58
quote:
Originally posted by bihac-una


JEDNOMhttp://www.stripovi.com/index.asp?page=user-feedback&UserID=7573&Type=1&FdbkType=0

PA JOS JEDNOM:

http://www.stripovi.com/index.asp?page=user-feedback&UserID=7573&Type=2&FdbkType=0

Ako mislis da sam ja pogrijesio,nisu sigurno i ostali.
Jebo strip i pare i proviziju(placena davno),fazon je rijec i karakter koji nemas,lazov si prvoklasni i takvim ljudima nedajem sekunde vremena vise,ma ni da dihnu,nisi zasluzio.
Koliko sam ti puta pisao,tvoji odgovori"nije do mene".Sta je to,kakav je to odgovor??Dalje,saljem sutra,pa opet sutra,koga ti vuces za nos?Ako nemas para,onda reci meni i drugima,pa nije problem uopste,ali ovaj nacin muljatorski ne tolerisem ni sekunde.Ne zelim uopste da razmisljam o tebi i tvom placanju vise,kad nesto kupis,treba i da platis,a ne da glumis nekog prezaposlenika,kao da si jedini pokupijo sve poslove svijeta.Za sve imas a za platiti Strip nemas vremena,hahahaha,bas si lik,svaka cast.
Ova dvojica ti trebaju ove neutrale promijeniti u negative i frcaj odavde,nije ti mjesto ovdje uopste.jebo tvoju pricu muljatorsku,pricaj nekom drugom,nemoj meni i drugima ovdje i jos javno


Ima li neko ovde da mi je poslao strip i da mu nisam platio?

I usput, ne piše se pokupijo nego pokupio. Toliko o tvom obrazovanju.
Što se vremena tiče, kažeš da nemaš, a imaš vremena po forumu pisati o meni.
Ne bi mi bilo krivo da si dao negativnu ocenu i ostavio komentar tamo gde mu je mesto.
bihac-una Posted - 17/10/2013 : 17:14:32

JEDNOMhttp://www.stripovi.com/index.asp?page=user-feedback&UserID=7573&Type=1&FdbkType=0

PA JOS JEDNOM:

http://www.stripovi.com/index.asp?page=user-feedback&UserID=7573&Type=2&FdbkType=0

Ako mislis da sam ja pogrijesio,nisu sigurno i ostali.
Jebo strip i pare i proviziju(placena davno),fazon je rijec i karakter koji nemas,lazov si prvoklasni i takvim ljudima nedajem sekunde vremena vise,ma ni da dihnu,nisi zasluzio.
Koliko sam ti puta pisao,tvoji odgovori"nije do mene".Sta je to,kakav je to odgovor??Dalje,saljem sutra,pa opet sutra,koga ti vuces za nos?Ako nemas para,onda reci meni i drugima,pa nije problem uopste,ali ovaj nacin muljatorski ne tolerisem ni sekunde.Ne zelim uopste da razmisljam o tebi i tvom placanju vise,kad nesto kupis,treba i da platis,a ne da glumis nekog prezaposlenika,kao da si jedini pokupijo sve poslove svijeta.Za sve imas a za platiti Strip nemas vremena,hahahaha,bas si lik,svaka cast.
Ova dvojica ti trebaju ove neutrale promijeniti u negative i frcaj odavde,nije ti mjesto ovdje uopste.jebo tvoju pricu muljatorsku,pricaj nekom drugom,nemoj meni i drugima ovdje i jos javno
marinac Posted - 17/10/2013 : 16:40:07
quote:
Originally posted by bihac-una

Osvojeni strip nije realizovao,16 dana cekanja je vise nego tolerantno,dalje jednostavno ne zelim.
Citaj sta pisem i smatraj strip zaboravljenim.
Vracam ga na aukciju,tebi dajem negativni komentar i saljem ovdje cestitku svima da vide kakav si karakter.Kazem karakter,jer o tome se radi,ni o cemu drugom

AUKCIJA:

http://www.stripovi.com/aukcije/zs-broj-17-klark-siti-5/7372753/

KRAJ!!!


Posle ovako zlonamernog posta mora da si bogatiji, deblji, lepši, zadovoljniji,... i da ti je život ispunjeniji...

Otvarati topik o nekom članu radi zadovoljenja ličnog ega je stvarno neverovatna stvar.
brni Posted - 17/10/2013 : 15:01:05
quote:
Originally posted by bihac-una



http://www.stripovi.com/aukcije/zs-broj-17-klark-siti-5/7372753/

KRAJ!!!



Sorry stari ali meni ovo definitivno nije za -5..
marinac Posted - 17/10/2013 : 14:46:37
Što se karaktera tiče vidi se kakav si ti karakter. Ja te nisam prevario za strip pa sad vidi kakav si ti čovek kad daješ sebi za pravo da ocenjuješ karakter onoga koga ne poznaješ.
U pitanju je očito provizija za koju si se uplašio da ćeš uplatiti Markosu. Da si bio strpljiv još koji dan dobio bi novac za strip, ovako ga od tebe ne bih kupio ni da mi ga ponudiš za 10 kuna.
marinac Posted - 17/10/2013 : 14:43:02
Hvala giantu, aceu i svima koji me poznaju i imaju poverenja.
Zaista radim po celi dan pa ne stižem ništa.

Što se tiče bihac-una, mogu samo da kažem hvala na nestrpljenju.
Meni je najvažnije da mi nije poslao strip pa da ne kaže kasnije da mu nisam platio. Da nisam imao nameru da kupim taj strip ne bih ni bidao za njega.
Poslao sam mu poruke sa izvinjenjem. Ima ljudi ovde na forumu koji znaju da radim od jutra 7:00 do 21-22:00 svaki dan dok je sezona žetve žitarica soje i kukuruza. Ispaitujem kontrolu kvaliteta i to je posao koji zahteva da sam prisutan sve dok ima ulaza tih žitarica u silose...
Nije ni važno.
giant Posted - 16/10/2013 : 23:13:34
I kod mene je imao oko 30 aukcija osvojenih. Prvo sam ga čekao mjesec dana, onda sam mu dao negativne komentare. Koju sedmicu zatim mi se javio i ispričao zbog nekih problema, i pitao da li može još da dobije one stripove sa aukcija. Pošto mi se nije žurilo, pristao sam na to, da se opet dogovorimo.
Javio mi se par dana nazad, kaže ima cijelodnevni posao, pa ide sve to malo sporije...no, meni osobno se ne žuri, pričekaću ga. I kad realiziramo, promeniću mu one negativne, koje sam mu dao.
Sve je samo stvar dogovora.
bosancicigor Posted - 16/10/2013 : 19:28:26
Nije pravilo. Stvar je dobre volje, dogovora i tolerancije između kupaca i prodavača. Nekom je previše čekati i 7 dana za realizaciju a neko se ne uzrujava ni nakon mjesec dana. Bitno je da kupac relativno brzo nakon osvojene aukcije kontaktira prodavača (unutar 7 dana, moja procjena) i onda se transakcija odvija prema dogovoru, ili ne odvija.
markotamara Posted - 16/10/2013 : 19:08:41
Pa sto nije neko pravilo misec dana ili ja grijesim???!!!
acestroke Posted - 16/10/2013 : 15:00:03
Marinca dobro poznajem, garantujem ti da je covjek dobar tip. Mislim da je imo nekih osobnih problema u zadnje vrijeme, pa se zato ne javlja. Ni na forumu ga nema vec dugo.

Daj mu jos malo vremena, vidices da ce ti realizirat ovo.

forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.11 seconds. Snitz Forums 2000