forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Manga
 Gledate li anime?

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Message:

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

   -  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.
    

T O P I C    R E V I E W
ZagorXXL Posted - 06/04/2014 : 10:51:19
Evo da vidim kolika animefila ima ovdje na forumu.
Vidim vas dosta sa avatarima i Dragon Ball-a/Z-a
Ja osobno gledam često i sviđa mi se.
Inače na HRT-u 3 ponedjeljak u 20 sati ima Nausikaja iz vjetrovite doline,remek djelo Hayaoa Myazakija i planiram pogledati jer nisam dosad,a čuo sam samo pohvale.
25   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
Paka01 Posted - 23/01/2023 : 10:18:44
Death Parade (12 epizoda)

Gledao sam ga prije par mjeseci, al zaboravio ostaviti komentar. Ukratko, jako zanimljiv anime koji postavlja neka intrigantna životna pitanja. Sama ideja mi se čini baš originalna, a izvedba je super. Iako se na prvu čini da su epizode samostalne, nakon nekog vremena se počinje nazirati šira pozadina te se stvari malo po malo povezuju u jednu veću cjelinu (slično kao recimo 100 Bullets). Kraj je lijep, emotivan i baš ostaje u sjećanju
Giuda Ballerino Posted - 26/08/2022 : 21:07:18
Pokemoni se danas nastavili nakon tjedana i tjedana glupih retrospektiva i pauza. Prekinuli su sad kad je najzanimljivije. Danas napokon na TV Tokyju nova epka i polufinalni mec Master 8 turnira. Kako kaze naslov epizode bio je squash match, sljedeci tjedan i onaj iza ide ono pravo i kulminacija svih 25 godina emitiranja ovog anime.
Giuda Ballerino Posted - 09/08/2021 : 23:48:46
Da dignem topic... Pogledao 445 epizoda One Piece i serija je vrlo dobra, glavne mane su prerazvucenost i sto zadnjih 50 epizoda cesto i bez ikakvog razloga vecini likova stalno visi bala iz nosa.
nonchalant Posted - 27/01/2021 : 23:30:40
Kad već delimo preporuke, najtoplije preporučujem Ping Pong The Animation (podjednako i fanovima ping ponga i onima koji to nisu)
leKrava Posted - 27/01/2021 : 14:02:00
Za one koji zele nesto bez stalne akcije i malo emotivnije preporucujem:

A Silent Voice (film) mislim da mi je ovaj najdrazi s ove liste.
When a grade school student with impaired hearing is bullied mercilessly, she transfers to another school. Years later, one of her former tormentors sets out to make amends.


Anohana: The Flower We Saw That Day (serija 11 epizoda)
Menma's friends reunite five years after her death to help her remember and fulfil a wish so she can pass on into the afterlife.

Wolf Children (film)
Hana marries a wolf man and raises their two children alone after he dies. They move to the countryside and the children have adventures in the woods and at school.

Your Name, Ride Your Wave i Grave of the Fireflies svo troje fimovi s tim da je ovaj zadnji dosta tuzan i potresan.

I samo napomena iako vecina ovih filmova i serija ima tuzna dogadanja, ipak nisu teska depresija vec imaju dosta zabavnih i veselih trenutaka.

Inace gledam li anime, da gledam (kao sto se vidi iz prilozene liste) ako se dobro sicam sve je pocelo s Chobits, Hellsingom i onda Cowboy Bebopom itd. (naravno i ove spomenute su svakako za preporuku).



Zlix Posted - 27/01/2021 : 12:15:44
Ja razmišljam krenuti sa filmovima, jer me smara da gledam stotine epizoda.

Nedavno sam odgledao My Hero Academia, sve 4 sezone. Zarazna serija.
Giuda Ballerino Posted - 27/01/2021 : 11:21:13
Krenuo gledati Pokemon od pocetka. Na cetvrtoj sezoni sam "Johto League Champions" i bez obzira na brojne mane, ugodjaj je sjajan i sa zadovoljstvom gutam epizodu za epizodom.
zeljko Posted - 22/06/2020 : 09:58:54
gledao nekoć i onda shvatio da nije to za mene
ponekad pogledam nešto
DiSkAcH Posted - 22/06/2020 : 09:04:48
quote:
Originally posted by supermark

Trenutno gledam Berserk
Pogledao seriju iz 1997, sad sam na onoj iz 2016



Originalna serija mi je ostala u sjećanju kao odlična ali sa nedorečenim krajem, a za ovo novo sam čuo da je jako jako loše.
Mislim da ima serija, a onda su odlučili izbaciti filmove koji su navodno dosta bolji.

EDIT: Ili sam neš pobrkao, pa su filmovi loši a serija dobra.
Filma su tri, The Golden Age Arc I, II i III.

Razmatrao sam i nabaviti mangu, ali kad sam skužio da to izlazi već ohoho godina, sam odustao.


A ja trenutno gledam Wangan Midnight, osjetno lošije od Inital-D.
Utrke su puno puno manje uzbudljive, u svakoj epizodi se neko razbije...trkaju se na ravnici (autoputu)... mnjah.

supermark Posted - 22/06/2020 : 08:59:43
Trenutno gledam Berserk
Pogledao seriju iz 1997, sad sam na onoj iz 2016
DiSkAcH Posted - 22/06/2020 : 07:40:59
quote:
Originally posted by jaki

Italija:
https://www.giornalepop.it/primi-anime-italia-da-1975-a-1980/
https://www.giornalepop.it/1981-linvasione-degli-anime/



Nedavno me cura pitala da joj skinem Heidi na talijanskom, pa sam pogledao par epizoda sa njom.

Čudi me da na popisima nema Sherlock Hounda (Meitantei Holmes) za kojim sam bio apsolutno lud kao mulac. Steampunk Holmes i ekipa kao životinje, većinom psi osim Moriarty-a koji je vuk. Nedavno sam skinuo i ponovno pogledao....i doživio još jedan šut u jaja od nostalgije, doduše ovo je i dalje pristojan anime. Radili su ga Japanci i Talijani zajedno, a par epizoda je režirao Miyazaki.
Talijanski uvod, koji je puno veseliji od Japanskog (muzika):

jaki Posted - 23/04/2020 : 12:57:12
Italija:
https://www.giornalepop.it/primi-anime-italia-da-1975-a-1980/
https://www.giornalepop.it/1981-linvasione-degli-anime/
Sneaksie Thiefsie Posted - 29/01/2019 : 16:15:03
Gasaraki
WOLF-HUNTER Posted - 22/01/2019 : 01:09:40
Gledam trenutno “Highschool of the Dead”, fin anime, prosle godine sam zavrsio i sa gledanjem “Prison Schoola”, is to fin anime sa iznenadujuce dobrim ecchi momentima, malo me manga razocarala zbog loseg zavrsetka. Planiram krenuti da gledam “Rasco is not dreaming of a bunny-girl senpai”, mislim da se tako zove. Uglavnom sam cuo dobre rijeci sa anime i mangu pa rekoh da vidim sta se tu radi...
Sneaksie Thiefsie Posted - 04/11/2018 : 10:23:39
i jeste
maddjuro Posted - 02/11/2018 : 16:45:56
quote:
Originally posted by Sneaksie Thiefsie

trenutno
Yokohama Kaidashi Kikou




manga mi je bila odlična.
Sneaksie Thiefsie Posted - 02/11/2018 : 16:12:17
trenutno
Yokohama Kaidashi Kikou
spalence Posted - 14/04/2018 : 21:53:07

Izlazi 24. aprila.
vice Posted - 14/04/2018 : 21:46:40
quote:
Originally posted by supermark

aho nisam znao da već ima i animacija
ja sam tek zagazio u strip pa se ne žurim s ovim počinjati

a kad smo već kod animacija
zadnje što sam gledao, a da mi se izrazito svidjelo je bilo Saga of Tanya the Evil



Da, Golden Kamuy je tek počeo u sklopu nove, proljetne anime sezone.

Planiram krenut to, Personu 5 i nastavit s 3. sezonom My Hero Academia. :)

Djeluje dobro i Megalo Box.
supermark Posted - 14/04/2018 : 19:54:54
aho nisam znao da već ima i animacija
ja sam tek zagazio u strip pa se ne žurim s ovim počinjati

a kad smo već kod animacija
zadnje što sam gledao, a da mi se izrazito svidjelo je bilo Saga of Tanya the Evil
Sneaksie Thiefsie Posted - 12/04/2018 : 12:24:10
pocela pre neki dan
DiSkAcH Posted - 11/03/2017 : 09:59:34
Evo odgledao i ja, u 2 dana :D
Odlican je, sad sam jos vise napaljen na Attack on Titan posto je od iste ekipe, ili djelomicno iste...
Sneaksie Thiefsie Posted - 08/03/2017 : 14:45:47
gledao sam
DiSkAcH Posted - 08/03/2017 : 07:36:19
Za taj Kabanere sam cuo da je dobar anime, si gledao (imam ga na HDD-u, ali se nema vremena :( )?
Evo ja trenutno gledam Planetes nakon sto sam procitao mangu koja je jako dobra.
Anime je mrvu slabiji i malo su ispremjesali radnju, ali je u biti to to.
Trenutno sam na 16-oj epizodi (od naravno 26).

A sto se tice toga sto tocno gledam; pa gledam sve sto mi se svidi, nemam predrasuda kao ni sa stripovima, muzikom, igrama, filmovima.
Znam da je ovo klisej, ali daleko naj naj anime mi je Cowboy Bebop (tu su jos NG Evangelion, GITS...), a sto se tice anime filmova tu mi je Ninja Scroll koji preporucam svima koji nevole anime, i jos mi niko dosada nije rekao da mu je los ili bezveze. Naravno, bilo sto od Ghiblia je odlicno (osim Ponyo koji nisam mogao pogledat kolko mi je bio naporan). Od dobrih komedija bi izdvojio Golden Boy i Oruchuban Ebichu (ovaj mi je bas vrh ). Zao mi je sto nikako da naprave neki dobar Berserk, tj onaj prvi od 25 epizoda je odlican, ali je kraj nedorecen (mangu nisam citao, trazio, ali nisam nasao neke omnibuse ili nes slicno isplativo).

DBZ, Naruto, FMA, One Piece, Bleach i sl sam probao gledat i neide (imam filing da bi mi se vise svidjeli da sam teenager), Hentai me ne zanima ni pod razno, isto probao, i moram rec da me fascinira ta prebolesna masta, ali ne hvala.
Sneaksie Thiefsie Posted - 07/03/2017 : 21:17:01

forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.06 seconds. Snitz Forums 2000