forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Svaštara
 Što vam se danas dogodilo?

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

-  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.

T O P I C    R E V I E W
nagor Posted - 12/11/2014 : 15:27:23
Ajmo imat jedan zajebantski topic sa čudnim/zanimljivim/komičnim situacijama i peripetijama iz svakodnevnog života.

25   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
Poli Posted - 16/02/2018 : 23:37:33
quote:
Originally posted by DODSFERD

Svaku plaću dižem do zadnje kune i ništa ne ostavljam na banci, to su lopovi skoro k'o i političari.

Zasto skoro?

DODSFERD Posted - 16/02/2018 : 18:58:00
quote:
Originally posted by wolf

Ma kakvi psihološki učinci... Odoše oni bio Starčević. Mažuranić ili Radić.

Starčevića je teže razbiti, kada ga vidiš onako bradatog i ozbiljnog odmah se ruka skrati.
Naravno, mislim na neku svakodnevnu situaciju, kada stisnu prave životne neprilike onda odlazi sve k'o podmazano.

quote:
Ključan psihološki učinak je kad uđeš u striparnicu a ne ostaviš 500+ kn a da nisi ni planirao.

Danas tamo ostavio i 1000 kn, ali sve je to bilo planirano.
wolf Posted - 16/02/2018 : 16:56:29
Ova se nekako uklapa svima nama...

wolf Posted - 16/02/2018 : 16:54:45
Ma kakvi psihološki učinci... Odoše oni bio Starčević. Mažuranić ili Radić.

Ključan psihološki učinak je kad uđeš u striparnicu a ne ostaviš 500+ kn a da nisi ni planirao.
DODSFERD Posted - 16/02/2018 : 15:44:41
Svaku plaću dižem do zadnje kune i ništa ne ostavljam na banci, to su lopovi skoro k'o i političari.
Poli Posted - 16/02/2018 : 15:15:55

Pa daj i vezi na banku za godinu i neces se polakomiti. :D

DODSFERD Posted - 16/02/2018 : 14:46:58
Meni to igra više psihološku ulogu jer imam jednu taktiku; ako hoću ostaviti nešto sa strane to mora biti po 1000 kn jer ono sitnije malo po malo uzimam pa potrošim.
A što se tiče novčanica po 500 € kada se samo sjetim koliko sam prije 10-ak godina imao takvih, gdje samo nestadoše ta vremena.
DiSkAcH Posted - 16/02/2018 : 14:11:39
Jebiga, plaće sve manje pa nema potrebe za krupnim novčanicama, izbacili su i 500€ :P
DODSFERD Posted - 16/02/2018 : 14:06:46
Koja je to fora sa novčanicama od 1000 kn da ih nemaju ni banke ni mjenjačnice?
Danas mi po tko zna koji puta u banci isplatili cijelu plaću u novčanicama po 200 i 100 kn jer nemaju ništa krupnije. Meni već dopizdilo pa odlučio pokušati u mjenjačnici zamijeniti za barem 3 po 1000. Najprije bezuspješno obišao njih 3 i tek u 4. su imali da ukrupne taj sitniš.
Nekada to nije bilo tako teško za pronaći, a s vremenom postaje sve teže.
DODSFERD Posted - 12/02/2018 : 20:13:06
Rano jutros na terenu mi mob izmjerio ovu divljačku brzinu, teško mi je povjerovati da je to moguće u ovakvim pripizdinama.
Tako se potvrđuje činjenica da na mojem području jedino Vip nečemu vrijedi, zato sam krajem 12. mjeseca zamijenio kućnu Optima bijedu sa Homeboxom (u kući mi je standardnih 35 Mbps a zna otići i preko 40).

lwood Posted - 03/02/2018 : 13:30:27
quote:
Originally posted by Poli

Nemoj ici pjeske, bolje u svoj Stripyju pa nece biti problema. :D

Poli Posted - 01/02/2018 : 17:00:31

Nemoj ici pjeske, bolje u svoj Stripyju pa nece biti problema. :D

1Euro Posted - 01/02/2018 : 16:51:13
Danas sam išao u Hrvatsku, pješke, jer idem samo kupiti stripove i kladionicu uplatit, i najprije su me provjeravali u Sloveniji (ono sve gledaju pasoš sa kompjuterom) onda metar dalje Hrvati, isto tako gledaju pasoš sa kompjuterom, imaju neki program, vidi se svi neki podaci, moja slika na kompjuteru, sve nešto napredno onda idem u Hrvatsku, za pet minuta se vračam i opet sve isto,...provjeravanje i provjeravanje na oba dvije strane, u svakoj kolibi po 4 ovih nekih policajaca,....ovo če biti katastrofa kada bude stiglo ljeto i turisti......jebeš schengen...ljudima če dopizditi čekati na granici na oba dvije strane, pa čemo svi polako postati Sjeverna i Južna Koreja.
Tonka24 Posted - 20/01/2018 : 23:53:17
Vjeruj mi, danas sam se popeo na planinu,mrak je padao ali toliko iščekujem taj snijeg da sam riskirao i vukove i medvjede samo da uživam...i tih jadnih 4-5 cm snijega je za mene bilo RAJ!
wolf Posted - 20/01/2018 : 23:44:24
U, koja mećava...
Tonka24 Posted - 20/01/2018 : 23:35:50
Napokon sam dočekao snijeg
velka031 Posted - 15/01/2018 : 23:20:36
Nema šanse, oni moraju sami riješiti takve u svojim redovima, a to će biti nikad.
Poli Posted - 15/01/2018 : 17:14:29

Meni je pozlilo od onoga sa OS Matije Gubca u Zg. Ali kako citam, vec je otpusten. To je minimalno. Mislim da bi "covjek" trebao i odgovarati, pred zakonom. Ali tesko u ovoj situaciji danas.

velka031 Posted - 15/01/2018 : 15:29:41
http://www.glas-slavonije.hr/353212/1/Svecenik-iz-Ivanovca-razbio-skupi-Mercedes

https://www.24sata.hr/news/vjernici-ogorceni-na-svecenika-zbog-njega-ne-idemo-na-mise-552612

Dogodilo mi se da sam čuo za ovo govno od čovjeka, pa mi pozlilo.
Kruger Posted - 12/01/2018 : 18:06:43
quote:
Originally posted by tihomirduras

Pa gdje se izgubila ta forma, ovako sa fotke izgleda da imaš bar nekoliko kg viška, mislio sam da si golman možda, uglavnom svaka čast na osvojenom turniru 30k nije malo, veliki turnir bio?

Pa ima se malo kila viška. Organizatori planiraju povećati fond nagrada, a to će svakako privući još jakih ekipa. Kako god bilo vidjet ćemo na godinu.

Na ovom turniru je nastupilo i dosta ekipa djece, oko 20-ak ekipa. Ne znam kako je u drugim sredinama kod nas se dosta loše radi. Valjda je to utjecaj roditelja i samih trenera, samo uspjeh i pobjeda, mada se kod prostića i limaća ne očekuju rezultati nego je prvenstveno druženje i učenje igre.

quote:
Originally posted by izivko

Čestitke na osvojenom turniru!
Mlada ste momčad, bit će još kanta

Hvala. uvijek je teško obraniti naslov, al sad smo glavni u gradu, barem godinu dana.
izivko Posted - 10/01/2018 : 11:02:20
Čestitke na osvojenom turniru!
Mlada ste momčad, bit će još kanta
tihomirduras Posted - 10/01/2018 : 10:29:37
Pa gdje se izgubila ta forma, ovako sa fotke izgleda da imaš bar nekoliko kg viška, mislio sam da si golman možda, uglavnom svaka čast na osvojenom turniru 30k nije malo, veliki turnir bio?
Kruger Posted - 10/01/2018 : 09:59:19
quote:
Originally posted by Dukidule

Krugeru, pročitah tvoj post iznad pa mi dozvoli jedno pitanje na koje nemam odgovora.
Kažeš, kao aktivan igrač nisi bio “tehnički potkovan” dok si za mali nogomet imao “sve što je trebalo”.
Pa nije li baš ta tehnička potkovanost najbitniji preduvjet da bi se za mali imalo sve što treba?
Mislim, brzina ok, ali i bez nje u nekoj natprosječnoj mjeri možeš biti strašan igrač na malom terunu, no puno bitnije od toga je biti pokretljiv i tehnički nadaren?

Edit = bio samo u smislu male korekture pravpisa. ;)

Istina, za mali nogomet moraš biti tehnički potkovan biti brz i imati puno snage. To je odlična kombinacija. I u malom nogometu sam bio brz, i u tom malom prostoru sam se dobro snalazio i reagirao, što je također bitno. Ako sam se našao u poziciji zadnjeg onda sam to odradio obrambeno, nisam baš igrao poziciju zadnjeg, za to moraš biti tehnički potkovan a ne moraš biti brz, ako sam povukao loptu i izgubio je, jer bilo je boljih igrača od mene, ja sam se vraćao i nisam mu dao disati, što se kondicije tiče tu sam bio dobar, neki nisu mogli izdržati taj tempo.
Dukidule Posted - 09/01/2018 : 16:58:07
Aha, ako je tako mislio, onda ok.
Jeste, u pravi si, evo vidjeh sad i ono s lijevim krilom. ;)
narucen Posted - 09/01/2018 : 16:05:55
Nije imao za mali nogomet "sve što je trebalo" nego je u ekipama igrao "sve što je trebalo".

forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.14 seconds. Snitz Forums 2000