forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 Zagor gigant 7

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Message:

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

   -  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.
    

T O P I C    R E V I E W
PijaniPatak Posted - 01/04/2015 : 17:50:37
Nove vesti iz Italije
oko našeg domaćeg izdanja
(ako je bilo negde izvinjavam se. I, da, ovo nije prvoaprilska šala)

Ako je verovati Morenu Burattiniju i njegovom pisaniju po facebooku
hrvatska EDICIJA ZAGOR GIGANT SE NASTAVLJA

I sledeća priča koja će biti objavljena u toj ediciji biće
tzv. "Predatori" koju potpisuju Moreno Burattini i Joevito Nuccio
i koja trenutno izlazi u Italiji




25   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
Tonka24 Posted - 04/04/2015 : 13:51:12
quote:
Originally posted by King Warrior

quote:
Originally posted by Tonka24


Po onome sto sam sada vidio Nuccio je religija po meni bolji i od Ferrija.


Nuccio je JEDINI Zagorov crtac koji zadovoljava skoro sve ukuse fanova.
Uvijek se mogu naci oni koji ce kritikovati Rubinija, Vernija, Chiarollu ili Laurentija, kod Nuccija je to rijetkost. Njegov spoj modernog i klasicnog crteza je ocigledno pun pogodak.


Na karijolaša sam se naviknuo, na Vernija se nije tesko naviknuti s obzirom na stil,Lauretija isto gutam nekako, privikao sam se, Rubini je za mene novost...nekako mi se najteze priviknuti na to kako crta chica, pa i zagora ali nekako to zasad uspjevam.
A Nuccio...mogao bi bibliju napisati ali dovoljno je reci da mi je bolji od Ferrija.
Tonka24 Posted - 04/04/2015 : 13:48:34
quote:
Originally posted by tinton

quote:
Originally posted by Tonka24

Pa ja prvi cu uzimati...ali to je " prljava " igra, oni ne graju za nas clanove vec samo za svoj dzep.


I u čemu je tu problem?


OFF TOPIC
Ni u cemu...to je po meni nepravedno...ali eto zivimo u takvom svijetu gdje je to normalno...gdje je iskljucivo vlastiti interes i vlastita sebicnost u prvom planu...ja kao netko kome to nije u planu sam automacki u kontradiktornosti sa svijetom u kojem zivimo i sa sammim sobom
Tonka24 Posted - 04/04/2015 : 13:44:11
quote:
Originally posted by Dwayne_Looney

Dobro, znači nije to na duže staze kako sam mislio; bubam, npr. od talijanske 650-ice pa naprijed sve kao Giganti? Mada nikad ne reci nikad i oni ako vide da će to proći brzo će naći novu epizodu da je spakiraju kao Gigant.
A svi izdavači misle na sebe, to je shvatljivo


Mortimer a pogotovo hellingen...
S tim da bi Lu mogao Hellingena dodatno uljepsat i ukrasit, malo senzacije najava... da vids za nekih stotinjak kuna trazit ce se broj vise.
Timber Bil Posted - 04/04/2015 : 13:15:56
Inače za Nucija se svi moramo složiti da je odličan, istina mene još uvek više obraduju Ferrijeve i Vernijeve priče.
Timber Bil Posted - 04/04/2015 : 13:14:18
quote:
Originally posted by Tonka24

Pa ja prvi cu uzimati...ali to je " prljava " igra, oni ne graju za nas clanove vec samo za svoj dzep.

Ajde bre ne palamudi i ne morališi više, pa normalno je da izdavač radi za sebe i svoj džep, a nas ako usreći još bolje. Lepo ti je čovek rekao da nisi u obavezi da kupiš. I ja mrzim gigant ali kupiću, pročitati i prodati.
mpavin Posted - 04/04/2015 : 12:53:43
quote:
Originally posted by King Warrior

Niko nije prisiljen da kupi. Izdanje ce izaci 2019. u redovnoj seriji, pa ko zeli neka ceka.


U tome i je problem, bilo bi logičnije kad bi je preskočili u redovnoj, ionako smo uvik u zaostatku za Talijanima.
DODSFERD Posted - 04/04/2015 : 12:50:07
quote:
Originally posted by King Warrior

quote:
Originally posted by Tonka24


Po onome sto sam sada vidio Nuccio je religija po meni bolji i od Ferrija.


Nuccio je JEDINI Zagorov crtac koji zadovoljava skoro sve ukuse fanova.
Uvijek se mogu naci oni koji ce kritikovati Rubinija, Vernija, Chiarollu ili Laurentija, kod Nuccija je to rijetkost. Njegov spoj modernog i klasicnog crteza je ocigledno pun pogodak.


Potpuno ista stvar kao sa Ferrijem, jako malo je onih koji će naći zamjerku na njegov rad iz zlatnog perioda bez obzira koji crtački stil više preferiraju.
King Warrior Posted - 04/04/2015 : 12:39:48
quote:
Originally posted by Dwayne_Looney

Dobro, znači nije to na duže staze kako sam mislio; bubam, npr. od talijanske 650-ice pa naprijed sve kao Giganti?


Ma ne, tipujem na jedan gigant godisnje. Jedna odabrana kompletna prica, i to je to.
tinton Posted - 04/04/2015 : 12:39:43
quote:
Originally posted by Tonka24

Pa ja prvi cu uzimati...ali to je " prljava " igra, oni ne graju za nas clanove vec samo za svoj dzep.


I u čemu je tu problem?
King Warrior Posted - 04/04/2015 : 12:38:02
quote:
Originally posted by Tonka24


Po onome sto sam sada vidio Nuccio je religija po meni bolji i od Ferrija.


Nuccio je JEDINI Zagorov crtac koji zadovoljava skoro sve ukuse fanova.
Uvijek se mogu naci oni koji ce kritikovati Rubinija, Vernija, Chiarollu ili Laurentija, kod Nuccija je to rijetkost. Njegov spoj modernog i klasicnog crteza je ocigledno pun pogodak.
Dwayne_Looney Posted - 04/04/2015 : 12:33:48
Dobro, znači nije to na duže staze kako sam mislio; bubam, npr. od talijanske 650-ice pa naprijed sve kao Giganti? Mada nikad ne reci nikad i oni ako vide da će to proći brzo će naći novu epizodu da je spakiraju kao Gigant.
A svi izdavači misle na sebe, to je shvatljivo
King Warrior Posted - 04/04/2015 : 12:32:49
quote:
Originally posted by Tonka24

Pa ja prvi cu uzimati...ali to je " prljava " igra, oni ne graju za nas clanove vec samo za svoj dzep.


Svi izdavaci prvenstveno misle na sebe.
Ukoliko i mi mozemo na neki nacin od toga da profitiramo, onda je to dobro. ;)
Tonka24 Posted - 04/04/2015 : 12:27:29
quote:
Originally posted by King Warrior

quote:
Originally posted by Dwayne_Looney

Po čemu je posebna epizoda?


Novi Nuccio! Praznik za sve fanove. ;)


Po onome sto sam sada vidio Nuccio je religija po meni bolji i od Ferrija.
Tonka24 Posted - 04/04/2015 : 12:26:43
Pa ja prvi cu uzimati...ali to je " prljava " igra, oni ne graju za nas clanove vec samo za svoj dzep.
DODSFERD Posted - 04/04/2015 : 12:23:22
Stvar je u tome što će malo tko od redovnih čitatelja izdržati da toliko čeka a Ludens igra upravo na tu kartu.
King Warrior Posted - 04/04/2015 : 12:21:51
quote:
Originally posted by Dwayne_Looney

Po čemu je posebna epizoda?


Novi Nuccio! Praznik za sve fanove. ;)
Dwayne_Looney Posted - 04/04/2015 : 12:20:31
Nekakvi "Predatori" su u pitanju. To nije ni Mortimer ni Hellingen ako sam dobro upratio. Po čemu je posebna epizoda? Ili jednostavno kreću od tada pa ćemo imati paralelno 3 edicije:
- Gigant koji malčice zaostaje za Italijom,
- već postojeći redovni Zagor koji će 2019. doživjeti spajanje sa sedmim Gigantom i
- Zagor Extra koji bi taman tu negdje trebao doživjeti spajanje sa Zagorom Slobodne Dalmacije. Veselo.
Bolje da se te nove epizode ne rade kao Gigant već da se edicija zove, hah, ne znam, npr. Zagor Fresh (kao naznaka da je samo koji koračić iza talijanskog originala) i da ide u normalnom obliku jednostavne sveske ali dobro, jbg... zašto Zagor Fresh od 18 kn kad se već sad može od bar pola čitatelja ubrat 50-60 kn plus tih 18 kn kad redovni Zagor zapravo dođe do sedmog Giganta.
Na prvu ruku zamršeno ali vrlo isplativo jer je veliki rizik čekati 2019. Tko živ tko mrtav do tada.
King Warrior Posted - 04/04/2015 : 12:05:45
Niko nije prisiljen da kupi. Izdanje ce izaci 2019. u redovnoj seriji, pa ko zeli neka ceka.
Tonka24 Posted - 04/04/2015 : 11:59:34
Cista glupost za nas fanove i cisti profit za izdavaca...znaci uz 18 kn 2019 godine ako ne 20 pa mozda i 22, utrpat ce na istu pricu 60 kn 2015 godine.
Sta ces kad smo mi kolekcionari budale.
mpavin Posted - 04/04/2015 : 11:54:59
Ako nije prvoaprilska sprdačina, ovo mi je bezvezna vijest. Nešto kao kad su izmišljali Mark i Blek specijale i trpali redovnu seriju u njih.
Tonka24 Posted - 04/04/2015 : 11:50:23
quote:
Originally posted by Tintilinic

quote:
Originally posted by WOLF-HUNTER

Ja sam jedan od onih nestrpljivih pa postoji mogucnost da u jos jednom gigantu objave posljesnji okrsaj sa Mortimerom.


Ne daj bože, pa zamisli da sad tako krenu sa Hellingenom i ostalima, loše.


Za neke bi to bilo orgazam
Tonka24 Posted - 04/04/2015 : 11:48:24
quote:
Originally posted by Dwayne_Looney

quote:
Originally posted by King Warrior

quote:
Originally posted by Dwayne_Looney

Ubio me Bog ako ja vas išta razumijem... znači ide gigant priče koja će svejedno kad tad izaći u redovnoj seriji?


Pa ako mozes da cekas do januara 2019. godine, onda slobodno cekaj na redovnu seriju od Ludensa. ;)



A koja je to epizoda pa bi inače izgorio čekajući?
kako god, nisam ja ipak toliki ... toliki.... fan da bih kupio talijansko pa ni VČ izdanje prije redovnog Ludensova.


Sta ces ne znaju uzivati u cekanju... ja doma imam u VC izdanju demone ludila i jos nisam procitao cekam LU EX ta se spoji sa SD.
Po meni cista svinjarija izbacivat price redovne prije vremena,iako cu i sam kupiti ako izade to...sta cu jos dozivjeti sedmog Hellingena u gigantu
WOLF-HUNTER Posted - 03/04/2015 : 20:28:19
quote:
Originally posted by tinton

quote:
Originally posted by WOLF-HUNTER

Postoje sanse da je u Italiji gigant aerija zavrsena ali ne vjerujem da ce Ludens da odustane id Giganta, nastavit ce oni da objavljuju neke epizode iz redovne koje se kod nas nisu jos pojavile, to me ne bi iznenadilo...


Jel ti procitas sta napises prije nego pritisnes post?



Tog dugmeta kod mene nema
solar Posted - 03/04/2015 : 15:02:58
Ova vijest za Ludensov gigant je genijalna!
Naravno pod uvjetom da dobiju originalne fajlove od Talijana, a ne da skeniraju i "napuhavaju" format iz tiskanog izdanja regularne serije.

edit:
Sjećam se kako sam u vrijeme zatvaranja talijanske edicije kukao da nikad nećemo vidjeti majstore poput Nuccia ili npr. Rubinija na A4 formatu, a onda ovo!!!
tinton Posted - 03/04/2015 : 10:46:22
quote:
Originally posted by WOLF-HUNTER

Postoje sanse da je u Italiji gigant aerija zavrsena ali ne vjerujem da ce Ludens da odustane id Giganta, nastavit ce oni da objavljuju neke epizode iz redovne koje se kod nas nisu jos pojavile, to me ne bi iznenadilo...


Jel ti procitas sta napises prije nego pritisnes post?

forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.11 seconds. Snitz Forums 2000