forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 19. Međunarodni festival stripa Crtani romani šou

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Message:

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

   -  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.
    

T O P I C    R E V I E W
CRŠ Posted - 04/04/2016 : 09:52:37
Dragi naši prijatelji stripa,

S velikim veseljem Vam želimo najaviti 19. Međunarodni festival stripa Crtani romani šou koji će se održati od 13.-15.05.2016. godine, ponovno u Hrvatskom domu likovnih umjetnika u Zagrebu.
Kao i svake godine za Vas smo pripremili sjajne goste, sajam stripova, različite izložbe, predavanja i tribine, sadržaje za klince i još mnogo toga!
U narednih nekoliko tjedana postepeno ćemo najavljivati goste i program, a za početak najavljujemo legendu stripa, g. Hermanna Huppena. Detalji slijede...

Stay tuned! :)

Gosti 19. CRŠ-a:
Hermann Huppen
Alfredo Castelli
Giovanni Freghieri
Roberto Recchioni
Senad Mavrić
Giancarlo Alessandrini
25   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
Golub Posted - 26/03/2017 : 13:28:13


Veseli me ovaj novi identitet. Piše da će biti i hrpa novih sadržaja... Mene gosti zanimaju. :)
paro Posted - 21/03/2017 : 19:51:34
http://www.crsfestival.com/vijesti.html?v=4
Zar Posted - 17/03/2017 : 12:47:39
Biti će zanimljivi gosti ove godine.... Jedan posebno zanimljiv ;)
doom Posted - 17/03/2017 : 10:50:31
Zatisje pred buru...
bisley Posted - 17/03/2017 : 10:17:30
quote:
Originally posted by Deers

Na facebook stranici objavili su da će gost na CRŠu biti Eduardo Risso pa pretpostavljam da to znači da će ga ipak biti.


Prošle godine je također najavljena Romerova izložba za ovogodišnji CRŠ. Mislio sam, kako bi ove godine bio 20-ti jubilarni CRŠ, da se sprema možda nešto posebno.
Deers Posted - 17/03/2017 : 10:00:02
Na facebook stranici objavili su da će gost na CRŠu biti Eduardo Risso pa pretpostavljam da to znači da će ga ipak biti.
DiSkAcH Posted - 17/03/2017 : 09:39:18
Da, ja sam skicao bas njihovu stranicu i nema nicega.
Mozda nebude ove godine?
bisley Posted - 17/03/2017 : 08:17:32
Ima li kakvih novosti? Neobično je da nema nikakvih novosti na forumu ako se zna da bi ove godine trebao biti 20-ti CRŠ...
1Euro Posted - 03/09/2016 : 21:27:40
o čemu se zapravo radi?

Slaven je njemu htio vratiti crteže a on neče vratiti proviziju ili šta?

Nisam uopšte razumio....u čemu je problem?
Poli Posted - 03/09/2016 : 20:57:28

Znaci, Parlovov Punisher je bio u pitanju, plus Ribic i Kerac.


A Slaven (jos) nikoga nije prebio ... znaci tek se zagrijava sve skupa? :D



Zagor12 Posted - 03/09/2016 : 20:32:06
Mislim si kojeg kurca se ovaj topic oživljava kad ono...

Nadam se da ovo neće pogibeljno utjecati po CRŠ.
Wolfman Posted - 03/09/2016 : 20:20:35
http://www.bleedingcool.com/2016/09/03/a-warning-from-adi-granov/
www2 Posted - 02/09/2016 : 15:16:59
Parlov pokušava nešto izgladiti ali izgleda da ne ide
trolodtroje Posted - 02/09/2016 : 14:50:09
...political reasons? my ass, ko da je sad sve politika.
supermark Posted - 02/09/2016 : 11:06:25
Jill Thompson
I wanted to go to Croatia but this makes me very upset!
Sakrij · jučer u 12:40

Adi Granov
Croatia is beautiful and I will gladly go any time. I just wouldn't deal with this individual.
Sakrij · jučer u 12:45

Jill Thompson
Adi Granov Is there another convention in Croatia? Conventions are my way to see the world.
Sakrij · jučer u 12:56
Adi Granov
There is one in Makarska, on the coast. Beautiful place.
3Sakrij · jučer u 13:11

Jill Thompson
Adi Granov I'll have to find out if they want me there!
1Sakrij · jučer u 16:21

Diego García Cruz
Makarska id a great convention, Jill!! I strongly recommend it (even if it's no Aviles, though)
2Sakrij · jučer u 16:55

Emir Pašanović
Jill Thompson But there's a question if it'll happen next year because it got canceled this year because of political reasons that have nothing to do with comics. Will keep Adi and his followers posted about it though, because it is a great event.
jaki Posted - 02/09/2016 : 10:30:41
koje pizdarije.
www2 Posted - 02/09/2016 : 09:38:29
Jill Thompson:

"I wanted to go to Croatia, but this makes me very upset"
www2 Posted - 02/09/2016 : 09:31:41
opa...
bubo Posted - 02/09/2016 : 09:04:53
https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=10153833385572113&id=676782112&ref=bookmarks


o organizatoru crš Adi Granov

tinton Posted - 04/06/2016 : 13:16:21
quote:
Originally posted by oko

Maloprije pročitao na muzika.hr:

Stripovi, bicikli i knjige na dnevnom programu Reflektor festivala

Reflektor festival za 3. i 4. lipnja na platou Tuškanac osim glazbenog programa organizira i razne popratne sadržaje, kao što su izložbe, književne večeri, predstave i klupski after programi.
Dnevni, neglazbeni dio kreće oba dana u 11, pa sve do 17 sati. Sajam ručno rađenih bicikala, njihovo farbanje i uređivanje, sajam knjiga te specijalno izdanje uglednog strip festivala Crtani romani šou dio su dnevnih događanja koja će se odvijati u sklopu festivala.


Jel' bilo što od ovoga?
S obzirom da ni na službenoj stranici niti facebook stranici, a ni ovdje nije ništa konkretnije rečeno?
Decadent Posted - 20/05/2016 : 18:29:48
Evo ljudi, superjunaci, junaci, zombiji i ostali, danas sam objavio 27-minutni bootleg video sa CRŠ-a u kojem Castelli, Alessandrini i Recchioni odgovaraju na neka naša pitanja. Na You Tube-u video je pod nazivom: MARTIN MYSTERE & DYLAN DOG - pitanja i odgovori (CRŠ 2016.)
Direktan link je u Topicu Bonelli, pod topicu "CRŠ bootleg video Q&A Castelli, Recchioni..."
Eto, malo se potrudite, ne očekujte puno...i to ćete sigurno i dobiti. Nek uživa tko može.
melkajk Posted - 19/05/2016 : 23:05:31
Slažem se.
Mene uvijek oduševe originalne table. Uvijek mi djeluju nekako življe, drukčije nego kad isti crtež vidim tiskan u stripu.

quote:
Originally posted by Peyo

Čini mi se da se samo marginalno ili nikako spominju izloženi radovi strip-autora na CRŠ-u koji me svaki put oduševe.

Pored genijalnog Kordeja, briljantnog Sudžuke (posebno mi se dopala njegova Lady Constantine) ove godine su me iznenadili i oduševili radovi Igora Stiskalova.

Jasno, bili su tu i radovi Hermanna, te brojnih vrsnih domaćih i talijanskih autora.

U svakom slučaju pohvale organizatoru.




oko Posted - 19/05/2016 : 22:47:19
Maloprije pročitao na muzika.hr:

Stripovi, bicikli i knjige na dnevnom programu Reflektor festivala

Reflektor festival za 3. i 4. lipnja na platou Tuškanac osim glazbenog programa organizira i razne popratne sadržaje, kao što su izložbe, književne večeri, predstave i klupski after programi.
Dnevni, neglazbeni dio kreće oba dana u 11, pa sve do 17 sati. Sajam ručno rađenih bicikala, njihovo farbanje i uređivanje, sajam knjiga te specijalno izdanje uglednog strip festivala Crtani romani šou dio su dnevnih događanja koja će se odvijati u sklopu festivala.
mogorovic Posted - 19/05/2016 : 22:38:02
quote:
Originally posted by ken2

bio sam s malom sva tri dana
pazio sam na nju, jer je zvrk, pa nisam pošteno ni sve izložbe vidio
ali zato ona pita je li možemo opet u džamiju na stripove i u igraonicu

@mogorović
draženu petroviću je šibenik / šibenka otprilike kao mauroviću prvi strip ili strip serijal, dakle nešto što poznavatelj sporta mora poznavati
a rodit se mogao i u splitu, kao što se krešo čosić rodio u zagrebu - dakle, poznavatelju sporta nebitan / manje bitan podatak





Apsolutno se slažem, nebitno. Ali, gotovo u pravilu prevaga kod nekog kviza, osobito u pitanjima "od 1.000.000,00 kuna!", koja, na žalost, kao u svakom kvizu, određuju pobjednika. Totalno nebitno za poznavanje esencije materije, no često u kvizovima - odlučujuće!

Peyo Posted - 19/05/2016 : 16:13:18
Čini mi se da se samo marginalno ili nikako spominju izloženi radovi strip-autora na CRŠ-u koji me svaki put oduševe.

Pored genijalnog Kordeja, briljantnog Sudžuke (posebno mi se dopala njegova Lady Constantine) ove godine su me iznenadili i oduševili radovi Igora Stiskalova.

Jasno, bili su tu i radovi Hermanna, te brojnih vrsnih domaćih i talijanskih autora.

U svakom slučaju pohvale organizatoru.



forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.12 seconds. Snitz Forums 2000