forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Sport
 Euro 2016 Tipovanje tex2 pobjednik!

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Message:

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

   -  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.
    

T O P I C    R E V I E W
tex2 Posted - 11/05/2016 : 19:44:23
Evo manje je od mjesec dana do početka Eura, pa bi mogli tipovati?

2012 je slavio strip25 sa 45 bodova.

Pravila su kratka i jasna, tipuje se tko će proći skupine, rezultati, pobjednik i najbolji strijelac.

Bodovanje je sljedeće: svaki pogođen tip na utakmici 1 bod, točan rezultat 2, točan poredak ekipe u skupini 2 boda, prolazak ekipe, ali ne sa tipovanog mjesta 1 bod (to jest ako tipujete da će Česi biti prvi, a budu drugi dobija se za to bod), pobjednik i najbolji strijelac EP donose 5 bodova.
25   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
Beren Posted - 14/07/2016 : 11:50:28
Čestitke. Uzimajući u obzir sve, obojica treba da budete pobjednici.

Što se tiče kalkulisanja u posljednjem kolu, pošalju se tipovi trećoj osobi i problem riješen. To treba da bude pravilo za ubuduće.
Martin Posted - 14/07/2016 : 11:30:13
Cestitke pobjedniku
Dukidule Posted - 13/07/2016 : 14:33:00
A ako je kao na aukcijama ovdje gdje se, kad ostavljaš ponudu u zadnjih par sekundi, njihov predodređeni završetak produžuje za minutu pa ti se početak tekme pomjeri na 21:01 ili čak 21:02h?
DODSFERD Posted - 13/07/2016 : 13:38:36
Ako utakmica počinje u 21 h onda tipuješ u 20:59:59, mala je vjerojatnost da će netko čekati do zadnje sekunde da prepiše.
Dukidule Posted - 13/07/2016 : 12:18:14
quote:
Originally posted by DODSFERD

Sve je to taktika, kao i ova koju smo gledali na EP.
U ovakvim slučajevima, ako netko želi izbjeći da netko "prepiše" njegov rezultat samo tipuje zadnji i problem riješen.



A šta ako dvojica, ili njih više, čekaju da da prvi, drugi, peti....bude ispred njih a oni sami zadnji?
Kit Carson Posted - 13/07/2016 : 11:32:06
quote:
Originally posted by supermark

hehe,
Tex i Kit u duelu! a ja mislio da su kao braća, očito u stripu lažu :P


Ma daleko smo mi od duela. Ja i dalje smatram Texa za jednog od najkorektnijeg u tipovanju. X puta smo opominjali jedan drugog ako bude neko vanredno kolo, postavljali parove jedan drugome kada neko od nas ima smetnje sa netom... E, baš zbog toga sam se iznenadio.

A da sam imao situaciju kao ti sa Željkom, e tad bih se već iznervirao. Ovde je on logično rezonovao što nije igrao na Francusku i ok je što je promenio, samo nije morao baš isti rezultat. Mogao je 1:1 (ili 2:2 sto bi bilo malo nemoguće). Čak je bilo najlogičnije da je igrao pobedu Portugala i onda je pokriven na obe strane, ali...
DODSFERD Posted - 13/07/2016 : 10:50:48
Sve je to taktika, kao i ova koju smo gledali na EP.
U ovakvim slučajevima, ako netko želi izbjeći da netko "prepiše" njegov rezultat samo tipuje zadnji i problem riješen.
supermark Posted - 13/07/2016 : 09:09:42
inače, slična situacija je bila i meni kad sam pobijedio u tipovanju lige prvaka
mislim da smo ja i zeljko bili u pitanju

ja stavio rezultat, zeljko prepisao moj
ja vidio da cu najebati ako tako zavrsi utakmica pa promijenio rezultat
vidio to i zeljko i ponovno prepisao moj
vidio sam i to ali mi se nije dalo naganjati
nisam se naljutio niti smatram da sam imao razloga za naljutiti se, sve je to pošteno
supermark Posted - 13/07/2016 : 09:06:44
hehe,
Tex i Kit u duelu! a ja mislio da su kao braća, očito u stripu lažu :P

ali zaboravljate da je komotno OKI mogao do naslova da je pogodio rezultat
tako da bi i Tex i Kit izvisili
Dwayne_Looney Posted - 13/07/2016 : 08:52:49
Mislim da ubuduće svatko tko se smatra konkurentom za naslov tipovanje parova zadnjeg kola mora obaviti u tajnosti, tj. slanjem zajednički dogovorenom posredniku, također igraču koji je izgubio šanse za titulu. Taj sve objavi dovoljno prije početka prvog meča i ako se netko ne slaže nek ispravi odnosno optuži posrednika. Imaju screenshotovi i to će riješiti dvojbu. Uostalom, tako smo odigrali zadnje kolo redovne lige i mislim da je rizik minimalan, sveden samo na obraz posrednika. Stoga i jest ključno da posrednik bude netko tko se svim konkurentima doima poštenim.

Vidim da je i MD72 jutros to spomenuo

Dukidule Posted - 13/07/2016 : 07:48:10
Ma ja sam za to da se niti jednom od prve osmorice ne isplati lova.
MD72 Posted - 13/07/2016 : 06:45:52
Kada se o pobjedniku odlucije u zadnjem kolu,svi oni koji teoretski mogu da pobijede trebali bi svoj tip poslat na PM,npr.nekom od moderatora.
Dukidule Posted - 12/07/2016 : 17:44:33
Jbg., k'o u realnom životu. Ponekad i nad običnom zabavom zna zavladati taktiranje, razni strateški potezi etc., a takmičarski duh nadjača onaj sportski.

Npr. moja koncentracija bila je usmjerena na to kad će Tutta postaviti svoj tip. Vidim ja ono pred 1/8 finala, stiže on nas malo prenaglo i pravo me prep'o!
Rekoh, hajd' da stavim suprotan tip od njegovog i povećam si izgled na 2 moguća boda.
Al' nem'reš ti njega dočekati kad on do 5 minuta pred početak tekme postavlja one golotinje tamo!
I šta bi? Ja 0:0 a Tutta 1:1, e jbg, opet pušiona!
Jerry Krause Posted - 12/07/2016 : 09:08:27
Moram priznati da je ovo i meni prvo palo na pamet. Iako je tex2 jedan od najkorektnijih i najuvaženijih forumaša dosta jeftin potez od njega pokrivanjem Carsona. I to nakon već postavljenog tipa. Jebga, trebalo je o ovome taktičkom potezu razmišljati prije.
izivko Posted - 12/07/2016 : 08:51:12
Stoji ovo što kaže Kit Carson.

Stoga čestitke obojici!
Kit Carson Posted - 12/07/2016 : 08:36:33
quote:
Originally posted by tex2

Fala na čestitkama!!!

P.S. žao mi Carsona (zadnjih par natjecanja izvisi ko Prevc za 0 bodova) i Okija (vodio otpočetka, ali na njegovu žalost i ne do kraja), ali eto iskrumpiralo mene

Mislio sam da ne komentarisem, ali...
Nema zbog čega da ti bude žao mene, jer kada si promenio rezultat i stavio isti kao sto sam i ja tipovao, ja vise nisam imao ni sportsku sansu da budem prvi. Iskreno sam malo razocaran, jer znam da si stari kladionicar i fer igrac, ali ovako nesto nisam ocekivao. Ja sam to video tek posle tekme i iznenadio se. Dva ili cak tri puta sam gubio titulu u poslednjem kolu, ali sam uvek tipovao prvi da bi ljudi imali šansu da me stignu (ako se ne varam, jednom si me i ti tako pretekao), ali mi na pamet nije padalo da promenim rezultat i odigram isto kao moj konkurent.
Ali, neka bude da je sve ovo igra...
Kojot Posted - 11/07/2016 : 19:07:55
Čestitke Tomo!!!
MD72 Posted - 11/07/2016 : 18:29:07
Cestitke tex2!
Od prvog do posljednjeg dana EP-a moderirao si topic poput vrhunskog dirigenta i ponajvise zasluzio naslov.
Ko kaze da u sportu nema pravde?
Dukidule Posted - 11/07/2016 : 18:09:29
quote:
Originally posted by Caleb

Svaka cast tex2. Cestitike i svima ostalima.



Hvala Caleb, i tebi.
tihomirduras Posted - 11/07/2016 : 17:55:11
ma ako je isti broj bodova to bi trebala biti podjela prvog mjesta, pa nije to sad na gol razliku da igramo, uostalom teže je pogoditi rezultat nego pobjednika
tex2 Posted - 11/07/2016 : 16:55:06
Fala na čestitkama!!!

P.S. žao mi Carsona (zadnjih par natjecanja izvisi ko Prevc za 0 bodova) i Okija (vodio otpočetka, ali na njegovu žalost i ne do kraja), ali eto iskrumpiralo mene
tex2 Posted - 11/07/2016 : 16:51:39
22+12 (28 pogođenih utakmica)
20+14 (27 pogođenih utakmica)

quote:
Originally posted by Dwayne_Looney

Čestitke tex2 na osvajanju!
Može li samo objašnjenje što je presudilo pa da je Carson drugi a nije podjela titule kao u ligi petice?
Ja 5., nije loše ali sam malo razočaran jer sam dobar dio prvenstva bio drugi.
Iduće sezone sve osvajam

Caleb Posted - 11/07/2016 : 15:55:33
Svaka cast tex2. Cestitike i svima ostalima.
Tutta Posted - 11/07/2016 : 13:35:08
Tomo cestitam i zahvaljujem se za fenomenalno vodjenje topica!
Dukidule Posted - 11/07/2016 : 13:18:48
Jeste, baš to je presudilo.


quote:
Originally posted by tex2

Sve je moguće, finale je večeras, sva tri znaka moguća, ja sam morao igrati ne na Francuze, ostajem pri 0:0, ako i budem prvi bit će to zbog extra bodova, a ne tipovanja, sretno!


forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.12 seconds. Snitz Forums 2000